Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

witam sie w niedzielne popołudnie mikołajamamo ja piore tylko raz ciuszki tylko dwukrotnie płukam witaj marlonka jesli znajdziesz gdzies nasza tabelke (dawno jej nie było to kilka stron wstecz poszukaj)i dopisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Marlonka:):) Opowiedz nam cos o sobie:) znasz płec?:) I wpisz sie do naszej mamusinej tabelki:) Ja po spacerku z przyjaciólka.. ide polezec troszke ;) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....29 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.........20.....Warszawa.......04.04.09 .........Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09. .dziewczynka Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..28.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04.09....Kacperek alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka i Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka Iwona 34 Bielsko-Biała 27.04.09 Julcia Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Tabelkę udało mi się wstawic, jednak nie zrobiłam tak jak Wy kropeczek i nieco popsułam cały szyk ;-). Teraz troszkę o mnie, jestem z Bielska-Białej, to jest pierwsze moje maleństwo, córeczka :-) Zawsze marzyłam o córeczce, a wszyscy wróżyli mi, że będzie chłopak i chyba sama zaczęłam w to wierzyc. Jak usłyszałam od mojej gin. że dziewczynka byłam nieco zdziwiona, bo od kilku miesięcy wszyscy mówili o chłopcu. Teraz przygotowuję już dziewczęcą wyprawkę i muszę Wam powiedziec, że w stosunku do Was, to ja jestem jeszcze w lesie... Kupiłam troszkę ubranek, ale jak czytam, że Wy już macie pieluchy, wkładki laktacyjne i wszelkie akcesoria dla dzieciątek, to uznałam, że czas chyba zacząc zabrac się za konkretne zakupy, bo też nie chciałabym byc zaskoczona, a bieganie na ostatnią chwilę z wielkim brzusiem, to żadna atrakcja. Dzięki Wam, zapewne szybko uzupełnię braki, piszecie tu o wszystkim, więc nie sposób będzie o czymś zapomniec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....29 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........04.04.09.... Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09. .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..28.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek Poprawiłam jeżeli kogoś uciełam to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobitki brzuchate. Witaj Marlonka. :) Ja mam dziś ciąg dalszy nerwów i smutków. A zapowiadało się tak pięknie... Chcielismy jechac do katowickiej silesii (m.in tesco), zapytałam, mojego tate, czy zostanie z Maja, ale kiedy,otwierając jedno oko wycedził: \"a na długo?\" , to zrezygnowałam. Zabralismy córcię, pojechalismy najpierw na małe lotnisko, Maja miała radochę, bo nawet helikopter udało się zoabczyc lądujący i wszystko było super. Potem sklep. Mielismy taki plan, zeby dac jej jak najwiecej radochy, czasu na te wszystkie pierdoły marketowe (karuzele, zabawki itp...)Jak już wtrąbiła loda, wylazła z wózka sklepowego, to się zaczął sajgon. Ona się niczego nie boi, wiec idzie gdzie chce, a wlaściwie biegnie. Nic do niej nie przemowi, wszystkiego chyba probowalismy...Skoczylo sie tym, ze wkur... zapakowalismy ja na sile do wozka (wrzeszcząca i mokrą od fontanny , w której zanurzyła rękawy...), potem do auta i do domu. Z zakupów właściwie nici, ale nie to jest problemem. Jestem psychicznie i fizycznie wykonczona. Córcia jest mądra dziewczynka, doskonale wie co robi źle, ale jesli ma na to ochote, robi to i juz. Potem żaluje, przeprasza, obiecuje...i od nowa to samo. To forum cięzarówek, więc o podejściu do czterolatka poczytam gdzie indziej;), chcialam Wam tylko przedstawic mój dzien... Głowa mi pęka (a nawet głupiego apapu nie ma...ktoś wyżarł..), z tego wszytskiego zapomniałam wziąśc leków na czas, brzuch twardy jak skała, z męzem się do siebie nie odzywamy, nie dlatego, ze sie pokłócilismy, po prostu nie mamy ochoty na jakiekolwiek dźwięki... upajamy się ciszą...młoda już w łóżku, a