Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Kasiak, ja też kupuję wkładki Johnsona - kilka osób już mi je poleciło. Kijaki, my mamy sypialnię śliwkową. Bardzo mi pasuje do sypialni, stwarza fajny klimat:) Legally, bardzo zabawna ta opowieść z kremem:) Aż przeczytałam ją mężowi:) Mmmm Filka, narobiłaś mi ochoty na taki koktajl truskawkowy. Ja ostatnio prawie codziennie robię taki tylko że z bananem. A my pojechaliśmy do Obi po lampkę na biurko- niby wydaje się że duży sklep z rzeczami do domu, okazało się że lampek na biurko brak.... same ozdobne. Także wyprawa po nic. No prawie po nic, bo byliśmy też w makro i była wyprzedaż książek i kupiłam sto bajek Brzechwy. Od jutra będę czytać niuniowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIJAKI LEGALLY ma racje chłopy to DALTONY.....mój własnie skonczył malowac kuchnie słsze cały czas ze ten CAPUCINO..to nie wyglada jak CAPUCINO ze inaczej sobie wyobrazał ze jest RUDY...eehhhHHH brak mi słow!!! Ja tez mam sypialnie sliwkowa...hehehe:)a dokładnie JEDNA SCIANA SLIWKOWA...A TRZY...\"niewinny róz\"...własnie z DULUXA!!!KIJAKI Chcesz zdjatko???:)miałam miec własnie jedna sciana BORDO a trzy KREMOWE ale mnie śliwka urzekła strasznie!!!:) LEGALLY jak napisałas o tym kremie(usmmiałam sie hehe:):):)i przypomniało mi sie o przygodzie mojego taty...jak jeszcze mieszkałam w domku to tata zawsze miał problemy z rozróznianiem szamponów...odzywek..itp.i tak pewnego dnia WYSMAROWAŁ SOBIE CAŁA TWARZ KREMEM \"UJEDRNIAJACYM\".....do biustu:PPrzeczytał ze ujedrniajacy...wiec sobie chcała twarz ujedrnic!!!:):):):):)A ile żeli mi zmarnował robiąc sobie \"PIANKĘ\"....buuuBBUUUU zmaisat płynem do kapieli własnie zelem!!! Z męzem mam nawet spokoj on ma swóje kosmetyki....po jednej stroniie szafki ja mam swoje po drugiej....(RAZ TYLKO GO ZŁAPAŁAM NA TYM ZE MYJE SOBIE WŁOSY MOIM SZAMPONEM PROSTUJACYM....bo jak twierdzi ma po nim \"FAJNIUTKIE \"takie delikatniutkie włoski:):):) FILKA całe szczescie ze miałam dzis pierogi z truskawkami......bo bym chyba zwariowała.... Co do soków to ja tez nie dam rady pomaranczowego...ani jabłkowego(litrami piłam przed ciaza!!!)i NIESTETY PO KUBUSIU(Z banankiem)mam ZGAGE jak cholera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka chce zdjęcie:) Mi sie bardzo podoba ślwka,ale planowalismy bordo, no jak sie okazuje ja planowałam:) Ale wiecie co? Na poczatku Chyba ze sto razu mu powtarzałam, pomalujmy na śliwkę węgierkę,a on,ze nie,bo chce bordo! No to wkońcu ustapiłam i nawet to bordo mi spasowało,a ani porzez moment nie przyszło mi do glowy,zeby mu pokazać te 2 kolory,myślałam,ze takie spokojnie odróżni:) Siedze teraz sama w pokoju i się smieje do monitora jak widzę co piszę,ale taki jest juz moj mężczyzna:) Idę się już położyć,do jutra brzuchole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIJAKI jutro zrobie bo dzis juz nie mam siły sie bawic aparatem...:):):) Zapomniałam sie pochwalic mój maz JUZ NIE JEST BEZROBOTNY....w poniedizałek zaczyna prace jako KIEROWCA(moze nie szczyt marzen ale zawsze to praca i całkiem spoko zarbki) heheh całkiem niedaleko....wogole to ma jeszcze jedna propozycje tez na kierowce i nie wie co ma zrobic...najpierw nic nie było a teraz jest rozchwytywany hehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally dobre to z tym kremem:)to jest właśnie ujęte w piekna metafore meskie myślenie.Czasem mi sie wydaje,ze oni sa z innej planety...a czasami im zazdroszcze,bo oni nie mysla