Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

ja to juz przestałam wierzyć w te moje "objawy" bo wiem, że sama się wkręcam. Te piersi to tez mnie tak jakoś dziwnie bolą. Przed @ zawsze mnie tak bolały ze dotknąć nie mogłam, a teraz... już sama nie wiem. jak do niedzieli mi @ nie przyjdzie to zrobnie jeszcze raz test a potem do gina... dziś mój 37 dziń cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam z tymi objawami niedobrze mi, czasami czuje nawet jak mie sie zakreci w głowie mam rózne smaki-np jedna tu pisala cos o kapuscie i ochoty nabrałam ale to penwei sie nakrecam :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to poza bolącym brzuchem i zawrotami głowy nic ionnego u siebie nie widze... żadnych mdłości, smaków, nadwrażliwości na zapachy.... w sumie tak samo miałam jak miałam cystę na jajniku, więc teraz to tylko kontrolnie, czy nie jestem (bo gin na 100% sie zapyta czy robilam test) a potem zobaczymy co dalej... Już dawno nie miałam tak długich cykli... Mam nadzieje, że nic złego sie za tym nie kryje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za Ciebie tulipanku bede mocno trzymać kciuki :) mam nadzieje, że już niedługo dołączysz do klubu zaciążonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam cykle przewaznie 30 -33 potem jak brałam dniane no to krotkie a jak odstawilam to sie wydłuzyły- mam nadzieje ze nie na długo no zobaczymy co teraz bedzie ide zalac zupke chińska bo mam ochote :-) hehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje własnie sie parzy :-) jeszcze godzinke i do domciu jade chyba zostałyśmy tu same:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chyba tak. Mnie czeka dziś super popołudnie. Po pracy idę wybrac sukienkę ślubną :) Juz nie moge sie doczekać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 października :) dlatego własnie chcemy sobie "zmajstrować" prezent ślubny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kasiula :) nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała, żeby sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...Kazda tu by chciala zeby sie udalo.A im szybciej tym lepiej.A czy standardowo oprocz foliku bierzecie cos jeszcze?Jak sie przygotowujecie do ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie właśnie myśle dziewczyny, że ja to zawsze byłam pewna, że jak będę chciała zajść w ciąże to się od razu uda. Dopiero jak się trochę zaczęłam interesować tematem to do mnie dotarło, że pary starają się o potomka pół roku, rok ... Strasznie to przykre tymbardziej, że jak ktoś nie chce to zaraz zalicza wpadkę :o Edusia gratuluję i życzę dużo szczęścia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę folik od dwóch miesięcy i witaminy dla kobiet, ale nie żadne ciążowe tylko normalne, jak zajdę to je odstawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to zalecane są standardowe badania. Ja w najbliższym cyklu zrobie sobie cytologię, morfologię i badanie moczu (tyle zalecił mi gin). Reszte bedziemy robic jak bede wiedziec ze sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja masz racje!!!Ja tez jak tak poobserwowalam pary co sie dluugo staraja to mi az łapki opadaja....Mialam nadzieje ze sie odrazu uda.No ewentualnie za drugim razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam standardowo cytologię i morfologię. Przebadałam się też toksoplazmozę, bo mam kota i troszkę się boję. Kasiula - pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że nam pójdzie szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierze w spryt tych naszych plemniczków :) mam nadzieje ze sie uda w miarę szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie mówiłam tylko o sobie i Kasiuli, ale o wszystkich dziewczynach z tego forum 🌼 Uda się !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. :) Widzę, że dużo jest takich dziewczyn jak ja chcących zobaczyć te upragnione 2 kreski. Edusia 83 widzę że też przygotowujesz się do ślubu:) Ja już wybrałam sukienkę nawet miałam pierwszą przymiarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilkę zmykam więc 🖐️ Może wpadnę jeszcze wieczorkiem, a jak nie to melduję się jutro rano. Życzę owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, właśnie żołądek przewrócił mi się do góry nogami...natrafiłam na stronkę ze zdjęciami płodów po aborcji.....tylko dla ludzi o silnych nerwch! jak tak w ogóle można potraktować siebie i tą maleńką istotkę?Przecież to maleńkie cudo,taki człowieczek, kruszynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje ze trafilas na ta stronke.Takie publikowanie zdjec po aborcji...No nie powinno tak byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie stronki i fotki powinno się pokazywać matkom, które chcą usunać! No i się zdrażniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×