Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona brukselka

CZEMU TYLU FAJNYCH LUDZI JEST SAMOTNYCH?

Polecane posty

Gość Kacha w lokach
jest pociag fizyczny, jest... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ale aseksualny wygląd czy zachowanie? Bo nawet nieatrakcyjne dziewcze może uwodzić w sypialni :) a to, że Ci wstyd z nią się pokazać na ulicy, to rzeczywiście albo ona to straszydło, albo Ty zwykły pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
krem - mowisz jak moj tata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
ech kazdy facet chce miec piekna laske i taka jest prawda hmm no moze wiekszosc facetow ,bo w sumei sa rozne gusta aha i laski tez patrza na wyglad i niektore tak samo jak faceci uwierzcie ,bo cos o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kremik :D to zacznij żeglowac --- i męskie i laski fajne,wysportowane opalone. znajdziesz kogoś dla siebie tylko nic na siłe. Komuś kto cie nie rajcuje nie warto zawracać głowy w koncu ludzie urodziwi inaczej tez mają uczucia!!Po co lasce marnowac czas i robic nadzieje jak sie wstydzisz isc z nią po ulicy,to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
Jarek 84 - wiekszej bzdury w zyciu nie slyszalam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
nie kazda fajna kogos ma ,to roznie bywa poza tym jak Ty sie odnosisz do lasek Jarek 84 Ty frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behatta ...ja wole byc sam niż z kimś co mi nie odpowoiada a u dziewczyn jest odwtotnie lepiej miec bylekogo niż byc samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Jarek 84 ----- ciebie nawet byle jaki pasztet nie bedzie chciał boś głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
kremik - z Toba teraz tez sie nie zgodze - ja jestem teraz sama, odpoczywam po 3 letnim zwiazku i mi dobrze. I wiem, ze nigdy nie zwiaze sie z kims kto mi nie bedzie pasowal zeby nie byc sama, bo to tak naprawde tylko meczenie sie... Oooo, a w sobote ide sama do kina, drugi raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
a nie pomyslales o tym ze jakas laska,ktora jest fajna nikogo sobie nie szuka albo nie moze znalezc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem ja sie z toba nie zgodzę: wszystko zależy od charakteru . Mam znajomego ktory wzioł pierwszą ktora go chciała bo juz tak najmocniej chciał miec zone. To nie wazne czy to babka czy facet --- albo masz jakies wymagania i chcesz zyc z kims kto ci pasuje albo jest ci wszystko jedno i zyjecie pózniej obok siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shepherd
To co ktos pisal o sobie wczesniej: wysoki, inteligentny, sense of humor i inne pierdoły, na stopie kolezenskiej ok, dalej cienko. Bez pewnosci siebie nic ktos taki nie zdziala, nie wiadomo co by sie nie dzialo, social pressure jesli dziala mocno to jest spalony - brakuje spontanicznosci, polotu i finezji. Fajne laski sa bombardowane facetami codziennie, musza wybrac pewnego siebie samca, bo maja wybor, wiedza ze bedzie next one i next one. Dlatego jesli nie masz pewnosci siebie, przepadniesz, bedziesz tylko dobrym kolega. Kasa. Odosobnione przypadki altruistycznych powodek przez kobiety. Wiek gra tu dużą rolę, ponieważ jesli facet ma studia w toku, jest jako tako perspektywistyczny. W wiekszosci przypadkow w wieku postudyjnym kobieta bedzie szukac bardziej zamoznego faceta. To prawda, ze duzo jest atrakcyjnych dziewczyn lecacych na kase, ale jest tez ogrom facetow lecacych na takie ladies - to dobry układ dla obu stron, inne priorytety ludzie maja, nie ma sie co dziwic. Niestety szaraczki i malo pewni goscie beda wzdychac do takich i tylko to im pozostaje. Panna z fotki na pewno atrakcyjna. Komentarze kobiet tutaj przesycone zazdroscia, przeciez to ona jest potencjalna blachara, ktora znajdzie goscia w bi em dablju i BEDZIE HAPPY. Jest typ ludzi (uczuciowi, standardy = nie blachara i disco babe) ktorzy zawsze beda miec gorzej, poniewaz zastanawiaja sie, typ disco boys and girls bierze wszystko na klate, nie kalkuluja (oprocz finansow) przez co zyje sie im lepiej psychicznie. Jesli drogie panie zrozumiecie to, bedzie dobrze dla was i poczucia nizszosci gdy faceci ogladaja sie za takimi typami kobiet, zamiast za wami, tlumaczac sobie ze blachara, leci na kase itp - SO WHAT? priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
ze tez Wam sie chce samemu chodzic do kina ,to troche dolujace musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często jest tak ze spotykasz na swojej drodze nie te osoby o ktore chodzi i to nie jest przecież twoja wina.Ta wina jest niczyja a męczenie sie jakims matołem jest pozbawione sensu bo zycie masz tylko jedno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
Nie jest dolujace - bylam juz raz i teraz chetnie pojde drugi ;P I nie dlatego ze nie mam z kim, wlasnie probuje splawic takiego kolesia ktory bardzo chce isc ze mna. I najlepszy tekst jaki slyszalam - jak mi pozwolisz isc ze soba to ja stawiam, hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to dziala ..a co mam w chacie siedziec a tak jak wyjde chociaż do kina to mam minimalne szanse na poznanie kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
ja wole juz obejrzec jakis film na kompie :P he he dobry tekst :) nawet ja bym czegos takiego nie palnal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
Nie lubie jak facet za mnie placi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Despero_Desperski
Wstyd, nie wstyd, ale nikt nie chce mieć za partnera aseksualną istotę. Nawet chłopczyce są dla kogoś pociągające. I mimo, że chciałbym z charakteru taką żonę, oddalbym wszystko żeby taką mieć, żeby tak mnie kochała jak "ta" mnie kochała to bez pociągu fizycznego nie potrafiłem z nią być, za jasną cholerę!!! Partner musi Cię pociągać całością, na którą składa się też fizyczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
hmm w sumie masz dobre podejscie mi akurat nie zalezy zbytnio zeby teraz kogos poznac bo jedna juz sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
czy to dziala - mozna wiedziec ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
hmm a jak sadzisz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek--- skoro jestesmy brzydkie to jak myslisz dlaczego jestesmy modelkami hę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
Jarej jest albo glupi, albo sam ma niesamowite kompleksy ;P PS Ja mysle ze jedno i drugie;) Hmm, nie mam pojecia ile latek Ci dac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×