Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

ja mam zwykła drewniane łózeczko ale turystyczne tez musze kupic bo jak bedziemy jezdzic do babc to musze miec cos takiego poza tym na jakies wakacje a z czasem bede tez traktowala je jak zwyky kojec do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie legally :) ja to dzisiaj widze ze co bym nie napisala to jakas wpadka :D:D:D najpierw mikolajamama teraz matyjasowa :) No ale musicie mi wybaczyc :) Ja dzisiaj w szkole dzieci uswiadamialam ze ciaza nie trwa wiecznie i moge sie pewnego dnia nie pojawic juz... wszystkie byly w ciezkim szoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Tyle dziś tematów naraz poruszacie,ze niewiadomo do czego sie ustosunkowac:) Jeśli chodzi o kosmetyki to ja równiez bardzo polecam bephanten-wszelkie podraznienia blyskawicznie znikaja(brodawki mam na myśli),sudocrem na odparzenia najlepszy i tak jak mróweczki zwykłe szare mydło do mycia obolałej maminej pupy:0 Maja fajnie,ze jesteś już wśród żywych:)Mam nadzieje,ze nie bedziesz opowiadać nam porażających krew w żyłach opowieści z patologii(mam na myśli,ze nic takiego nie musiałaś ogladac):) Orzeszku mnie ginka straszy,ze mam za duży brzuch i za wysoko położona już macice.Jak zaczęłam czytać co to może oznaczać to sie nieżle nakręciłam.Teraz już sie tak nie zadręczam.Zobaczysz wsystko bedzie z naszymi dzidziami ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEGALLY nie sadze zeby normalny krem Nivea pomogl w czymkolwiek jak bedziesz karmic naprawde , krem ktory wam polecilam jest naprawde super mase znajomych uzywalo i sa zadowolone , ja bez niego nie przetrwala bym karmienia , i co jest w nim najwazniejsze nie trzeba myc po nim brodawek przed podaniem dziecku piersi i jest z naturalnych skladnikow .......................ale tak mi sie wydaje ze cokolwiek wam napisze to jakos to nie ma dla Was znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki ja też nie moge spac po nocach.Probowałaś melisy?Wiem,ze też relanium pomaga niektórym-mnie dawali jak byłam na patologii,ale jakos nie działało.Tudno powiedzieć co dla kogo bedzie odpowiednie.Mleko np.działa na mnie wrecz przeciwnie czyli nie moge spac i niedobrze mi. Wracam z małym od lekarza,bo od ponad tygodnia okrótnie kaszle-bałam sie,ze to zapalenie oskrzeli,ale naszczeeście nie.Za to lekarka przepisała mu 4 syropy!!!!czy jakiś organizm jest w stanie przyjąć takie dawki leków?koszmar jakiś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom ja sie przespałam i teraz czekam na męża bo musimy zrobić zakupy. Co do kosmetyków to sie nie wypowiem czego bede używać dokłądnie bo sama nie wiem co u nas jest dobre.Ale sudocrem napewno bede miała bo tutaj to jest.No i bepanthen tylko mame porosze zeby z Polski zabrała. Maju jak sie ciesze ze wszystko dobrze i juz jestes w domciu:)Wypoczywaj i oszczędzaj sie kobietko:) alison dobrze ze to nic poważnego u twojego synka ale z tymi syropami to faktycznie przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola pewnie że ma znaczenie, każda opinia jest coś warta :) co do relanium ja biore na te moje skurcze po pół ale jak bralam na noc całą to zasypialam szybciutko ale i rano nie mogłam sie podniesc z łózka przed 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Kijaki, z jakim wyprzedzeniem umawiasz się na wizytę konsultacyjną do Eskulapa i wybrałaś już do którego lekarza? Masz jakieś bezpośrednie informacje od kobiet które tam rodziły? Ja jak narazie tylko z netu, a znajome które rodziły w innych szpitalach powtarzają tylko jakieś plotki zasłyszane o Eskulapie i powikłaniach po cesarkach... Staram się nie słuchac tych mrocznych opowieści, bo żadna tam nie była, a sieją tylko ferment. Będziesz rodziła sn, czy cesarka? Moja gin. pytała mnie ostatnio gdzie planuję poród i na informację że w