Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

fajnie dziewczyny Was zobaczyć:) jakby mnie ktoś szukał to Katarzyna Jokel MikołMóweczki napewno napisze coś po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przede wszystkim bede zwracala uwage czy wozek bedzie lekki no i podobaja mi sie te malutkie ze zgrabnymi gondolkami. Chcialabym zeby byl caly niebieski dla syna lub caly rozowy dla corki. Znalazlam taki tylko jeden niestety na allegro a w Polsce prawdopodobnie nigdzie nie mozna go kupic a oto on http://allegro.pl/item466658577_wielofunkcyjny_wozek_leviroo_fotelik.html Mysle ze jest ladny zgrabny na piankowych kolach podobno sa ok i lekki i wlasnie cos takiego zamierzam kupic...a ten rozowy to poprostu jak dla mnie bajeczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spokojnego popołudnia wszystkim mamom:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabart sliczny ten wozeczek! Tylko ta rurka dokola podnozka.. ale rozowy jest piekny.. dla mojego brzaca to pewnie niebieski albo zielony by byl :D Wlasnie zauwazylam ze w tym moim wymarzonym podnozek jest nieregulowany.. musze go ogladnac na zywo, wsadzic corcie i zobaczymy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo izabart super ten wózek i naprawde niedrogi. mój profil na naszej klasie karolina karolina szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za zaproszenie ale normalnie mam problem,teraz muszę sobie podopisywać nicki do osób. izabart wózek jest super,też mi się taki zgrabne podobają,tylko na pewno nie kupię zielonego,szwagierka ma i jest normalnie masakra latem z tymi czarnymi muszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! No normalnie jestem w szoku nie nadążam z czytaniem i parę tematów mnie ominęło :) Co do wózka, to też z mężem cały czas oglądamy, a jest tego trochę!!!! Słyszałam tylko opinie żeby nie kupować tych na trzech kółkach, podobno źle się nimi skręca, ale sama ni emiałam okazji sprawdzić :) Aaa i chyba czuję falowanie w brzuszku :) czyżby to, to na co się tak czeka???? Szkoda że nie ma się pewności, ale intuicja mi podpowiada że to dzidzia daje o sobie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewuszki czy któraś zażywa witaminy Centrum Materna?:>:>:> bo mi polecił dzis je mój ginekolog..a zaprzyjazniony inny odradził... hymm??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally Ja używam Prenatal Classic, właśnie zmieniłam z Prenatalu Complex. Nie słyszałm niestety nic na temat Centrum Materna. Najważniejsze żeby były odpowiednie ilości witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Od paru dni zażywałam Feminatal N ..myslicie,że moge zmienic na Centrum Materna teraz? skład witamin podobny... wiec chyba nie bedzie zbytniej róznicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Prenatal Classic ze względu na to że mam niską hemoglobinę, z tego co się orientuję to jak witaminy mają podobny skład to można zamienić,spytaj się jeszcze legally w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same sympatyczne forumowiczki heh dzieki mroweczki dostalam maila sliczna masz corcie prawdziwy aniolek. Jeszcze raz prosze pozostale dziewczyny o fotki na maila bo ja niestety nie mam profilu na nk i nie chce zakladac bo na moim osiedlu i w pracy tylko plotki z tego powstaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kwietniowki 🖐️ WOW!!!! Dawno nie zagladalam do Was i nadrobienie zaleglosci zajelo mi dobra godzine. Postaram sie czesciej odzywac ale tego tez nie moge zagwarantowac bo ostatnio jestem strasznie zabiegana. Obecnie remontujemy kuchnie i jezdze z mezem za roznymi rzeczami. Z tym remontem musimy wyrobic do 10 grudnia bo tego dnia przyjada Nam montowac kuchnie. Do tej pory mam kuchnie razem z mama a ze mama mieszka na 1-wszym pietrze a Ja na parterze, musze latac po schodach nawet dobre pare razy na dzien. Wiec musielismy sie chwycic tego remontu jeszcze przed narodzinami dziecka bo nie wyobrazam sobie, zebym z tym malenstwem tyle razy latala po schodach bo przeciez nie zostawie go samego. Wybaczcie mi, ze tak czesto sie nie odzywam ale po remoncie mam nadzieje, ze sie to ustabilizuje i bede wiecej z Wami przesiadywac. Bo zalezy mi na kontakcie z wami :-) Pozdrawiam kazda Was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ruchow to pare dni temu po raz pierwszy poczulam wlasnie takie bulgotanie w brzuchu. Te bulgotanie bylo dwa razy pod rzad w tym samym czasie. Mialam wrazenie jakby ktos mnie laskotam a Ja nie potrafie sie podrapac. Naprawde fajne to bylo uczucie :-) Jesli to dzidzia dala o sobie znac to jestem z tego bardzo happy. Juz sie nie moge doczekaz az poczuje pierwszego kopniaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare stron do tylu, jedna z Was sie pytala ( sorki, ze nie pamietam Jej pseudo) o kwasie foliowym. U mnie to wygladalo tak... Ja go bralam do 3-ego miesiaca a potem moj ginekolog kazal mi go odstawic i zakupic sobie jakies witaminy dla kobiet w ciazy wiec zdecydowalam sie na feminatal N. A to dlatego, ze te witaminki tez maja w skladzie kwas foliowy i jod, ktory tez bralam z folikiem. Acha! Ginekolog zaznaczyl, zeby witaminki na ktore sie zdecyduje zawieraly jod bo przeciwnym wypadku musialabym przyjmowac ten jod osobno, gdyby te witaminki go nie posiadaly. Filka, jak tam po wizycie? Z niecierpliwoscia czekamy na relacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem:) było cudnie, maleństwo juz tak urosło że szok!!:) pierwszy widok to była spora główka widziana z góry, poza tym ślicznie było widać oczko i łuk brwiowy, i jak rusza ustami, serduszko zdrowo bije, policzyliśmy nawet paluszki u rączek:) i najważniejsze - było widać szparkę więc wygląda na to że będzie upragniona Agatka:):) jestem taka happy:) termin się przesunął na prima aprilis:) następne usg będzie to połówkowe i dowiemy się też wtedy ile mała waży:) wyniki krwi mamy też OK i mierzył mi też odczyn ph pochwy a co do witamin to myślę że firma nie ma tu znaczenia, one wszystkie mają podobny skład, porównaj sobie kilka różnych w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 tydzien to już by był 5 miesiąc:)co Wy na to żeby zrobić dodatkową rubrykę ''płeć'' albo imię dziecka? nick..............imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... ....poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........5......... ..01.04.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Małgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 Inka83.........Irena.........24........Pszczyna.......4. .... .....02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 MaJa86.........Marzena.....22......Kraków..........4.... ........05.