Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

dodam jeszce ze kochamy sie z meżem dosyc czesto wiec dni płodne nie trudno przegapic, nieraz nawet wiedzialam dokladnie czy je mam bo mnei jajniki bolały .. no ale czemu sie nei udaje to nei wiem zauje teraz ze brałam te tabsy bo cos mi sie wydaje ze to przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia-gora bo my jestesmy z wyzu demograficznego,nas jest ogolnie duzo a jak tak obserwuje na forum to moze sytuacja z wtedy sie powtorzy bo duzo to kobitek z tego rocznika co sie teraz chca zaciazyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tez tak jak wy nakrecam sie przed kazdym terminem @ czuje objawy ciaze robie test - wychodzi negatywny a za 3 dni @dostaje wiem ze za duzo o tym mysle wiec postanowilam ze jesli teraz dostane @ i pojde na to USG to nie bede jzu liczyc zandych dni płodnych i nei bede myslec o zajsciu w ciaze - moze mi sie uda no i ciekawe co lekarz powei- bo jak zapytalam o jakies skierowanie na badania to oweidzial ze nie- ze on musi najpier USG zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie z jakich rejonów Polski jesteście, województwo. Ja- kujawsko-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja małopolska mój rocznik to 80 :-) aha- i za kadzym razem czułam ze sie zbliza okres, od połowy cyklu mialam bóle brzucha jakbym juz miala dostac myslalam ze to objaw ciązy bo wiele dziewczyn tak własnie ma, mysli ze to okres a to ciaża a tym razem nic mnie nei boli, nic nie czuje wczoraj cos minimalnie przez ułamki sekund poczulam ale mogło mi sie nawet wydawac jdynie to mnei boli głowa i czasami mi niedobrze ale przed @ tez tak czesto mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek - widzę, że brałaś ślub tydzień przede mną :) Jak tam w małżeństwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku, uszy do góry. Wiesz... ja też tak mam, jak mi sie spóźnia @ to tez myśle, ze moze sie udało. Jak narazie jeszcze nie dopatrzylam sie tych 2 kreseczek na wszystkich zrobionych testach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, najważniejsze, żeby się nie nakręcać...wiem wiem łatwo się mówi, ale trudno się robi,znam to po sobie, ale razem damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w małżeńśtwie dziekuje dobrze, my juz mieszkalismy prawie rok razem wiec róznicy po ślubie nie widze :-) ale podoba mi sie obraczka na palcu mężą :-) jakos lepiej sie czuje odkad ja założył , heheheheh a z tym nakrecaniem to myslalam ze ja tak nie bede robic ale jak widac nie da sie inaczej jesli sie chce miec dziecko to sie o tym mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak tam nastawienie Waszych partnerów do tematu "staramy się o dziecko". Bo mój to sie doczekać nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wlasnie oczekuje
ale raczej na brak niz na dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek - u mnie podobnie, mieszkaliśmy razem więc nie ma jakiejś znaczącej róznicy, ale w końcu można spokojnie zajść w ciąże nie narażając się na złośliwe uwagi ze strony babć i cioć :) Byleby tylko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet mnie zaskoczył.Ja pierwsza zaczęłam starania, bo on mówił nie, nic mu nie mówiąc,że to te dni robiliśmy swoje,potem już nie wytrzymałam i powiedziałam, a jak mi się @ spóźniał to się cieszył, a jak przyszedł był zły!:) Ogólnie to na żywiołidziemy i tyle:) Ale chcemy, bardzo chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja- nie ma to jak na swoim...my 2 miesiace mieszkamy sami i nie możemy się nacieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj juz by chcial ale jest zdania ze bedzie jak bog da, ze nie ma sie co spieszyc, jak ma byc to bedize ale ja wiem ze juz by chcial bo nawet kazal mi ginekologa zmienic jak po ostatniej wizycie powiedziałam ze nie dostalam skierowania na badania i znowu za miesiac mam przyjsc na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to długo na ten temat nie rozmawialiśmy. Z czasem jednak zaczął sie on pojawiac w naszych rozmowach, a teraz to juz wiemy na 100% że bardzo chcemy. Z resztą ja już od dawna to czułam, ale zawsze coś stało na przeszkodzie, a to studia, a to praca... Teraz jest idealny czas.... ee... tak bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że zawsze można się doszukać czegoś co stoi na przeszkodzie, ale nie warto za bardzo na to zważać. Trzeba się brać do roboty i zwiękaszać populację dla dobra ludzkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia83 to okres masz na dniach? bo ja mialam 12 czerwca ostatni i juz poweinnam dostac nastepny a ostatnio w ktorym dniu cyklu dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) achaja, w 100% popieram :) Dla dobra ludzkości :) a tak poważnie mówiąc to chyba nigdy nie bedzie tego idealnego czasu. Najważniejsze, ze obydwoje chcemy i sie staramy;) a staranka też potrafią być przyjemne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostanio w 34, a wcześniej w 36. Tym razem będzie dłuższy myśle ze to przez stres. Broniłam sie w tym miesiącu i jakoś nerwy mnie od środka zjadały. Teraz czuje ze zaczynają mnie boleć piersi, a z regoły tak mam na tydzień przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam ostatni ow 34 dc :-) ale przewaznie czułam jak sie zbliza a tym razem nic ja stresow nie ma wiec nei wiem od czego by mi sie przesunał :-) ale od kilku dni jestem rozdrazniona i płaczliwa jak przy napieciu przedmiesiaczkowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to jakoś tak dziwnie się czuje. Pieerwszy raz w życiu miałam takie delikatne plamienie w czasie jajeczkowania. Tzn teraz wiem ze to była owulka (ten tydzień do @ by wyjaśniał wszystko), bo troche sie przestraszyłam bo akurat to plamienie było w dzień planowanej miesiączki i trwało 3 dni. Przez chwile myślałam, że moze sie udało i zrobiłam nawet test... ale negatywny jak zwykle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersni mnie bola troszke jak mocniej dotkne a w ostatni weekend nei mogłam sutków dotknąc bo tak bolały ale potem przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia83 to kiedy robisz test? bo ja czekam do soboty i jak @ nie przyjdzie to w niedziele rano chyba zrobie- to bedize moj 37 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×