Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Maja gratuluje(Kolejnego)mena:) Wesolutka zazdroszcze trgo prawka:)Zdać za piewszym razem t nie lada wyczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki:):):) Ja dopiero weszłam do domku... byłam na basenie z moim mężulkiem... polecam świetnie się pływa w ciązy!!!:) Byłam na USG- WSZYSTKO WPORZADKU:):)... Dzidzia zdrowa.. oczywiscie synek:) hehe... zmieniamy imie na Bartek:)..waga 508 g:) heh...dokładniejsze wymiary: BDP-53 mm HC-186 mm AC-177 mm FL-38 mm. Termin porodu mam taki sam z USG jak z miesiaczki wiec nie zmienia w tabelce;)zmienie tylko imie hehh;) Bardzo sie ciesze,ze synus zdrowy i wszystko oki:) Miło było zobaczyć dziś mojego maluszka na ekranie :):) Śliczny widok:) Majaaaaaaaaa gratuluje synka:):) hehe jakie imie:>??? Podaj dokładniejsze wymiary :):):) Ja tez mam dziewczyny cellulit....normalnie masakra...jak nigdy nie miałam teraz całe uda mam w tym!!! o zgrozo:*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........6.........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań........6......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Marta..22..Warszawa.....5........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa......5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09.kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk....5....27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... umbrella82......Kinga...26.....małopolska....5.....5.04. 2008 Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia ciesze sie ze maluch zdrowy, a Bartus fajne imie :) ja tez mam cellulit :O i jak kotras pisalam mi sie robi po bokach od bioder w gore tez... nie wiedzialam ze takie cos jest mozliwe :O no ale coz mam nadzieje ze po porodzie szybko zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Maja i Legally.Super, że wszystko z dzieciaczkami ok. Tobie Wesolutka oczywiście też gratuluję prawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........6.........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań........6......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09...MaTeUsZeK:):):) syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Marta..22..Warszawa.....5........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa......5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09.kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk....5....27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... umbrella82......Kinga...26.....małopolska....5.....5.04. 2008 Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosek0020
ja tez mam na kwiecien, brzuszek rosnie;)) wyszla mi dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem:):):)Pozwoliłam sobie na buzaiki w tabelce mam nadzieje ze sie nie gniewacie ale moje szczescie jest OGROMNE....:D LEGALLY superowo....jak widzisz u Ciebie Bartus a u mnie zmiana z Filipka na Mateuszka....tak postanowilismy po wyjsciu z gabinetu:):):) Jaka jestem szczesliwa to masakra chce mi sie krzyczec"A NIE MOWIŁAM":DOgolnie pierwsze co zobaczylismy...to był tyłeczek mojego malenstwa i MEGA siusiak:):):)hahaha:)mam takie zdjecie ja Mroweczki strasznie wyrazne:)mały jest poprostu BOSKI:)wszytsko odpowiada idealnie OM:):)Termin wg USG mam na 4.04:):):) FHR...152/min. BPD=5.47cm HC=19.57cm AC=19.91cm FL=3.64cm EFW=560gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki. Wesolutka gratuluję prawka. Maja i Legally Wam też gratuluję zdrowych dzieciaczków. A u mnie no cóż wygląda na to, że będą chłopaki, tzn. jeden na 99% synuś a drugie nie chciało zbytnio ujawnić co ma między nóżkami, ale gin stwierdził, że wydaje mu się, że też synuś :) Więc będą chyba Bartuś i Dominiś, ale na razie nie wpisuję do tabelki. MOże następnym razem się uda podpatrzeć, ale to dopiero 30.12. Najważniejsze, że z dzieciaczkami wszystko ok. Rosną odpowiednio do tygodnia, niestety