Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Edusia ja mam regularne cykle bo biorę tabletki a wcześniej to była jedna wielka niewiadoma tak jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie stworzyłam coś takiego 🌼 Starające się 🌼 Nick………...Data @ …….....Test ……Cykl starań tulipanek……..??...............20.07......5 Edusia83……..??...............20.07………? kasiula86…….24.07………....25.07………1 Zabcia86….....8.08……….....9.08……….? Achaja82……11.08……….....12.08………2 Sylvia25……..4.08………………………. Sylvia nie wpisałam Ci daty testu, bo ty właściwie zaczynasz starania od kolejnego cyklu więc raczej testować nie będziesz :) Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam. Wszelkie uwagi mile widziane :) Jak coś to kopiujcie tabelkę i nanoście zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był własnie plus pigułek- @ jak w zegarku i bezbolesne pierwsze dni.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że nie wpisałaś. Jak skończę brać to cholerstwo to na pewno zrobię zmiany w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Starające się 🌼 Nick………...Data @ …….....Test ……Cykl starań tulipanek……..??.............20.07......5 Edusia83.......??............20.07.......? kasiula86......24.07.......25.07.......1 zabcia86......8.08.........9.08........? Achaja82.....11.08........12.08.......2 Sylvia25.......4.08....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick………...Data @ …….....Test ……Cykl starań tulipanek……..??...............20.07......5 Edusia83……..??...............20.07…....0 kasiula86…….24.07………....25 .07………1 Zabcia86….....8.08……….....9.08…….? Achaja82……11.08……….....12. 08………2 Sylvia25……..4.08………… ……………. wpisałam 0 cykl starań, bo prawdziwe starania zaczynam od Wrzesnia. Teraz to tylko podejrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ze zawsze przed okresem mialam dsucho a teraz nie- jakby dni płodne tylko sluz taki bialawy leeko nie przeżroczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem pewnie znowu sie nakrecam moja znajoma tak miała przed @ biały śłuz i sie jej spoznia@ 2 dni , zrobila test i wyszły 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Edusia zaczynasz starania o dzidziusia przed ślubem ? Też o tym myślałam ale po pierwsze boję się że mogłabym się źle czuć w dniu ślubu a tego to bym nie chciała a po drugie jak będę przechodzić ciążę tak jak moja mama a jest takie duże prawdopodobieńtwo to nie za fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tulipanek, ja też słyszałam, że taki biały śluz w terminie @ to często oznacza ciążę. Trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra też teraz jest w ciąży i przechodzi ją fatalnie. Ale też trudno powiedzieć ze uda nam sie za 1 razem, dlatego zaczniemy juz przed ślubem. Ja nie mam ciekawej sytucaji w pracy, dlatego też chce jak najwcześniej zajść w ciąże, żebym mogla w razie czego iśc na L4, a potem mieć macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie dlatego pytam o ten śluz. Większośc kobiet w ciązy własnie go ma (pojawia sie on na krótko po poczeciu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak zajdę w ciąży to raczej pójdę na L4 bo nie chce mi się siedzieć w pracy, a poza tym to i tak w ciąży wolno siedzieć tylko 4 godz przed komp. a właśnie głównie na pracy przy komp. polega moja praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja zmykam. Będę dopiero w poniedziałek więc miłego weekendu i trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o moje lenistwo, lubie swoją pracę ale własciwie całe 8 godz siedze przed komputerem. Jeli uda mi sie zajsc w ciąze to moge bez problemu isc na L4 i przeprowadzić sie do Krakowa (bo tam własnie planujemy mieszkać po ślubie). a tak... bedziemy musieli szukac innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siedze non stop przy kompie, ale na zwolnienie się raczej nie będę wybierać. Zwariowałabym chyba sama w domu przez 9 miesięcy ciąży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie tego troche boje... nowe miejsce, nowa sutuacja... a przyszły mężuś prawie cały czas w pracy.... zobaczymy jak to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję sobie przy komputerze i przerzucam papiery z jednej kupki na drugą :) Spokojna robota ale niezbyt rozwojowa. Myśle o zmianie ale najpierw chciałabym zajść w ciąże urodzić i dopiero ewentualnie szukać czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby praca w księgowości? :) Jesli tak, to mamy dokładnie takie samo zajęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat nie pracuję w księgowości Noszę dumne miano Specjalista ds. Rozliczeń :P ale w zupełnie innej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no :D Tymbardziej, że jak przyszłam do pracy po studiach i to była moja pierwsza praca, to od razu mi specjalistę dali - tylko nie jestem do końca pewna od czego, bo przecież prawie nic jeszcze nie umiałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×