Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona brukselka

CZEMU TYLU FAJNYCH LUDZI JEST SAMOTNYCH?

Polecane posty

Gość ofe rma
może raczej trochę pustak, bez urazy. wygląd jest ważny, fakt, ale żeby zaraz na pierwszym miejscu. nie przesadzacie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czasami jest tak że dziewczyny tak jakby nie wybierają same chłopaka chodzi mi o to że chłopak nie spodoba się koleżanką to już odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
kremik - chyba kolezankOM :) i nie jest tak, ja wybieram sobie sama, to ma byc MOJ facet i mnie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
po prostu taki juz jestem ,ze wyglad stawiam na pierwszym miejscy ,ale nie sadze zebym byl pustakiem. chcialbym po prostu miec naprawde przepiekna dziewczyna z ktora moglbym ulozyc sobie zycie . i wlasnie najwazniejsze jest dla mnie zeby byla po prostu sliczna ,a charakter stawiam na drugim miejscu . nawet jesli bylaby wredna to i tak kochalbym ja do szalenstwa i nigdy nie zdradzil i nie jestem jakims typem ktoremu zalezy na zaliczaniu roznych panienek na imprezach ,znalazlem ta najpiekniejsza i chce z nia byc, to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
ale jest niestety czasem tak jak Krem mowi :( w sumie nie bardzo rozumiem dlaczego i co maja kolezanki do faceta jakiejs lacki ,ale coz tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Na pewno przy pierwszym wrażeniu liczy się wygląd. Ale przecież po rozmowie z kimś to chyba wyczuć czy ktoś ci dalej odpowiada czy nie. Sorry ktoś może być bardzo przystojnym, ale może mieć charakter do d***y. Mnie się dość często tacy trafiają. Co myślą, że mają wygląd i kasę i mogą mnie mieć. Przecież chyba jeszcze liczy się szacunek do drugiej osoby i to, że się będziesz kimś opiekować. A z tymi nieciekawymi laskami to mam koleżankę pracuje, studiuje, sprząta, a pan i władca nic nie robi nawet po sobie nie zmyje kubka czy filiżanki. Ale ona poza nim świata nie widzi.Poza tym przypuszczam, że może być dobra w łóżku dlatego on z nią jest.On jest przystojny. A jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to przecież to jest ważne w wielu związkach. Poza tym dlaczego faceci wychodzą z założenia, że tylko nieatrakcyjne laski mogą być dobre w te jak to nazywam klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
to może ty jakies kompleksy w sobie hodujesz i chcesz je podkarmić faktem że "taka laska" na ciebie poleciała. stawianie wyglądu na pierwszym miejscu jest absurdem. wygląd się zmienia. człowiek się starzeje. co wtedy? poza tym do wyglądu się przyzwyczajasz i staje się codziennością. i co wtedy? spędzisz życie z jakąś fałszywą czy małostkową babą bo kiedyś była bardzo piękna? wydaje mi się że ty do końca tego nie przemyślałeś i kierują tobą właśnie jakieś kompleksy. żeby mieć taką laskę jak z filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
a tak wogole ,to sie wam do czegos przyznam . Jestem sam ,bo odkrylem w sobie nie tak dawno zamilowanie do zabaw analnych z moim wujem Romualdem . A wujek moj jest bardzo zaborczy i zazdrosny ,dlatego nie pozwala mi spotykac sie z dziewczynami . W sumie to mysle ,ze jeszcze mam na to czas ,jak skoncze 18 lat to przestawie sie na dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
kremik - nie ma sprawy :) ej, ale tu nie chodzi o to ze ten ktos ma byc niewiadomo jak piekny, tylko zeby sie nam podobal, przeciez nie mowimy sie na spotkanie z kims kto nas fizycznie odpucha... przynajmnie ja nie ;) a jak mi sie spodoba, to sie umowie i wtedy lepiej poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych pustaków, co wygląd stawiają na pierwszym miejscu: Czas płynie nieubłaganie, starzejecie się Wy, starzeje się Wasza wybranka. Co robisz, wymieniasz na lepszy model? Twoja dziewczyna przytyła 10 kilo. Wymieniasz na lepszy model? Stało się, Twoja dziewczyna jest w ciąży. Po urodzeniu dziecka ma dużo nieładnych rozstępów i obwisły biust (normalne zjawisko). Wymieniasz na lepszy model? Twoja wybranka zachorowała na raka, amputowali jej pierś, co robisz? I teraz szczeniaku napisz mi jeszcze raz, że dla Ciebie wygląd jest najważniejszy, i że zostawiłbyś swoją dziewczynę z dzieckiem, bo ma rozstępyy na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
