Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Gość Wiktoria 79
Ja się jeszcze nie staram ale oczywiście jest w planach dzidzius ale dopiero za rok lub dwa. Juz teraz wpadlam w szal ciąży. Siostra narzeczonego miesiac temu dowiedziala sie ze bedzie dzidzius i oczywiscie szal radości. Ona jest w 2 miesiącu a ja wykupilam juz pol sklepu dla dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - żartujesz ? Nie wierze ! Strasznie mi przykro :( - powtórz może jeszcze z rana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 79
Zabciu nie martw się. Powtorz test jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 79
tez pojde dotlenic pluca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz powoli mam czasem dola i tak mysle ze moze nie jest nam pisane miec dzieci,albo nie zachodze w ciaze bo moze tak naprawde nie doroslam.... a tam teraz juz bede sie martwic co jest nie tak z moim cyklem ze znowu sie opoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to prawda,ale gdzieś wyczytałam,ze kobieta w okresie owulacji ma ogromną ochotę na seks,ma wtedy wieksze potrzeby,ktore po okresie płodnym spadaja i znowu rosną w czasie nastepnej owulacji.macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie. Czasami mam nawet wrażenie, że w czasie owulki mam mniejszą ochotę na seks i tak troszkę się zmuszam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja powiem szczerze nie zauważyłam tego, ja mam największa ochotę po @, a to dni nieplodne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieczyny, ja zmykam do domu, po obiedzie postaram sie wejść na kafe, napewno bedę po 17:) Trzymajcie się!! Ty Zabcia przede wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick.....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ zabcia86..|..8.09.......11.09.......3.... kuj- pom.........22 marta84...|.12.09........?..........0.... Pozna n .........24 achaja82..|.14.09......15.09......3....Trójmi asto......26 tulipanek..|.15.09......17.09......7....małopol ska......28 Edusia83...|.18.09......20.09.....1.....Nowy Sącz.......25 kasiula86..| .20.09.....23.09......3.....Pozna ń..........22 Loona_84..| 24.09........?.........1.....dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|.24.09.....27.09......1.... Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09......3.10...... 14... ok.Kłodzka.......26 LUŚKA28...|.28.09.........?........2.....opols kie.........28...syn2lata Aszti.......|.28.09.....8.10........5.....Warszawa...... .32 Sylvia25...|..5.10.......9.10.......1.....Kr./B.-Biała.. ..25 nicola81 ..|..?.............?.........2.....górny śląsk.......27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny juz wiecie co na obiad zrobic:) a ja od 3dni mam straszna ochote na miesko:) wczoraj mialam mielone,ale jeszcze mi malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×