Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Orzeszku to nie od żelowych bo po usunięciu żelu koniec sierpnia-początek września to miałam bardzo twarde paznokcie i szybko rosły. Dopiero tak od połowy listopada zaczęły się łamać. Co do akrylowych to ja miałam parę lat temu przez kilka miesięcy po zdjęciu to zamiast paznokci miałam papierki takie mięciutkie. Chodziłam na zabiegi utwardzające płytkę i po jakimś czasie doszły do siebie. Obiecałam sobie, że w ciągu 3 tygodni po porodzie jak tylko dojdę do siebie to zaliczę solarium i zrobię sobie paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Alle sie znowu podzialo!! Ale doczytalam na szczescie Alison wspolczuje synkowi. Gosian a kto ci powiedzial ze nie mozna zelowych paznokci?? Ja caly czas sobie robie bo jakos tak bez nie umiem i przed samym porodem tez sobie zrobie tylko mega krociutkie bo \"po\" to kiedy znajde tyle czasu dla siebie?? Moja gin mi powiedziala tylko ze nie moge kierowac swiatla z lampy w strone brzucha a tak to nie ma przeciwskazan. Spac nie moge kurcze i to nie od sikania czy od kopniaczkow, poprostu nie chce mi sie usnac w nocy i koniec. Dzis spalam chyba z dwie godziny ale o dziwo nawet mi sie nie ziewa. Dzis mam wizyte wieczorkiem wiec zobacze moja dzidzie jupiiii!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak poprzednio chodziłam do szkoły rodzenia to położne mówiły i w kilku gazetach wyczytałam, że po paznokciach oceniają stan pacjentki. Myślę, że to może dotyczyć dziewczyn, które mają cc bo ja nie przypominam sobie aby ktoś to robił podczas moje porodu sn, ale może nie zauważyłam. Chyba nic się nie zmieniło bo pytałam siostry, która aktualnie chodzi do szkoły rodzenia innej niż ja i też to położna im mówiła, aby paznokcie były naturalne nawet bez lakieru bezbarwnego czy bezbarwnej odżywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi oczywiście o pobyt w szpitalu i poród a nie, że w ciąży są jakieś przeciwwskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* sylvi_a duzo duzo zdrowka, dla mamy dla ciebie i dla malenstwa. 🌼 Gosiu ja tez mam slabsze pazurki, niestety. kiedys raz mialam pazury robione jak jechalismy na wakacje nad morze to pozniej pol roku mi dochodzily do siebie. a ogolnie plytke mam ladna jak to stwierdzila kosmetyczka i dziwila sie ze chce zrobic. a chcialam cos na lato, bo nie moglam wtedy zapuscic bo pracowalam jako kasjerka w punkcie oplat i od klawiatury zawsze mialam poscierane pazury. co do skory to ja od zawsze mialam sucha wiec jesli teraz jest jeszcze bardziej sucha to wiem, ze taka moja uroda juz. chcialabym kiedys pojsc do kosmetyczki i aby ona mi w koncu doradzila jaki krem mam uzywac i jaka dokladnie mam skore na twarzy, bo moja cera tak roznie czesto reaguje ze juz sie gubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Sylwia trzymam kciuki za mame i za Was,daj znać jak będziesz wiedzieć więcej. Gosia piszesz,że po paznokciach oceniaja stan pacjentki,tak się zastanawiam jak ocenią mój,bo pazurki mam ochydne,jak nie połamane i rozdwojone to obgryzione blee. Też planuje po porodzie wizytę w solarium:) U mnie ze skóra jest ok,zawsze była sucha,a odkąd wcieram oliwke zrobiła się bardzo delikatna,z cerą nie miałam nigdy problemów,ewentualnie tak jak Gosia przed okresem,ale teraz wydaje mi się,ze strasznie poszarzała. Poza tym nie moge patrzeć na mój pępek!!! Wystaje mi antenka,okropne to jest fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia bardzo Ci współczuje....trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:) Dziewczyny ,bo zgłupiałam czy ja moge dac 9 latkowi apap w tabletce na gorączke?Nie mam pod ręką nic innego.Jakieś mnie wątpliwości naszły,bo na opakowaniu pisze,ze od 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kijaki ceniają pewnie po zabarwieniu a nie czy się rozdwajają :) i to w trakcie porodu :) Podczas zabiegu z narkozą zakładają podobno jakies czujnik na palec. Nie znam się na tym. Cholera mój mąż miał dostać podwyżkę a tu nasz minister poddał się do dymisji :( i pewnie z podwyżki nici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stan pacjentki po paznokciach stwierdza sie podczas cc i jak cos jest nie tak to sie robia sine, nie chodzi tu o rozdwajanie. Moja gin mowi ze zawsze mozna spojrzec na te od nog jak sa zrobione pazury u rak wiec z dwojga wole miec te gorne ladne tym bardziej ze zrobienie zelikow troche trwa a znajac mnie to nie opuszcze mojej dzidzi na tak dlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kwietnioweczki! Widze, ze produkcja stronek postepuje, no no no:) Sylwia- trzymama kciuki za mame i ciebie z dzidzia. Glowa do gory! Alison - duzo zdrowka dla was. Gosian, ja w ciazy jestem zachwycona swoimi paznokciami. Przedtem od kilku lat nie moglam ich zapuscic, lamaly sie kiedy mialy milimetr, wiec nosilam zawsze krociutkie, tylko do slubu zrobilam zelowe ale po ich zdjeciu bylo jeszcze gorzej. A teraz....Pierwszy raz w zyciu moglam zrobic sobie ladnego frencza, paznokcie sa mocne i szybko rosna:) Skora za to makabrycznie sucha:( Wczoraj zwiedzalismy porodowke. Nareszcie wiem jak to wyglada!:) Inaczej sobie to wyobrazalam, ale bylo naprawde ok. Potem cala noc snilam o