Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

To chyba zawsze tak jest, im bardziej się z czymś pilnuje tym bardziej nie wychodzi i się coś tak powie:P Co do golfika to zgadzam się absolutnie i do plusów i do swędzenia:) Choć podejrzewam, że jakby było cieplej to bym nawet do pobliskiego sklepu w dresikach latała:) A mój mąż właśnie wymyślił że będzie sobie robił inhalację na zatkany nos także siedzę tu i patrzę co tam wykombinuje. Tylko pyta z czego tak się cieszę do komputera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE dzieki Filka stanik to i tak przypadkiem...ale powiem Ci ze on wbrew pozorom jest gładki takie ma tylko wzorki delikatne...a własnie kupiłam przed chwilka stanik na allegro...ten odpinany do karmienia...:) Wogole to wcinam zimna rybe z obiadu MmhhhhhmMMM:PPrzeczytałam ostatno ze powinnysmy jesc rybki dwa razy w tyg.podobno kwasy OMEGA-3 maja bardzo korzytsny wpływ na dzidziusia...i poznije bedzie miała lepsza koncentracje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ORZESZKU faceci to maja pomysły...:)mój naszczescie juz spi....ale i tak zawsze sie budzi jak przychodze i sprawdza która godz.i na mnie krzyczy ze siedze przed komputerem zamiast odpoczwyac:)a z "mojego forum:jak to nazywa to sie tylko nasmiewa....:)ale faceci sie nie znaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz wkleić link do tego stanika? Ja właśnie też się rozglądałam na allegro tylko nie wiem czy rozmiar mam kupować taki jak teraz czy po porodzie jak przybędzie mleczka to piersi się jeszcze większe zrobią? Jaki Ty Maju kupiłaś rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole to ja do pobliskiego sklepu latam w dresach....alew mieszkam na wsi to jest troche inaczej wsiadam do samochodu wysiadam pod sklepem i juz a jakbym mieszkała w bloku to bym raczej nie wyszła...:(a wogole to dzis mój mąz własnie malował w dresowych spodniach i łaził po domku i wieczor mi mowi zebym z nim jechała do sklepu bo on sie nie bedzie przebierał...to mu mowie zeby nie zdziwiał...a on ze nie wysiadzie w dresach z auta i ja musze jechac i koniec...BO NIKT GO JESZCZE TAK UBRANEGO NIE WIDZIAŁ A ON MA SEKSOWNY TYŁEK W TYCH SPODNIACH I NIE BEDZIE SIE PUBLICZNIE POKAZYWAŁ...;)czsem to mnie wyklancza...:)I MUSIAŁAM JECHAC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym wkleiła ORZESZKU ale usunełam z ulubionych...juz i maila tez...:(i nie znajde i tak kupilam dwa ostatnie i aukcja zakonczona:( A kupiłam jeden C i jeden D:)bo własnie nie wiem jak to z tym mleczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi mężczyźni.... :P Mój już w łóżku narzeka, że mnie nie ma jeszcze, więc lecę spać. Dobranoc:) I czekam na link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam też już pierwsza prawie...:(:(:( Swoją drogą ORZESZKU z mała pomocą FILKI zrobiłysmy same nowa strone:):):)HEHEH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) Ja już na nogach bo mój luby stwierdził,że musimy kupić jeszcze pare rzecz do \"nowego\" pokoiku;).Robiąc wczoraj porzadki natknęłam się na zasłonki, które kupiłam jakies 2 lata temu..ale są śłiczne!!:) I idealnie nadaja się do pokoju dziecięcego:) Na pewno z nich skorzystam:) Mają falbaneczki i są pastelowe:) Idealne!:) Maju-> Dziekuje za miłe słowa..a te fotki ost na no to z Sylwestra mój luby robił mi sesje heh;) Kijaki-> Dobre z tym brzuszkiem! :D Ale ludzie to czasem tacy są.. jak coś palną...alebo ,że nic nie widać i gdzie ta ciąża? Albo,jaki gigantyczny brzuch! Masakra:/ Moja koleżanka rodziła w sierpniu.. i miała naprawde duży brzuszek mimo pojedyńczej ciązy ale chłopak sie urodził jak sie patrzy -ok 5,3 kg;)... Ona np w 4 mies miała brzuch jak ja teraz w 7...a w 9 to juz z 130 obwodu...i każdy jej mówił..\"O !! jaki brzuch,chyba to ciężko taki noscic prawda\"-np tak jej powiedziała taka kasjerka w sklepie gdzie kupowałysmy rzeczy,a moja koleżanka jej odpowiedziała( kobitka była dobrze przy tuszy,na moje oko ok 100 kg na pewno)..\"Przynajmniej to moje dziecko, nie tusza, w przeciwieństwie do pani!