Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Inka oby tak nie bylo, bo moja mama mnie rodzila 12 godzin:( Tzn Tobie zycze zebys odziedziczyla to po swojej mamie, a sobie tego nie zycze:) Przy drugim dziecku podobno jest szybciej, siostra urodzila sie w ciagu 3 godzin. Filka ja tez sie staram nie spac na plecach, najbardziej lubie na prawym boku wtedy dretwieje mi prawa reka, i troche sie zmuszam do spania na lewym. No i te skurcze lydek, musze zaczac lykac magnez, bo bol jest naprawde duzy. Ok zjem gruszke i wracam do moich super tabelek:) klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny Wy palicie??? Czy paliłyscie przed ciążą? czy nie? czy nadal palicie? Ja np nie paliłam nigdy,..nie cierpie fajek..wiec teraz nie mam problemu..ale moja przyjaciólka nałogowa palaczka nie umiała sobie dac rady bedac w ciąży i paliła paczkę dziennie:/ A jak z alkoholem? Pozwalacie sobei czasem na lampe wina? Slyszałam,że nawet taki kieliszek wina może zaszkodzic dziecku... ja to troszke sie obawiam...bo nie wiedząc jeszcze o ciąży w pierwszych 8 tyg...piłam dużo alkoholu... były okazje..moje urodziny, pożniej wakacje nad morzem,imprezki...w chwili gdy dowiedziałam się o ciąży nie zamoczyłam nawet ust...ale martwie sie troszkę bo w pierwszych 8 tyg kształtuje sie układ nerwowy i sercowy dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally ja nigdy nie paliłam, alkoholu też teraz wogóle nie pije ale zanim się dowiedziałam, ze jestem w ciąży też pare piwek wypiłam:( pytałam gina i mówił, że nie mam się tym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally ja też nigdy nie paliłam, a jeśli chodzi o alkohol to zanim się dowiedziałam to też coś tam się zdarzyło, ale podobno nie ma się czym martwić. Teraz nie piję w ogóle, tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pale i nie palilam, tylko kiedy milam 24 lata zaczelam palic takie cienkie damskie papierosy- wydawalo mi sie to bardzo stylowe hahahaha, ale przestalam po 4 miesiacach, bo fajki to dla mnie masakra, czulam sie okropnie, calowanie odpadalo;). Moj maz jest wrogiem palenia nr 1:) Natomiast nie odmawia sobie piwka, ja sobie czasem zrobie lyczek od niego, ale doslownie lyczek. Mamy wisniowke domowej roboty w piwnicy, bedzie gotowa na Swieta, jednak ja ja sobie niestety tylko powacham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bolo plecow to mam od poczatku ciazy boli mnie z tylu jak chodze za dlugo siedze itp masakra i wlasnie tez sie zastanawiam co bedzie potem ale trudno mus to mus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka u mnie ciąża mnoga to też sprawa genetyki. Mój tato jest z bliźniąt. Ja nie palę i nigdy nie paliłam. Co do alkoholu to lubiłam od czasu do czasu wybić lampkę wina, ale od kiedy zaszłam w poprzednią ciążę to jakoś mi sie odechciało alkoholu nawet później po karmieniu już na niego nie miałam alkoholu. Co się zmieniło to to, że nigdy nie lubiłam babskiego piwa karmi a od kiedy skończyłam karmić to zupełnie zwariowałam na jego punkcie ale musiało być porządnie schłodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! super gosian że z dzieciątkami wszystko ok.ja kiedyś paliłam tak dla towarzystwa,mój mąż to wróg palenia,córka się śmieje że jak kiedyś będzie chciała spróbować papierosów to ma przechlapane,bo rodzice nie palą i poczują na kilometr.alkoholu też nie piję,piwo które lubiłam schłodzone to teraz mnie odrzuca na sam widok.no ale nie wiedząc że jestem w ciąży troszkę piłam...ale z tego co czytam to nie ja tylko tak zrobiłam. Dziewczyny mam pytanie,czy któraś z Was ma zawroty głowy? wczoraj byłam z klasą mojej córki w