Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

hej dziewczyny to znowu ja wiecei co czesto pisza dziewczyny o mierzemiu temperatury-pytaja czy podwyzszona oznacza ciążę- nie robiłam tego wczesniej-do dzis no i teraz mierze i mam 37,5 i tak mysle czy to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek-dużo, dużo...a w którym dniu cyklu jesteś i ile trwaja? aha ważne, aby temp mierzyć po długim odpoczynku, na leżąco przed wstaniem z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam 34 dzien cyklu a mierzylam przed chwila nie wiem jak mialam wczesneij bo peirwszy raz zmeirzylam po tym jak przeczytalam ze to moze oznaczac ciaze i tak mnei natchneło zeby zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio dostalam właśnie w 34 dniu a teraz nic nie czuje jakby to sie mialo stac ale pewnei znowu sie nakręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek- świetnie Cię rozumiem,ale temp mierzy się rano, także zrób sobie dziś relaksującą kąpiel i połóż się spać uzbrojona w termometr...rano zmierz i jak będzie pow 37 st. to myślę, że możesz sie cieszyć i dla pewności po test biec:) życzę Ci tego:) poszperaj w necie dużo jest info o tej metodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja sie kłade spac bo zmeczona jestem i spiaca odezwe sie rano dobranoc dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 ja juz jestem mierzylam tą temperature i mialam 37,2 ale nie zaraz po przebudzenieu tyko po wyjściu już z łazienki bo mi sie zapomnialam od razu :-) jest już tu ktoraś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku temperatura świadcząca o ciązy musi być mierzona rano przed wstaniem z łóżka, a nie w ciągu dnia, gdyż to jest normalne ze w ciąguy dnia będzie ona w okolicach 37(i wyrzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mój komp chyba żysje swoim życiem, bo nie widziałam Waszych wcześniejszych wpisów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o tej temperaturze zaraz po przebudzeniu , przypomnialam sobie jak juz byłam w łazience i jak wrociłam to dopiero zmiezyłam okresu nie mam nadal i nie czuje póki co aby mial nadejść no ale to sie moze stac w kazdej chwili i jakos nie wierze zeby mi sie udało :( a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia83 to kiedy ten test? ja sie nie chce nakrecac i chyba poczekam do niedzieli bo zawsze jak robilam wczesniej to mi 1 krecha wychodziła wiec nawet szkoda mi juz kasy na te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak prawdę mówiąc to dopiero od sierpnia bo muszę odłożyć tabletki ale już bym chciała być w ciąży.... i to bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe.....ja natomiast nie mam nic do roboty:-) i nie zapowiada sie zeby to sie miało zmienic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny będe ok 10... teraz musze chwilkę popracowac, ale potem poklikamy. Tulipanek- co do testu to chyba dopiero w niedziele. Nie chce sie nakręcac, więc poczekam jeszcze troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia83 to zupełenie jak ja wiec zróbmy razem w niedziele i sie tu zgadamy co nam wyszło :-) nawet sie zastanawiam czy do poniedziałku nie poczekac albo i wtorku ale nie wiem czy wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim🌼 tulipanek - najlepiej będzie jak zrobisz jutro test, wtedy wszystko się wyjaśni - będe trzymać kcikuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli jutro to jeszce za wcześnie? nei che sie nakrecac i znowu dołowac jak zobacze 1 kreskę dzis 35 dc ostatnio dostalam @ w 34 dc wczesniej w 40 a jeszcze wczesniej w 33 wiec nie wiem kiedy teraz mam dostac co miesiac robie te testy i zawsze 1 kreska ostatnio test zrobilam w 32 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cię rozumiem, ja w zeszłym cyklu zrobiłam 2 testy, a @ dostałam w 40dc, sama nie wiedziałam co dalej robić i każdy test był dla mnie wielkim zawodem. W takim razie może rzeczywiście lepiej spokojnie poczekać jeszcze jakiś czas, ewentulanie może póść do laboratorium na test z krwi - wprawdzie nigdy nie robiłam ale podobno są pewniejsze i wykrywają ciąże znacznie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę że wy już jesteście o jeden wielki krok przede mną... No bo ja muszę rzucić te cholerne tabletki a boję się że cały organizm mi się poprzestawia. Koszmar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny!!!!!!! Wczoraj pisalyscie o tym mierzeniu tenp to rano zmierzylam-37,2. To raczej chyba normalna nie jakas specjalnie podwyzszona :( Choc w sumie to nie wiem bo przeciez jeden pomiar nic mi nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj normalna.myslalam ze 36,6 to taka prawidlowa ale jak sie mierzy pod pacha.A wszedzie indziej jak jest powyzej (ciut) tych 36,6 to norma...Zreszta nie wiem moze sie myle ,bo nie jestem ekspertem w tej dziedzinie :D dopiero sie ucze w tym temacie od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak prawdę mówiąc to nigdy nie miałam dobrego zdania o tej metodzie i nigdy nie sprawdzałam rano temp. No bo tak prawdę mówiąc to wystarczy lekkie przeziębienie, gorsze samopoczucie i od razu temp jest wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×