Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Legally to pewnie niezłe wzięcie masz,chyba,że pracujesz z mężem i on Cię pilnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, nie bylo mnie caly dzien bo mam w pracy SAAAJGOOON!!! Zaraz biegne na usg. Trzymajcie kciuki. Mroweczki ja trzymam dzis za twoje bobo! papapa Odrobie zaleglosci wieczorem sciskam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Legally nie wiedziałam że pracujesz w armii, no proszę więc mamy coś wspólnego. Mój mąż jest żołnierzem zawodowym ;) Mi też się wydaje, że ta wanienka strasznie mała i szybko zrobi się w niej ciasno. A co do bajek to są takie badania naukowe, które opisują, że dzieci, które w brzuszku słuchały bajek (codziennie o tej samej porze i ta sama bajka!!!) pamiętały je i reagowały na nie po urodzeniu. Tylko nie od razu po urodzeniu, tylko jak miały ok 3 miesięcy. Ja jeszcze nie czytam, ale zaczynam grać na gitarze do brzuszka różne kołysanki, żeby maleństwo już pokochało ten instrument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aplle czekamy na relacje z USg tak czytalam wymiary maluszka 500gr a moja mala ma 230 :( i troche zas sie stersuje :P ale bedzie dobrze :P ma czas dzidzi jescze rosnac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyjasowa nie stesuj sie wage w normie ma twoje dzidzi.. Apple powodzenia :) ja odliczam do 19.00 :D Legally no to ciekawie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martusiatko pracuje pracuje:) Nie jestem zołnierzem ale pracuje w armii:) Moj facet jest zolnierzem - podoficerem a Twoj jak moge spytac jaki ma stopien? :) Fajnie,ze bratnia dusza w tej " branzy";) heheh Hymmm powodzenie jest jest ale ja i tak zakochana od 6 lat w swoim ;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison no mam nadzieje ze corcia bedzie bo juz sie tak nastawilam ze chyba bede rozczarowana troszke jak sie okaze ze lulus jest miedzy nogami , oczywiscie cieszyc sie bede rownie mocno jak na corcie hehe, byle zdrowe Ciaza faktycznie od samego poczatku zupelnie inna, inaczej tyje, mam inny brzuch i wogole wszystko jest inne , wlosy mi nie rosna, cera jakas dziwna, wypryski na dekolcie a wygladam masakra jak muminek jakis!!!...a w pierwszej cere mialam jak nigdy w zyciu wczesniej Apple czekamy na relacje z usg!! Moj slubny tez mundurowy (wlasnie jest na podoficerce) a ja pracuje w przedszkolu wiec wiele z nas ma tu cos wspolnego hehe:P. W pierwszej ciazy tez z kazdego usg mialam duzo wczesniejszy termin niz z miesiaczki bo dzidzius byl wielki, nawet mialam taki przypadek ze jak wyladowalam w szpitalu w 7 miesiacu ze skurczami - prosto z targu tam poszlam z siatkami heh to zrobili mi usg i chcieli na porodowke bo wyszlo ze to juz ze dziecko ma prawie 5 kg a to byl styczen a ja mialam rodzic 8 marca. I urodzilam 4 marca a maly mial tylko 3,550 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Też podoficer :) Młodszy chorąży. I właśnie udało nam się załatwić przeniesienie ze szczecina do zielonej góry. Staraliśmy się 3 lata i wreszcie sie zgodzili. Tak więc już wkrótce czeka mnie przeprowadzka z brzuchem ;) Będzie ciężko ale tak się cieszę, że nic mnie nie powstrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heh no dziewczyny jak super:) moj kapral:) heh Twoj maz martusiatko konczyl szkole chorazych??? gdzie? w Pile może?:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
w Zegrzu :) Właśnie się zabieram za robienie ciasta urodzinowego dla męża. W pracy dowiedzieli się że jutro ma urodzinki i teraz musi przyjść z ciastem. Ech... całe szczęście lubię piec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty u ginow ;) a wszystkiego najlepszego dla mezow, ktorzy maja dzis urodziny :) czytalam na raty i za bardzo nie pamietam juz kto i co... moj A w zegrzu mial szkolenie wojskowe 2 lata temu :) w tym roku czy w tamtym tez proponowali jemu jakies szkolenie ale juz nie pamietam o co chodzilo, nie zdecydowal sie bo bo tam na studiach mial waznego w wakacje. ja na razie w brzuchu sie nie mierzylam ale przeraza mnie to, ze w ciagu 5 tygodni przybylo mi 4 kg :O jak cisza na poczatku byla tak teraz mnie rozsadzilo. ja juz chce poniedzialku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martusiatko:) przekaz mezowi zyczenia serdeczne:) Zgaga mnie dopadła straszliwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison termin zabawny to fakt ale mi się to nawet podoba:) zresztą wątpliwe, że się tak dokładnie sprawdzi. Dziewczyny które mają dzisiaj wizytę trzymam za Was kciuki i czekam na relacje. Ja jeszcze do czwartku czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki czy Wy też macie takie bóle....w biodrach..ja sie ruszac nie moge....:(... szczególniejak sie zasiedze masakra jaks.. az sobie dodatkowo do Feminatalu N wykupiłam Magnez;).. na te bóle i skurcze Czy ludzie już widzą ,że jesteście w ciązy:>? Tzn... czy juz zaczynaja wam ustepowac np miejsca w autobusie.. lub usmiechac sie na ulicy do brzuszka... badz przepuszczac w kolejce:> Ja dzis stoje po jogurt w sklepie obok pracy( moze daltego,ze palta nie miałam a sam sweterek to było widac)... a pani z panem mnie przepuszczaja z usmiechem i okrzykiem :\" o pani w ciązy!... prosze prosze..