kinie.jechaliśmy autobusem,trochę mnie wytrzęsło popołudniu było ok,ale wieczorem jak wstałam z łóżka do wc tak mi się zakręciło w głowie,że miałam wrażenie że zaraz zemdleje,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla ja też czasem mam zawroty głowy, ale to podobno sprawa hormonów. Ja jeżdżę do gina ok. 80 km i wczoraj jak wróciliśmy to czułam sie wykończona. Niestety nasze drogi są fatalne i też mnie tak wytrzęsło, że czułam jakby w brzuchu mi wszystko falowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytałam trochę znajomych mam jakiś pościeli i wypełnień używają i zdecydowałam, że jednak łóżeczko i pościel kupię oddzielnie. Z tego co się dowiedziałam to dobre są wypełnienia Feretti, któraś z was słyszała o tej firmie? Podobają mi się również poszewki feretti chociaż są trochę drogie, ale chyba zdecyduję się właśnie na nie. A łóżeczko będzie firmy Drewex z szufladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam u mnie zimno i wietrzenie- masakra... Wlasnie wrocilam od fryzjera..od razu czlowiek lepiej sie czuje nawet po glupim podcieciu :D Pani jak uslyszala ze mam termin na kwiecien to sie za glowe zlapala i stwierdzila ze ona tak w 5 miesiacu wygladala... ale z blizniakami :) myslalaze mam teermin na koniec grudnia... Orzeszku ja tez mam zjazd teraz i wolne do srody... wklad nie pamietam jakiej firmy mialam, a lozeczka mam produkowane w moim miescie wiec nawet nie zastanawialam sie nad drewexem bo roznica cen byla kosmiczna Ja nie pale i nie palilam nigdy - moi rodzice plili nalogowo.. bleee A wogole to przyszlo mi wczoraj wezwanie na Policje za przekroczenia predkosci (fotoradar) tylko musial jakos konkretnie przekroczyc skoro mnie wzywaja a nie przyslali poprostu.. nerwica mnie bierze jak sobie pomysle ze zamiast dziecku cos kupic bede musiala zaplacic jakies 400 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki może kobiete w ciązy inaczej potraktują na policji, powiedz że pędziłaś do ginekologa:) ja też wieczorem ide do fryzjera bo grzywa mi już do oczu wchodzi, nie wiem jak się ciachnąć, chciałabym na krótko jak przed ślubem ale mąż protestuje ... mam nadzieje, że też sobie tym poprawie humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym myslslam filka ale okazalo sie ze to bylo o 5 rano :D jak bedzie duzy mandat to powiem ze mnie brzuch bolal i musialam do szpitala jechac... nie wiem, bede kombinowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku, sliczna jest posciel Feretti, ale ja chyba kupie cos na allegro. Trzeba poszukac i mozna znalezc ladne wzory, wsrod ogromu tych okropnych:) Ile kompletow poscieli trzeba kupic? Na poczatku poduszka napewno sie nie przydaje a co z kolderka, jesli dzidzia bedzie spac np w spiworku? Doswiadczone mamy, napiszcie jak czesto zmienia sie posciel niemowlakowi? Chodzi mi o to czy czesto przesikuje:) Co do lozeczka to tez mysle o drewexie, zobaczymy. mroweczki, niezly z ciebie pirat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple ja mialam dwa komplety poscieli, ale teraz wiem ze pasuje miec przynajmniej 3 :D CZesto bylo tak ze mala zasikala posciel, zmienilam, a ona np zwymiotowala.. :D Mi sie podoba posciel Mamo Tato czy cos takiego.. Feretti tez ladniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie - z dzidzią podobno wszystko ok - oby tak dalej - następną wizytę mam ma 11.12 (tyle czasu jak ja to wytrzymam nie wiem) tyle że wcześniej czeka mnie to USG więc może jakoś to zleci - co do płci to maleństwo nadal nie chciało się ujawnić gin powiedział przypuszczalnie co by miało być ale nie jest za bardzo pewien więc poczekam do tego 19.11 