Eskulapie powiedziała, że bardzo dobrze, więc cieszę się, że nie próbowała mnie odwieśc od mojego wyboru, jak to robią niektórzy lekarze polecając szpitale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się dziewczyny:) tyle jest napisane że normalnie nie pamiętam,której co chciałam napisać:( Dzięki Gosiu za radę co kupić w aptece:) Dobrze Maju że już jesteś z nami:D Kurcze dzisiaj byłam z córką u lekarza i 3 godz było czekania,okazało się że ma grypę :o mam nadzieję że ja się nie zarażę:( Niestety teraz rzadziej będę zaglądała,bo komp stoi u córki w pokoju:( mam nadzieję że o mnie nie zapomnicie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Apple dziękuję za namiary na sklepy, przypomniałaś mi o Smyku i wstąpiłam w drodze z pracy, kupiłam kilka słodkich śpioszków i body :-). Myślałam właśnie o tej szkole rodzenia w szpitalu wojewódzkim, moja gin. polecała mi ją i mówiła, że jej pacjentki są z niej bardzo zadowolone. Nie wiem jeszcze czy nie będę miała ceraski, ale myślę, że wiedza tam zdobyta przyda się chocby w opiece nad małą czy przy karmieniu, więc zapewne się zapiszę. Co do opieki nad dzidzią po porodzie i łączeniu z pracą myślę, że jakoś to pogodzę, mam mamę która mieszka ze mną i już odlicza dni żeby nacieszyc się wnusią. Jestem jedynaczką, a do tego mam już stosowny wiek jak na pierwsze dziecko, więc od dawna słyszałam tylko, że chciałaby już jakiegoś wnuka :-). Będzie mogła się wykazac :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola a tą maść można kupić też w aptece albo sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka ja w poprzedniej ciazy kupilam ja w szpitalu od połoznej tak samo jak laktator z Medeli , przyznam sie ze nie widzialam jej w aptece ale trzeba zapytac , sama musze sie w nia zaopatrzyc koniecznie aha dziewczyny powiedzcie mi jak wy odczuwacie te skurcze czy twardnienie brzucha??? bo mi tak spina brzuch i plecy ale to nie trwa krotko jak przy skurczach porodowych tylko trzyma dosc dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ciągle twardy brzuch, przez co biore 19 tabletek dziennie, ale nie pomaga, twardnieje mi tez czasem macica moze ze 2 razy dziennie wczesniej mialam czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka brzuchatki ale dzis szalejecie z liczba tematow poprostu masakra co do kremow do pupci ja napewno nabede sudocrem bo bratowa mowiła ze jej sie super sprawdził a bratanica miała uczulenie na wszystko inne a inne kosmetyki kupuje z nivea tez za namowa bratowej bo np johnson uczulały moja bratanice dziewczynki a jakie pieluszki kupujecie do szpitala bo ja np słyszałam ze pampers wcale nie sa najlepsze maja fajnie ze jestes znowu z nami wspołczuje pobytu na patologi bo to nic miłego teraz pewnie musisz duzo wypoczywac trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej angela u nas do szpitala nie trzeba nic dla dziecka , ja przy corci uzywalam pampersow i bylam bardzo zadowolona , raz kupilismy Huggies ale nam kompletnie niepodeszly , sama wyprobujesz i wybierzesz najlepsze dla Was :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a dla malej uzywalam oliwki z bambino bo tak nam doradzila polozna ze najmniej uczula , pozniej uzywalam juz tylko kosmetykow z Nivea , no i oilatum czy balneum bo corka ma bardzo sucha skore , a kapalismy ja na poczatku w Macierzance bo tak tez doradzila połozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny późno zaczęlam Was czytać ale jeszcze prawie trzy miesiące zostały więc się dołączam! Nasza córcia ma się urodzić 8 kwietnia, to moje pierwsze dziecko i nie moge sie juz doczekać! Pzodrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka super ,ze wszystko jest dobrze:) Mikołajamamo ja też mam ostatnio cały czas twardy brzuch,za tydzień mam wizyte,mam nadzieję,ze to nic poważnego. Ale chyba 2 razy przeczytałam