Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

ja w sumie od początku nie miałam żadnych konkretnych zachcianek... za to miałam jedną dużą na wszystko... teraz ten apetyt jakoś tak się unormował nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poczatku ciazy mam apetyt na wsyztsko i na nic zalezy od dnia nieraz siedze cos bym zjadla ale sama nie wiem co a nieraz to odrazu wiem i musze zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) :) :) Wróciłam właśnie ze spacerku z moją psiną,ale mnie wymęczyła,a teraz z wdzięcznościśpi na kolanach:) Zastanawiam się jak to będzie po porodzie,bo za dziećmi nie przepada, mam nadzieję,ze nie będzie zazdrosna. Zachcianki to ja mam nadal,ale zawsze są to rzeczy typu pizza,kebab,zapiekanki makaronowe z mięsem. W sobotę jak byliśmy w knajpie to nawet mój mąż był w szoku,bo w ciągu niecałych 4 godziń zjadłam pizze,duże frytki i dopchałam wielkim kubkiem gorącej czekolady z bitą śmietanką:) Moja koleżanka była ostatnio na badaniach prenatalnych i babka jej obliczyła,że ma 21tydzień, ja według okresu też mam 21 tyle,ze ona ma termin na 3 a ja na 20 kwietnia, czy to chodzi o wielkośc dziecka? Napiszcie,bo nie za bardzo się orientuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijaki ja mam termin ,na 15 kwietnia i mam 21 tydz wiec na poczatki kwietnia niemozliwe zeby miala 21 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jednak zmieniamy imie z alan na Kacperek wiec poprawie w tabelce NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........6.........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Marta..22..Warszawa.....5........08.04.09...Mateusz wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa......5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09.kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk....5....27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... umbrella82......Kinga...26.....małopolska....5.....5.04. 2008 Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja ostatnio miałam szał na punkcie kinder bueno ale tak to nie mam szczególnych zachcianek Martwie się bo coś moje maleństwo się mało rusza a przynajmniej ja rzadko i słabo czuje:( jak jest u Was? już mi się od tego koszmary śnią Idę dzisiaj odwiedzić moją kumpelę co wczoraj urodziła, rozmawiałam wczoraj z jej mężem i mówił, że długo to trwało:( zaczęła mieć bóle o 4 rano 29-11 a urodziła dopiero o 12 30-11 ... masakra, twierdził, że jego obecność tam była bardzo ważna i tak nas przeraził, że mój mąż zdecydował się być obecny przynajmniej na tyle ile wytrzyma bo on to nawet na krew w tv nie potrafi patrzeć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też jej to powiedziałam,ale sie uparła,więc już nie wiedziałam co myśleć,ale widzę,ze mam rację:) Filka moje dziecko też nie zawsze szaleje, ostatnio też się trochę martwiłam,ale kiedy wróciliśmy z andrzejek,to około 1 w nocy dzidzia tak zaczęła kopać,ze nie mogłam zasnąć,dziś też się przebudziłam w nocy i też wtedy kopała:) Może Twoja też woli nocna porę?:)) Nie martw się,ważne,ze czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka, Ja ostanio tez sie martwilam,bo przez trzy dni moje dzieciatko bardzo rzadko i slabo kopalo, ale wczoraj mialo aktywny dzien, ruszalo sie bez przerwy. Ja sobie to tak tlumacze, ze przeciez my tez mamy takie dni kiedy nic nam sie nie chce, albo bysmy tylko spaly a innym razem rozpiera nas energia. Moze z malenstwami w naszym brzuszku jest podbnie:) Nie martw sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam was serdecznie ja dzis o 11 otworzyłam oczka poprostu jakis straszny spioch mnie dopadł bo dzieciatko w nocy szalało i spac nie mogłam a legally miałam na mysli ze na naszej klasie cie zaprosiłam sorki za pomyłeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela masz takie spanie jak ja:) Kręgosłup coraz bardziej daje mi się we znaki,strasznie męczący jest ten ból. Mam straszną ochotę na coś dobrego, moze mam coś w lodówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam PANIE:) Bylam dzisiaj w przychodni na tym teście obciążenia glukozą.Dla tych co jeszcze nie mialy-nie jest to takie straszne.Rzeczywiście jest bardzo slodkie,ale dla tych co slodza herbate nie powinno byc problemu z polknieciem.Ja nie slodze i troche mnie zmulilo,ale dzieki temu,że to takie slodziutkie to nie robilo mi sie słabo.2 godzinki też szybko zleciały,bo wzięlam zeszycik i pouczyłam sie troche Englisha. Niepokoi mnie ciagle to twardnienie brzucha (przynajmniej tak mi się wydaje) i nie wiem czy mówić o tym jutro gince,bo ona troche panikara jest.Nospa to raczej przy bólach brzucha? Co do apetytu to i owszem jem rzeczywiście teraz za dwoje.Choc wiem,że nie powinnam,bo juz 8 kilo na plusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mamy już grudzień, nim się obejrzymy a będzie po świętach. Tak bym chciała aby był już wtorek bo jutro zobaczę swoje dzieciaczki. Już od soboty bardzo się denerwuję co jutro usłyszę. Mam nadzieję, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jedna pani w ciąży już z trzecim dzieckiem(termin na 15 kwietnia ja na 18:))powiedziała,że przeważnie tak jest(tak mówił jej ordynator ),że te które czują kopniaczki wcześniej przewaznie rodzą przed terminem.W jej wypadku przepowiedzial poród z dokladnośćią co do dwóch dni.Rodziła 1 i pól tygodnia przed terminem.Nie wiem ile w tym prawdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzisiaj tylko witam bo nie mam sily nawet przy