Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

potwierdzam, ze w Wielkopolsce pogoda jest super :) zaraz lepiej na duszy jak słonko zaświeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocca85
Ja tez się dołączam do życzeń....wszystkiego naj;) Mam do Was pytanko-usg podaje wiek ciąży od zapłodnienia czy od ostatniej miesiączki, bo już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg (przynajmniej u mnie) za każdym razem podaje inny termin porodu :) ale chyba bardziej od ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, Tobie rowniez zycze wszystkiego naj naj naj. Zrowka, milosci i pieknego bobaska! Witaj mocca! 🌻 Izabart, no tak Ty przeciez jestes z Myslowic, to niedaleko. Tutaj masz namiary http://www.bimed.bielsko.pl/ Na gorze jest taki przesuwajacy sie pasek z godzinami otwarcia. Ginekolog, ktory robi to usg przyjmuje w srody, ja poprosilam zeby mnie umowic na 3 grudnia i nie bylo problemu. Zadzwon tam, moze na za tydzien Ci sie uda. Wieczorkiem napisze jak bylo i czy warto przyjechac az z innego miasta:) Jak bedziesz w Bielsku mozesz sobie tez skoczyc do sklepu DUDUS na ul Powstancow Slaskich, tam jest zatrzesienie wozkow, zanim sie kupi np. przez internet mozna sobie na zywo poogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocca85
Dzieki za odpowiedz,bo przeczytałam gdzies tu, ze któraś z dziewczyn miała podany wiek ciązy z usg od dnia zapłodnienia, więc troszkę zgłupiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że dzisiaj dzień urodzinowy:)Happy birthday Marta i Inka:) Ja tez mam niedługo:)Wcale ni czekam na nie,bo w moim wieku każde urodziny to raczej powo do smutku niż do radości:) Rzeczywiście jakis boom na chlopców nastal:) Z kim moje chlopaki będą się żenic za kilkanaście lat? Wspólczuje tej dziewczynie z fotki.Najpierw Mróweczki myślalam,że to Twój,bo narzekalaś kedyś,że masz wielki:)To neprawdopodobne,że tam są tylko blizniaki wyglada raczej na siedmioraczki.Dziewczyna niezle mus sie męczyć. Ja też mam już bardzo duży.Wszyscy mia dają jakiś siódmy miesiąc.Nie wiem czemu tak ostatnio rosnie... Czy Wy już macie prezenty Mikołajowe?Ja dzisiaj nie moge sie wybrać na zakupy.Jakoś do dupy się czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza co kupiłas swojemu synusiowi,bo ja jestem ciagle w kropce?Jest w takim dziwnym wieku,że nie wiadomo co kupić. Pyshotka a ile Twoje chłopaki maja latek?Rzeczywiście niezła drużyne piłkarska będziesz miała w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takich problemów:)mam całą listę:)niestety Mikołaj jakos mnie nie pytał jeszcze jaki prezent bym chciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki:):) Ja na momencik tylko ba dzis mam drugie zajecia w szkole rodzenia... bedziemy sie uczyc etapów porodu heheh;) Gosian grtauluje zdrowych chłopaczków:):) Mój maluszek to ma podobno na swój wiek dugą kość udowa.. smieje sie ,ze po tatusiu( moj maz ma 190 cm wzrostu i długie nogi;)... ehehh;) kiedy ja mam tylko 170 ;) Martazaw WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:) jak wróce ze Szkoły Rodzenia zdam realcje:):*] Buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz przyjdzie do mnie koleżanka w związku z tym poszłam do cukirni po jakieś ciacha.Już w cukierni o mało mi język nie uciekł na widok tych pyszności więc kupiłam sobie rurke z kremem na doge.Zjadłam ją w ciągu minuty a pózniej wzięłam się za kremówke:)A mówią,że ciąża to nie choroba:)Strasznie mnie ostatnio ciągnie do słodkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie odprowadziłam przyjaciółkę, nie widziałyśmy się miesiąc i pierwsze co powiedziała,a właściwie krzyknęła na mój widok to \" Ty masz brzuch!!!!