Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość smart231
jezeli o mnie chodzi to nie jetem taka nowa co 20 stron zadaje jakies pytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!witam wszystkie. Co do owoców morza byłabym ostrożna. Jeżeli chodzi o krewetki na pizzy to ok. Jednak na te tylko sparzane, np. w sałatkach radziłabym uważać. Może się zdarzyć, że będą źle oczyszczone.... Dołączam się do bulgoczących brzuszków i czekam na kopniaki. Dziewczyny rozglądałyście sie za wózkami? Macie doświadczenia z Quinny Speedi? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na mysli legally.. :) A ze smart nie jestes nowa to ja wiem przeciez :D A i moj synek bedzie mial na imie Kubus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZABART wspolczuje,ze maz opuszcza Cie na tak dlugo.Jak Twoje mdlosci lepiej juz? Dasz sobie rade sama,bo masz przeciez syna(o ile dobrze pamietam)w 3 klasie? Musisz go odprowadzac do szkoly czy sam chodzi?Jakos tak jestes mi bliska przez to,ze mamy dzieci w tym samym wieku i mamy tyle samo lat:) Dziewczyny nie przesadzajcie z tym jedzeniem-jedzcie wszystko na co macie ochote oczywiscie w rozsadnych ilosciach.Gdzies tam wyczytam,ze nie mozna jesc watrobki w ciazy ,bo ma za duzo witaminy A.Na litosc boska trzeba by ja spozywac chyba kilogramami codziennie zeby byly skutki uboczne.Jezeli sie zje nawet raz na tydzien to przeciez nic sie nie dzieje.Ja mam teraz okres na grapefruity,Jem je bez przerwy-po prostu nie moge sie powstrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W H@M najtansze spodzie ciazowe 10zl.Dla mnie w tym momencie to troche drogo,ale chyba nie bede miala wyjscia,bo zostaly mi tylko jedne jeansy,ktore juz ledwie sie dopinaja.W stare spodnie juz ze 2 msc sie nie dopinam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewuszki a jak czesto odczuwacie te bulgotania? ja czulam rano popłudniu a teraz od 16 jakos przycichło... moze spi muluszek??? Jak byłam w szpitalu zrobiono mi USG 4D w 16 tyg własnie...i mam zdjatka mojego malenstwa 4D piekne:):)..lekarz mi podrukwoał:) podał tez obwód główki srednice obwód brzuszka kosci udowej i ogólne CRL:) Ogladałm teraz w wiadomosciach na TVN o tej krwi pępowinowej.. komórkach macierzystyc jakie macie kobiałki do tego podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak sie jeszcze zastanawiam czy mogę pofarbowac włosy... zbliza sie mój slub heh:)..i nie chce miec odrostów:(.. mam długie włosy i robie zawsze jasny balejaż...w 2 odcieniach blondu..boje sie bo to mocny rozjasniacz.. lekarz powiedzial,ze moge farbowac ,ze na skóre głowy to nie szkodzi bardziej opary" amoniakowe" farby..wiec zebym sobie sprawiła maseczke operacyjna lekarska na czas zabiegu by nie wydychac:D Juz sobie wyobrażam jakim byłabym kosmitą w salonie fryzjerskim z tą maseczka... i z tymi foliami na głowie od balejażu:D hahahha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ale sie rozpisalyscie dziewczyny nienadazam z pisaniem :))) co do krwi pepowinowej to my mamy naszej 4,5 letniej coreczki w banku krwi ale teraz chyba juz sie nie zdecydujemy , bojednak placic 2 razy 380 w roku to jest duzy koszt a co do wozka to ja mam po coreczce wozek Mutsy z ktorego jestem bardzo zadowolona , jedyny minus to to ze jest dosc ciezki jak sama mam go wlozyc do bagaznika ale tak to same pozytywy(poza cena) ja narazie przytylam gdzies 1,7 kg co wydaje mi sie dziwnie malo zwazajac na to ze brzuszek juz mam co do ubran ciazowych to niestety nie sa one tanie , ja kupilam jeansy z jakies tam polskiej firmy dla kobiet w ciazy i kosztowaly 140 zl a te z h&m mi sie bardziej podobaja ale niestety w naszym miescie nie ma hm, ale w piatek jedziemy do tesciow do krakowa to skocze tam napewno musze kupic jakies spodnie czarne bo idziemy niedlugo na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare stron wczesniej pisalysmy o wlosach. ja osobiscie jeszcze nie farbowalam bo mam zrobione na czarno