porodzie:) Snilo mi sie ze urodzilam w 36 tygodniu a moj synus mial od razu 7 zebow:) Dziewczyny czy wy tez macie problemy z zapieciem wysokich butow? Jakos lydki mi przytyly i nie dopne moich oficerek:( Mam dzis wizyte u gin. Jak zwyle mam lekkiego pietra, mama nadzieje ze wszystko bedzie ok. Wczoraj caly dzien brzuszek mi sie spinal i tak jakos stawial, wzielam nospe ale w nocy to samo...dobrze ze ide dzis do gin. Naan - twoj lekarz daje ci tylko 3 tygodnie, a potem co? zaleca cesarke? Mam nadzieje ze moj synek sie obroci bo nie chce miec cc. Ostatanio ulozony byl poprzecznie ale teraz chyba posladkowo bo kopie czesto na dole... Milego dzionka, uff pisalam tego posta chyba godzine bo ciagle cos tu ode mnie chca. Dali by spokoj ciezarnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny trzeba byc dobrej mysli czas pokaze mam nadzieje ze bedzie dobrze jak bede miala mozliwosc zajrze jeszcze tutaj zycze wam duzo zdrowia i bobasom i zeby te wasze upragnione terminy porodu sie spelnily buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze nie po tym,czy się rozdwajają hehe:) Napisałam to,zeby podkreślić jakie są okropne,a przebarwienia na nich mam od zawsze,ale pewnie chodzo o całkiem inne zmainy na nich. Czy macie jeszcze mdłości? Ja praktycznie codziennie,po śniadaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czasami, jak mały mocno kopie a ja akurat coś zjadłam. Kiedyś kiedyś pisałyście o takim przepisie na jakieś paluszki na obiad, czy to były kuleczki z czymś w środku. Nie pamiętam kto to pisał, może Apple, nie mogę tego znaleźć nigdzie. A idę właśnie do sklepu żeby coś na obiad skombinować. Ktoś się może przyzna do przepisu teraz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przepraszam i zwracam honor :D Coś mi się pomyliło :) Dziękuję :) To będę próbować dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! czyli dobrze pamietalam ze to kijaki podala. Ja dzisiaj prosto po pracy ide do gina wiec mam objad ze soba do odgrzania w mikroweli. Wczoraj wieczorem zrobilam ryz pelnoziarnisty z pieczarkami, cebulka, kurczakiem, papryka i natka pietruszki + przyprawy. Podsmazalam po kolei skladniki i takie cos mi wyszlo:) Moze nic specjalnego ale swietne do odgrzewania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane brzuszki! Dopiero niedawno wstałam i muszę nadrobić kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple ja lubie takie jedzonko jak sobie zrobilaś,tylko,że jak juz robie to dla siebie,bo mój mąż nie lubi ryżu. W ciąży strasznie mi smakują zupy,zwłaszcza jarzynowa i pomidorowa do której dodaje sera zółtego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) nie nadążam nawet z czytaniem,tak jest jak się codziennie nie zagląda:( u mnie szaro za oknem i nawet zaczął padać deszcz,brrrrrrrr to mnie Gosia nastraszyłaś z tymi paznokciami,ja od dłuższego czasu mam akryle i teraz się zastanawiam co zrobię?Ale powiem szczerze że jak w marcu poroniłam i byłam pózniej w szpitalu to wtedy tez miałam akryle i jakoś nikt się nie doczepił,a przecież miałam narkozę robioną przy zabiegu. Muszę się spytać mojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki ja tez mam ciagle chec na zupe, za pomidorowke i rosol dalabym sie pokroic:) Tez czesto dodaje do jarzynowej serek topiony albo zolty mniam mniam:) W ciazy ciagle bym jadla jajka zwlaszcza takie na polmiekko. Niestety bardzo ale to bardzo ciagnie mnie do slodyczy, chociaz w pierwszym trymestrze praktycznie ich nie tykalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie chciałam Cię nastraszyć. Dopytaj gina bo w każdym szpitalu jest inaczej. Ja też miałam narkozę przy poronieniu, ale to pewnie inny rodzaj bo wszystko odbywało się w gabinecie zabiegowym, a nie na sali operacyjnej jak przy cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajka lubie tylko w sałatce albo w paście z parówka,na miekko nie zjem,nawet jajecznicy nie dam rady do ust włożyć,bo wystarczy,ze zobacze galaretowate białko i juz wymiotuję. Przed ciążą miksowałam sobie jajka na jajecznicę,ale zawsze znalazłam tam jakaś żyłke,więc już dałam sobie spokoj. Takie mam halo. Zaczął sie temat jedzonka i zaraz bedziemy szaleć,bo najdą nas zachcianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś też naszło na pomidorową i właśnie robie:) A potem te kulki będę smażyć - dużo czasu Ci zajęło przygotowanie tego Kijaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jak robiłam do tego kotleta to dodawałam surówkę,ale kupowałam gotową, dobre też są z sosem, ja daje taki jak do spaghetti i kurczaka kroje w paski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I ja planuje wizyte w solarium...niejednokrotnie heh jak juz po porodzie dojde do siebie.. rok temu raz na 2 tyg albo czesciej wygrzewałam sie zima na solarium.. wiem,ze to niezdrowe..ale nie lubiłam sie blada:(..mam cimna karnacje wiec szybciutko opalam sie na braz:)...Myslałam,ze moze mam juz jakas tanoreksje..ale nie;) Bo teraz jestem wciazy i spokojnie moge wytrztmac bez solarium.. tak samo i w lato:)..ale to juz inna bajka bo jest naturalne slonce:) A mój pepuszek jest schowany..nie wiem od czego to zalezy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×