oferma moze i po czesci masz racje ,ale teraz nie jest to dla mnie istotne zwazywszy na to ze juz znalazlem kogos idealnego dla siebie,dziewczyne ,ktora wyglada jak miss swiata , no moze mam pewne zastrzezenia co do charakteru ,ale wiadomo ,ze nikt nie jest doskonaly i ja tez potrafie byc ciezki we wspolpracy ze sie tak wyraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha w lokach ..masz racje :) tak czasami się zastanawiam jakie mam szanse na poznanie kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchajcie ostatnio widziałam piękną parę. Dziewczyna nie za wysoka blondynka ładna, ale chłopak średniego wzrostu brunet z lekkim zarostem, ale on miał w sobie taką magię, że szok.Słuchajcie ten jego zniewalający uśmiech. Po prostu miał to coś czego nigdy nie widziałam np: u takich wysokich facetów umięśnionych. Oczywiście dodam chłopak był szalenie przystojny, ale tak na pierwszy rzut normalny.Oczywiście by skropiony perfumami no bo wiecie to była pewno ważna randka. Czyli rzeczywiście jest coś takiego co sprawia, że chcesz daną osobę dalej poznać lub nie. Słuchajcie a może to coś to czyjaś dusza. Może to głupie pytanie ale czy można w kimś zobaczyć jego duszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
znowu jakis kretyn cos napisal :( gratuluje inteligencji to naprawde zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Może to głupie pytanie ale czy można w kimś zobaczyć jego duszę?" nie można. zobaczyłaś ciało, tylko ciało. twarz, fryzurę itd. i nie ma co do tego dorabiać bezsensownej ideologii o duszy. po prostu facet był przystojny i w twoim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem 2 lata w związku z naprawdę śliczną dziewczyną, ale pod koniec to mało co w psychiatryku nie wylądowałem. Takie miałem z nią \"akcje\", że aż głowa boli. Teraz już wiem że wygląd to nie wszystko i trzeba patrzeć na \"wnętrze\". Z drugiej strony nie wyobrażam sobie związać się z kobietą która mnie nie będzie pociagać fizycznie (albo ja jej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
wyszłam z kąpieli czy Ty masz jakies kompleksy ,ze tak gardzisz ludzmi ,ktorzy stawiaja wyglad na pierwszym miescu ?? powiem Ci ,ze ja tez mam komleksy i to spore bo nie jestem atrakcyjnym facetam ,wrecz przeciwnie ,ale nie bluzgam na tych dla ktorych jest to wazne . i uwierz mi ,ze idealnej dla siebie dziewczyny bym nigdy nie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zgadzam się z tym, że z czasem uroda powszednieje. Na początku byłem moją eks strasznie zauroczony, myślałem że normalnie jestem wybrańcem Boga, bo mi taką piękność zesłał. A potem uroda spowszedniała, a wylazł jej wredny charakter i miałem wszystkiego dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
ale przeciez nie zostalo by jej to wieki ,laski po ciazy moga po pewnym czasie nadal wygladac swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
boże jaki ja jestem mądry. w życiu dziewczyny nie miałem a tak wszystko wiem :P no skąd mi się to bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła i uczuciowa *****
nieśmiało wtrące ze charrakter sie liczy :O oferma odpisz na @ (wiesz kto):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Wiecie co wolę sto razy faceta średniego wzrostu wysportowanego, niż takich wysokich umięśnionych. Bo wiecie przy takim średnim to nie trzeba chodzić na tych cholernych butach na obcasach. Słuchajcie każdy ma swoją teorię ale on był bardzo sympatyczny. A ja i tak mam teorię na temat duszy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
wiem ale chyba dopiero w weekend odpisze. to znaczy napisać coś mogę ale nic nie wyślę bo po prostu nie mam. w ogóle już siedzieć nie powinienem ale się wciągnąłem. pobudkę mam o 6:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że jej biust sam się do góry podniesie? no ciekawe, ciekawe. Bardz marna próba ominięca odpowiedzi na pytanie. Skoro Ty nie masz odwagi, to ja napiszę. Nie zostałbyś z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha w lokach
Czy to dziala - skad wiesz ze nie jestes atrakcynjy? przeciez to pojecie wzgledne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to dziala
OK w sumie nie ma sensu dalej o tym mowic ,bo mnie nie znasz i nie wiesz jaki jestem . Mysl co chcesz ,ja wiem swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła i uczuciowa *****
to sie wypchajale napisac pare zdan mogłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Nawiasem mówiąc dlaczego kobiety wolą wysokich facetów a nie takich średnich. Bo ja będę od dzisiaj szukać takiego średniego o zniewalającym uśmiechu. Bo wiecie co ja nie cierpię ponuraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×