\" :) :) :) Wczoraj pisałam,ze mam straszny apetyt i mieszam, no i wieczorem umierałam z bólu,tak mnie żołądek bolał:( Dzis już sobie trochę odpuściłam i tak nie szaleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Apple:) Wybiore sie na to usg na poczatku stycznia bo narazie nie ma mojego mezulka a chcialabym zebysmy byli razem. Ja tez strasznie w tej ciazy lubie slodkosci a szczegolnie czekoladke no i o dziwo gumy mamby nie wiem skad mi sie to wzielo heh A wczoraj moje malenstwo mialo ochotke na kaszke manna z potartym jabluszkiem - zajadalam sie strasznie a potem sobie przypomnialam ze ja nie lubie kaszy mannej na mleku . Ehh teraz to ja juz chyba wszystko lubie...... Alison w tym roku nie kupuje mojemu synowi nic na mikolaja bo rozmawialam z nim ze mikolaja nie ma - troche pozno ale jakos wczesniej nie pytal- tlumaczylam mu istote tego swieta i powiedzialam ze to taki dzien kiedy bliscy robia sobie przyjemnosci dlatego zaplanowalismy sobie dzien rodzinny najpierw kino- on chce isc na jakis film o psie, potem salon gier przy kinie potem jakis mc donalds a nad prezentem to bede myslec pod choinke.Maly zadowolony, mi kamien z serca.... Narazie i tak jestem uziemiona bez samochodu a jak moj maz przyjezdza na weekend to maly nas nie odstepuje na krok wiec nawet nie mam mozliwosci nic po kryjomu kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka22
hej mam pytanie do przyszłych Mamuś. Oststnią miesiączkę miałam 18 listopada(pierwszy dzień) i współżylismy z moim partnerem bez zabezpieczenia(ogólnie staramy się o dzidzię) i od 2-3 dni dziwnie się czuję, strasznie bolą mnie sutki i mam skurcze brzucha takie jak przy pierwszych dniach miesiączki- czy mozliwe żeby to była ciąża???? PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które znają już płeć, czy dowiedziałyście się dopiero przy usg 3D lub 4D? Ja narazie nie będę go robić i zastanawiam się,czy na zwykłym będzie już widać za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki lekarz na usg 2d widzi to samo co na 3/4d, tylko dla Ciebie jest inny widok. Ja miałam tylko zwykłe usg i płeć znałam już w 18tc Madziulka ja miałam tez takie objawy więc wielce prawdopobne że jesteś w ciązy czego Ci życze. Zrób test jak nadejdzie dzien planowanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka babeczki ;) Inka i Marta WSZYSTKIEGO DSOBREGO WAM ZYCZE KOBIETKI 👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kijaki u mnie ze zwyklego usg lekarz odczytal plec :) to bylo w 21 tygodniu ciazy :) woec mysle ze jesli sprzet jest dobry i lkekarz ma sprawne oko to spokojnie mozna isc na zwykle usg. z tego co wiem moj lekarz sie jeszcze nie pomylil, przynajmniej wsrod moich kolezanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Widze ze jednak sie komus nie spodobały moje BUZKI w tabelce...ale trudno:( INKA wszytskiego NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ....duzo zdrowka dla ciebie i dzidzi of course i szybciutkiego porodu:):):) witaj MOCCA:):):) Co do płci to ja poznalam wczoraj tc 22 USG 2D:)ale mały sie tak pieknie wypiał ze nie ma watpliwosc hehee:)slicznosci moje najsłodsze:) W kwiesti USG 3D 4D wiem ze to piekna pamiatka i cudowne przezycie ale po dłuzszym zastanowieniu stwierdzam ze wole cos za te pieniazki kupic dzidzi a pozatym.....czy po urodzeniiu bedziemy to tak czesto ogladac???raczej nie bedzie czasu:)takze jednak sie nie zdecyduje...:(mam nadzieje ze to słuszna decyzja i nie bede załowac:) Ktoras pytała kiedys o STEROVAG....ja biore co jakis czas kuracje...6dni potem przerwa roznie...bo upławy miałam straszne....narazie mam spokoj widac te kuracje wczesniejsze pomogły bo widze wyrazna poprawe....tyle ze to nie przyjemne strasznie w porownaniu z LUTEINA(malutka tableteczka)a to jest WIELKI CZOP:) MALUSZEK SZALEJE W BRZUCHU....kocham to uczucie:) LEGALLY gdzie Twoje relacje ze szkoły rodzenia...:)czekam z niecierpliwoscia:)BUZIAKI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewuszki dopiero wróciłam heheh;) Zajęcia kurcze 3 godz.. opowiadali nam o porodzie fazach porodu cwiczeniach miesni Kegla..a także ,że pzez zwykła rurke od papieru toaletowego można wysłuchac bicie serca dzidzi... tatus przystawia rurke ponizej pepka i slucha druga strona- swietnie słychac!!!! wypróbujcie hehe;) Ogólnie bardzo fajnie obejrzelismy sale... dla porodów rodzinnych..sa 2 w szpitalu w którym chce rodzic z wanna prysznicem a nawet kanapa dla zmeczonego meza! Koszt to 400zł...nie zależnie od długosci porodu- hymmm