\"... a ja szok:D ale dumna bylam z mojego juz widocznego brzusia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle legally :) Ja tez mialam tyd ztemu zabawna sytuacje w tramwaju jescze cieplo bylo stoje w zatloczonym tramwaju i siedzi matka z dzieckeim i tak sie mi przyglada po chwili wstala i ustepuje mi miejsc amoowie ze dziekuje ale postoje ale ona upiera sie i upiera wiec usiadla i podziekowalam i w sumie zawstydzuilam sie :P:P:P swoja droga tylko matka dziekiem wie jak to jest w ciazy bo reszta bezdusznikow niby slepa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie wpadałam przez ostatnie dwa dni bo mi tatus w szpitalu wyladował wiec siedziałam u niego a to jest zabawne ale apropo ustepowania w kolejce to byłam ostatnio w Auchan i patrze kolejka dla ciezarnych oznaczona jak wół ale patrze pełno ludzi ale nie ciezarnych wiec przeprosiłam i poszłam na poczatek kolejki i wiecie co te stare baby to mnie mało nie zlinczowały ale młodsi ludzie bez problemu do tego podeszli to nie do pomyslenia jest specjalna kolejka a wniej stoja normalni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec jestem:D:D smiech mi z buzi nie schodzi!!! Kubus zdrowiutki, serduszko, glowka, koski, kregoslup, pepowina i wszystko inne jest oki!! Siusiak caly czas sie pchal na pierwszy plan az sie lekarz smial :) Maly wazy 458 gram i przewidywana waga do porodu to 4600!!! jest o ok tydzien wiekszy niz normalnie, ale to dobrze.. Inne wymiary podam jak ochlone troszke :) Apple co u was? acha i mam maly zastoj w lewej nerce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mroweczki EXTRA:) Gratuluje zdrowego bobasa:) podaj dokladniutkie wymiary i obwody:) hymmm... ja tez w supermarketach podchodziłam juz 2 razy do tej kasy specjalnej dla cięzarnych oczywiscie były komentarze:D ale co ...tam;) heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta, wlasnie wrocilam z badania, jestem przeszczesliwa bo wszystko wypadlo swietnie!!! Lekarce najbardziej podobalo sie serduszko, mowla, ze to przepiekny, ksiazkowy przyklad ukladu komor i przedsionkow. Reszta tez w porzadku, moj przesliczny dzidzius wazy 350 gramow i juz jest tak jakos bardziej scisniety w macicy, nie to co miesiac temu, kiedy prostowal nozki i raczki i robil salta:) Co do plci....na 90% CHLOPAK:) ale jesli pozwolicie wstrzymam sie jeszcze z wpisywaniem do tabelki, bo ja chce miec 99% pewnosci:):) Dzidziulek ma troszke krotkawa kosc udowa ale gin mowi, ze na razie nie mam sie czym martwic, bo jeszcze miesci sie w normie. Termin porodu z usg wyszedl mi o dzien wczesniej niz z ostatniej miesiaczki, a wiec cacy. HURRA, cudownie jest byc ciezarowka! Mroweczki, swietnie, gratuluje, bardzo sie ciesze!!! Legally, super ze masz takie pozytywne doswiadczenia z ludzmi, na mnie to na razie pare osob sie gapilo z mina jakbym miala rozwiniety miesien piwny a nie byla w ciazy:). Pod plaszczykiem nic jeszcze nie widac, a szkoda, bo mam ochote chwalic sie calemu swiatu, ze jestem w ciazy;) Mam na plusie 3,5 kg czyli nie jest zle:) Sciskam was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Apple Tobie również GRATULUJE serdecznie!!!! Super,że wszystko jest dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki legally! Mroweczki, widze, ze tym razem znowy nie bedziesz uzywac rozmiaru 52:) Niezly bysio ten Twoj synus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mMatyjasowej Ty się nie stresuj kobieto wagą swojej dzidzi bo 230 gram jak na ten wiek to w sam raz. Później i tak to wszystko się zmienia. Twoje urośnie dużo a moje już mniej.Moja kumpela taka mała jak ja 160 cm tylko chudsza hehe miała dziecko w brzuszku spore, a mąż mały drobny. Teraz jej synek jest raczej średni i drobniutki. U mnie naprawde nie wiem jak będzie, ja jestem mała, ale chłopa mam pokaźnego. Co ztego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcialabym aby moje dziecko urodzilo sie duze. takie 3000-3200 byloby w sam raz. a jak bedzie to sie okarze. predzej czy pozniej dogoni rowiesnikow. kolezanka moja rodzila pierwsze dziecko i chlopak mial 4 kg, a jak drugiego urodzila to wazyl 3200 i tak samo zdrowy a nawet mniej chorowity od starszego. najwazniejsze aby dzieciatko urodzilo sie zdrowe i aby ta waga byla w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki :D Apple super!! Ta koscia nie ma sie co martwic, jeszcze ma czas urosnac.. 4600 troche mnie z nog scielo, no ale coz pierwsze ciuszki beda 62 :D legally wymiary podam jak rozszufruje te skroty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aple i Mróweczki cieszę się razem z wami. Ja mam dopiero za dwa tygodnie 3 grudnia. Moja córcia miała ważyć max 3kg tak lekarz twierdził, a urodziła się 4150 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróweczki i apple wielkie gratulacje kurcze 4600 to duże dziecko pewnie ci bedzie ciężko urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×