Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Witam sie po południu:) Mróweczki biedactwo leż i nie ruszaj sie z łóżka....no chyba,ze siusiu:) Sylvia nie napisała dlaczego ten szpital.Mam nadzieje,ze to nic powaznego. Dołączam sie do tych co jeszcze nie skompletowały wyprawki.Ja jeszcze nawet w połowie nie jestem gotowa na przyjęcie dzidziusia:) Zasmarkana gratuluje zdanych egzaminów..a ...tak swoja droga to Cie podziwiam.....egzaminy,pózniej slub,poród,matura.Dzielna z Ciebie dziewczyna:) Ja od wczoraj cierpie z powodu koszmarnego bólu glowy.Czy któraś z Was ma może taka dolegliwość jak cholerstwo zwane migena?U mnie to sie zaczęło jak jeszcze byłam w podstawówce.Zaczyna sie od zaburzeń widzenia,czasem zaburzeń mowy,pózniej rwanie w okolicy oka,ucisk w skroniach i wymioty.Trzyma mnie tak kilka godzin.Przed ciążą miałam tak średnio raz w miesiącu i żadne prochy nie pomagały.Najgozej jak mnie w pracy wzięło-zmalniałam sie a po drodze wymiotowałam.Odkąd zaszłam w ciąze nie miałam ataku....aż do wczoraj(cała noc wymiotowałam,az mnie przełyk boli).Najgorzej,ze jeszcze mnie trzyma.Buuuu.....w domu syf,nie ma obiadu a syn zaniedbany:( Co sie stało z Wesolutką? Matyjasowa co u Ciebie konkretnie z tymi nerkami? Mikołajamamo dzięki,ze umieściłaś mnie w tabelce na 1 miejscu:)Wiem,wiem...to czysty przypadek:)...to znaczy kolejność alfabetyczna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Alison to straszny ten ból cię dopadł. Przez wymioty możesz się odwodnić dużo pij, współczuję ci strasznie, odpoczywaj kochana. W TV podawali, że urodziły się ośmioraczki u USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja sie tylko szybko przywitam i ide sie położyć bo jestem padnięta po pracy, później sie odezwe. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam do was
mam pytanie do mam kt, biorą fenoterol: czy można brać fenoterol i uprawiać sex, bo mój lekarz nic o tym nie wspomniał a wydaje mi się to w tej sytuacj ryzykowne. Proszę o odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie przyznać wszem i wobec że jestem zakupoholiczką :) poszłam po produkty na obiad a wrociłam z pampersami, oilatum i podkładami do przewijania :) chyba musze sobie jakis odwyk zrobic, zamknę sie w domu :) Alison wspolczuje bolu głowy mój mąż też tak ma że aż wymiotuje, zawsze zamykam go w sypialni zasłaniam wszystkie okna i zmieniam mu zimne okłady mówi że pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin na 9 kwietnia, więc jutro zaczynam 30 tydzień, a Mały wczoraj był jak na 31+2 :) . Jak ginka zrobiła mi USG i powiedziała że jest taki duży to ja głupia sie jej spytałam: i kto go teraz urodzi :p hehe Co do tych bóli w pachwinie to miałam je już jakiś miesiąc temu i łaziłam jak kaczka ( bóle przeszły ale dalej tak chodze bo teraz boli mnie kręgosłup), a dzisiaj faktycznie dołożyło się ciągłe sikanie ale wczoraj na badaniach wszystko było ok. Ciekawa jestem co powiecie na to że ja jeszcze nie mam prawie nic kupione...ciągle mi się wydaje że mam jeszcze tyle czasu, a poza tym masę ciuchów dostanę od siory ( rodziła w grudniu) a wanienkę, przewijak, fotelik do samochodu itd od koleżanki, po jej chłopcach. Więc zostaje mi tylko wózek do kupienia ( wciąż nie wiem jaki) i łóżeczko ( upatrzyłam sobie na allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore fenoterol i wydaje mi sie że seks jest raczej niewskazany w konu to powiduje skurcze a po to bierzesz leki zeby ich nie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym lezeniem nie jest zle narazie... kolezanka przywiozla mi dzienniki ze szkoly i mam zajecie przynajmniej :) jutro pewnie bedzie gorzej bo zostane calkiem sama.. no ale nic nie bede sie martwic na zapas..jakis tu spokoj dzisiaj, albo ja za czesto zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie blue to niezle... ja mam termin na 1.04 i maly wazy ok 1800 i lekarz stwierdzil ze kawal chlopa z niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i dlatego zaczynam się martwić...wprawdzie ginka nic nie powiedziała, tylko że duży ale ja teraz myślę czy może nie powinnam zrobić sobie znowu glukozy, wprawdzie pierwszy wypadł ok, ale chyba nie zaszkodzi..jak myślicie zrobić tera czy poczekać jeszcze dwa tygodnie do nastepnej