\" i wyszła:D Niemogłam się powstrzymać od śmiechu;) heeh Mi lekarz mówi ,że mam nieduży brzuszek i był świecie przekonany,że cos ćwiczyłam,albo tanczyłam bo mam takie dobre mięsnie brzucha:D A ja się przyznam Wam dziewczyny,ze nawet na wfie nie ćwiczyłam w szkole;D..Możliwe ,że to od brzuszków, bo przed zajściem w ciążę potrafiłam zrobić po 100 dziennie;D I może dlateho tak wyćwiczyłam;) Pierw pochwalił i powiedział,że brzuszek po porodzie dzieki takim mocnym mięsniom szybko sie wchłonie i bedzie jak przed ciąża płaski( taaaa zobaczymy:P)... a potem zmartwił,że kobietki \"ćwiczące\" maja tridnosci z porodami.. trudniej im urodzic i opowiadał o babce ,która ćwiczyła awodowo areobic( była instruktorką miała swój club) ,której odbierał poród.. i rodziła kurcze 24 h!!!!! To mnie tym wystraszył!!! No ale niech nie przesadza ja tam takich dobrych mięśni nie mam;P Może brzusio mi stwardniał i mu sie wydawało:P heheh Ja też kupiłam taki stanik do karmienia tylko już dawno..kupiłam 75c czarny.Ja kupiłam w Intimissimi,sa tam też takie staniki dla kobitek w ciązy za 49 zł:) Ale się rozpisałam:) Oki ja po szafke jeszcze jade ;);) zajrze poźniej. Bużka brzuchalki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny chciałam Wam jeszcze napisać,że kupiłam w piątek pas poporodowy brzuszny- niedrogi bo 69 zł, biały. Ale te numeracje sa gigantyczne!!! Taki pas powinno sie kupować po porodzie ale ja stw,że nie bede miala ani siły ani czasu a lubego nie wyślę bo kupi mi gorset pewnie zamiast takiego pasa:D więc juz go zakupiłam.Ale numeracje są tam gigantyczne.Np S--obwód brzucha mierzony na wys pepka od 85-95 cm M-95-105 cm L-105cm-115 cm XL...itd... To jak ja w 7 mies mam 94 cm obwodu..a jak sie urodzi to podobno ma sie brzuszek min jak w 4-5 mies.. to zgłupiałam kapletnie i nie wiedziałam jaki rozmiar wziąs.. wziełam M...ale coś mi sie wydaje ,że może być za duży..skoro teraz byłby taki na w dolenj granicy. Nie wiem może iśc wymienić? Bo można..;) ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja juz wstałam i wcinam sniadanko:) Wczoraj rozmawiałam z mamą i w końcu ustalilismy termin ich przylotu do nas i bedą u nas 28 kwietnia .Jestem przeszczęśliwa:) Ale mimo ze chciałam zeby mama była przy porodzie to wydaje mi sie ze juz zobaczy maluszka w domu:) Co do staników to juz wczesniej zakupiłam stanik rosnący razem z piersiami z triumph i jest wygodny ale zrobiło sie z niego gówno ,a teraz kupiłam 2 biustonosze do karmienia białe i jestem zadowolona:) Maju super ze juz kupiliscie drzwi i zaczniecie malowanie:) Spodnie tez super a brzusio najbardziej:) Ja mam spodnie dresowe ciążowe i są tak wygodne ze czasem nawet do pracy w nich chodze, do pracy mam tez czarne z pasem ale ten pas robi sie powoli za ciasny wiec sie ciesze ze nie musze kupowac wiekszych bo tylko mi 5 tyg.do konca pracy zostało:) Zakupiłam tez w Warszawie spodnie brązowe w kratke 3/4 są fajne bo rez mają pas ale żadziej w nich chodze:) A co do usg to cholera jasna tak juz tutaj jest a jak ciąża przebiega dobrze to jest tylko jedno usg przez całą ciąże:( Wiec wy kobietki mozecie sie tylko cieszyc ze macie tak często usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Normalnie mój luby tak sie zbiera do wyjścia,dłużej niż baba:P:P Jeśli chodzi o spodenki ciążowe.. to mam 3 pary( czarne i brazowe i szare) takie jak ma Maja z golfem ( Maju śliczny brzusio!!!:)..i z 4 pary dresów.. po domku i też mi w nich najwygodniej. Mnie tez swędza te spodnie -golfy..jakos wole miec cos pod brzuszkiem niz pod cyckiem i na brzuszku;) heh.. no ale jak ide na miasto to zkładam golfy..szczególnie bo teraz zima..zawsze dodatkowe ciepełko dla maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally ja mam te same kolory spodni co ty:) i tez 3 pary:) A dodatkowo to mam dżinsy i wchodze jeszzcze w nie z przed ciąży bo w nogach nie przytyłam tylko zapinam sie na gumke miedzy guzikiem a dziurką od guzika i zakładam pas brązowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Ja mam teraz zatrzęsienie spodni z golfem bo mi kumpela pozyczyła 6 par+3 pary moje, nie wiem w czym chodzić:) Co do stanika to ja kupiłam taki jak ten chyba już we wrześniu bo mi na poczatku piersi rosły http://www.allegro.pl/item526746943_biustonosz_ciazowy_i_do_karmienia_alles_ii_75c.html Bardzo wygodny i nic się z nim nie dzieje. Chce sobie kupić jeszcze z dwa tylko właśnie nie wiem w jakim rozmiarze bo ten co mam