Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Witam w ten brzydki ranek :D U mnie znowu mała chora.. aż się zmusiłam do picia syropu z cebuli.. jak się go mocno schłodzi i zatka nos to nie jest źle :D Miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz siedze na l4 od wczoraj i tak juz do konca....Pracuje w przedszkolu a tam to jedno wielkie skupisko bakterii a szczegolnie na poczatku roku....juz cos podlapalam..... Milego wekendu mamuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja tez na L4 od wczoraj:) Cieszę sie teraz mogę zwolnić tępa i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:) Poza tym mam brać żelazo ;/ morfologia na dolnej granicy a jeszcze mi spadnie:( tak więc nic tylko buraczki brokół i i mięsko:)Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! witam nowe forumowiczki:) Zazdroszczę tym co sobie wypoczywają na L4, ja byłam 3tyg pod koniec sierp i to było życie:) no ale teraz niestety musze pracować:( Coś chyba jest w tym drugim trymestrze bo dziś czuję się bardziej aktywna. Udało mi się nawet posprzatać całe mieszkanie bez marudzenia:) kupiłam dzisiaj pierwszy ciuszek dla Fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja dziś od rana miałam więcej energi, posprzątałam, zrobiłam zakupy, nawet obiad zrobiłam i ciasto:) i tak się cieszyłam, że jest już lepiej, ale tak o 16 padłam tak mnie zmuliło, że musiałam się położyć i teraz chodze jak cień. No, ale dobrze, że jeszcze niedziele została do poleniuchowania:) Matyjasowa ja pracowałąm przez 2 lata na recpecji i miałąm tak jak ty nocki, ale wiesz nie wyobrażam sobie tego w ciąży. Męczyły mnie strasznie te nocki i ciągłe weekendy w pracy. A od czerwca pracuje w zupełnie innej pracy, po 8h, weekendy wolne... Myślę, że powinnas jak najszybciej powiedzieć szefowi, ze nie mozesz pracować w nocy. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i żecze miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. mnie juz normalnie roznosi..drugi dzien siedze w domu.. maz na \"wyjezdzie integracyjnym\" a ja z chora mala.. nawet do sklepu nie moge wyjsc :( malowałyśmy, lepiłysmy z ciastoliny, wyklejałyśmy plasteliną, układałyśmy puzzle... masakra, ja się bardziej nudzę od niej :( Jak sobie pomyślę że jutro mnie czeka to samo... wrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! moj termin przypada na 16.kwietnia 2009 obecnie jetsem w 10 tygodniu. idzidzia ma sie dobrze ma juz 3 cm pozdrawiam wszystkie kwietniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
a ja już od dwoch dni nie musze jeść regularnie co 1,5-2 godziny. jejka, martwie się, że może się coś stało. Obecnie jem ok 4-5 posiłków dziennie. Jestem w 11 tygodniu. Dziewuchy, powiedzcie, że to normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne normalne... ja jem co 1-2 godziny.. jak cos nie zjem to mi się slabo robi i mi niedobrze... tak więc myśle, że to nrmalne..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
hej:) Narazie ejscze to znosze ale juz nie mam zamaru od listopada:P mam amlo nocek bo dziewczyny poszly mi na reke a pozatym moge sobie w nocy podrezmac wiec nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
wiem wiem ze musze powiedziec szefowi i zrobie to juz jak tylko wroci z urlopu czyli w srode ....... Nie wiem czy nie wydygam ale musze w koncu wziasc sie w garsc i mu powiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
a co do jedzenia to tez juz jem mniej . Na poczatku jadlam co chwila doslownie cos bo jak tylko poczulam lekki glod to mnie mdlilo ... a tera zjuz jest lepiej .... Dziewczyny a powiedzcie jak z piersiami czy nadal was bola czy juz tez mniej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w ciągu dni jem mniej, ale za to w nocy obudził mnie okropny głód i musiłam sobie kanapkę zrobić.. :D Piersi mnie juz tez tak nie bolą.. tzn są duże i czuje je ale nie bola przy każdym ruchu.. Zaczynamy wkraczać w najfajniejszy trymestr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
Musze uaktulanic tabele bo jednak termin z USG mam na 08.04.09 a nie jak wczesniej na 12:) filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... ...3.......31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom........1 .......... 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........... 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.......... 1...........02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...... 3......02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ...... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.......Wielkopolska .....2........... 03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1...... .......... .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ............ 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary.........2. . 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia........20.........warszawa.....2. .......... 06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biała....3...... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......Łomża.........2.... ........... 08.04.09 matyjasowa .......Malwina.......23 ........Będzin ...........3 ..............08.04.09 ewapit............Ewa..........29....Częstochowa...1.... .......... 09.04.09 Orzeszek83......Kasia........25.........Lublin.......2.. ............ 10.04.09 09zmudka90........Anna...........18.........Poznań....1. ..... .... 10.04.09 izabart.................Iza...............29........Mysł owice.......3.....12.04.09 jagoda3500..........Agnieszka........34.........Lublin.. . ...3......14,04.09 rozalka82...........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 kijaki.............Justyna........23.......Andrychów.... .. 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?...... ......1.........20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2...............22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........3. ............24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... .......29.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ...............02.05.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. .....2........29.04.09 niuniadaq...........Kasia..........24.........Kołobrzeg. .......2.......30.04.09 alison28..........Justyna.........28..........Krakow.... ........3........18.04.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