wtedy powinnam się dowiedzieć! Zobaczymy, oby tylko było wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baderka twój brzuszek w 16 tc tomoje niedoścignione marzenie przed ciążą. Przytyłam już prawie 5 kilo, brzuch mam jak w 7 mcu. Szok! Co do bóli pleców. Jeszcze przed ciążą po areobiku zawsze mnie bolały w okolicy lędźwiowej. Zrobiłam zdjęcie kręgosłupa 5 wyszlo ok. Na i internecie znalazłam ćwiczenie, które bardzo mi pomaga. Skłony,jednak nie pamiętam strony z jakiej je \" zgapiłam\" Jak któraś chce to opiszę, naprawde działa. Spróbuje wrzucić zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tez 5 kg przytyłam... a dop 5 msc... gin mi dzis pow,ze najbardziej sie tyje w oststnim trymestrze... boje sie ,ze bede monstrum:D Karola...ale przytylas w udach rekach na buzi itp??? Bo ja chyba nie bardzo... tylko biust i ogolnie brzuch moze troszke uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziewczyny
powiedzcie prosze jakim cudem ginekolog robi w szostym tygodniu ciazy usg przez brzuch i wylicza wielkosc pustego pecherzyka 14mm?? jak to bylo w waszym przypadku?? prosze o odp z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam usg w 6 tyg dopochwowe, a dzidzius mial 2.5 mm... karolina nie martw sie ja na poprzedniej stronie opisywalam swoj brzuch.. jest ogroooomny :) Legally z ego co pamietam to naprawde sie najbardziej tyje w ostatnim trymestrze.. tez sie martwie co to bedzie :) Jutro i w niedziele studia od rana do wieczora... ale mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza dziś:) Miłego dnia wszystkim. U mnie zimno choć świeci słońce. I niestety na uczelnię pędzę, ale na 13.30 dopiero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie bylo mnie bo luby w czwartek wieczorem zabral mi kompa i oddal dopiero wczoraj. doczytalam wszystko ale nic nie pamietam ehh. i dzis jakos moje platki z mleczkiem nie smakuja mi tak jak zawsze smakowaly, nie wiem moze to od mleka?? cholercia go wie termin wizyty u gina zbliza sie wielkimi krokami :D juz nie moge sie doczekac, tylko dwa tygodnie ehh zeby bylo wsio ok i aby bejbe sie ujawnilo hihi no i moj w koncu bedzie mogl odebrac swoj dyplom inz. obronil sie w czerwcu a uczelnia tak zwlekala, barany specjalnie to robili aby ludziom uprzykrzyc zycie ;O zmykam jeszcze do wyrka a pozniej zaczne sie szykowac :) AAA Gosian fajnie, ze dzieciaczki zdrowo sie rozwijaja :) jak chyba dwojki nie chcialabym miec, na pewno nie w pierwszej ciazy heh kolezanka jak jej powiedzialam o mojej ciazy stwierdzila ze po pigulkach " podobno zdarzaja sie ciaze mnogie" dla mnie to bzdura, ja czysta od polotrej roku bylam jak zaszlam w ciaze ;) co do usg to ja w 5 tygodniu mialam dowcipne i pecherzyk mial 3.6 mm. pierwsze slysze aby gin w tak wczesnej ciazy robil przez brzuch usg i aby pecherzyk byl taki duzy, ale moze to prawda... nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...3.... ....31.03.09... filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś maja79..........Ania....28......Augustów.......1.. .....02.04.09... rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... ppk...........Matylda....31......Warszawa....1... ....04.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.....4... .06.04.09...Zuzia Arleta...........?........?.......Płock......... ...4......06.04.09... Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5........ 08.04.09... matyjasowa...Malwina..23....Będzin......5..........08.04 .09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... ewapit.......Ewa......29.......Częstochowa..1........09. 04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........4. .......10.04.09... 