zdjęcie mam bez wymiarów bo gin zdrobił zdjęcia akurat jak są zwrócone do siebie główkami a to było przed wymiarami, ale z tego co mówił wymiary książkowe, ale nie pamiętam. Z tego wszystkiego zapomniałam jaka jest ich waga bo najważniejsze dla mnie były serduszka a jak zobaczyłam, że biją to byłam taka szczęsliwa, że właściwie na moment się wyłączyłam aby odetchnąć z ulgą. Gorzej ze mną bo przez to twardnienie brzuszka szyjka się troszkę skróciła, ale na szczęście nie ma rozwarcia, tyle tylko, że już mam leki na podtrzymanie i powrót do łóżka, ale powiem Wam, że z takim przeczuciem jechałam bo już w poprzedniej ciąży to przerabiałam mniej więcej właśnie na tym etapie ciąży. Gin jest dobrej myśli i bardzo nas wspiera i każe dzwonić gdyby coś się działo i to każdej porze aby szybko działać. To prawdziwy człowiek - anioł. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam. Czasem się wkurzam jak ktoś mi mówi, że taki jest bo tyle mu płacę za wizytę, ale ja wiem swoje i nie dam na niego złego słowa powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest ze sami chlopcy na naszym forum hehehh z kim oni sie beda umawiac??zenic?? Ciesze sie dziewczyny waszym szczesciem, ze wszystko oki. Imie Bartus mi sie podoba to tak jak moj slubny sie nazywa. Ja jakos caly czas mm nadzieje na ta coreczke ale chyba marne szanse.... a imienia dla chlopczyka za chiny nie mozemy wymyslic.... Na dzis juz dobranoc i kolorowych snow- bez przebudzania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia gratuluje dwóch zdrowych Panów?:) Nawet nie wobrażam sobie jakie to uczucie nosić pod sercem taką dwójke.Duży już brzuszek masz? Maja Mateusz to dobry wybór:) Dobranoc wszystkim.Ide spać,bo jutro czeka mnie buszowanie po sklepach w celu zakupu prezentów:) `-o :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Alison no cóż mi się wydaje, że spory balon noszę bo w poprzedniej ciąży taki miałam w 7 miesiącu, ale wszyscy mówią, że jak na bliźniaki to miały. Po wadze nie widać bo przytyłam 4,5 kg. Ja też już zmykam. Dobrej nocki dziewczyny. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana ;) niestety juz tak mam, ze budze sie praktycznie codziennie w tych porach i a chiny nie moge usnac :O a luy dzis do pracki jedzie wiec moze ta noc bedzie latwiejsza. Maja moja kolezanka z drugiego forum na swojego Mateusza narzeczonego mowi Myfa, jak dla mnie fajne zdrobnienie ;) Gosiu ciesze sie, ze dzieciaczki zdrowe ;) a nuz widelec moze bedzie dziewczynka?? fajnie by bylo gdyby byla parka, podejrzewam ze gdzies w glebi duszy chcialabys miec tez i coreczke ;) u mojej kolezanki do dnia porodu lekarze mowili ze bedzie chlopczyk a okazalo sie ze jest Wiktoria. miala duze wargo sromowe i dlatego lekarze sie machneli :P nigdy nic nie wiadomo na 100% :P łokej. szukam czegos moze znajde temat o odwapnianiusie zebow w ciazy i czy to niebezpieczne bardzo jest... a tak w ogole to DZIIIIIIIIIIIIIENNNNNNN DOBRY BARDZOOOOOOOOOOO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) gratuluję Wam zdrowych dzieciaczków i Tobie wesolutka zdanego egzaminu :) mam za sobą jedną z bardziej koszmarnych nocy-spałam godzinkę :( jakby ktoś by mi powiedział jakiś czas temu, że mimo prawie 2 lat nieprzespanych nocek będę jeszcze jako tako funkcjonować to zabiłabym go chyba śmiechem... a mimo wszystko jakoś jeszcze daję radę... widać tak naprawdę nie znamy granic możliwości naszego organizmu... mam nadzieję, że w moim drzemią jakieś rezerwy, bo niebawem będą mi zapewne potrzebne... :) udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki w środkę rano. Baderka kobieto Ty to masz zdrowie :) Dzisiaj czeka mnie jeszcze wizyta u stomatologa, więc z moimi nowymi lekami muszę trochę poczekać bo nie dałabym rady na fotelu, poza tym boję się je brać jak jestem sama w domu bo wiem jak się po nich poprzednio czułam. Choć i tym razem nie kazałam sobie