Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Co do brzuchola to niby dużo nie przytyłam, ale juz bardzo widać w końcu są 2 fasolki w nim. Boję sie tylko jak będzie wyglądał w 9 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wkurzylam bo zepsul nam sie samochod, padl alternator ;O a najgorsze w tym wszystkim to, ze rok temu w czerwcu byl wymieniany i gwarancja go juz nie obejmuje. z reszta nie obejmowalaby go gdyby nadal trwala bo moj z bratem sami to badziewie montowali. nie moge sie dodzwonic do mojego, a nie chce znowu tego brac na allegro, bo jak by sie okazalo ze za rok znowu trzeba wymieniac to chyba zalamalabym sie. szkoda mi jest kasy na takie rzeczy, samochod potrzebny ale teraz trzeba wymienic opony na zimowe, zmienic olej, na poczatku roku przeglad i ubezpieczenie... gdybym pracowala nie byloby problemu a tak?? chyba sie poplacze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) jaki fajny brzusio matyjaskowa:) ja mam taki sam termin porodu jak Ty i podobny mam brzusio:)... wieczorkiem cykne foto i Wam wstawie:).. bo teraz w robocie jestem heh:) takeigo mam lenie,że szok. Mi w warszawskim szpitalu zrobili 4D USG...za free dostałam fotki:) umiało sie zagadac lekarza;) heheh i podrukował sa słodkie..ale np płytke bym chciała miec:) i to juz np ok 22 tyg ciazy kiedy jest USG połówkowe... hymmm... może sie zdecyduje zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tam nie przeszkadza ze mam duzy brzusio wogole sie tym nie przejmuje :) pozniej zgubi sie zbedne kilogramy :p a pozatym duzo nie przytylam wsyztsko idzie mi wlasnie w brzusio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś mnie nastraszyła gosian - zobaczymy - ale mam nadzieję że to nie to samo, a ten ból to nie jest taki jak przed czy w trakcie miesiączki miałam - od czasu do czasy mnie coś tak zaboli albo z boku brzucha albo na dole (a to przeważnie jak się schylam) - a tak spokój - ciekawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzusio też już jest dość spory :) ale mnie to też jak na razie cieszy a martwić to się będę później - a do tego wiecznie bym coś jadła :) wiecznie na coś przyjdzie smak - dziś na obiad mam karpia a mimo to musiałam sobie w sklepie kupić pierogi i teraz je wcinam - jak tu sobie odmówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ale macie tempo, szok:) Witaj legally 🌻 - widze, ze jestes bardzo energiczna osoba, poruszylas tyle tematow, ze nie nadazam:) Maja86- ja tez biore luteine dopochwowo, tak na wszelki wypadek, na poczatku ciazy mialam bardzo niski progesteron ale teraz jest juz w normie, gin powiedziala mi jednak ze mam dalej to brac, a w przyszlym miesiacu zmniejszymy dawke...Ufam jej, ale prawde powiedziawszy meczy mnie juz ta luteina, zwlaszcza jak chce sobie pofiglowac z mezem (bialy proszek w wiadomym miejscu:( Smart, tez mnie raz wzielo na pizze. Mialam po niej dwudniowa potezna zgage, mam nadzieje, ze ty zaregujesz inaczej...tesknie z pizza, ale po ostatnim doswiadczeniu daruje sobie:) Co do owocow morza, to ja tez bym uwazala, bo nie wiadomo czy w pizzeri wszystko maja swieze. Dziewczyny snilo mi sie dzisiaj, ze trafilam w totka...piatke:):) Zapamietalam z tego snu 3 numery...szkoda, ze nie piec:):) Niedawno mialam tez sen, ze karmilam piersia czworke dzieci, oczywiscie nie na raz. Z jednej piersi lecialo mi wrzace mleko mega strumieniem, a z drugiej smietana...Mylsicie, ze powinnam sie leczyc psychicznie??:):) Moj brzuszek uplasowalabym gdzies posrodku pomiedzy brzuszkiem baderki a matyjasowej. Inka, jesli nie boli cie jak na okres i nie twardnieje to chyba nie jest stawiajacy sie brzuch. MNie boli, kiedy wstaje z lozka, albo jak zbyt dlugo nie pojde siku. Tez pobolewa mnie raczej z boku, czasem mnie kluje a czasem cos szczypie, gin stwierdzila, ze to normalne, wyczulic sie nalezy na twardnienie brzucha i bol jak na okres. Dziewczyny, czuje to bulgotanie, ale czy to jest to? Tak bardzo bym juz chciala...Jesli te delikatne \"pukniecia\" od srodka to dzidzia, to jest to cudowne uczucie... Czy filmowane usg 4D mozna zrobic tylko w polowie ciazy? Wiem, ze polowkowe jak sama nazwa wskazuje, tak, ale 4D to co innego...Juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teraz to bulgotanie zamienilo sie w lekkie ocieranie sie o brzuio poczulam juz takie kilka razy juz mysle ze to to fajne uczucie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie jest to taki ból ja na okres już się nawet