zastanawiam sie na tym wiele intymnosci:) lece spackac bo jutro o 5 wtaje do pracy... koszmar ehhh:/ Oby do stycznia potem juz na L4;) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Moj też już chyba wie,że nie ma Mikołaja,ale udaje cwaniak,ze nie wie:) Kupiłam mu taki mini mikroskop-nie miałam lepszego pomysłu. Legally-mój mążtwierdzi,że to nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Dopiero wróciłam ze Szczecina odwiedziłam jeszcze siostrę w szpitalu. Dziękuję wam KOCHANE za życzenia, teściowa do mnie nie zdzwoniła przykro trochę, ale jak to mówią z rodziną najlepiej na zdjęciu (obok). Inka wszystkiego najlepszego, zdrówka, miłości, szczęśliwego rozwiązania. Siedziałam w gabinecie prawie godzinę, moje maleństwo ,którego nie czuję ruchów tak brykało, że nie mogła gin namierzyć płci,ale za dwa tyg mam połówkowe to podglądniemy, moja szyjka dalej miękka 2 razy dziennie mam brać luteinę, jak nie zatrzymamy to szwy mi założy. Acha dzidzia tydzień mniejsza z Usg termin z Usg mam na 28.04, ale nie będę zmieniać w tabelce, bo i tak mam cesarkę.. Boże jak się cieszę,że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dołącze do tych jedzących słodkie, ja pochłaniam ogromne ilości wszelkich ciasteczek i batoników( a podobno to na dziewczynke sie je słodkości) To ja pytałam o sterovag, mi niestety nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja komuś się też nie spodobalo, że wpisałam Agatka i jakimś cudem znowu mam Agata ... Marta dobrze, że jest dobrze. Dbaj o siebie i bądź dobrej myśli:) Legally jakoś nie wierzę z tą rurką z papieru... u kumpeli probowałam zlapać serce dziecka na domowym ktg i to wcale nie jest takie proste, trzeba się umieć zorientować jak dziecko jest usytuowane, nie wystarczy przyłożyć pod pępkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja tez sie dopisuje do tych co zjadaja slodycze hahaha jak mnie nieraz wezmie to sozk a nigdy wczesniej za slodyczami nie przepadalam ale coz .... Nic mi sie ostatnio nie chce .... czekam teraz juz na swieta i odliczam dni :):) a jutro wybieram sie po prezenty bo jescze nie amm na mikolaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki :) ja dzisiaj spóźniona, bo do pracy dotarłam ze sporym opóźnieniem... po prostu odsypiałam wczorajszą nockę... ale najważniejsze, że byłam przed szefami, to podstawa... :) ja juz mam na szczęście znaczną większość przezentów, na deer zostawiłam sobie prezenty dla teściów, bo ich kupowanie to normalnie masakra i muszę się do tego odpowiednio przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja też nie mogę się doczekać świąt. Zwłaszcza, że już prezenty i na mikołaja i pod choinkę już mam pokupione, no może za wyjątkiem męża bo z nim zawsze robimy sobie nazywamy to część oficjalną czyli idziemy razem na zakupy i wbieramy sobie coś do ubrania i tu już nie zdążyłam bo miałam kupić mu jeansy a on mi złote kolczyki no i cóż ja znów w łóżku węc sam będzie musiał się tym zająć. Na szczęście zdążyłam z drugą częścią prezentu dla niego czyli niespodzianką, o której dowie się dopiero w Wigilię. Ja zawsze zaczynam z prezentami dość wcześnie bo mam do kupienia 7 no i ja jestem 8. Na szczęście już uzgodniliśmy z teściami w zeszłym roku, że sobie już nie kupujemy tylko oni małemu bo i tak jedziemy tam dopiero w pierwsze święto, a teściowa zawsze i tak ma problem co ma nam kupić, a mi jest głupio wymyślać dla nas samych. W tym roku nawet nie pojedziemy w święta bo ja muszę leżeć a mam do teściów 30 km w jedną stronę a lekarz nie chce żebym za dużo samochodem jeździła ze względu na wstrząsy. Na szczęście mam rodziców na miejscu i u nich na Wigilii będziemy, więc nic szykować nie będę musiała bo i tak wałówkę do domu zabierzemy. Już jedną Wigilię taką miałam 2 lata temu, że ja sobie leżałam na kanapie i jak już wszystko było na stole to zostałam poproszona :) Teraz będzie mi troche głupio bo znów będę leżeć a inni będą m nie obiegać m.in. siostra, która też jest w ciąży i to bardziej zaawansowanej, no ale ona na szczęście dobrze się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×