Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Apple.. co do ćwiczeń ja po połogu ostro wzięłam się do zrzucania fałdek.. i zaczął mi pokarm zanikać bo byłam przemęczona.. Z samego karmienia piersią, wstawania spacerów i opieki nad dzieckiem po trzech miesiącach ważyłam 6 kg mniej niz przed ciąża... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki, ja tez tak spie:) calkiem wygodna pozycja (jak na razie). Slyszalam ze w drugiej ciazy brzusio jest wiekszy, przyklady moich kolezanek to potwierdzaja. Jagoda3500, co do kremow na rozstepy to mam metlik w glowie bo raz czytam zeby stosowac od poczatku ciazy a raz ze nie wolnno przed 4 miesiacem. Ja sparuje sie nawilzajacym do bardzo suchej skory (bo taka mam a w ciazy jeszcze bardziej sucha) i oliwka dla dzieci. Za jakies dwa tygodnie kupie sobie juz cos konkretnego na rozstepy. To samo z farbowaniem wlosow...podobno od 12 tyg juz mozna. czekam jeszcze pare dni i ide bo wygladam jak szara mysza tymi moimi kudelkami:) Ostatnio farbowalam 2 misiace przed zajsciem w caize i juz mialam isc do fryzjera kiedy sie dowiedzialam ze jest fasolka. No wiec mozecie sobie wyobrazic jakie mam wlosiska splowiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciazy caly czas sie smarowalam kremami na rozstepy i nie mialam ani jednego do ostanich dwoch tygodni przed porodem natomiast moje cialko przez te ostatnie dwa tygodnie tyle ich naprodukowalo... wiec krem nie ma tu chyba nic do rzeczy. teraz juz nie jestem taka przewrazliwiona - zwykly balsam nawilzajacy wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
Oh, moj brzuszek tez rano jest mniejszy a wieczorem musze chodzic w rozpietych spodniach. Dzis pierwszy raz poszlam do pracy w spodniach zapietych na gumke... Ja mysle ze to dlatego, ze dzidzius juz dosc duzy i jest troche mniej miejsca na zoladek, rano zanim cos zjemy jeszcze sie miesci na swoim miejscu ale wieczorem juz nie i dlatego brzuch jest wiekszy... Ja jeszcze nie uzywam kremow, mam mdlosci na wszystkie zapachy.. :- Ale zauwazylam ze na buzi mam juz skore o wiele bardziej sucha niz wczesniej, bede musiala juz pomyslec o jakichs nowych kremach.. A te kremy na rozstepy ktore uzywacie to sa jakies specjalne, dal kobiet w ciazy? Mozecie mi polecic jakas marke? Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
oczywiscie chce uzywac kremow na rozstepy na twarz.. :-) Myslalam o dwoch roznych rzeczach w jednym momencie i tak jakos wyszlo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmy
dobra, juz czas zebym jednak z tad znikla, chyba dzis jestem zbyt zmeczona..Teraz chcialam napisac ze NIE CHCE uzywac kremow na rozstepy na twarz, a wyszlo ze jednak chce........... :-( No to ide spac, pozdrawiam wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za porady co do kremów :) Oliwka dla dzieci to niezły pomysł, a kremami na rozstępy się wstrzymam. Izabart, podobnie jak u ciebie, w pierwszej ciąży rozstępy pojawiły się na samym końcu, mimo że kremów używałam dośc systematycznie:( Ale taki już nasz los... Staram się nie przejmowac takimi rzeczami, najważniejsze, żeby dzidzia była OK. Pozdrawiam i dobrej nocy wszystkim brzuszkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! witam w kolejny zafajdany dzień czy u Was też nadal chmury i deszcz czy też któraś ma już to szczęście i widzi słonko? ja już zapomniałam jak ono wygląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
hej dziewczyny:) Ja od poczatku ciazyto tak naprawde nie wiem ile przytylam jak juz poszlam na pierwsza wizyte do gina to niby od tamtego czasu prztylam tylko 1 kilo ale wydaje mi sie ze tak naprawde prztylam duzo wiecej na samym poczatku bo mialam taki wilczy apetyt ze pochlanialm wszystkoz lodowki az moj mąż sie smial ze jak tak dalej pojdzie to neizle bedzie ... hahaha Ja dzis mam miec rozmowe z szefem tzn mam nadzieje ze bede ja miec ze nie wydygam jak ostatnim razem takze trzymajcie za mnie kciuki pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... :) a u mnie dziś od rana piękne słonko io dzień zapowiada się super... aż żyć się chce od razu... :) matyjasowa powodzenia na rozmowie... ja mam dziś też lekkiego nerwa, bo wieczorem idę do lekarza i w końcu mamy mieć jasność czy będą bliźniaki czy jednak nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Paniom:) Matyjasowa- trzymamy kciuki! Filka- u mnie to samo, pogoda fatalna, glowa mi peka, z tego co pamietam jestes z Mikolowa (czyli rzut beretem od mojego Bielska:) wiec niestety taka pogoda na poludniu Polski jeszcze sie dzisiaj utrzyma, ale ma byc co raz lepiej. Damy rade. W domu sluchaj wesolej muzyki, mnie to pomaga:) Mimmy ja jeszcze nie uzywam zadnych kremow na rozstepy ale widzialm duzy wybor takich produktow w aptekach. Slyszalam ze dobra jest Mustela 9 czy jakos tak, ale cena mnie odstrasza. Ja tez mam sucha skore, a w ciazy nawet bardzo sucha dlatego do twarzy kupilam sobie krem nawilzajacy AA do