ja jestem przerażona, że jeśłi drugi dzieciaczek będzie tak samo ruchliwy i uparty, to nie dam rady! Wszystkiego mam dośc. Nawet nie mam czasu albo często nastroju na cieszenie się ciążą, wsłuchiwanie w maluszka, radośc z kazdego kuksańca. Boję się, że te moje nerwy fatalnie wpłyną na dzidzię... Uwaga, kończe marudzenie. Humor mam fatalny, ale włączam się teraz do normalnej dyskusji. ;) Koniec biadolenia ;) Co do prania ciszków, to ja na razie piorę w zwykłym proszku, co kupiłam to poprałam, ale jak juz będe miała komplet, kupie Lovelle i wypiorę jeszcze raz. Mam pytanie. Czy do sweterków, polarków itp będziecie stosowaly dziecięcy płyn zmiękczający? Ja z córką uzywałam, ale tylko do tego typu ciuszków, bo nie byłabym w stanie chwycic dzieciaczka w \"trzeszczącym\", sztywnym sweterku.. Takie zboczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie znalazłam proszek Persil non bio to jest dla dzieci . Mam nadzieje ze sie sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naan podziwiam cie za cierpliwość:) A chcielibyście sie wyprowadzić na swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........30.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....30 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09.... Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09. .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...28 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..28.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko.Marta.....24.......Szczecin............ 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.Marta.....24.......Koszalin..............10.0 4.09... matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 27.......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ... Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM internet:D Jak się samemu czegoś nie dopatrzy.. ehhh wiecie co było przyczyną braku netu? Niedociśnięty kabelek... Szkoda słów:) Widzę, że wczoraj był ciąg dalszy o rodzicach i zaczął się temat o koleżankach nie w ciąży. Mama mojego męża nie żyje, teść drugi raz się ożenił. Przyszywana teściowa jak najbardziej w porządku, ale mieszkają 80km od nas więc raczej nie będą wpadać, żeby pomóc. Na moich rodziców nie mogę narzekać - już teraz pomagają nam na każdym kroku. Czy gorzej się czuję to mama coś ugotuje, tata czasem zrobi nam zakupy nawet nie proszony - pojawia się po prostu i mówi, że kupił kilka rzeczy:) Są naprawdę kochani i nie wiem jak się odwdzięczyć im za to. Także jak czytam co pisze Naan to kurcze przykro się robi. Rodzice tak blisko, faktycznie mogliby czasem spędzić troszkę więcej czasu z wnuczką, żebyście mogli z mężem trochę czasu spędzić razem. A Ciebie Menia w ogóle podziwiam - tak daleko od kraju, rodziców. Co do koleżanek to moja najbliższa wyjechała do londynu, reszta to właśnie imprezy itp Dziś nawet znajoma opowiadała, że była na imprezie wczoraj i wróciła przed 5:) Ja miałam problem z wysiedzeniem w sylwestra do 1:) Mam jedną znajomą z dzieckiem póki co:) I z nią najlepiej mi się teraz rozmawia. I oczywiście jesteście WY :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Orzeszku:) powiem szczerze ze jak bym nie miała tutaj internetu i nie klikała z wami to bym kręćka dostała:) A szczególnie jak mąż w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie podobnie, bo teraz jak już nie pracuję w większości i siedzę sama z kotem a męża nie ma całymi dniami to zwariować można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naan nie wiem co Ci poradzić w związku z córka.Moj Mati nie sprawiał nigdy większych problemów wychowawczych.Jeżeli Cie to pocieszy to najgorszy wiek u niego to właśnie były lata miedzy 3 a 4.Siostra męża ma takiego ananasa w domu,z którym nikt nie umie sobie poradzic-była z nim nawet u psychologa,ale niewiele to dało.Może po prostu wyrosnie z tego.A chodzi do przedszkola?