to fajnie, że już możemy jeść rzadziej :) piersi na co dzień mnie nie bolą, ale jak dotykam mocniej, albo się źle położę to bolą... a tak poza tym to muszę odnaleźć ten przepis na syropek z czosnku, bo zaczynam pokasływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
czy Wy też nie dzierżycie chleba? jakoś w ciąży wolę jeść bułki. a zaglądając do lodówki nadal zatykam nos bo mi wani, że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
haha no ja tez wole bulki niz chleb jakos tak inaczej smakuje:) tez juz piersi mnie teak nie bola tylkow alsnie jak sie poloze na nich albo dotykam :) Ja wczoraj sie przeziebilam tzn nie mam goraczki tylko bol gardla i katar. Zrobilam sobie syrop z cebuli i miody i dziisaj juz tlyko katar mi pozostał tylko tak sie zastanawiam czy isc do lekarza czy poprostu przeczekac bo czuje sie juz lepiej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa.. ja tez pije syropek z cebuli i miodu tylko dodałam jeszcze czosnek i cytryne.. ale do lekarza narazie nie ide no bo z czym jak nawet temp nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że nie jestem sama z tymi bułkami. Ja zawsze jadłam pieczywo ciemne z ziarnami, ale teraz jakoś tak mnie ciągnie do bułek. Jeszcze jak są takie świeże i ciepłe... mniam A na gardło dostałam środek który ma łagodzić chrypkę i kaszel i działa nawilżająco, można go stosować w ciąży - Islamoos. A czy się sprawdzi to się okaże jak już zacznę zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
now alsnie dlatego narazie nie bede szla :) czuje sie coraz lepiej wiec bedzie dobrze:) a teraz siedze sobe w pracy i nudze sie jak nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweczki
ja też się nudzę.. posprzątałam, zrobiłam pranie, poprawiłam juz wszystkie sprawdziany, przygotowałam materiały do lekcji, nie wspominając o zabawie z mała.. teraz to umrę z nicnierobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mama
czesc wam ja tez mam termin na kwiecien ale sie ciesze xDxD wczoraj wyszlam ze szpitala bo bylo zagrozenie poronieniem ale juz jest dobrze i oby tak do konca ciazy:) a powiedzcie mi jak wy sie czujecie?? pozdrowki dla wszystkim przyszlych mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczynki! Jakaś okropna dla mnie była ta sobota, cały dzień taka byłam do niczego... Dziś też jestem senna, ale pogoda jest wstrętna, więc chyba nie tylko ja. Jak Wam weekend upływa? ;) We wtorek idę do ginki, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Dziś na szczęście nie muszę gotowac, tylko pomykamy na obiad do mamy :D ale fajnie. Alison28----- na temat \"uświadamiania\" dziecka ;). Starałam się w miarę normalnie wszytko wyjaśnić, nie kłamać, ale i nie wdawać sie w szczegóły, chyba, że córka pytała o coś. Opowiedziałam więc, że mama ma w brzuchu jajeczko, a tata daje nasionko. Jak się jajeczko z nasionkiem połączy to robi sie taka komóreczka i zniej rośnie dzidziuś. Żeby tata mógł dać mamie to nasionko, to muszą leżeć razem w łóżku i się przytulać. Musiałam wyjaśnić też, jak dokładnie to nasionko sie dostaje do mamay brzuszka, bo pytała. Ale cięszę, się, że ja to jej wyjaśniłam, a nie dowiedziała sie od koleżanek na podwórku w nie wiadomo jakiej wersji. Nie było tak trudno. :D Wie też, którędy dziecko przychodzi na świat. Pozdrawiam wszystkie mamy, szczególnie te pracujące i piszące pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
ja ogolnie czuje sie dobrze napoczatku troche panikowalam bo raczej sie nastawilam ze w ciazy bede wymiotowac non stop i wogole lipa a tu ku mojemu zaskoczeniu jak narazie jest ok :) juz sie nie moge doczekac nastepnego usg ale to juz pojde na to 3d (chyba tak sie nazywa:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dużo dużo .. i fajnie... ja dzisiaj przesiedzialam w piżamie, pod kocykiem.. tak strasznie nie chcialo mi się nic robic.. wyspalam się.. odpoczelam za wszystkie czasy... najgorzej to mial moj mąż... po poludniu tak strasznie naszla mnie ochota na lody ale takie galkowe, ze az się poplakalam.. przesiedzialam pod kocem.. i w koncu moj mężulek postanowil wybrać sie na polowanie na lody.. pech chcial, ze lodziarnie juz pozamykano.. i musialam sie zadowolić rurkami z kemem i ciachem orzechowym.. ale bylo i tak pyszne...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D śpicie jeszcze? Ja myślałam że dzisiaj do pracy się z domu wyrwę :D, ale mała tak kaszle ze idziemy do lekarza.. i kolejny dzień w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! Mróweczki nie śpimy chociaż bardzo chcemy, jesteśmy już w pracy od 7 rano:( strasznie mi się nic nie chce, moja Fasolka będzie chyba leniuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! jak tak czytam wasze wypowiedzi i podobne problemy to az mi lzej.... ja w sobote posnulam sie po domu troche posprzatalam...ale wiekszosc moj misiu musial porobic...bo ja ospala i troche mnie fasolka siwe znaki dawała... za to w ndz musialam sie zmusic i pojechalismy na zakupy bo za tydzien idziemy na wesele i wlasnie jestem swiadkowa na nim , nie wiem jak sobie dam rade jak dalej bede taka ,,osłabiona\" bo na dodatek biore leki aby nie poronic... co do plci...smiejemy sie ze ze tpo bedzie zuzia - maly lobuz.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś pierwszy dzień do pracy po wakacjach a tak mi się nie chce... żeby chociaż trochę słońca wyszło to może byłoby jakoś bardziej pozytywnie. A ta pogoda zachęca jedynie to leniuchowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×