o pierdołach a my czesto zaprzatamy sobie głowy jakimiś niepotrzebnymi drobiazgami...ec mój ciagle mnie wkurza,ze o czyms nie pomysli.... Co do soczków to ja tylko grejfrutowy moge pic i pomarańczowy właśnie:)natomiast w życiu nie wypije takiego gestego typu kubuś.Mam uraz od czasów poczatku ciaży kiedy barzdo wymiotowałam a kiedyś rano łyknęłam sobie troche takiego z rana i myślałam,ze mi żołądnek na drugą strone wywróci.... Mróweczki no nieżle z tą kamerą....pewnie byłaś bardzo przejęta występem córki...wiem jak to jest:) Jeśli jak rodziłam pod koniec stycznia 9 lat temu to tez szalała grypa i nie było odwiedzin na noworodkach i niestety nikt nie mógł odwiedzić ani mnie ani malucha.Jedynie tacie pokazali raz na moment małego przez drzwi.Naszczęscie porody rodzinne nie były wstrzymane.To by była katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cos ze mna juz nie dobrze ...ta choroba mnie juz wykancza.....tagiego posta walnęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie wieczorkiem. jestem po wizycie i w sumie lekarz mnie uspokoil bo ne skraca mi sie szyjka ani nie mam rozwarcia ale fenoterol kazal brac tak jak Gosian mam dawkę 8razy pół może bede sie mniej trzesła po nich, oprocz tego mam jeszcze 5 innych tabletek do brania masakra :( 16 tabletek dziennie :( oby tylko pomogło bo bruch mam twardy jak skała przez cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju to super wieści wkońcu bedziesz spokojniejsza:) A co do mężczyzn to mój tata kiedys poszedł do sklepu bo mama go wysłała po podpaski to oczywiście kupił wkładki higieniczne:) A co do wkładek laktacyjnych to tez mam z jonsona:) U nas troszke plany sie zmieniły i zostajemy jak narazie do lipca na starym mieszkaniu ,a jak sie coś zmieni wcześniej na pozytywnie też bede sie cieszyć:) Zmykam spać bo juz niewyrabiam po nieprzespanej nocy:( Buziaki brzuchatki,dobrej nocki życze👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju - bardzo się cieszę. Mój też coś ma już na oku, prawdopodobnie będzie miał zatrudnienie od 1go lutego, ale 100% będzie dopiero jak podpisza umowę, tymczasem wciąż szukamy, wysyłamy i jeździmy. Ja dziś chyba przesadziłam z tą choinką i potem ze sprzątaniem, a może to nie skutek wysiłku, bo zawsze czułam się lepiej, jak się rozruszałam... Kość ogonowa w duecie z prawą noga daje mi tak popalić, że mam już dość wszystkiego. CO chwilkę łzy w oczach i ból nie do zniesienia. Popołudniu do kuchni nie mogłam dojśc, stanęłam w połowie przedpokoju z kubkami i nawet nie mogłam się ruszyć. Darłam się do mamy, żeby mi krzesło pod tyłek podstawiła i mnie na nim posadziła. Odsiedziałam swoje, uryczałam się z bólu jak bóbr i jak gdyby nigdy nic wstałam, ból minąl. Jakby tego było mało czuje nieprzyjemny ucisk w.. juz nawet nie w pochwie tylko bliżej wyjścia... Nie mogę kucnąć, bo mam wrażenie, że mi dzidzia chce wyjść. Ciśnie strasznie. Zaciskam nogi, nawet jak chodzę. Jak do jutra to uczucie nie minie, jadę do szpitala. Boję się, że coś złego się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki!!!!:) Dzisiaj miałam dobrą noc..nie obudziłam się na siku ani razu!!!!:D... nic mnie nie bolało;)...ani nic heheh;) Wyspałam się.. tylko mężuś mnie rano obudził bo wstawał do pracy...ale sam sobie dzielnie zrobił kanapki..tylko co zostawił na stole to pobojowisko;)...no nic ide posprzątać a potem jade z mamą na jakieś zakupki.. normalnie nic nie mamy w lodówce bo wczoraj nie było czasu kupić;) Waga stoi na plusie 8 kg..obwód brzuszka 95 cm nadal;)..