Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Sylvia25 no poweim Ci ze moze byc troch eprzed Toba po tych tabsach sie poprzestawiac mogło choć niekoniecznie, niektore kobiety zachodzą w ciążę zaraz po odstawieniu-moze u Ciebie własnie tak będzie a co do tej temperatury to ja tez sie nie znam bo wczoraj pierwszy raz zmierzylam wieczorem i miałam 37,5 a rano 37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez prawda...Ale jak ktos tego bardzo chce to bedzie roznych metod stosowal.Np ja nigdy bym nie sadzila,nawet by mi to przez mysl nie przeszlo ze bede sobie mierzyc temp,no a jednak.Kazda sie doszukuje objawow ze -a moze juz,udalo sie.Pocieszam sie tylko tym ze u mnie (nawet jak cos sie z tego wykluje :) ) to za wczesnie bo mam dopiero 22 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już... :) co do tej temperaturki, to ja tez nie myślałam, że kiedys będę ją mierzyc. Faktem jest te ta metoda jest zawodna, bo nigdy nie wiadomo co spowodowało skok temperatury na +. No ale niektóre dziewczyny twierdzą, że w ich przypadku się to sprawdza i wyniki sa takie same gdy robia sobie testy owulacyjne.... Cóż... każda z nas jest inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia nie przejmuj sie tym, że po odstawieniu pigułek możesz sie rozregulować. Znam dziewczyny które zaszły w ciąże zaraz po ich odstawieniu. Głowa do góry!!! Pozytywne myślenie to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety muszę zaczekać do sierpnia ;( a to dlatego że za miesiąc mam ślub i wtedy odstawiam tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak bym chciała tylko że zwiększa się ryzyko ciąży mnogiej. Chociaż ja to bym sie cieszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia - podobno po odstawieniu jest większa szansa na ciąże mnogą :) Co byś powiedziała na bliźniaczki ? Ja bym była podwójnie szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia gratuluje :) My ślub bierzemy w październiku, więc strać bedziemy sie od września. ale gdyby juz teraz sie udało to byłabym bardzo szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sierpnia już niedługo, więc zacznij brać kwas foliowy i ciesz się nadchodzącym ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He He fajnie by bylo miec blizniakow...Ponoc,o ile sie zajdzie, zaraz po odstawieniu kilkakrotnie rosna na to szanse.Ale to nie regula znam pare babek co mialy po jednym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam slub w czerwcu a starlismy sie juz od stycznia- tzn nie były to takie typowe sytarania ale skoro odtsawilam tabsy to wiadomo po co- myslalam ze moze za wczas skoro slub w czerwcu no i gdyby sie od razu udało to pójde z brzuchem ale jak widac to nie takie proste, juz miesiac po slubie a tu nadal nic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciązy blizniaczej tez sie obawiałam po odstawieniu tabsów bo jakos wolałabym na początek jedno- bałabym sie ze sobie nie poradze z wieksza ilością :D hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek na pewno Ci sie uda... Wszystkie trzymamy kciuki :) troche inaczej wyglądają takie typowe strania, a co innego iść na żywioł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia a jak tam Twój przyszły mąż jest nastawiony do myśli o dziecku? Też bardzo by już chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bliźniaków to ja bym się bardzo cieszyła :) Gorzej z narzeczonym ;) Chociaż jak tylko powiem że mnie boli brzuch albo jest mi niedobrze to od razu się pyta czy może już jestem w ciąży bo on też bardzo chce mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek wiem że na pewno jest ci bardzo ciężko ale głowa do góry na pewno się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy juz wkrótce :-) jeśli teraz dostane okres to mam isc 12 dnia cyklu na USG i wtedy lekarz zobaczy w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam na innych topikach, że dziewczyny robią takie fajne tabelki, żeby było wiadomo kto kiedy testuje i kiedy trzymać kciuki :)Może też taką zrobimy, proponuję taki układ Nick………...Data @ …….Test ……Cykl starań Postaram się zebrać dane z naszego forum i cośtam stworzyć. Co wy na to ? Podawajcie swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy pomysł... w moim przypadku to troche cieżko podac dane co do planowanego terminu @ bo cykle mam nieregularne :( Tak naprawdę to powinna ona już dawno być... ostatnia @ 10 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...... no to u mnie byłoby tak: cykl staran-powiedzmy ze 5 bo nei wiem od kiedy liczyc termin @ 17.07 test 20.07 lub 21.07 - bo nie wiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia83-------- to tak ja u mnie moja była ostatnio 12 czerwca wiec tez juz powinnam miec nastepną no ale nieregularne mamy wiec to nic pewneego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek... mam pytanie do Ciebie. Czy masz juz teraz taki biały śluz, tak jak w dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×