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ...4......... 06.04.09 natala007......Natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...4...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 legally blonde 86..Julia....22.......Warszawa........4..........08.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......4 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........4.... .......08.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......4 ..........08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............4. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 Oliwka103.......Roksana....27.......Małopolskie.......4. .......10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 NIKOLA79......Kasia........29........malopolska.....4... ........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4. .........20.04.09 katarina67......Kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 martazaw........Marta......33......zachodniopom...3..... .....21.04.09 basiunia*........Basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 Ajkaa............Asia..........25........Śląsk.......... ..3..........24.04.09 gosian...........Gosia........28........Gostyń.......... 4..........25.04.09 joasia82........Asia..........26........Poznań.......... .4..........25.04.09 baderka.......Justyna......31.......Wielkopolska....3... ........26.04.09 Angela26.........Ania........26.......Warszawa.......3.. ...........28.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... .........1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09 rrothka..........Dorota......20.........Lublin.........5 ...........02.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Filka wspaniale:) GRATULUJE upragnionej dziewuszki:) hymm a słyszałyscie cos o szkodliwym wpływie komputera na płód? bo wg tych nowszych badan podobno ma to neutralne znaczenie..i jak cos to moga tylko bolec plecy od dlugiego siedzenia a dzidzia jest bezpieczna... oj nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry pomysł..ale czy nowa rubryka? czy dopisujemy do tamtej:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka,zazdroszczę że już wiesz jaka płeć,ja muszę jeszcze niestety tydzień poczekać i mam nadzieję że bąbel tak się ułoży że będzie widać. niestety córka do samego końca nie ujawniła się nam,zawsze wchodziła pupą pod żebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mnie nie bedzie od rana, no chyba ze wstane przed 8...nie bedzie pradu caly dzien az do 17... :( podejrzewam ze beda podlaczac osiedle ktore obok sie buduje bo u nas w sklepie juz sie zaopatrzyli w jakies urzadzenie ktore wytwarza prad :O kicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było zwykłe usg, z tego 3d chyba zrezygnuję bo gin powiedział, że on bedzie dzieciatko też dokładnie oglądał następnym razem co do szkodliwości komputera to teraz monitory są bezpieczniejsze ale gin mi mówił że nie mają jeszcze dokładnych badań bo są za krótko w uzyciu, spróbuje zrobić coś z tą tabelką:) nick..............imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. .......29.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... ....31.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........5.........01.04.09..Agatka kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ....01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... ....01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. .....02.04.09 lady_panthera..Małgosia....25......Varese/Mediolan....3. 02.04.09 Inka83.........Irena.........24........Pszczyna.......4. .... 02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2........03.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ....04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .....05.04.09 MaJa86.........Marzena.....22......Kraków..........4.... ...05.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ...4.......06.04.09 natala007......Natalia.......20......warszawa.......2... ....06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...4........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... ....07.04.09 legally blonde 86..Julia....22.......Warszawa........4........08.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......4 ........08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........4.... ....08.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......4 .......08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... .....09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............4. .......10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ....10.04.09 Oliwka103.......Roksana....27.......Małopolskie.......4. ....10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ......11.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 .......15.04.09 NIKOLA79......Kasia........29........malopolska.....4... .....15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3.......20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4. ......20.04.09 katarina67......Kasia........29.......grudziadz......1.. .....20.04.09 martazaw........Marta......33......zachodniopom...3..... .21.04.09 basiunia*........Basia........29........Śląsk........... .2.......22.04.09 Ajkaa............Asia..........25........Śląsk.......... ..3.......24.04.09 gosian...........Gosia........28........Gostyń.......... 4......25.04.09 joasia82........Asia..........26........Poznań.......... .4.....25.04.09 baderka.......Justyna......31.......Wielkopolska....3... ...26.04.09 Angela26.........Ania........26.......Warszawa.......3.. ...28.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... ...1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. ....30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 .....02.05.09 rrothka..........Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka, bardzo sie ciesze, ze u Ciebie wszystko cacy. Gratuluje! Super, ze bedzie dziewczynka 🌻 Acha, dzieki za fotke! Zaraz zabieram sie za wysylanie zdjec do was, sorki jesli kogos pomine, jakby co podajcie adresy mailowe. Moj to petepete@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wizyte mam na 24 listopada, kupa czasu ale wtedy jak nie poznam plci no to nie wiem, hmm sobie pogadam z moim bejbe po badaniu ze mamy wstydzic sie nie musi a no io taty tez bo idziemy razem i nie ma bata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×