wypisywać recepty na relanium bo przy tych lekach obligatoryjnie zapisują w szpitalu, ale ja chcę być twarda dla moich dzieci. Dla jednego to zrobiłam a co dopiero dla dwóch :) Cieszę się, że mój dentysta tak mnie przyjął z dnia na dzień, a dzwoniłam do niego dopiero wczoraj wieczorem. Lubię do niego chodzić bo jest bardzo delikatny i sympatyczny. Tak na marginesie to ma tyle lat co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosian jak się robi chłopców??? zdradź mi tą tajemnicę kobieto droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mój mąż twierdzi, że to jego geny bo on ma też dwóch braci. Mój teść z kolei twierdzi, że trzeba odpowiednio długo przytrzymać :) Chyba się usprawiedliwiają bo nie umieją zrobić dziewczynek :) :) :), ale osobiście podoba mi się ta drużyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne bo mój kuzyn ma 3 córki, ale koniecznie chciał syna i powiedział żonie, że tak długo będą próbować aż się urodzi chłopak no i się doczekał :) Mój mąż natomiast powiedział, że mam sobie wybić z głowy dalsze próbowanie bo znając jego umiejętności to i tak by się czawrty chłopiec się urodził :) Smutne tylko to, że Pawełek mimo, że urodził się w lipcu to już dwukrotnie "uciekł" śmierci. Ma bardzo poważną chorobę, która zdarza się 1 : 5.000 żywych urodzeń. Do września praktycznie z małymi przerwami był w szpitalu, ale od ostatniej operacji jest już dobrze tyle tylko, że dzieciątko ma założoną stomię, ale najważniejsze, że żyje. Wkurza mnie w tej całej historii to, że lekarz widząc tragedię tych młodych ludzi i ich dziecka zażyczył sobie 4 tys. "na początek" bo szpital jest biedny i on mało w nim zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w głowie się nie mieści :( u mnie w rodzinie większość dziewczynek przychodzi na świat... brat bliźniak też najpierw zmajstrował 2 córy, za 3 razem w końcu ustrzelili chłopaczka... ale u nas raczej 3 razu już nie będzie :) a u Was gosian to taka tendencja zwyżkowa, aż strach pomyśleć co by było za 3 razem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra z kolei twierdzi, że skoro nasi rodzice mieli nas dwie córki to my dla odmiany będziemy mieć synów i tak moja siostra ma syna a drugiego urodzi w lutym, ja też mam już syna i dwóch kolejnych urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka trzeciego razu już nie będzie :) no chyba, że jakaś wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA rowniez sie witam.. u mnie pada i zimno wiec mam wrazenie ze jest bardzo wczesnie rano a to juz 9.... Maja i baderka gratuluje chlopaczkow!! z tego co obliczylam czekamy na 17 chlpcow i tylko 4 dziewczynki.. :) masakra :) Wesolutka gratuluje prawka!!! Kijaki moja cora dostala taki na 1 urodziny.. teraz gdy ma 3 latka bujak stoi i sie tylko kurzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróweczka te gratulacje to chyba dla gosian, bo u mnie nie będzie ptaszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
co do wózków to ja zdecydowałam się na używany. dlaczego? bo używane mogą być nawet o 50% tańsze. Wybrałam Graco, 3 w 1. Uzywany 4 miesiące. Tapicerka ściągalna. cena ok 600zł. Nie widzę sensu kupywać wózka za 1000zł i więcej. I nie jestem za wózkami z chin bez certyfikatów byle zapłacić mniej. Poprostu już taka jestem funkcjonalna. Ostatnio czuje się jak kula. Puchnął mi całe nogi, a moze nie puchnął tylko ja się taka czuje nabrzmiała cała. Chyba zrezygnuje z soli... Też tak macie? No i ostatnio zaczyna mi wystrzeliwać brzuch do przodu. Teraz sie smaruje 2x dziennie. Ciekawe jak będę wyglądać w 9 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dalej nic nie strzela do przodu, gdyby nie to, że na ostanim usg było wszystko ok z małą to zaczęłabym sie powoli martwić widząć Wasze postępy w tym zakresie... na koniec tygodnia strzelę sobie fotkę to same obaczycie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×