Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość agnus
Ja prałam w dzieciowym proszku puki mi się nie skończyło opakowanie, a potem spróbowałam zwkły i nic si ę nie działo ze skórą dziecka i tak już zostało, tylko włączałam podwójne płukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny w liscie pominelyscie mnie :( z mama juz lepiej okazalo sie ze to nie zoltaczka tylko jakas infekcja mam nadzieje ze bedzie wszystko ok narazie trzymaja ja w szpitalu orzeszek83 :) ja tez sama w domu tak do 19ej ten tydzien bede w naszym swidnickim szpitalu tak na badaniach kontrolnych pewnie poleze z tydzien to jak by Ci sie nudzilo to zapraszam jesli chodzi o rodzicow to moi jak i mojego meza bardzo nam pomagaja wspieraja.mama jak cos wiecej ugotuje to sie podzieli tesciowa tez a przyszli dziadkowie to jak cos trzeba to zalatwią ale nigdy nie wiadomo jak to mowia najlepiej liczyc na siebie jesli chodzi o kolezanki (te blizsze)to wiekszosc za granica a te co zostaly czyli nie wielka ilosc to albo juz maja rodziny albo aktualnie w ciazy :) mniej wieciej w tym terminie lub zblizonym co my wszystkie brzuszki na tym forum :) pozdrawiam buziaki i prosze nie zapominac o mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnus
a co do tych pajacyków i ubierania to wszystko zależy jak jest ciepło. Możesz nic nie kłaść pod spód byleby maluchowi było ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, dobrze, że z mamą to nie żółtaczka. Oby szybko wyszła ze szpitala. Choć teraz widzę Ty się szykujesz... chętnie podjadę do Ciebie:) Myślę, że w środę będzie mi najlepiej po drodze bo mam jechać do Świdnika więc wyjadę wcześniej do Ciebie:) Dawno Cię nie widziałam:) A ja jeszcze nie napisałam, że znowu spadła mi hemoglobina ehhh Miałam już 12,6 a teraz znowu 11. I mam brać więcej żelaza. Do tej pory żadnych zaparć nie miałam, więc mam nadzieję, że jak zwiększę dawkę to też się nie pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison28 to bylo do mnie :) jest nas dwie sylwie a to puste pole z samym adresem to przez pomylke wyslane :) ale dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia tez myslałam o tej drugiej Sylvii jak ogądałam fotki i pomyślałam,ze cos tu nie tak jest.Pozniej przypomniałam sobie,ze jest Was dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ja tez dawno Ciebie nie widzialam u mnie zaparcia wzdecia zgaga non stop ;) ale wszystko da sie wytrzymac aby bobas byl zdrowy milej spokojnej przespanej nocki bez zadnych bolesci brzuszki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku ja biorę dwa razy dziennie żelazo i cały czas mam 10. Dobranoc brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ostatnio 11,3 i jeszcze nie brałam żelaza.W pierwszej ciązy miałam wieczna anemie. 9-a nawet 8... mimo zelaza, zupełnie nie rozumiem, skąd ten poziom teraz tak wysoki, tylko sie cieszyc. Własnie miałam pytac, w którym momencie lekarze Wam (bioracym) żelazo przepisywali? To znaczy, kiedy jaki poziom hemoglobina osiagnela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie co z tym żelazem? ja ostatnio miałam 58 a niby norma jest 60 wiec też powinien mi przepisać, chociaż przy tej ilosci tabletek co biorę chyba już nie chce wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mikołajamamo, chyba same zostałysmy, mamuski posnęly ;) Cóż, pora bardzo odpowiednia. Może jutro nam o swojej hemoglobince napiszą. Ja też juz uciekam. Głowa boli mocniej, mąż chciałl po apap jechac, ale stwierdziłam, że pójde spac (jestem wypompowana, więc i z bólem zasne...), a do jutra minie. Już sie nie opłaca faszerowac siebie i maluszka prochami. Spokojnej nocki brzuchatki nieśpiace jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana mama, ja nie wiem która ręka drętwiejąca lepsza. Ale ja praworęczna, i prawą jak się utnie to będzie niedobrze;) Przez cały dzien czuję że ta prawa taka trochę bezwładna, np. butelki nie mogę odkręcić, więc normalne funkcjonowanie jest troszkę utrudnione. Witaj Marlonka! Dziewczynki, ja chyba już powinnam zacząć się bać - jutro zaczynam 32 tydz. Zakupki w Ikei udane, ale nogi i plecy to już się nie nadają na takie długie zakupy. I jaką sytuację miałam, chodziłam sobie po galerii, i szło 2 chłopaków, i jeden mówi \"w ciąży a jak ładnie wygląda\" i jeszcze sie ogladali. Jakoś tak dziwnie się poczułam w tamtej sytuacji. Dobranoc brzucholki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello witaj Marlonka ja mialam przepisane zelazo gdy hemoglobine mialam juz 11,7 chyba w kazdym razie ponizej 12 mi spadla i dwa razy dziennie musialam przyjmowac. buziaki pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....30 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09.... Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09. .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..30.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek sylvi_a dopisz sie jeszcze raz do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki:):Dzisiejsza noc przespana..:)Ja wizyte u gina mam w piatek i tysiac pytan do niego mam nadz ,ze nie zapomne spytac o wszystko.. bo totalna skleroza ost ze mnie:D U mnie hemoglobina była niska 11,7 biore od mies zelazo raz dziennie.. teraz w pt pewnie zleci mi badania krwi wiec zobaczymy jak w tym mies:) Musze poprosic ja o skier na toxo bo nie mialam jeszcze w 3 trymestrze.. Waga nadal 8 kg na plusie a brzusio ogromniasty rosnie z dnia na dzien;) Wysłałam na nasza poczte brzuszki moje aktulane foto z wczoraj:):) Bartus zajął pół kadru:P:P:P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam nadz, ze teraz mój gin zleci mi wizyty co 2 tyg;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Nie śpię od 6 bo kot mi z szybą do pokoju wleciał tak się bardzo stęsknił, pełno szkła.. do tego jestem zestresowana bo mam dzisiaj egzamin... Czytałam zaległości ale zapomniałam co chciałam odpisać wiec wybaczcie.. Zaraz idę po wyniki moczu bo w piątek miałam lenia i nie dotarłam. Mam wrażenie że zaczynam tracić cierpliwość na rodzeństwo i zwierzęta... Do tego jeszcze zaczyna się wariacja związana ze ślubem. I ciągle jestem głodna. MIKOŁAJAMAMO - Masz piękny brzuszek ;D Moja mama sie zachwycała nawet ;] LEGALLY - brzusio pokazny ;D ja dzisiaj może też coś stworze :D witaj Marlonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a a ja się muszę wyżalić od rana:( Pisałam wczoraj na szybko, że byliśmy u lekarza i powiedział, że macica powinna być ciut wyżej na tym etapie i że brzuszek faktycznie nie za duży więc zrobimy usg dla pewności już teraz a nie w 32 tygodniu, żeby zobaczyć jak maluszek się rozwija. Powiedział też, że może po prostu urodzę ciut mniejszego malucha, ale to nie znaczy że to jakieś odchylenie od normy. Tylko że gdzieś tam w swoim wywodzie dodał, że zdarza się, że dzieci przestają rosnąć a ja teraz nie mogę przestać o tym myśleć:( Miałam chore sny w nocy a od rana siedzę i ryczę :( :( Nie wytrzymam do tego czwartku, tak się martwię o mojego synka:( Jeszcze ostatnio jak tylko się położę to on tak zaczyna wariowac, że mam wrażenie, że to przez to, że ja go zgniatam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja po ostatniej wizycie u gina dowiedzialam sie ze bede musiala rodzic wczresniej przez to moje zakazenie nerek tylko zapomnialam zapytac (w tym szoku badania ...hahhahaha) jak czy bede miec cesarke czy wywolanie ale jak pojde do niej 4lutego to sie dowiem dokladnie . A wczorajd zownila kuzynka ktora jest w coiazy starszej mniejwiecej o 2, 3 tyg niz ja i myslam ze umzemy ze smiechu na opierwszym usg 4D okazalo sie ze bedzie miala dziewczynke a teraz niedawnoi ze jednak lekarz sie pomylil i bedzie chlopak ,....... smialysmy sie ze chyba bedzie chwodzil w rozowym hahaha kurde ja mam nadzieje ze na nast wizycie doatne skierowanie na Usg a jak nie to pojde prywatnoie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja dzis jakos wczesniej wstałam i dobrze bo potm dlugo nie moge zasnąć.dla tych co mają tvn o 10.40 bedzie o tym jak tatusiowie mają przetrwac ciąże hehe biedaczki tak im ciężko. zasmarkana powodzenia trzymam kciuki za egzaminy, jakbym mogła to bym cie kopnęła w tyłek na szczęście i dziękuję za komplement od rana mi się buźka ucieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszek83 