bardzo suchej skory (hipoalergiczny z serii HELP w takiej bialej tubce) - poszukaj w drogeriach, kupilam go bo nie ma zadnych srodkow zapachowych czy konserwujacych no i nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka, przepraszam, moze nie doczytalam wczesniej, ale skad masz podejrzenia ze to blizniaki? Ja zawsze marzylam o blizniakach, najlepiej parce:) i wszyscy sie pukali w czolo, ze to klopot ale ja wcale tak nie mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 1. usg lekarz dopatrzył sie 2 pęcherzyków...w jednym na pewno biło serduszko, natomiast w drugim nie wiadomo... i dzisiaj mamy wiedzieć... blixniaki to ja bym chciała nawet mieć, ale za 1. razem... teraz wolałabym jedno maleństwo... ale co ma byc to będzie, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bliźniaki to generalnie fajna sprawa... sama mam brata bliźniaka i zawsze było wesoło w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
hah no ja tez sie balam ze moge miec blizniaki ale tlyko dlatego ze bardzo urusl mi brzuszek nawet na usg mowilam pani ktora mi robila usg czy czasem nie ma dwoch maluchow usmiala sie razem ze mna hahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Lublinie pogoda nie lepsza. Słyszałam, że w sobotę ma być ładnie, ciepło i słonecznie. Ciekawe. Coś mnie dziś brzuch pobolewa więc dopóki nie muszę się zbierać do pracy to sobie poleżę i odpocznę. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja niedawno wstalam, ciezko mi strasznie bo nad ranem sie obudzilam usnac nie moglam a jak juz usnelam to skutkiem tego byla pobudka ok 10... bardzo tego nie lubie ale to niestety silniejsze ode mnie. jeszcze przez chwilke swiecilo slonko pootwieralam okna, bo od prania chyba mi szyby zarosialy, a teraz znowu pochmurno... dzis ide tez do ginki, tylko innej nie tej co zaczela mi prowadzic ciaze. mam nadzieje, ze wizyta bedzie udana. buziaki na dzien dobry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... ..3.......31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom........1 .......... 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........... 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.......... 1...........02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...... 3......02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ...... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.......Wielkopolska .....2........... 03.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1...... .......... .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ............ 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary.........2. . 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia........20.........warszawa.....2. .......... 06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biała....3...... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......podlaskie.........3.... ....... 08.04.09 matyjasowa.......Malwina.......23........Będzin...........3........08.04.09 ewapit............Ewa..........29....Częstochowa...1.... .......... 09.04.09 Orzeszek83......Kasia........25.........Lublin.......2.. ............ 10.04.09 09zmudka90........Anna...........18.........Poznań....1. ..... .... 10.04.09 izabart.................Iza.............29........Mysłowice.......3.....12.04.09 jagoda3500..........Agnieszka........34.........Lublin.. . ...3......14,04.09 rozalka82...........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 alison28..........Justyna.........28..........Krakow..........3.......18.04.09 kijaki.............Justyna........23.......Andrychów.... .. 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?..... ......1.........20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2...............22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........3. ............24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... .......29.04.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. ...2........29.04.09 niuniadaq...........Kasia..........24.........Kołobrzeg........2.......30.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ...............02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
hej wesolutka:) mamy ten sam termin porodu hahah ciekawe jak to bedzie .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa faktycznie :) ja sie zastanawiam czesto jak to bedzie, czy donosze ciaze, kiedy urodze czy w terminie czy po... na drugiej wizycie u mojej bylej juz ginki usg wyliczylo termin na 15,04 ale w to akurat nie wierze. bylam tak niecierpliwa i tydzien wczesniej poszlam na usg dowcipne z nfz i na tym termin wyszedl taki sam a nawet 7,04 podejrzewam ze to wina sprzetu tej kobiety, jak sie zapytalam jej kiedy bedzie wiadomo kogo mam pod sercem to powiedziala ze 24-26 tydzien, strasznie pozno to juz ponad 6 miesiecy... a kolezanka mi mowila ze w 4 miesiacu lekarz jej juz byl pewien. i nie mylil sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka a ja sie zastanawiam ile takie usg kosztuje bo tez chcialabym tylko w sumie kaski szkoda. bo sa tez inne wydatki a przeciez zwykle usg tez jest ok, no chyba ze cos bedzie grozilo dziecku wtedy nie bede patrzyla na pieniadze. mam nadzieje, ze dostane sie do tej ginki, probowalam sie w pon dodzwonic ale kom miala wylaczona.. a przyjmuje tylko w poniedzialki i srody. bardzo mi zalezy na tej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyjasowa
no wlansie ja tez bym chciala isc na to usg 4d podobno kosztuje okolo 200 zł i chyba sie na nie zdecyduje bo naprawde ogladajac zdjecia z takiego usg widac super dzidzi w brzuszku . Jestem ciekawa kiedy ginekolog zleci mi nastepne usg i czy juz bede wiedziala czy to chlopiec czy dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dziewczynki! Potwierdzam słowa Orzeszka - w Lublinie pogoda pod psem :(, ale rzeczywiście zapowiadaja poprawę na weekend w całej Polsce. Wydawało mi sie jak wstałam, że mam jakoś niesamowity przypływ energii, ale chyba mi już minęło :D Baderka, fajnie, że możesz mieć bliźniaki, muszę powiedzieć, że też bym chciała, choć pierwsze usg w 6. tyg nic takiego nie wykazało, więc chyba jednak nie :( Idę chociaż jakieś pranie spróbuję nastawić, ble... Pozdrawiam i życzę słonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda a ja nawet wcześniej nie zauważyłam, że Ty też z Lublina jesteś:) Ja jadę do pracy, pewnie nie wrócę wcześniej niż o 21 ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Wielkopolsce pogoda dalej piękna... jak któraś reflektuję to moge podesłać trochę słonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda3500 tez mam takie nastawienie do prania, sprzatania i gotowania: BLE:) Dziewczyny kupilam wczoraj swoje pierwsze ciazowe spodnie, zwyczajne materialowe do pracy, troszke bardziej eleganckie niz zazwyczaj nosze (jeansy) ale naprawde super wygodne. Ten wszyty pas z elastycznego materialu to rewelacja! Minusem jest to ze musze nosic dlugi sweter, wiekszosc top-ow mam krotkich, no ale coz. Baderka podeslij, podeslij bo tu u nas na poludniu jesienna deprecha w pelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! po masakrycznie zimnym tygodniu dzis nad morzem slonce zza chmurek widac i od razu razniej czlowiekowi.... jutro ide na wizyte nr 2 do gin ale innego niz poprzednio ciekawe co ten powie...zdeka marwie sie... pozdrawiam przesylam sloneczne promyki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla-k
filka .............Kasia........28.........Mikołów.....3 ............. 31.03.09 Roxelka.........Magda.......29........Hockley,U.K....... ..3.......31.03.09 kkarolina.......Karolina.....28......Zachodnpom........1 .......... 01.04.09 mroweczki......Martyna....25..........Mielec.......3.... ........... 01.04.09 maja79..........Ania........28........Augustów.......... 1...........02.04.09 lady_panthera..Malgosia...25.......Varese/Mediolan...... 3......02.04.09 eliza ...........Eliza.......25..........Białystok.....2.......... ...... 03.04.09 syla-...........Sylwia........33.......Wielkopolska .....3........... 06.04.09 ppk.............Matylda.....31....Warszawa.......1...... .......... .04.04.09 Monixyz.........Monika.....29.........Olsztyn.....1..... ............ 05.04.09 kasiak79........Kasia..........29........Żary.........2. . 29.03.09- 06.04.09 natala007......natalia........20.........warszawa.....2. .......... 06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30....Bielsko-Biała....3...... ........ 07.04.09 wesolutka.......Marta.......24.......podlaskie.........3 .... ....... 08.04.09 matyjasowa.......Malwina.......23........Będzin......... ..3........08.04.09 ewapit............Ewa..........29....Częstochowa...1.... .......... 09.04.09 Orzeszek83......Kasia........25.........Lublin.......2.. ............ 10.04.09 09zmudka90........Anna...........18.........Poznań....1. ..... .... 10.04.09 izabart.................Iza.............29........Mysłow ice.......3.....12.04.09 jagoda3500..........Agnieszka........34.........Lublin.. . ...3......14,04.09 rozalka82...........Kasia..........26......Kraśnik...... .3............15.04.09 alison28..........Justyna.........28..........Krakow.... ......3.......18.04.09 kijaki.............Justyna........23.......Andrychów.... .. 3......... 20.04.09 mimmy.............Aga.............32.............?..... ......1.........20.04.09 basiunia*.......basia........29..........Śląsk.......... 2...............22.04.09 mareneu1.......Milena.....25...........Gdańsk.........3. ............24.04.09 katarina67....kasia......29............grudziadz....1... ...... .......29.04.09 Karolina1983........Karolina.........25.........Mazury.. ...2........29.04.09 niuniadaq...........Kasia..........24.........Kołobrzeg. .......2.......30.04.09 Kati75..........Kasia......32.............Wieden.......2 ...............02.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×