czasem zastanawiam czy nie jestem przewrażliwiona ale lepiej się człowiek zaraz czuje jak się kogoś poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Matyjasowa piękny brzusio, a mnie od rana rozwolnienie męczy nie doś, że nic nie przytyłam tylko kilogram spadłam z wagi to jeszcze się trochę odwodnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja mialam watpliwosci, spanikowalam i poszlam do poradni. Okazalo sie ze wszystko ok. Nie wiem, czy macie telefon do swojego gina, ja moge dzwonic kiedy mam jakies pytanie...Mowie, wam codziennie mam pytanie:) wiec musze sie ostro powstrzymywac zeby babki nie zameczyc. Jak dotad dzwonilam kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Apple Seed.. hymm... chyba USG 4D mozna zrobic kiedy sie chce ale wiadomo,że powinno sie robic jak najrzadziej.. neiw iem czy to wpływa niekorzystkie na maluszka czy jak? Ale połówkowe ok 22 tyg na pewno można zdrobic 4D ale to zapewne tylko prywatnie Mi bardziej bulgota jak cos zjem heh.. zauwazyłam.. układam sie po jedzonku na lewy bok i wtedy najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam propozycje mailowo-zdjeciowa :) jesli macie ochote wyslijcie foto ja odwdziecze sie :) fajnie jest widziec z kim sie pisze. jak na razie wymienilam sie fotkami z orzeszkiem :D wesolutka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do USG 4d to mi polecano coś ok 14tc potem między 18-22tc i podobno w 32tc ale wybrałam i zrobię tylko to połówkowe - a co do szkodliwości to wiadomo jest to teraz nowe więc trudno powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja robiłam na ul Karowej ale tam tez lezałam przez 3 dni na obserwacji i dlatego mi zrobili... mysle ,że tak bez pobytu w szpitalu nie wykonują tam USG:(od tego da przychodnie, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie planujesz rodzic i jakie sa koszty porodu w tym szpitalu po moj lekarz przyjmuje na zelaznej ale tam porod 1600 ko9sztuje to sporo mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak wiem na żelaznej tam sa dobrzy lekarze,aele czesc z nich słyszałam urzeduje zmianowo w szpitalu na Solcu. i tam jest darmowy poród.. no chyba,że chce sie miec własna sale, porod rodzinny, lub znieczulenie...może tam?:>:> hymmm...Ja bym chciała na Karowej własnie swietnie zaopatrzony szpital ale podobno trzeba miec znajomosci niemale by tam sie dostac malo miejsc jest z tego co zdązyłam w ciagu 3 dni zauwazyc:( a na kiedy masz termin porodu???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mieszkam w warszawie porod jest niby bezplatny ale jesli nie beda chcieli mnie przyjac tomnie nie przyjma a jesli zapłace to mam 100% pewnosci ze mnie przyjma znajoma jak rodziła za darmo dopiero w 4 szpitalu została przyjeta po 3 godzinach szukania po warszawie miejsca ja nie chciała bym tak miec bo to strasznie nie fajne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 28 kwietnia a no i ta płatnosc to nie jest za porod tylko za połozna i podpisuje sie umowe ze szpitalem i wtedy maja obowiazek cie przyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angela spokojnie:) na pewno gdzies Cie przyjma..:)... nawet jesli nie ma sie ubezpieczenia nie moga odmowic porodu taki jest teraz przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi ze moga ja mam ubezpieczenie i wszystko wogole ale moga powiedziec ze nie maja miejsc bo maja zarezerwowane dla pocjentek ktore opłaciły juz dodatkowe usługi i cie odsułaja nikt ich nie moze zmusic juz o kilku takich przypadkach słyszałam bylismy ostatnio na pepkowym u znajomych i słyszałam ze ona az w pruszkowie rodziła bo dzwonili do wszystkich szpitali i odmowili tak ze wiesz kolorowo nie jest dlatego sie zastanawiam czy nie zapłacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jakos niemoge uwierzyc ze takie rzeczy sie dzieja w szpitalach w Polsce, ja placilam 300 zl ale za porod rodzinny musze zapytac ile teraz to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podobno w szpitalu Praskim w Wawie przyjumja wszystkie ciężarówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nikola moja bratowa mieszka w miejszym miescie i rodzi za darmo tylko za znieczulenie płaci ok 200zł tak ze wiesz to zalezy gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legaly blond ja w godzinach szczytu z ochoty na prage to kilka godzin bede jechac a ty gdzie w warszawie mieszkasz?? jesli mozna zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×