a zawsze marzyly mi sie pasemka wiec stwierdzilam ze w ciazy zapuszcze sobie swoje a potem w koncu rozjasnie...narazie tragiczne to nie jest...oczywiscie to nie to samo co swiezutko zafarbowane ale jakos poradze. Moja kumpelka niedawno byla w ciazy - teraz juz jest szczesliwa mamusia- i od drugiego trymestru co 1,5 miesiaca regularnie robilam jej pasemka z blondu i ciemnego, lekarz jej pozwolil. Alison witaj. Fajnie ze sie tak o mnie martwisz, tak syn jest ze mna ale to juz duzy chlopak ma swoj swiat, komputer, juitsu, koledzy, szkola, sam chodzi i sam wraca bo mamy bliziutko doslownie z gorki zejsc... i tak, dokladnie 3 klasa. Malo czasu ma dla mnie ten moj synus ale coz dzieci sie wychowuje dla ludzi a nie dla siebie i to nie to samo co byc codziennie z mezem :( W brzuchu 78 to 10 cm wiecej niz przed ciaza bo talii osy to ja nigdy nie mialam - za malo miejsca na wcciecie heh ale wydaje mi sie ze to tak ogolnie dookola mi przybylo mam wrazenie jakby boczki mi sie zaczely robic z tylu ale uda mam duzo szczuplejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie mam za duzego brzuszka wydaje mi sie ze czasami mam wiekszy wiec wtedy pewnie wiecej cm dookola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze wpadlam na taki pomysl ze raz w miesiacu robie sobie zdjecia brzuszka narazie mam 3 serie :VIII, IX, X - za duzej roznicy nie ma i teraz wlasnie porownywalam wczesniej bylam grubsza ale mialam plaski brzuch a teraz ogolnie szczuplejsza troszke a brzusio taki jak po wigilii jak musze odwiedzic mame i tesciowa jedna po drugiej hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pora się dopisać... chociaż jeśli mały weźmie przykład z mamy, to może zacząć wyprowadzać się przed czasem. robiąc ze mnie marcówkę... nick..............imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... ....poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Małgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 Inka83.........Irena.........24........Pszczyna.......4. .... .....02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 MaJa86.........Marzena.....22......Kraków..........4.... ........05.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ...4......... 06.04.09 natala007......Natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...4...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 legally blonde 86..Julia....22.......Warszawa........4..........08.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......4 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........4.... .......08.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......4 ..........08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............4. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 Oliwka103.......Roksana....27.......Małopolskie.......4. .......10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 NIKOLA79......Kasia........29........malopolska.....4... ........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4. .........20.04.09 katarina67......Kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 martazaw........Marta......33......zachodniopom...3..... .....21.04.09 basiunia*........Basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 Ajkaa............Asia..........25........Śląsk.......... ..3..........24.04.09 gosian...........Gosia........28........Gostyń.......... 4..........25.04.09 joasia82........Asia..........26........Poznań.......... .4..........25.04.09 baderka.......Justyna......31.......Wielkopolska....3... ........26.04.09 Angela26.........Ania........26.......Warszawa.......3.. ...........28.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... .........1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09 rrothka..........Dorota......20.........Lublin.........5...........02.