kompie siedziec.. Wogole to w jakas depresje chyba wpadam.. :( No nic dzisiaj wizyta - mam nadzieje ze to mi humor poprawi choc troszke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny, ja też kwietnióweczka wiec pozwole sobie do was dołączyć :) mam termin na 3 kwietnia. Alison twardniecie brzuszka nie jest normalne wiec powiec o tym lekarce ja mam to samo i moj gin kazal mi odpoczywac i rozpisał mi leki, nie wiem jak sie to u ciebie objawia ale moj brzuch mialam wrazenie ze chce eksplodowac, wiec lepiej tego nie lekceważyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison mi też ostatnio twardnieje brzuch, ale jutro zamierzam powiedzieć mojemu lekarzowi bo to są najzwyklejsze skurcze. Tak miałam w poprzedniej ciąży i już chyba od 22 tygodnia brałam leki na podtrzymanie i było lepiej. Staram się nie brać nospy bo mi lekarz nie kazał. Choć wiem, że pomaga, ale na jakiś czas a chodzi o to aby tych skurczy przedwczesnych sie pozbyć. Tak więc ja jestem przygotowana na leki na podtrzymanie bo i tak miałam je dostać bo już mi zapowiedział, że na pewno je włączy. Ok. 23 tc, ale będę wtedy spokojniejsza, choć 3 pierwsze dni brania tych leków to masakra. Nie mogła wtedy utrzymać kubka z piciem bo cała drżałam i wszystko mi leciało z rąk, ale dla jednego dziecka zniesie się wszystko a co dopiero dla dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mikolajamama! 🌻 - moze wpiszesz sie do naszej tabelki? Dziewczyny a to twradnienie brzucha obajwia sie jak? Jest bardzo wyrazne? Bo mnie sie zdazaja takie momenty ale wtedy brzuszek jest tylko troche twardszy...Martwi mnie natomiast ze od paru dni czasami pobolewa mnie lekko jak na okres. Nospa pomaga natychmiast, ale to przeciez problemu nie rozwiaze. Hm..zadzwonie do gin jesli jutro tez mnie bedzie bolec. Mroweczki, jesienna deprecha nikogo nie oszczedza, niestety. Tez mnie ostatnio jakos tak napada chandra:( Moze jakas glupia komedia Ci pomoze:) Ja sie tak niedawno kurowalam, maz zrobil mi dodatkowo masaz i jakos przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardnienie brzuszka to takie uczucie, że macica robi się nagle twarda jak kamień i czujesz w jej obrębie takie jakby mrowienie... przynajmniej u mnie tak było... i po chwili puszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........6.........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... mikolajamama...Aga....26.........Poznań........6......03.04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Marta..22..Warszawa.....5........08.04.09...Mateusz wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa......5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09.kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk....5....27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... umbrella82......Kinga...26.....małopolska....5.....5.04. 2008 Adaś U mnie brzuch robi sie twardy wcale nie na chwilę tylko przeważnie wieczorem jak jestem zmęczona i tak zostaje do rana poki porządnie sie nie wyśpię, a melodię do spania mam niesamowitą prawie jak na początku ciąży wczoraj np. wstałam o 12.50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple wcześniejsze kponiaczki czyli wlaśnie tak koło 18 tygodnia.Ja tak mialam w pierwszej ciąży i rodzłam 2 tyg przed terminem.Może coś w tym jest:) Witam nowa koleżanke:) Ciągle mam wątpliwości ztym brzuchem.Nawet wtedy jak brzuch nie boli tylko robi sie twady to też odbiera sie to jako skurcze? Wiem napewno,że z Mateuszem wlaśnie uczucie takiego ciagnącego brzucha mialam,ale w 37 tygodniu a za tydzień rodziłam.Zawsze po wiekszym wysilku jest twardy rzedniej jak leże.Bólu żadnego nie czuje najwyżej leciutkie pobolewanie w dole.Może przesadzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison to powiedz o tym swojej lekarce ona sama zdecyduje czy warto sie tym martwic, jesli nie to pewnie ci wytłumavzy czemu sie tak dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można
czy mozna zajśc w ciaze tylko dlatego ze na majstkach została sperma ale bez wprowadzania człona ko pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka ;) czesc mamomikolaja :) ja juz ostatnia jazde mam za soba, troszke mi szkoda bo lubilam tak jezdzic ELKĄ :P no ale cuz, jutro egzamin i nawet moj instruktor powiedzial, ze przyjdzie popatrzec na plac. testy mam o 11 i juz od jakiegos czasu delikatnego stresa mam. a na ostatniej jezdzie dzis tylko wzdychalam... w sumie nieskromnie powiem, ze poszlo mi super jak malo kiedy. a co jutro sie okarze to zobaczymy :P a ja ostatnio zauwazylam szczegolnie z prawej strony, takiego wielkiego guza. chyba dziecko wie w takich chwilach wypina. nie jest to codziennie zauwazylam w zeszlym tygodniu podczas kapieli i pozniej za dwa dni jakos. dziwnie to wyglada hehe normalnie brzuch mam rowny. ciekawe co wtedy eksponuje czy glowke czy dupke :P mam nadzieje, ze to nic powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i tez moj maly nie rusza sie nonstop, czasem nie czuje rpzez caly dzien, a czasem ale malo kiedy wariuje tak ze nie moge sie skupic na niczym innym. oby jutro byl spokojny hehe :P a wczoraj wieczorem dal naprawde popis dla tatusia :P chyba z racji tego, ze tatko mial imieniny no to taki prezencik skromny od pierworodnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój synuś wyjątkowow nie chce taty kopnąć, jak tylko mój mąż przykłada rękę do brzucha to on sie uspokaja, nawet poważne męskie rozmowy nie pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×