Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

napisali na ulotce,że potrafi 6-dniowa ciążę wykryć,czułość:25 mlU/ml nie znam się na tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za tym żeby poczekać do jutra, ale decyzja należy do Ciebie :) Trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,dziewuchy,mnie podbrzusze już od tego wszystkiego boli:) tak jakby mi ktoś je wyrywał:) zrobię dziś,jak będzie negatywny,to się pewnie psychika odblokuje i @ przyjdzie,a jak pozytywny to oszaleje ze szczęścia. Nawet piersi mnie już nie bolą,a przed@ często mnie bolały. dobra,teraz czaekam aż mi się pęcherz zapełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest 33 dc,owulka....hm nie pamietam, jakos ok 20-22 mialam sluz plodny,ten ciagnący i przejrzysty.wiesz ja czasem mam tak,ze w polowie cyklu i potem tydzien przed @ mam przejrzysty sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli miałaś rzeczywiście owulkę w tych dniach to może być jeszcze za wcześnie, ale test zrób 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy....kurcze powiem wam że czuję sie jakbym to ja ten test sobie robiła hehehe, stresik sie udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno testy wykrywają najwcześniej 12 dni po zapłodnieniu czyli około 6 dni od zagniezdżenia zarodka. Tak jak pisałam wcześniej zrobiłabym na Twoim miejscu ale lepiej jednak rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zrobiła i jeśli by wyszedł negatywny a za np dwa dni wciąz nie dostala @ to bym powtórzyla ale już z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram siuski zbieram:) juz mi sie troche chce,a 30 min temu bylam.... i tak mam od 3 dni:) sikawka jestem:) pewnie nadziebilam pecherz,dlatego w grubych skarpetajkach siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale napięcie...oby nie przedmiesiączkowe hehehe!!!! Mam nadzieję żabcia ze nazbierasz do 15:30 bo o tej porze wychodze z pracy a potem dopiero po 17 bede na necie, a do tego czasu ciekawość mnie zeżre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 79
zaczelam czytac topic i skonczyc nie moge tak sie wciagnelam. :) Nic tylko czekam az Zabcia tescik zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhh :(:(:(:(:(:(:( Żabcia jak nie dostaniesz @ to powtórz za dwa dni z rana, może to za wczesnie skoro owulke mialas tak jak pisalaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×