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka rrotka moze kilka slow o sobie?? ja jestem szczupla ale jak ostatnio sie mierzylam to mialam w brzuchu 87 cm, w biodrach mam 92 wiec jakos mi sie powoli wyrownuje, tylko brzuch do przodu mi idzie a nie na boki. czulam moze dwa razy bulgotanie raz naprawde takie intensywne a raz takie slabsze i od tamtej pory cisza :( 17 tydzien powolutku wiec moze?? strasznie sie rozpisalyscie hehe, jak nigdy w niedziele. no to kolorowych paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to samo pomyślałam - tyle napisane jak nie w weekend:) Rrothka widzę, że z Lublina jesteś, fajnie:) A gdzie mieszkasz mniej więcej? Ja nie pamiętam jaki miałam obwód przed ciążą, teraz mam 73. Chyba dużo nie przybyło. W piątek się wypytam lekarza na wszelki wypadek o moją wagę, która jakoś słabo rośnie - może dopiero zacznie. Ale znajoma ze studiów powiedziała ostatnio, że ona w 7 miesiącu miała taki malutki brzuszek, że nikt nie chciał uwierzyć, że to już ten miesiąc a synka urodziła jak najbardziej zdrowego. Legally ja też oglądałam ten materiał o krwi pępowinowej. Pewnie pogadamy o tym z lekarzem, ale jakoś myślę, że nie będziemy się na to decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ale się rozpisałyście... chciałam sie wypowiedzieć na kilka tematów, ale mi umknęło sporo po drodze... :) aaa co do jedzenia to ja juz nie wariuję z tymi ograniczeniami tak jak w 1. ciązy... jedyne na co uważam to oczywiście niejedzenie potraw z surowego mięsa i produktów z niepasteryzowanego mleka... a tak to jem poza tym wszystko, dużo i często :) a co do wielkości brzuszka to oceńcie same... wklejam Wam fotki mojego brzucha sprzed ok. tygodnia i dla porównania zrobione na krótko przed zajśćiem... poniżej ja a raczej mój brzuch w 2 odsłonach... fotografia może mało artystyczna, ale za to dokumentalna, bo o to tutaj przecież chodzi... http://acrobat.fotosik.pl/albumy/528246.html miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zgrabny brzuszek:) Chociaż ciężko mi jakoś porównać do mojego, może też powinnam go sfotografować i zobaczyć na zdjęciach, bo w lustrze jakoś inaczej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Baderka ty to plaska jak modelka jeszcze jestes hehehh moj brzusio to juz dwa razy taki ...a myslalam ze mam maly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojego tez sie nie da porownac Baderka Ty chyba wysoka jestes bo u mnie obszar miedzy piersiami a biodrami to chyba polowa z tego co u ciebie. Tez musze gdzies wrzxucic moje fotki. Fajny pomysl z chwaleniem sie brzuszkami jestem za!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam specjalnie wysoka nie jestem, 170 cm w kapeluszu... :) a w 1. ciąży brzuch dostałam dopiero po 20 tc i wtedy rósł w oczach z dnia na dzień... niby w 2. ciaży powinien pokazać się szybciej, ale na razie u mnie niespecjalnie widać, jesli juz to wieczorami ... pewnie jeszcze trochę i nie zmieszczę się a kadrze aparatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ale sie rozpisalyscie szok:) Ja chcialam napisac, ze w nocy snila mi sie 3 razy moja szefowa bo dzis maialm jej powiedziec o ciazy:) no i wyobrazcie sobie, ze Ona jzu wiedziala! Poszlam do niej i pytam czy slyszla jakies plotki, aOna, ze tak i tylko nie wie czy to potwierdzone i, ze super, ze fajnie:) Zaczela mi mowic, ze mam sie oszczedzac, nie przejmowac sie i, ze nie ma pretensji ani nic, ze taka kolej rzeczy:) Ulzylo mi....jeszcze teraz reakcja dyrektora, ona powiedziala, ze sama mu ppwiem, ale nie iwem czy to dobry pomysl:/ Ale przynajmniej teraz nie musze sie ukrywac z tym jedzeniem i z moim brzusiem, ktore rosnie juz mi powoli hihihihihhi i fajnie wyglada Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Iza między naszymi ciążami jest prawie 3 tyg. różnicy, więc myślę, że jak będę na Twoim etapie to mój brzuszek osiągnie podobne rozmiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie program zone reality, kiedys reality tv to wlasnie leci program o porodach. Ja ogladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×