Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Czesc dziewczynki:) Ja juz po pracy i zakupach, boli mnie masakrycznie głowa i nic mi sie nie chce:( Izabart współczuje i ostatno miałam podobna sytuacje tylko w pracy i na szczescie nic sie nie stało.Ja sie podknełam na schodach jak szłam z kieliszkami, szef sie nie przejoł tylko powiedział zebym uwazała jak chodze, za to klient z restauracji to zauwazył i cały dzien chodził za mną i sie pytał czy dobrze sie czuje:) U wazaj na siebie kobietko i trzymam kciuki za dobre wiesci z wizyty u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytałyście o tym chłopczyku co sie w stanach urodzil i wazyl 6.5 kg?? masakra poprostu :D:D Jedyne co mnie wkurza to glupie komentarze typu: Jak mozna tak naoworodka upasc? albo MAtka zarla bez opamietania to teraz ma... Na zgage mozna spokojnie brac Rennie - mi pomaga od razu Zmykam na wizyte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki w koncu doczytalam :D dziekuje za mile komentarze :) Alison Łomża wcale nie jest duza. gdzie sie nie obejrzysz tam kogos znajomego mozna spotkac. jesli masz ochote i wiesz na jakim osiedlu mieszka rodzinka to moge powiedziec czy znam kogos z tamtejszych okolic. ja kiedys mieszkalam w centrum a obecnie mieszkam na szarym koncu miasta. ale nie jest zle :) tylko czasem na zakupy nie chce sie wyjsc gdzies dalej :P mi sie moje nogi nie podobaja, zawsze mam z nimi problem, a to z kozakami na zime, bo lydki za szczuple, a to z jeansami bo w pasie ok a w udach za szerokie :P ale to mile, ze ktos je zauwazyl 🌼 mroweczki z niecierpliwoscia czekamy na wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Iza aż mnie ciarki przeszły,kiedy przeczytałam co przeżyłaś:( Nienawidzę naszej służby zdrowia, świętą prawdą jest to,ze jeśli nie zapłacisz nie potraktują Cię dobrze. Szlak mnie trafia jak czytam takie rzeczy. Alison widzę,ze oprócz wspólnego imienia-naszego i przyszłej pociechy coś jeszce nas łączy-mój szkrab też wariuje w nocy:) Czasem to już jest męczące,często się budzę bo mam mały brzuch i kopniaki czuję bardzo mocno,a jak zacznie pchać główke,to dopiero się dzieje!!! Też mam nadzieję,ze po porodzie się mu zmieni. Byłam dziś u mojej przyjaciółki,poraz kolejny obejrzałyśmy płyty z mojego wesela, jakim ja byłam głupolem:):):) Wszyscy mi się dziwią,ze miałam aż 4 dróżki:) Fajnie było powspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka również dziekuje za zaproszenie:) Ja włąśnie niedawno wstałam ,wziełąm prysznic i lepiej troszke sie czuje:) Czeka mnie cholernie ćiężki tydzień w pracy az jak sobie pomysle to mi sie nie chce isc:( I chyba bedzie zmiana pogody bo mie w nogach kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.. cukier mi wyszedl za wysoki i musze powtarzac test tylko tym razem 75 gr glukozy. blee.. i trzy razy pobierana krew z zyly - nie wyobrazam sobie tego... hemoglobina za niska - dostalam zelazo, a Kubus sie przekrecil i narazie jest ulozony posladkowo.. mam nadzieje ze sie odwroci jak nalezy.. same nieciekawe wiadomosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mróweczki ja tez mam hemoglobine niska i tez dostałam zelazo na recepte;) To normalne na tym etapie ciazy. Dziewczynki cos Matyjasowa chyba dawno sie nie odzywała??? Czy mi sie zdaje?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe co tam u Izabart. ja ostatnio bralam przez ponad tydzien zelazo. mialam hemoglobine 10,7 i lekarz kazal mi dwa razy dziennie przyjmowac a w piatek mi sie skonczylo ;/ o ile sie nie myle to matyjasowa odzywala sie calkiem niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odezwała sie odezwała,ze wyszła ze szpitala i świeta w domku juz:) Ale chyba od tamtej pory nie zajrzała..moze wyjechala;) Izabart pewnie juz pow izycie...trzymamy kciuki!!!! Wiecie co dziewczynki... to niesamowite ale.. ja sie do was przywiązuje:) Tez macie takie uczucie???... Jakbym nie weszła raz na dzien na nasz topic bym chyba chora była;P heheh 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