-może troche wiekszej dyscypliny by sie jej przydało. Cześć Marlonka:)Wcale taka stara jeszcze nie jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia, ojjjjjjj taaaaakk. Ale na razie nie mamy co o tym myslec. Chocby z tego powodu, ze aby dostac kredyt mieszkaniowy, moj maz tez musialby miec umowe na nieokreslony... A wynajmowac nie chcę, bo to co płaciłabym odstepnego, to wchodziłoby prawie w ratę...a wiadomo co swoje to swoje. Wierze jednak, ze za dwa trzy lata będziemy mieli własne M ;) Jeśłi chodzi o pomoc taka codzienna, to ja na rodzicow zlego slowa nie powiem. Wlasciwie na mame. Ona gotuje, a to juz baaaaaaardzo duzo. Z reszta, ja nie lubie, jak mi ktos na rece patrzy, a tak to wlasnie wyglada, jak wkraczam do kuchni, chocby zrobic glupi deser "a czemu tak?" "a czemu to?" "a ja bym inaczej..." Poza tym, to mama robi te codzienne zakupy jedzeniowe. Za to naprawe jestem wdzieczna, ale o wnuczke to mam żal... jedyną maja.. a mam wrażenie, że mają jej dośc.. postanowilam jednak robic wszystko, aby jak najmniej z nia przebywali. Zabierac ja wszedzie jak najczęsciej mimo nerwów, nie prosic juz o opieke. Nawet do gin. z nia pojedziemy, posiedzi z mężem w poczekalni. Bez łaski ;) A dopiero mamie bedzie nieswojo, jak poprosze tesciowa o to, żeby u nas w domu Mai nam popilnowala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naan to w takim razie trzymam kciuki aby wam sie udało jak najszybciej wyprowadzić na swoje:) A z tą teściową to sprytne nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlonka witaj:) Ja też prałam ciuszki najpierw w zwykłym proszku (bo jest mocniejszy) a potem w mleczku do prania lovela. wydaje mi się,że płyn do płukania jest zbędny bo to mleczko jest delikatne i nie usztywnia ubrań a płyn do płukania mógłby znowu uczulać ... Naan strasznie przykre, że rodzice zawodzą. Może masz racje, powinni się stęsknić za wnuczką. A jak się zaparują na kolejnego wnuka? Ja znowu siedzę sama, mąż wrócił przed 19, zjadł, przytulił i poszedł właśnie spać:( Mnie się nie spieszy do łóżka bo wiem, że jak się położę to mi się nos znowu totalnie zatka. M przyniósł mi jakiś spray do nosa ale słabe to chyba. Mam głupie pytanko;) czy pod pajacyka coś się dziecku ubiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka ja bym założyła body pod pajacyk jak by była zima to na długo rękaw a jak cieplej np. wiosna to na krutki rękaw. Ale oczywiście moge sie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka zapomniałam a chodzi ci o pajacyk pluszowy czy ten z takiego materiału jak body?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, z tym pajacem, to przyznam, ze nie pamietam i sama sie zastanawiam. Tak na \"czuja\" to bym założyła cieniutkiego bodziaka... Mam pytanie do mam \"doświadczonych\". Jak długo prałyście w tych dziecinnych proszkach?? Ja stosunkowo krótko, bo kiedy córa (na szczęscie nie miała żadnych alergii) zaczęła już jesc te marcheweczki,zupki, deserki, pic soczki z marchewką, to dzieciecy proszek za nic sobie nie radzil z plamami... :( Nie chcialam uzywac silnych odplamiaczy i przerzuciłam się na vizir sensitive. W sumie lepszy, choc żadna rewelacja. Moze macie jakis dobry sposób na dopieranie tych wrednych plam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka-body z krótkim,długim,na ramiaczkach,koszulki.Nie wiem czemu mało teraz bodziaków na ramiaczkach.Ja w wakacje synka jak miał kilka msc ubierałam tylko w takie,bo upał był niemiłosierny i w nocy jak spał w krótkim rękawku był cały mokry. Sylwia zgrabny brzusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to ze jak pluszowy pajacyk to wtedy napewno bym założyła body ale jak taki cienki pajacyk jak body to chyba tez bym coś pod to założyła a szczególnie gdzy maluszek jest jeszcze mały:) Cholercia moze któraś z dziewczynek która ma juz malucha wie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam bilans z okazji 30 tygodnia :) +7 kg -100 cm w pasie -4 rozstępy na piersiach chyba całkiem nieźle, kiedyś wyobrażałam sobie siebie w ciąży jako 100 kg monstrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×