Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Hej ! Gosian gratuluję zdrowych chłopaczków:) Będziemy miały po 4 facetów w domu , ja tak się zastanawiam czy aby mój mąż ma w ogóle jakieś plemniki xx , pewnie ma ale 1 :1000 hahha Dziś dopadł mnie w nocy potworny skurcz w nodze najpierw łydka a potem próbowałam naprostować palce u nogi w kierunku kolana i chwycił mnie skurcz mięśnia piszczelowego myślałam że umrę z bólu trzymało mnie to dobre 5 albo nawet 10 minut , już więcej nie pije kawy i regularnie zażywam MagneB^6 A ja nie wiem jakie imię wybrać Adaś czy Maciuś hmm pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no cóż, róznie to bywa... nigdy nie mów nigdy :) co do imion to mi osobiście bardziej widzi się Maciuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki psyhotka. Mój mąż szczerze mi współczuje bo liczył, że będzie chociaż jedna panna, a ja się cieszę ze względu na naszego Dawidka. Między moimi synami będzie mała różnica wieku i mam nadzieję, że jak bączki podrosną to będzie ich łączyć fajna braterska więź. Przy najmniej będę się starała taką stworzyć. A jak jest z tym u Ciebie jak sama dajesz rade z facetami? Oczywiście zdaję sobie też sprawę, że kłotni między chłopakami nie unikniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męskie kłótnie może i są gwałtowne, ale zaraz po jest dobrze... a nie jak to z babami... dąsy, fochy, obrażanie się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratuluje również synków:) ale mamy ich wysyp, niesamowite ... Mi się podoba chyba bardziej Maciuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka nie martw sie u mnie tez prawie nic nie urosł brzusio to moze i u mnie bedzie dziewczynka??? a ile przybrałas na wadze bo ja 3 kg ale moj gin mowi ze to zalezy od budowy kobiety i od tego jaka ma ilosc wod płodowych niektore kobiety tyja w ciazy 7 - 8 kg bo maja mniej wod płodowych ale to podobno wogole nie szkodzi dziecku ja tak szczerze tez juz bym chciała chwalic sie pokaznym brzuszkiem ale widocznie nam to nie dane jeszcze pocieszajace jest to ze przynajmniej ja narazie nie czuje sie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mróweczki. Cholerka zdjęcie masakra. Mam nadzieję, że z moimi brzdącami taki brzuchol mi nie grozi w 9 miesiącu bo go nie uniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 6 kilo i te kilogramy rozeszły się po całej mnie, na brzuchu ich nie widać... i tak jak piszesz Angela, plusem jest to, że nie czuję się wcale a wcale ociężale... wczoraj jak głupia napaliłam się, że pójdę na łyżwy z bratanicą... dobrze, ze w porę sobie przypomniałam o tym, że jestem w ciąży... bo czasem jakoś o tym zapominam :) wiecie co? jeśli ten wysyp chłopców to tendencja ogólnokrajowa to nasze nieliczne panienki będą niebawem na wagę złota :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosian tak sie zastanawialam ty bedziesz miala cesarke czy blizniaki tez sie rodzi naturalnie?? bo to chyba nie da sie do 40 tyg donosic nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli oba dzieciaczki ułożą się prawidłowo do porodu tzn. główką w dół no to będę rodzić naturalnie, ale wystarczy, że jedno będzie inaczej ułożone to cc. Z tym donoszeniem różnie bywa bo mój gin mówił mi, że miał pacjentki, które rodziły po 40 tc. Ale znając moje szczęście to na pewno urodzę przed terminem bo myślę, że będzie to juz w marcu. Kiedyś czytałam w jakieś gazecie, że bliźniaki w 36 tygodniu są już tak rozwinięte jak jedno dziecko w 40 tc. Z poprzednią ciążą było tak, że termin miałam na 20 .08, ale od samego początku mówiłam, że dziecko urodzi się 5.08 i urodziłam 4.08. Jeśli przed terminem odłożę leki a po tym będę miała jeszcze wizytę u gina to na bank urodzę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ja z bratem przyszłam na świat przez sn 2 tyg. przed terminem... ale często jest cesarka przy bliżniakach, racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) ja akurat tyje tylko w brzuch :P po twarzy tych moich dodatkowych 5 kg nie widac a brzusio nie jest ani malutki ani wielki :) za tydzien znowu ide do lekarza i mam nadzieje, ze mi porobi te polowkowe bo inaczej sie wkurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałyście wczoraj tempo! Od rana siedzę i nadrabiam:) Wesolutkiej gratulacje zdanego prawka a dziewczynom po usg chłopaków:) Ależ wysyp:) Ciekawe co u mnie wyjdzie jutro, ale coś czuję, że dołączę do grona chłopców:) Te nieliczne dziewczyny to naprawdę będą miały powodzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ciezarowki! Maja. legally i Gosian! - super wiesci, gratuluje zdrowych chlopakow! Och gosian, ja marze o blizniakach... Gosian, na moja gin tez psiocza, ze droga, ze ma ladna buzie i nic poza