wizyty i spytac sie lekarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedziała ze o wspołzyciu mozna zapomniec jak sie bierze leki przeciwskurczowe wiec my mamy post a swoja droga to dziwne zeby gin nie powiedział ci tego przepisujac ci f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaja mama też staram sie pomóc sobie wtedy zimnymi okładami,ale najchętniej to bym sobie głowe ucięła.A najgorsze jest to,że nigdy nie wiadomo kiedy nastąpi atak a zdarza sie,ze w najmniej oczekiwanych momentach.A Twoj mąż bierze jakieś tabletki ,które chociaz troche mu pomagają?.A tak w ogóle to niezłe ciacho z Niego:) Ale macie dziewczyny duże dzieciaczki,ciekawa jestem ile mój wazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciacho powiadasz? :) mi sie też podoba :) bierze przeważnie alka selzer czy jak to sie pisze albo ketonal w takich juz ostrych bólach, wspolczuje wam bo mnie chyba nigdy głowa nie bolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może spróbuje...jak już będę mogla oczywiście.... Jeszcze Ci sie podoba?:).....mnie mój po 10 latach już coraz mniej...he...he... dziewczynki chyba przy garach stoja bo tak sie pusto zrobiło....no to ja też mykam do wyrka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam od koleżanki, od razu mi lepiej i ten jej synek taki świetny chłopak - roczek właśnie skończył:) Robię na obiad spagetti, daaawno już nie jadłam, więc już nie mogę się doczekać aż je zjem:D Sylvia faktycznie nie napisała czemu do szpitala idzie. Jutro ją będę odwiedzać, bo to moja koleżanka, kiedyś mieszkałyśmy w jednym bloku:) Także dowiem się wszystkiego i napiszę jak tam się czuje:) Alison, moja mama ma takie bóle głowy jak właśnie opisujesz. Tylko u niej powód jest inny. Może skonsultujesz to z jakimś lekarzem, bo brzmi dość poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Maggie... ja chcialam tez powtorzyc test na glukoze.. ale gin mi pow,ze to nie konieczne.. jakby mialo cos wyjsc to by wyszlo.. juz dawno..wiec mysle,ze jedno badanie wystarczy skoro wyszlo ok;) mam dzis taki podlyy humor...ze naprawde:( ojjj chormony buzuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku nie robiłam z tego jeszcze paniki,bo takie ataki miałam stosunkowo rzadko.Kiedyś nawet rok przerwy miedzy jednym a drugim,ale ostatnimi czasy rzeczywiście coraz częsciej mnie brało.Naczytałam sie mnótwo na ten temat i wiem,ze dużo ludzi ma ten problem i rzadko kiedy pomagają jakieś tabletki.Boje sie właśnie,ze im bede starsza tym może być gorzej.Zakładam oczywiscie,ze to zwykła migrena a nie nic poważniejszego.A Twoja mama była z tym u jakiegoś specjalisty?(jesli oczywiscie moge spytac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja też jestem kwietniówką:) Mam termin na początek kwietnia na 8 dokładnie. Maggie ja jutro zaczynam 31 tc...tzn skończone 30 tc..i od czwartku będzie 30 i jeden dzien u mnie.. wiec jak to możliwe,że Ty zaczynasz 30:>? Wg mnie w czwartek skończysz 30 zaczniesz 31:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawie sobie tygodnie w tabelce-u mnie dzis zaczyna sie 29:) no to jeszcze dopiszę się do tabelki kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....30 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09....Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09. .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec Zombiaczek.Gosia.......25.......podlaskie............08. 04.09...córcia legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..30.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 29......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia sylvi_a....... Sylwia..... 