HA!!!!! Moja dzidzia dzisiaj ma "STUDNIÓWKĘ" :D:D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally też tak mam:) Jacek się ze mnie śmieje i opowiada,że mam koleżanki z internetu, niektórzy mi się dziwią,ale zawsze powtarzam\"Wejdzcie parę razy to zobaczycie\":) Idę już spać,dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobranoc Kijaki:) Ja tez mówie do swojego faceta.. "dziewczyny z forum to to.. a to tamto" aptrzy na mnie jak na kosmite ale sie smieje;);) heh...powiedział,ze dobrze ,ze wymieniamy sie informacjami i spostrzezeniami.. :) Czy Wasza dzidzia tez Wam czasem napiera na pecherz??? Bo mnie nieraz az to boli i sikam i sikam non stop.:( Podczytuje troszke Styczniówki... i sa juz tam 2 mamusie.. chyba 37 i 38tc urodzily.. to my dziewczynki bedziemy sie juz musialy miec na bacznosci w 2 połowie marca;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawe ,która z nas pierwsza "rozpakuje" hehe ja tez juz sie kłade... boli mnie kregosłup:( Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny:):):) Mam w domu mały remont i dopiero teraz udało się podłączyć kompa:( niestety miałam spora do nadrobienia w czytaniu;) W święta sobie pofolgowałam w jedzeniu,ale chyba najwięcej to mandarynek się objadłam :) mam nadzieję że Iza wszystko jest ok.trzymam kciuki. wesolutka dzięki za zaproszenie:) Jutro wieczorem mam wizytę,jestem bardzo ciekawa czy moja pociecha się obruciła,bo ostatnio miała ułożenie poprzeczne:(:(:( Zmykam,życze miłego wieczorku ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia moj maly tez na ostatnim usg byl poprzecznie ulozoly glowke po lewej a stopki po prawej stronie brzucha mial ;) ma jeszcze duuuuuuuzo czasu na to aby sie obrucic i miejsca tez, bo teraz czesto czuje go albo w dole brzucha jak kopie albo z prawej strony jak sie przeciaga :) Legally ja sie przywiazuje bardzo :) jednymi kolezankami z innego forum mam kontakt juz od lipca 2006 i mamy takie prywatne forum gdzie nikt bez zgody admina nawet nie zajrzy :) codziennie czytam i jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod przywiązywaniem się do Was i do forum:) Dziwnie nie wiedzieć co u Was słychać. Zajrzałam również na forum styczniówek i znalazłam tam coś takiego, bardzo mi się spodobało więc wklejam, żebyście i wy przeczytały: Dla dzielnych Mamusiek : Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: \"MAMUSIU\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison wszystkiego naj najlepszego z okazji urodzin, łatwego rozwiązania i zdrowego dzidziusia. Orzeszku to jest super, aż sie pobeczałam jak to czytałam. Od kiedy mam dzieciaczka to jestem taka płaczka, dużo rzeczy mnie potrafi wzruszyć zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Ja też juz mykam do łóżka bo jestem padnięta, ale imieninka mojego synusia się udały, a smyka przez święta i te imieniny nazbierał tyle prezentów, że nie ma już miejsca na te wszystkie zabawki w jego pokoju :) i zaczyna zagnieżdżać się w innych pokojach. Dobrej nocki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka w lomzy mieszka brat mojej mamy-az wstyd sie przyznac,ale nie bylam tam z 12 lat.Ma trzy córki.Mówi Ci cos nazwisko Winiarski? Codzilo mi o dluuuuuuugosc Twoich nog:)zazdrosc mnie ogania jak widze takie nogi:) Macie racje to forum uzaleznia:)Fajnie by bylo jakbysmy mialy czas tu zagladac tez po porodzie.Co do styczniowek to tez czytalam,ze kilka mamusiek troche przed czasem sie\"rozpakowało\" Dobranoc.Szkoda tylko,że ide spać rok starsza.W tym wieku wolałabym już nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareneu1