->mierze i waże się w każdym tygodiu ciązy ;) Maja, Kjaki... te chlopy to naprawde sa niezli!:)..też czasami mam wrażenie,że my kobiety jesteśmy z venus..a oni z marsa... zupełnie inny tok myslenia.. zauważcie nawet zwykłe zdejmowanie koszulki... my łapiemy dwoma rekoma od dołu i ciagniemy przez głowe.. faceci łapia koszulke z tyłu przy karku i sciagaja przez głowe...inny mózg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Mikołajamama witaj w klubie. Muszę Cię uprzedzić, że może być trochę gorzej przy zwiększonej dawki, ale tez przechodzi po jakims czasie. Faceni swoim myśleniem rozbrajają. Jak pojechałam do szpitala w pierwszej ciąży, okazało się, że właśnie dochodzi do poronienia to mnie zostawili. Ja oczywiście nic z ciuchów przy sobie nie miałam. Poiedziałam mężowi co ma mi przywieź m.in. majty, a krwawiłam coraz mocniej. Pojechał po wszystko do domu i owszem wszystko przywiózł ale zamiast normalnych majtochów to przywiózł mi stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno się tak nie wyspałam jak dzisiaj. Mały zwykle budzi się około 7, a jeśli sam się nie obudzi to niestety zostaje obudzony przez męża bo musi go nakarmić i wyszykować do babci, gdzie go zostawia jadąc do pracy. No ale dzisiaj zrobili mi oboje niespodziankę bo mały spał do 8 i mąż pozwolił nam się obojgu wyspać :) W dodatku zawsze mam śniadanko przygotowane. Więc juz jestem po śniadanku, prysznicu i teraz czekam na przesyłkę bo wczoraj dostałam jedną paczkę z akcesoriami do dzidziulków, a dzisiaj czekam na drugą z ciuszkami. Juz będę miała wszystkie cziuszki kupione więc ruszamy z praniem i prasowaniem tzn. mąż. Chcę już wszystko sobie przygotować, poukładać w komodzie bo nie wiem kiedy wyląduję w szpitalu, a czuję że znajdę sie tam prędzej czy później a chcę sama poukładać zęby wiedzieć co gdzie jest. Będę juz spokojniejsza, że większość przygotowana. W razie czego mąż już sobie poradzi. Musimy kupić jeszcze jakiś tapczan bo w sypialni mamy duże łóżko i dwa łóżeczka by weszły, ale byłoby zbyt ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie dzisiaj :) gosian dawkę mam tą samą tylko na połówki podzieloną,oprócz tego relanium,urosept,isoptin,aspargin i witaminki na koniec, ale lekarz powiedzial zebym nie budzila sie w nocy na ten fenoterol tylko na dzien sobie podzielic to chociazby plus bo budzic sie co 3 godz to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na moich siostrzencow, przyjadą do cioci na ferie na 2 dni :) siostrzenica 9 lat i siostrzeniec 5 lat bede tu miala niezly sajgon ale kocham strasznie te dzieciaki wiec nawet na glowe im pozwole wejsc, chociaz na szczescie sa na tyle madre ze mi nie wejdą.ida juz wiec zegnam sie na 2 dni,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajamama do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić nawet do wstawania w nocy. Ja nie mogłabym nie brać w nocy bo chcę mieć ciągłość, poza tym w nocy też mam skurcze. Relanium tez dostałam, ale w poprzedniej ciąży dałam radę więc teraz też nie biorę bo boję się, że prześpię dawkę leku. Moja koleżanka brała relanium i spała jak mops, że nie mogła nawet głowy podnieść i często przez to pomijała dawki. A brała 1 tabletkę na dzień, więc uważaj z tym relanium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Noc koszmarna - wstawałam do wc 3 razy, na dodatek maluch mój od 3 do 4 nie dał mi spać, plus do tego wszystkiego chrapanie męża i jego