tym:) Tylko dziwne, ze tyle pacjentek do niej chodzi i kazda zachwycona. Kobietka ma powolanie i inni jej tego zazdroszcza:) Dziewczyny, czy jak dzieciatko kopie przy sluchaniu muzyki, to znaczy, ze mu sie podoba czy nie?:) Bo moje malenstwo swiruje przy Straussie:) Czy na tym etapie w ogole juz slyszy cokolwiek? Acha, ja dzis ide na usg 4D. jak pisalam mialam juz usg polowkowe, ale chce jeszcze dostac plytke, zeby pokazac rodzince, no i miec pamiatke...Ciesze sie bardzo, ze znowu zobacze moje malenstwo bo natepne usg dopiero w styczniu. Jakos znowu sie denerwuje, tak troszke...W kazdym razie licze na to, ze juz na 100% bede znala plec, ale jak juz pisalam raczej chlopak:) niedlugo bedziemy tu miec druzyne koszykowki;) CZy ktos jeszcze ma dzis usg? Z tego co pamietam to martazaw? Ja tez nie przytylam na buzi, za to brzuszek i dupcie mam juz pokaznych rozmiarow:) Jedne z moich ciazowych spordni zaczynaja byc juz za ciasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to foto brzucha jest straszne!! Apple ile płacisz za to usg 4d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Zszokowało mnie to zdjęcie,takiego brzuch jeszcze nie widziałam. Mi też kilogramy idą na brzuch, mam nadzieję ,ze jeszcze mi dupa urośnie, bo jest tak mała,ze przed ciążą nie mogłam na nią patrzeć. Jak moje cudo wczoraj kopało:) akurat miałam szczęście bo mężuś leżał obok i jak zobaczyłam jego oczy wpatrzone w podskakujący brzuch to prawie sie popłakałam:) Jeszcze tydzień i wizyta, może będzie Amelka:) :) :) A z imion bardziej podoba mi się Maciuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny. zdjecie tego brzucha straszne. co do chłopców to faktycznie jest ich zdecydowana wiekszosc :) ja sie nie spodziewalam nawet dziewczynki bo moj mąż ma 3 braci, teść ma 2 braci i jeszcze sie nie urodziała dziewczynka w ostatnich 3 czy 4 pokoleniach :) ja w sumie chcialabym dwojke dzieci ale zobaczymy :) moj mąż już sie pyta kiedy bedziemy mieli nastepnego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzucholki:):):) gosian gratuluje zdrowych chłopaków:D:D Dołączam się do dziewczyn które tyją tylko w brzuszek:)te moje dodatkowe 5,5kg właśnie tam poszło.Dzisiaj mam wizytę u gina,ale niestety bez usg:o chyba się wybiorę na 4d bo aż wam zazdroszczę że znacie płeć:(moje maleństwo na połówkowym nie miało ochoty się ujawnić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzooooooooo:) Własnie wróciłam z zakupów....i biore sie za sprzatanko i obiad...jeszcze tylko TU musiałam zagladnąć....:) CO DO IMION MNIE TEZ BARDZIEJ PODOBA SIE Maciuś:D FOTO brzucha masakra.....biedna ta dziewczyna...taka chuda a tu taki KOLOS:):):)ale w koncu z blizniakami:D Mój MATI szaleje w brzuszku...:):):)SŁODKIE MALENSTWO:) MOJA MAMA sie na mnie obraziła:):):)bo jej nie powiedziałam...tylko ze ZDROWE:):)ale ma za kare za nasmiewanie sie ze mnie...:) MIŁEGO DNIA ZYCZE DZIEWCZYNY:):):) Tym co maja dzis USG-POWODZENIA....:):):) ORZESZKU dla Ciebie tez juz na jutro....POWODZONKA ZYCZE....MOZE Ty przyniesiesz DZIEWCZYNKE:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosian gratuluję chłopaczków, super, że wszystko jest dobrze. Nawet nie wiesz z jaką niecierpliwością czekały dziewczyny wczoraj na wieści od Ciebie, w tym również ja. Najważniejsze, że są zdrowe, a co do płci to różnie czasem to bywa. Mojej koleżance lekarz mówił na 100 że będzie chłopak, a jest dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka za 4D place 150 zl. Moje malenstwo dzisiaj tez szaleje:) Chyba sie troche zlosci bo mialo byc pyszne sniadanko, a mamusia niestety zwymiotowala caly posilek do kibelka:) Musze go jakos udobruchac, moze Danio pomoze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Maja gratuluję chłopczyka. Gosian cieszę się, że maluchy zdrowe. Dzisiaj wreszcie jadę do Szczecina do lekarza zobaczę nasze maleństwo. Córcia też chce jechać chciałam ją na 3D w styczniu zabrać, ale jak bardzo chce niech jedzie.Ja jeszcze dzidzi nie czuje to mnie martwi, ciekawe jak tam moja szyjka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danio dobry na wszystko :) a moje strasznie mi dzisiaj dokucza i skacze z całych sił po pęcherzu... normalnie masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
FILKA u mnie w Trójmieście 4D kosztuje 160zł bez płytki i 200zł z płytką (nagraniem). Idę na nie 17 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też przytyłam tylko na brzuchu ... tylko że 8 kg w brzuchu więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieście nie ma usg4d, jak się dowiadywałam w żorach to chcieli 270zł + 20zł za płytke i się rozmyśliłam, stwierdziłam że to za dużo ... za to można wiele rzeczy dziecku kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×