Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

baderka idealnie ujełas to co ja miałam na mysli ale to juz moja ostatnia wypowiedz w tym temaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kwietnióweczki \"stare\" no i nowe:) Widzę że tu mowa o becikowym , o pieniążkach które jednorazowo są wypłacane po porodzie hmmm, jak dla mnie to lepszym wyjście byłoby wydłużenie urlopu macierzyńskiego do 1 roku 100 razy wolałabym to niż 1000 zł , niestety państwo polskie jest chyba jeszcze na taki gest za biedne:( Angela przykro mi ale też uważam że zbyt łatwo osądzasz innych , jakie to są wg Ciebie \"trudne\" studia ???? A gdzie w życiu miejsce na pasję ???? Przecież nie każdy chce zostać prawnikiem, lekarzem , bądź maklerem giełdowym nie tędy droga. Przecież musi być miejsce dla budowlańców, sprzątaczek, ekspedientek. Wyobrazasz sobie świat bez tych profesji???? Ja osobiście skończyłam dość renomowaną uczelnię językową a pracuję w budżetówce za 1500 zł plus dodatki socjalne , ale jest jakiś plus w tym wszystkim mianowicie nie uczestniczę w tym \"wyscigu szczurów \"które obecnie ma miejsce, mam więcej czasu dla dzieciaków, popołudniami bawią się ze mną a nie z opiekunką. Cieszę się, że mąż dobrze zarabia choć w luksusach nie pławimy się , stać nas na wakacje zagranicą , mamy dach nad głową i siebie. Długo się zastanawiałam nad zmianą pracy ale narazie póki dzieciaki małe bezpieczniej będzie jak pozostanę na tym stanowisku obecnym , państwowym. Moją pasją zawsze były języki nie tylko obce ale także nasz ojczysty. Próbuję zaszczepić tę pasję moim młodym , czytamy dziennie książki a Michał ma 5 lat i już zna wszystkie litery a nawet zgrabnie je składa. Ups rozpisalam się ale zauważam niestety obecnie taką tendencję w kierunku okropnego materializmu i konsumpcjonizmu i nie podoba mi się to ... Kurcze wybaczcie że tak zjechałam z tematu :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepiej skończyć w porę :) a co do wózka to się nie wypowiem zanim go nie dotknę i nie obaczę... taka moja natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche rzeczywiście się uniosłam.Uważam jednak ,że czasem trzeba się zastanowić zanim się coś powie albo napisze,bo można komuś zrobić przykrość. Przeraziłam się dzisiaj jak wstałam rano i zobaczyłam jak wygląda moja ręka po wczorajszym pobraniu krwi .Pierwszy raz mi sie to zdarza; mam siniaka na całej ręce i cholera boli jak nią ruszam.Miałyście kiedyś tak? Też jestem ciekawa jak tam Gosia i jej maluszki:) Ja mam usg w czwartek.Bardzo się boje o to serduszko,ale nastawiam się optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison, będzie dobrze... :) a takie siniaki czasem się zdarzają niestety... i ja je miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki fajny ten wózek, do tej pory podobał mi się X lander XAi, IMPLAST- BOLDER 3, tem ma rączkę przekładaną i jest nie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróweczki mi też bardzo podoba się ten wózek:) Alison wcale nie uważam żebys sie niepotrzebnie uniosła, ja się zgadzam z Tobą w 100%,ale co zrobić różni ludzie,różne opinie,lepiej skończyć bo się nerwowo zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie, wczesniej ktoras z was wspominała że brał/bierze sterovag i co pomógł/ bo mi pomagał na tydzień, mam straszne upławy lekarz powiedział że to nie powód do niepokoju ale to uciążliwy problem dla mnie, macie tez z tym problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA MAM:( Okropne to jest:( Mam w domu jakieś globulki ale poczekam tydzień do wizyty i powiem lekarzowi,chyba sobie zrobię małą ściąge,mam tyle pytań,a znając siebie zapomne połowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychotka ja jestem budowlancem a poza tym robie tłumaczenia techniczne z angielskiego biegle mowie w 3 obcych jezykach bo to jest moja pasja ktora zaszczepił mi moj tato ja uwazam ze kazdy powinien sie realizowac i ponownie mowie ze nikogo nie osądzam tylko jak juz baderka mowiła jak ci gdzies nie idzie idz w inne miejsce a zapomogi niech zostana dla ludzi w szczegolnych sytuacjach zyciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam straszne upławy.Nie brałam sterovagu tylko pimafucin i clortimazol i niewiele to pomoglo)Lekarka mi powiedziała,że genetalnie w ciązy często występuje większa wydzielina i tendencja do infekcji,ale nie jest to grożne(jężeli nie masz nnych ojawów typu np.silne swędzenie).W ciąży trudno zresztą się dobrze leczyć,bo przeciez nie wolno brać anybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam sterovag i dafnegin bodajże i nic mi nie pomaga, czasami moje upławy są tak wodniste że gdyby nie wkładki miałabym spodnie mokre, straszne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Co do upławów to rzeczywiście jest to proble większości kobiet w ciąży, ja robiłam posiew tydzień temu i wyszło, że mam lekką infekcję, dostałam 10 globulek macmiror dopochwowo no i na odbudowanie flory bakteryjnej trilac.Też uważam ,że trudno tak do końca pozbyc się tych infekcji w ciąży, ale trzeba próbować. Czekam tak jak i wy na relacje dziewczyn z usg, pewnie niedługo się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam uplawy od samego poczatku ciazy i pewnie juz tak pozostanie do konca, taka biala maz . Moja gin powiedziala ze to normalny objaw dopuki nie sa smierdzace lub nie ma przy tym swedzenia lub pieczenia. W pierwszej ciazy tez mialam . Mroweczki ja wlasnie ten wozek leviroo kupuje juz sie zdecydowalam. Nie znalazlam nic lepszego w tak korzystnej cenie. Szkoda tylko ze w polsce nie mozna go nigdzie poogladac na zywo. Co do pomocy panstwa w trudnych sytuacjach to uwazam ze przepisy sa tak skonstruowane ze na w/w pomoc moga liczyc tylko dobrze kombinujacy lub nie pracujacy. Doswiadczylam tego na wlasnej skorze jak sama bylam w trudnej sytuacji. Nie zalapalam sie na nic...tylko musialam isc do pracy na drugi etat. Takie juz nasze polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, w koncu doczytalam was. idziecie jak strzala... trzymam kciuki za dzisiejsze wyniki usg :) co do becikowego takze uwazam, ze wypowiedz Angeli jest dla wielu krzywdzaca. ja nie czuje sie gorsza od innych tylko dlatego, bo mam wyksztalcenie srednie. i nie mam prawa czuc sie gorsza od innych dlatego bo stracilam prace bedac w ciazy a teraz nie mam ani grosza wlasnych dochodow. w kazdym razie chce sie pochwalic, ze ZDALAM PRAWKO!!! bylo bardzo ciezko, egzaminator po prostu okrutnie wredny jeden z najgorszych ale cudem sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wesolutka witaj w zmotoryzowanym swiecie!!!!! G R A T U L A C J E !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka, swietnie! Gratulacje!!!!!! Tak jak pisze mamamikolaja - jak najwiecej jezdzij! Dziewczyny spadam bo mi oczy z orbit wychodza i glowa peka od tego kompa. Nie wymyslilam nic ciekawego na objad a to sie rowna temu, ze zrobie spagetti:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka gratuluję:) Dziewczyny jak ja dziś jem,no nie mogę już,mam taki apetyt,że już mi sie wymiotować parę razy chciało,ale co tam,jadlam dalej, jakby tego było mało to strasznie mieszam np zupa ogórkowa,a zaraz po niej owoce w bitej śmietanie a po godzinie ryż z mięsem i sosem, no i deser oczywiście. Nie mogę się dziś opanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLUTKA GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDANIA EGZAMINU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W kwietniu będziemy zdawać prawko na jazdę wózkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka ja również gratuluję prawka:) Ciekawe jak tam dziewczyny na usg. Ktoś już nie pamiętam kto pytał o wagę dzieciaczków, moja mała miała w 21tc 500g ... A co do testu podwójnego czy potrójnego na zespół downa to szacuje on jedynie mozliwość urodzenia dziecka chorego a nie wskazuje na to że dziecko jest chore. Czytałam, że jest obarczony b. dużym błędem, na 50 kobiet u których ten test wykazał ryzyko choroby tylko 2 rodzą chore dzieci. Mam nadzieje, że Cię to uspokoiło ... Dla pewności jest chyba tylko amniopunkcja niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) Wesolutka GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZYBCIUTKO ZDAJE RELACJE:) dzidzia sliczna zdrowa waży 560gram:D(wielkolud):Dbrzuchol ma wielgachny(chyba po tacie)hehehe:DJestem bardzo zadowolona no i oczywiscie CHŁOPOAKKKKKKK!!!!!!!:)hehehehe:)Wiedzialam:) Jadł sobie nózke.....hehehe usmialismy sie strasznie:)na razie tyle pozniej napisze cos dokładniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka gratuluję!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D Maja 86 tobie również gratuluję, synka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Wesolutka prawa jazdy :) Pewnie jesteś dumna z siebie, pamiętam dzień mojego egzaminu. Nie mogłam uwierzyć dopóki nie odebrałam dokumentu, że zdałam :) Wesolutka, gratuluję synka i oczywiście jego gabarytów ;) Czekamy na szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×