09zmudka90....Anna.....18.......Poznań....1.... ....10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....4......15.04 .09... alison28.......Justyna...28.......Krakow.....4.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprjan martazaw...Marta....33......zachodniopom...3....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa.......4...28.04.0 9... niuniadaq.......Kasia....24....Kołobrzeg.....2.....30.04 .09... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4.. ..01.05.09... Kati75.......Kasia.....32.........Wieden.....2 .....02.05.09... wklejam aby pozniej nie trzeba bylo dlugo szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) dzisiaj obudziłam się w wyśmienitym humorze i licze na fajny dzień, jak to miło odsapnąć od pracy:) byłam wczoraj u fryzjera i się dość mocno ściachałam:) chyba fajnie wyszło, pokaże Wam fotke jak tylko to łącze usb zacznie mi działać:( Inka fajnie że wszystko w porzadku. Jem śniadanko i mykam pobiegać po sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi faktycznie:) dawno tam już nie zaglądałam:) a wczoraj moja mała miała chyba czkawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny odrazu widac ze weekend...:) Ja wykorystuje czas w ktorym jem sniadanko a potem mykam....do sprzatanka gotowanka...no i przyjezdza kuzyn z dziewczyna na ten długi weekend...:):(wiec mam troche roboty(mam nadzieje ze laska umie gotowac i nie bede sie musiala sama dla tylu osob meczyc;;;:( Ogolnie to miałam dzis straszny sen.....sniło mi sie ze moj maz mnie zdradza z taka blondynka kolezanka niby ze szkoły to było straszne popłakałam sie przez sen...:(:(a wczoraj zaopatrzyłam sie w prase typu: M jak Mama Rodzice(switeczny nr tylko 1zł zdziwiłam sie:) Mam dziecko Będe mamą I wyczytałam mnostwo ciekawych rzeczy np.o tych naszych SNACH WŁASNIE wiecie skad sie biora??:) Otoz:Nieswiadomie bardzo boimy sie tego co bedzie PORODU MACIERZYNSTWA CZY DAMY RADE....te nasze wszystkie leki sie kumuluja i przez to mamy bardzo dziwne nieraz straszne sny organizm w ten sposob odreagowuje....:) Wogole to wczoraj miałam taka przygode ze cała sie roztrzesłam: Wpłyneła na konto meza wypłata popłaciłam wszystkie rachunki,raty itd(płace sama przez internet)i tak na konie zostało 1090zł pojechalismy do bankomatu...i poszłam ja chciałam wybrac 1000zł wsadziłam karte wbiłam pin wpisałam kwote...czekam a tu napis:NIE MOZEMY ZREALIZOWAC TEJ TRANSAKCJI PRZYKRO NAM PROSZE SPROBOWAC POZNIEJ I ODEBRAC KARTE:)wziełam karte i poszłam(za mna stał facet i zdziwiłam sie bo podszedł tylko do bankomatu i odrazu odszedł i szybko odjechał my pojechalismy do innego i znowu wkładam karte wbijam pin...1000zł a tu napis:PRZYKRO NAM NIE MA DOSTEPNYCH SRODKOW mysle co?????jakim cudem????no i sprawdzam stan konta a tu 90zł:(llece do meza mowie mu pojechalismy szybko pod ten pierszy bankomat ale pisze tylko ze nieczynny???dziwne 5 minut temu był czynny... szybo pojechsalismy do banku poszedł maz(jego konto jest)ja czekałam w aucie zdenerwowana az sie popłakałam(cały zcas mialam przed oczami tamtego gosci pomyslalam ze jednak wypłaciło on je wzial i uciekł...w koncu to 1000zł troche kasy...i wiecie co ,maz przychodzi i mowi ze jest 5 osoba w ciagu ostatniej godz.ktorej sie to przytrafiło oczywiscie składałl reklamacje oi oddadza nam kase tylko trzeba czekac do miesiaca...a jak składał reklamacje to przyszło jeszcze 3 osoby...WIECIE JAK SIE PRZESTRASZYŁAM...naszczescie wszystko oki...ale mam taki uraz ze nmie wiem czy jeszcze kiedys wybiore pieniadze albo zaplace karta....:(EEeeeHHHhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×