Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

pijecie kawę ?? Ja jakoś nie bo koś mi powiedział że nie wolno... ale oczy mi się zamykają.. też ma zawsze niziutkie cisnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! Ja dzisiaj mam zły dzień, padam. Teraz się cieszę, że mam to L4. Apple naprawdę masz imponujący jadłospis, mnie się strasznie nie chce kombinować przy jedzeniu. Jedna mała kawka na dzień przy niskim ciśnieniu nie zaszkodzi, problem w tym że przestałam ją lubić:( Zamierzacie chodzić do szkoły rodzenia? Albo czy któraś z mam weteranek chodziła? Słyszałam, że to daremne jest więc ja chyba nie pójde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz.. :D wyborcza.pl/1,76842,4858050.html BOże jak to brzmi.. mama weteranka :P W szkole rodzenia byłam raz.. prowadziala ja dziwna kobieta ktora miala 7 dzieci i uwazala ze kalendarzyk jest najlepsza antykoncepcja :d Nie chodziłam więcej bo nie mogłam - dłuugo leżałam bo corcia sie na świat pchała.. Ale teraz mam zamiar iść i być na wszystkich zajęciach.. tyle tylko ze szkołe zmienie na taką w szpitalu.. badz co badz uwazam jest przydatna chocby po to zeby pocwiczyc :D Szkoła w szpitalu ma te plusy że do porodu idziesz jak do siebie - znasz miejsce, położne, one znaja ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie trzeba skopiowac link i usunac spacje :) witam :D ja kawy w ogole nie pije a tez niskie cisnienie mam, chociaz wczoraj jak mi mierzyla to mysle ze bylo jak na mnie bardzo dobre 120/60 zazwyczaj schodzilam ponizej 100. wlasnie wcinam ogorki :D:D bylam w sklepie i zalecialo mi malosolnymi, ale ze u mnie w warzywniaku byly juz zakwaszone to wzielam korniszony mniam :D troche odpoczne moze sie przespie bo to moja pora i pozniej dla mojego mezczyzny bede robila obiadek hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja od dzisiaj na zwolnieniu, miesiąc czasu. Byłam wczoraj u gin bo pojawiła mi sie brązowawa wydzielina. Okazało sie ze mam krwiaczka 1 cm u ujściu macicy, dostałam zastrzyki, i tabletki, i musze leżec i odpoczywać. Narazie nie zagraża to dzidziusiowi. Ale jezeli nie bede sie oszczedzac to moze zaatakoac łożysko i wtedy moze dojsc do poronienia. U mnie juz 10 tydz.Widziałam na usg dziusia. Dzidziulek ruszał sie, drapał po buzce. Seduszko biło, tetno 170. Super widok i odgłos. Wczoraj gin zbadała mi cisienie i miałam 80/50, teraz wkoncu bede mogla sie wyspac. Mamuski, uwazajcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moge się przyłączyć?Czytałam juz Was wczesniej ale nie chciałam zapeszyc przypuszczen.....wcześniej dwa razy poroniłam:( Dziś dowiedziałam się że jestem w 6 tygodniu ciąży:)Jestem bardzo szczesliwa i mam nadzieję że ta ciąza bedzie ok:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiunia, witamy:) Chyba źle spałam dziś bo coś mnie boli z boku na plecach. Myślicie że mogę to posmarować żelem Fastum? Nie mam ulotki niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny, witaj basiunia 🌻 ! Kasiak no niefajnie ze masz krwiaka, ale podczas L4 napewno wszystko sie unormuje, tylko caly czas odpoczywaj!!! Jesli chodzi o kawe to nie pije od kilku miesiecy, tylko od czasu do czasu. Lubie smak kawy z mlekiem wiec przerzucilam sie na kawe zbozowa ale jak juz bede zasypiac tak jak wczoraj to dodam sobie do niej lyzeczke kawy rozpuszczalnej, nie powinno zaszkodzic dzidzi a ja moze cos zrobie w pracy bo na razie to sie obijam a raczej zasypiam. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szkoly rodzenia pojde. Przyszpitalne szkoly w naszym miescie sa chwalone, chodzi sie z partnerem albo bez, sa cwiczenia, rozmowy z psychologiem, cwiczy sie z lalkami jak pielegnowac, przwijac male dziecko (dla facetow to chyba jeszcze wazniejsze:) no i przygotowuje sie do porodu. Ale uczeszcza sie tam chyba dopiero od 6 czy 7 miesiaca, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u nas tez jest bardzo chwalona ta przyszpitalna.. a na lalkach uczy sie sporo.. nawet sie karmi je piersia :D to jest chyba tygodniowo ustalone od 24 albo jakos tak.. tylko ze jak jest dobra szkola trzeba sie wczesniej zapisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla-k
eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....1.......... ....02.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........08.04.09 ppk..............Matylda.....31....Warszawa.......1..... .........04.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......2.... ........01.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........07.04.09 filka .............Kasia........28.........Mikołów.....1 .............05.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... .........05.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 .............02.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... .........10.04.09 syla-..............Sylwia........33.........Wielkopolska..... 2........03.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary.......2.. 29.03.09- 06.04.09 zmudka90......anna...........18.........poznan...1...... ....10.04.2008 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... .29.04.200 9 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..06.04.2009 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .2...08.04.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema kobietki, od dziś przyłączam się do dyskusji. Jestem w 5 tygodniu z pierwszym dzidziulkiem. Byłam już na badaniach, wyniki po niedzieli. Mam mdłości, które czasem myle z głodem. Miałam już faze na czosnek, gorący kubek knorr'a, pizze a obecnie na gotowaną kukurydze. Jestem ociężała, leniwa i śpiąca. Tragedia. Mam nadzieje, że to szybko minie, bo nie uśmiecha mi się depresja ciążowa. Dobrze, że chociaż mam lekką pracę: praca z komórką i laptopem. Ciekawe tylko czy to nie wpłynie negatywnie na dzidziola. Czy jest tu ktoś z Gdańska? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj maliku, dopisz się do tabelki:) Dziewczyny, czy którąś z was swędzi brzuch? Mnie właśnie od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....1.......... ....02.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........08.04.09 ppk..............Matylda.....31....Warszawa.......1..... .........04.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......2.... ........01.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........07.04.09 filka .............Kasia........28.........Mikołów.....1 .............31.03.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... .........05.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 .............02.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... .........10.04.09 syla-..............Sylwia........33.........Wielkopolska ..... 2........03.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary.......2.. 29.03.09- 06.04.09 zmudka90......anna...........18.........poznan...1...... ....10.04.2008 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... .29.04.200 9 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..06.04.2009 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .2...08.04.2009 mnie narazie nic nie swędzi ale jestem taka sklapciała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ....03.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........08.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1..... .........04.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......2.... ........01.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biala....2..... ........07.04.09 filka .............Kasia........28.........Mikołów.....1 .............31.03.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... .........05.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.....1 .............02.04.09 ewapit..........Ewa..........29....Częstochowa...1...... .......09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.........Lublin.......2.... .........10.04.09 syla-...........Sylwia........33.........Wielkopolska ..2...........03.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary......2.. 29.03.09- 06.04.09 zmudka90......anna...........18.........poznan...1...... ....10.04.2008 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... .29.04.200 9 natala007......natalia......20.........warszawa.....2... ..06.04.2009 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... .2...08.04.2009 witajcie mamusie dlugo nie pisałam ale nie mam czasu byłam u lekarza 26.sierpnia i potwierdził drugą ciążę jestem w 9 tyg. dzidzia zdrowiutka i wszystko ok no prócz mdłości megga fuj nie moge jestem na zwolnieniu do końca września a i tak nie daje rady . żeby nie siostra do pomocy przy Kubie to nie wiem katastrofa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff....pierwszy dzień w pracy po wakacjach. Dziewczynki kiedy powiedziałyście swoim szefom o ciąży??? Ja mam coraz większe obawy...a to już 10 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu coś się dzieje widzę:) takie pustki były przez weekend... Jak tam się czujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×