27....woj.lubelskie..........27.04.09... Oliwer Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison no ja chyba jestem nienormalna bo ten mój mąż z dnia na dzien podoba mi sie bardziej i codziennie budze sie coraz bardziej w nim zakochana :) a zazdrosna jestem jak 15-latka :) pistacjowa ja mam date na 3 kwietnia i w piatek zaczynam 31 tydzien to ty zacynasz 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w sumie jak zwał tak zwał... dzisiaj mam 29+6 czyli jutro 30...a czy on sie zaczyna czy konczy...w każdym razie dzieciaczek jest za duży i to mnie najbardziej martwi... już sie nakreciłam i poszukałam o cukrzycy ciężarnych i chyba pójde zrobić drugi test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tak mi sie jeszcze przypomniało pytanko do dziewczyn z Poznania...wybrałyście już szpital ?? ja mam zamiar rodzić na Lutyckiej..chyba że bedzie za mało miejsc i będą odsyłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison, chyba jak byłam jeszcze w podstawówce to coś takiego jej się zaczęło. Takie zaburzenia mowy jak piszesz, czasem wymioty no i silny atak bólu głowy. Ostatecznie chyba do neurologa się wybrała. Te jej bóle brały się stąd, że ma niedotlenienie naczyń mózgowych - oczywiście nie chcę Cię straszyć, z pewnością u każdego powód jest inny. Teraz już rzadko się to zdarza, bierze jakieś leki specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za odpiedz
bardzo dziękuję za odpowiedź w sprawie fenoterolu, wyszło tak jak myślałam, ale wolałam się podpytać Was. Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie ja nie jestem z Poznania, ale będę rodzić w Poznaniu na Polnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison wiem co czujesz bo nawet w ciąży miewam takie ataki bólu głowy,jeszcze przed ciążą brałam leki na to ponieważ zawsze kończyło sie to pogotowiem, najpierw siedzenie na ubikacji z miską bo i wymiotowanie i biegunka na raz, światłowstręt,później z wycieczenia zawsze mam tak wysokie cisnienie ze czuje sie jak by mi miało serce wyskoczyć,nie zycze tego nikomu. A najlepsze jest to ze ten ból czasami przechodzi nagle. I chyba cos mi podpowiedziało zebym przestała brac leki bo potem okazało sie ze jestem w ciąży,mam tez obawy jak ja sobie poradze jak bede miała znowu taki atak a bede sama z maluszkiem a tymbradziej ze chcem karmic piersią. Moze lekarz znajdzie jakies leki które bede mogła brac w trakcie karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison - jak już urodzisz to idź do neurologa ( jeśli na NFZ to musisz mieć skierowanie od rodzinnego). a pewno porobi jakieś badania (tomograf) i jak się okaże że to zwykła migrena to przepisze Ci leki. Są jakieś specjalne tabletki na migrene, sprzedawane tylko na recepte, dośc drogie bo chyba koło 80 zł za 2 (!) ale skuteczne. Bierzesz wtedy tabletkę jak masz atak. Żadne paracetamole i ibu-prom tu nie pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki...nie czytajcie tej Pistacjowej.. bo to mój facet chciał sie właczyc do dyskusji... i popisac z wami, zobczyc jak to sie tu pisze i czemu ja tyle siedze na forum a nie z nim... pod moja nieobecnosc(bylam z mama w sklepie)... i pisal z mojego 2 konta tutaj Pistacjowa. podejmujac jakis durny temat:D.... No idiota,,.juz mu sie oberwalo za uszy by mi dziewczyn tu nie denerwowal..glupotami:)...ale jajko:/ Wiec nie witajcie Pistacjowej bo to moj nick...matko Faceci sa naprawde chorzy;/ Nigdy ich nie zrozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na dodatek moj luby nie umie liczyc tygodni:D Poprawiam tabelke.. u mnie 30 tc od jutra;) kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....30 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09....Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09. .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec Zombiaczek.Gosia.......25.......podlaskie............08. 04.09...córcia legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...30 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..30.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 29......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia sylvi_a....... Sylwia..... 27....woj.lubelskie..........27.04.09... Oliwer Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tabletek na migrene to one nie sąaz tak drogie około 50zł za buteleczke ja brałam tabletki 2 razy dziennie po 1 tabl. to były tabletki na recepte ,np mi nie pomagały tabl. kóte bierze sie w trakcie ataku migreny wiec doktorka przpisałami takie które powinnam brac cały czas, zresztą są różnie rodzaje migren a i byłam w szoku bo nawet czasami pomagała mi solpadeina w tabletkach musujących ,brałam 2 na raz i szybko przechodziło, ale juz wiem kiedy i czy to migrena bedzie bo juz znam swoje objawy.wiec juz wczesniej mogę zapobiec atakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×