jest już na maxa wypełniony. No i ja preferuję czarne:) ponoć białe zresztą szybko żółkną od mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Widzę że nie tylko mnie drapie i swędzi ten golf przy spodniach i zakładam te spodnie naprawdę bardzo sporadycznie ;D Co do staniczka... hmm... ja póki co jeszcze sie nie szarpie do kupowania owego, takiego do karmienia... mówię sobie ze mam jeszcze czas ;D A co do pasa... kumpelka moja używała i chwali sobie to coś ;] Wiec kupować nie muszę ;] Ojej... jak sobie pomyślę co ja muszę jeszcze kupić to sie za głowę łapie ;D A wydawało mi się że mam już dużo... tak dużo mam ciuszków dla malucha ;] baaaaaardzo. Ale sie przydadzą ;D Pod koniec lutego mam zamiar dokupić kosmetyki pielęgnacyjne dla małego, no i to czego jeszcze nie mam w domu pozwozić od kochanych koleżanek no i jeszcze wydać trochę pieniążków na siebie... bo do szpitala nie mam jeszcze nic ;D A jak tam u Was z wyposazeniem?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja tylko na chwilkę Maju nie chce cie straszyc ale w ciąży nie wolno jesc sera pleśniowego camembert :( to bakterie i plesn i dla nas niestety zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj MIKOŁAJAMAMA a ja nie pomyslaąłm....ale ze mnie ŁOŚ:(:(:(mam nadzieje ze nie zaszkodziłam dzidzi:(:(Dzieki za informacje bo miałam w planie dzis sobie kupic....:( Ja tez tylko na chwileczke bo mam dzis mame na obiedzie...i nie mam czasu:(ziemniaczki sie juz gotuje miesko zrobione:):)teraz czekam na rodziców maja byc na 13.00:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Majka nie martw sienie zjadłaś tego aż tak dużo. Ja na początku też nie wiedziałam,ze nie wolno jeść sera pleśniowego i przez tydzień go wsuwałam. Jestem dziś nie do życia,cały czas bym spała. Udanej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie dziewczynki ja leze plackiem i juz mnie to wkurza troszke ale powiem wam ze moj Krzysio poszedł dzis pierwszy raz po zakupy sam i co chwilke do mnie dzwoni ze smiesznymi pytaniami z cylku jak np sprawdzic czy pomidory sa dobre hihi ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, wypoczywaj wypoczywaj chociaż że to wkurzające to się domyślam. Ale same plusy:) Ile mąż się nauczy w tym czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legally blonde 86
Ja już wróciłam z zakupków.. nastepne nowe mebelki:).. heh :) Tak się najadłam to najchetniej poszłabym spaciu..ale odwiedza mnie zaraz moja przyjaciółka z facetem.. więc nie pospie;) Ja w przeciwieństwie do was dziewuszki..pracowita niedziela;) Ake jutro plenie sie w końcu L 4 już do końca ciązy;) Bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To czerwone wyżej to byłam ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczynki :) Taka sliczna pogoda ze bylismy z corcia na dluugim zimowym spacerku.. no i troche chyba przesadzilam.. cos mi w biodr sie stalo i mnie boli teraz przy kazdym kroku, bol pachwin i kosci lonowej powoli zaczyna mnie juz draznic, a do tego tak mnie brzuszek rozbolal, ze skonczylo sie na no-spie i poltoragodzinnym lezeniu zanim przeszlo.. normalnie czuje sie jak jakas stara babcia co sie ruszac nie moze :) Dzisiaj bylismy tez u babci bo sie rodzinka zjechala.. i babcia caly czas mowila ile to ona musi do kwietnia schudnac bo na wesele idzie (a jest dosc otyla) i ze mam wielki brzuch.. wkurzala mnie non stop, a gdy wstalam zeby wziasc sobie kawalek ciasta to ona do mnie ze malo BO I TAK JESTEM GRUBA!!. normalnie nie wytrzymalam i jej odpysknelam ze ja za to duzo szybciej schudne niz ona.. pewnie sie obrazi ale normalnie mnie tak wkurzyla... I na dodatek ze sto razy przy calej rodzince przypomninala mi ze piatek mam kolede.. wiec maz powiedzial w koncu ze nie otworzymy ksiedzu i tyle.. a ona strasznie kosciolkowa jest i nie moze przebolec ze \"tylko\" cywilny mamy.. jakby to slub nie byl... i np do mojego meza kiedys powiedziala ze mi napieszal w glowie, obiecywal slub koscielny, dzieciaka machnal, a teraz drugiego i ze kazda ina o by juz dawno od niego odeszla, tylko ze ja za dobra jestem.. sorki ze tak marudze i narzekam ale naprawde mi przykro i mnie wkurza odkad jestem w ciazy a nie mam sie komu wygadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×