ile bierzesz dziennie tabletek, jestem w szoku,ze aż 19,ale jak trzeba to co zrobić. Marlonka ja wizytę mam 16 marca u dr Biernackiego. Wybrałam ten szpital właśnie z powodu cc,słyszałam dużo dobrych opinii ,złe też się zdarzyły,ale momo wszystko jest bardzo dużo kobiet które sobie chwala ten szpital. Nie znam nikogo kto tam rodził,opieram się na ionformacjach z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciała wyprubować pampersy Pampers New Baby. Moze dziewczynki wiecie coś na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze dopiszę się do tabelki :) kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....30 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09....Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09. .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec Zombiaczek.Gosia.......25.......podlaskie............08.04.09...córcia legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..30.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia sylvi_a....... Sylwia..... 27....woj.lubelskie..........27.04.09... Oliwer Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zombiaczek, napisz cos o sobie kijaki niestety tych tabletek jest mnostwo i biore je 8 razy dziennie :( ja napewno bede używac pampersów moja siostra uzywala do swoich dzieci i powiedziala mi ze nie warto na tym oszczedzac, kumpela kupuje pieluszki z biedronki ale zmienia je 3 razy czesciej co i tak wychodzi drożej niż pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajamamo z tymi lekami to idziemy prawie łeb w łeb ja biorę 21. Od wczoraj biorę fenoterol 12 razy i mam za sobą pierwszą nockę kiedy wstawałam po leki co dwie godziny, ale warto bo brzuch przestał twardnieć co mnie trochę podniosło na duchu. Cholera dzisiaj dostałam zaproszenie na spotkanie klasowe z podstawówki na 21 lutego no i niestety musiałam odmówić :( bo nie wiem jak się będę czuła i czy w ogóle będę w domu czy w szpitalu. Bardzo mi przykro z tego powodu bo chciałabym się z wszystkimi zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia wiesz co mnie zastanawia że moj lekarz powiedzial żebym tak sobie ustalila godziny brania fenoterolu zebym nie musiala sie budzic w nocy,a Tobie każe wstawac.ja za pare dni odstawie urosept to 4 tabletki mniej :) nigdy w życiu nie brałam tylu leków, raz na pol roku cos jak mialam okres i mnie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie huggisy sa duzo lepsze niz pampersy....i tańsze. Strasznie mnie głowa napiernicza.Ide spać.Pa..pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Dołączam... jak widzę ile z nas będzie rodzić 9 kwietnia to aż się boję, że miejsc zabraknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po lekarzu... chcial mnie na oddzial klasc bo sie Kubus na swiat pcha.. szyjka skrocona, rozpulchniona, macica obnizona.. wszystko jak do porodu... uprosilam zeby mi pozwolil w domu ezec wiec sie zgodzil.. dostalam kosmiczne dawki magnezu (3x2) i no spa(3x1) i mam wstawac tylko za potrzeba... zadnego chodzenia czy siedzenia :( nastraszyl mnie niezle porodem przedwczesnym, ze ziecko nie gotowe i wogole.. Poza tym Klaudia moja ma paciorkowca w gardle, wiec ja musze w 35 tyg zrobic jakis test na paciorkowca, ktorego u nas w miescie nie wykonuja.. bo mozliwe ze dzidizus zlapie, a wtedy podczas porodu bedzie antybiotyk dostawal... jedyna dobra wiadomos to to ze przekrecil sie i lezy glowkowo.. no i wazy 1700-1800 gram... za dwa tyg kontrola :( buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mróweczki to nie za dobrze, czemu nie chcialas sie polozyc do szpitala bys miala opieke non stop i napewno bys lezala bo w domu to zawsze cos do zrobienia sie znajdzie pilnego, wiem ze to nie fajnie w szpitalu ale moze by sie mały opamiętał :) kawał chłopa z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×