ranne zbieranie do pracy... Ehhh Całe szczęście, że ja nie muszę nigdzie wstawać. Mikołajamama - przykro mi, że tyle tabletek musisz brać:( Ale dobrze, że z szyjką w porządu. Leki na pewno pomogą na to twardnienie. Trzymaj się! Maju - gratulacje dla męża:) Naan - staszne te bóle, może trzeba by to z kimś skonsultować? Te moje kręgosłupa też były nie do zniesienia i nic nie mogłam robić a po masażu przeszło. Może i na Twoje jest jakiś sposób. Idę trochę ogarnąć mieszkanie, bo mam wrażenie że jest tu jeden wielki bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry brzuszki! Ten kolor bordowy albo sliwkowy do sypialni to super pomysl, bardzo sexi;) Maja- super, ze maz ma prace, bedziesz napewno spokojniejsza i mozesz sie skupic na innych rzeczach, jak wicie gniazka:) Wladki kupilam Bella ale pozniej zaopatrze sie w Johnsons, teraz uzywam tych na wszelki wypadek bo jak pisalam siara leci mi juz czasami nawet w dzien. Wczoraj bylam u gin, z dzidziulkiem ok, ma juz niezbyt duzo miejsca w macicy, domek staje sie coraz ciasniejszy:). Dziewczyny tak jak przeczuwalam moj synus obrocil sie juz glowka na dol! Wg mnie stalo sie to przedwczoraj bo poczulam wtedy bardzo silne ruchy i od tamtego mementu czuje kopniaczki inaczej:) Mam nadzieje, ze w takiej pozycji pozostanie juz do porodu! Nie mam moze problemu ze skracajaca sie szyjka, tak jak inne tu dziewuszki ale zaczal spinac mi sie brzuch:( Gin zbadala mi szyjke, ma 4cm i jest zamknieta, ale kiedy robila mi usg sama zobaczyla jak postawil mi sie brzuch. Dzieje sie tak kilkanascie razy dziennie. Gin zdecydowala ze na razie przepisze mi luteine, jako najlagodniejszy ze sposobow, a jakby co mam dzwonic albo jechac do szpitala. Koleja wizyta za 3 tygodnie. Mam nadzieje, ze dotrwam. Jak wiecie moja ciaza przebiega bezproblemowo wiec takie skurcze sa dla mnie nowoscia i zaczelam sie bardzo denerwowac. Chyba zaczne juz ostro kompletowac wyprawke, nawet moj mezus wczoraj mnie zachecal zebym juz kupowala rzeczy do torby do szpitala. Na zajeciach w szkole rodzenia, duzo sie nauczyl i caly czas mi przypomina zebym razem z nim pakowala ta torbe, bo on tez musi wiedziec gdzie co jest:) W sobote bylismy w ikei kupilismy fajne drobiazgi do pokoiku dzieciecego. Niestety nie udalo mi sie poraz kolejny kupic materialu na zaslonke, o ktory mi chodzilo, no ale od czego jest allegro:) tam tez moznaz nalezc rzeczy z ikei. Mroweczki, juz sie mialam pytac gdzie sie podzialas:) Ostatanio nie zaglada tutaj tez izabart no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dziż teś miałam nawt spokojną noc (o dziwo nic mi się nie śniło - a ostatnimi czasy co noc jakieś dziwne sny :) gosiu ja też właśnie mam zamiar za niedługo zrobić porządek z tymi ubrankami - bałam się że to za wcześnie ale mam obawy że jakby coś tego 11 lutego wyszło nie tak i zostawili mnie już na oddziale to kaplica, wszystko zostawić na głowie męża odpada bo czuję że jeszcze by mi się do roboty tego teściowa wzieła - tak samo właśnie z rzeczami na szpital - zastanawiałam sie kiedy je przygotować i myśle że chyba na wszelki wypadek też przed tym 11-tym Przygotowując wszystko samemu wiem przynajmniej gdzie co mam ! A które proszki bardziej polecacie Jelp czy Lovela, sama nie wiem na które się zdecydować - czy jest między nimi jakaś różnica, wszędzie piszą też że takie ubrana powinno się dać na podwójne płukanie więc przypuszczam że jakiekolwiek płyny zmiękczające też chyba odpadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple, niedobrze z tym brzuszkiem. Mam nadzieję, że luteina pomoże. Wypoczywaj więcej! Mam pytanie, wiem, że już to opisywane było wcześniej, ale jak to jest jak Ci się brzuszek stawia? Nie chciałabym czegoś przegapić a nie do końca rozumiem o co z tym chodzi. Inka, ja chciałam kupić Lovelę, ale koleżanka i bratowa powiedziały żebym kupiła Jelp. Nie wiem jaka jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczy synka od samego początku do teraz piorę w loveli i podwójnie płukam. Nie używam żadnych płynów zmiękczających bo się jakoś boję, że coś mu wyskoczy. Nad torbą też się już zastawiam. Mam już chyba wszystko wsystarczy wrzucić do torby. W poprzedniej ciąży od 7 m-ca jeździłam na wizyty u gina już z torbą, gdyby chciał mnie zostawić w szpitalu, a że mam 80 km to nie chciałam aby mąż musiał tyle jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzusie:) Ja również miałam dzisiaj fajną noc:) na siku wstałam dopiero o 6:30 jak mąż przyszedł z pracy. Apple nie stresuj się bo odbije się to na maluszku, na pewno wszystko jest pod kontrolą. A ten brzuszek Ci twardnieje tak od spodu? bo mi się właśnie tak robi, dobrze że wizytę mam w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też się strasznie obawiam aby maluszek z płynu nie dostał jakiegoś uczulenia - tym bardziej że mój W jest uczulony chyba na wszystko - wole nie eksperymentować a co do proszku to też jak na razie kupiłam Lovele ale tylko do jasnych ubranek (nie wiem czy tą do kolorów też kupić - może jednak watro by było bo niektóre ubranka mają takie śleczne kolory i nie chciałabym aby po praniu je straciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek, filka - ja to tak odczuwam, ze caly brzuch sie napina i staje sie twardy, naprawde czuje sie roznice w porownaniu z \"normalnym\" napieciem. Na szczescie nie boli mnie jak na okres tylko jakby miesien macicy jest tak napiety ze lekko boli. Przy takim stawianiu zawsze odczuwam niepokoj, ale jak pisalam chyba dltego ze to dla mnie nieprzyjemna nowosc. Co do proszku to kolezanki radza mi kupic Lovelle bo i tak ubranka trzeba podwojnie plukac a Jelp jest drozszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jade do szpitala od wczoraj nie cuzje ruchów byłam na pogotowiu zrobili usg mały sie rusza serduszko bije ale mam bardzo wysokie cisnienie i wysłali mnie na pare dni do szpitala!!!:(:(:(na obserwacje i KTG musza zrobic!!!Własnie wrociłam z pogotowaia i sie PAKUJE!!!Napisze jak wróce:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju trzymamy kciuki żeby wszystko szybko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dopiero właczyłam kompa a tu juz niedobre newsy:( Maju trzymaj sie i odezwij sie jak wrócisz:) Apple mnie też twardniał brzuch często,ale odkąd zaczęłam wiecej leżeć i nie przeginac z zakupami,sprzataniem itd czuje sie o wiele lepiej.Oszczędzaj się dużo:) Jeśli chodzi o proszek to ja używałam jelpa i nie powodował uczuleń wiec i tym razem bede w nim prać.Nie wiedziałam,ze jest wersja do kolorów też. Moja noc masara-strasznnie czuje sie zboksowana,chrapanie męża podobnie jak u Ciebie Orzeszku:)i napady gorąca.Rano musiałam wyszykować małego na przedstawienie.Pusciłam go do szkoły z gorączka ..i ..nie wiem czy o był dobry pomysł.... Mamo mikołaja współczuje z tymi tabletkami.Ja po zwykłym żelazie czuje sie strasznie,a co dopiero Ty po takiej dawce tego świnstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×