nie martw sie napewno wszystko bedzie dobrze czesto sie zdarza ze macica sie obsowa tylko trzeba czesciej chodzic na kontrole i przyjmowac leki ktore zaleca lekarz i bardziej sie oszczedzac czyli wiecej leniuchowac ;) mojej siostry kolezanka gdy byla na porodowce w momencie porodu pielegniarka byla w szoku ze jak w takim malym brzuszku pomiescilo sie dziecko ale szczuple osoby przewaznie maja male brzuszki najwazniejsze to nie wpadac w panike ja wiem ze ciezko sama nie dawno panikowalam ale trzeba wierzyc ze bedzie dobrze ze musi byc kto jak kto ale ty napewno wiesz ze trzeba sluchac wskazowek lekarza a napewno bedzie wszystko dobrze trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki- marudki:) Mikolaja mama co jest na tvn? Ja w pracy nie mam tv:):) Witaj Marlonka! Widze, ze tez jestes z BB! Napisz gdzie sie zaopatrujesz jesli chodzi o wyprawke, gdzie zamierzasz rodzic czy jeszcze pracujesz itd. Pozdrowionka! Orzeszku, nie martw sie ty jestes drobniutka a Twoj synus to niezly wiercipieta wiec nie zadreczaj sie. To ja sie obawaialam jak czytalam opisy akrobacji twojego Krzysia ze moje malenstwo za malo sie rusza...Bedzie dobrze! Menia, jesli czujesz dzidzie z przwej strony pod zebrami a brzuszek masz ostro wypiety do przodu to dzidzia jest juz pewnie obrocona glowka na dol. Tak wyczytalam w pewnej ksiazce o ciazy. Pisalyscie dziewuszki o tym ze mecza was dlugie imprezki rodzinno-kolezenskie. Mnie oczywiscie tez. Wczoraj wpadla szwagierka z mezem i dziecmi (male lobuziaki) myslalam ze padne od tego ciaglego podawania ciastek i salatek:) ale za to dostalam cale pudlo ciuszkow po siotrzencach mojego meza. Miedzy innymi mnostwo czapeczek...jest ich tyle ze chyba dokupie tylko jedna nowa \"wyjsciowa\". Kupilismy juz farbe do pokoiku naszego malego - jednak zdecydowalismy sie na blekitny bo bedzie pasowal do mebli, mam tez mnostwo fajnych dodatkow z Ikei, ktore ladnie sie skomponuja z niebieskim. Zamierzam tez cos jeszcze namalowac na scianach czy syficie np biale chmurki. Dzisiaj po raz pierwszy moje malenstwo obudzilo mnie w nocy swoimi kopniakami. Powiem wam ze niezle sie zdziwilam. Chyba go przygniatalam i on postanowil mnie o tym poinformowac. Potem sie wypial na mnie pupa:) Filka - masakra z tymi pangami:( Dzwonilam do kolezanki ktora urodzila pare dni temu. Jej synus byl bardzo duzy i musiano zrobic jej bardzo duze naciecie. Martwie sie troche bo moj bobas tez ma szeroka glowe a waga przewidywana przy porodzie to 4kg... OK wracam do pracy, niestety zazeram sie znowu ciastkami i ma wyrzuty sumienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka dopisuje sie sylvi_a ....sylwia...27.....woj.lubelskie.......24.04.09.....oliwier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apple na tvn tatusiowie sie wypowiadali jak przezywają ciąze :) dziewczynki a co fajnego kupujecie w ikei/. ja kupilam takie szmatko pieluszki, recznik zielony z kapturkiem i podkladke żabkę taka niby na przewijak ale bede ja wykorzystywała jak bedziemy gdzies szli, co do gosci to juz mnie wkurza to ze jak ktos przychodzi na kawe to siada a ja musze latac kolo niego mimo ze mamy takich znajomych ze wchodza do nas bez pukania wiec kawe tez by sobie mogli zrobić ale po co jeszcze powroce z pytaniem co lepsze do prania proszek czy płyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja biorę żelazo gdzieś od dwóch miesięcy choć najniższa hemoglobina jaką miałam to było 11,5, więc lekarz kazał mi brać raz dziennie.Po miesiącu miałam już 12,8 i teraz kazał mi brać co drugi dzień. -Orzeszku myśl pozytywnie! Wiem, że tak łatwo się mówi, ale moja koleżanka miała przypadek taki sam, że brzuszek miała mały, bo ogólnie była szczupła, no i dziecko urodziło się zdrowiutkie, wiadomo, że nie żaden olbrzym, ale najważniejsze żeby było zdrowe. -Zasmarkana mamo- już niedługo czeka Cię twój wielki dzień- ślub. Mój synek ostatnio tak wariuje zarówno w nocy jak i w dzień. Zresztą im coraz bliżej porodu to ja się boję, chciałabym aby był już ten marzec, teraz oby tylko zleciał szybciutko luty, bez nieprzewidywanych powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×