moją tragedią są ostatnio zaparcia, czy ktoś zna na nie sposób? lekarz pozwolił mi przyjmować Lactulosum, ale już mi się kończy, a mama pielęgniarka powiedziała, że nie koniecznie jest dobry dla kobiet w ciąży- to komu wierzyć i co brać by się odkorkować? tylko nie piszcie mi proszę o przegotowanej wodzie naczczo, ani o jogurtach- bo to nie działa już od miesiąca pełna rozpacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Martazaw podaj maila to ci przesle swoja podbnizne ;) na neta nie wrzucam nigdy swoich zdjec bez odpowiedniego zabezpieczenia. No chyba ze masz konto na nk :) Alison wszystkiego dobrego z okazji urodzin, nawet nie wiedzialam :) a to nazwisko niestety nic mi nie mowi, ale gdybys kiedys byla przejazdem to jak najbardziej zapraszam do siebie :) Gosian ja tez strasznie wrazliwa sie zaczynam robic, a podejrzewam ze jak urodze to juz calkiem sfiksuje :) Orzeszku piekny tekst :) mareneu1 mi czasem pomagala coca cola, a zazwyczaj jest tak ze kupuje sobie chlebek z dynia [jest pyszny] i po tym czuje sie lepiej jesli juz dopadna mnie te straszne zaparcia. nigdy nie probowalam np suszonych sliwek, jakos mi sie nie widza... no to milego dzionka zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki:) Alison wszystkiego najlepszego, zdrówka dla Ciebie i malucha, łatwego porodu i dużo miłości❤️ Ja też się przywiązałam do forum:) myślę, że po porodzie też będziemy tu zaglądać:) Wkleiłam nowe fotki na fotosika http://feelkah.fotosik.pl/albumy/559161.html miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka fajny brzusio strasznie duzo :) Agatka pewnie fikolki robi jak sie patrzy ;) a te spodnie to moze na allegro kupilas?? bo pamietam wczesniej ktoras z was wklejala link do takich i ja bardzo mocno sie nad nimi zastanawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka w sklepie kupiłam ale o zgrozo robią się trochę ciasne! i gumkę mają za krótką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzucholki:):):) u mnie pogoda super,słoneczko świeci,mrozu mam -5,tylko niestety brak śniegu:( Filka brzuszek super,taki zgrabny:D ja wczoraj też wstawiłam zdjęcie na fotosik,wyglądam jak taka kuleczka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien dobry :) Ja tez sie od WAs uzalezniam - dopiero wstalam a juz wlasczylam kompa.. Kubus kopal przez cala noc.. :) niestety nadal na dole... tak sobie pomyslalam ze troche wczoraj troche paniki narobilam bo niesamowicie boje sie ew. cesarki... ale z drugiej strony to czego sie nie robi dla maluszka :) Legally ty juz bierzez to zelazo? nic ci po nim nie jest? BO mnie jeszce lekarz nastrzaszyl ze zoladek moze mi sie buntowac i ze zaparcia moga wrocic.. FIlka gumka w moich spodniach tez sie robi za ciasna - a najgorsze jest to ze rozmiar wieksze juz na mnie wisza.. jak sie wkurze to ta wypruje :D:D Miala ktoras robiony test z glukoza 75 gr i dwie godziny czekania?? jak oni to pobieraja?? 3 razy z zyly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja swieta spedzilam bardzooo fajnie :) sylwestra spedzamy w domku sami :) bo nie mam ani sili ani ochoty na charce:P Jestem teraz na L4 do 6.01 ale mysle ze juz na tym L4 zostane do konca ciazy :):) nie oplaca mi sie wracac na miesaic do pracy a tak w domku posiedze:P Wczoraj bylismy na zakupach bedziemy robic panele w pokoiku dla malej :) ja w sobote znowu pojechalm do spzitala ale z wlasnej inicjatywy bo czulam mniejsze ruchy dziecka mniej intensywne ale reakcja lekarki i pielegniarki byla bardzoi dobra nie narzekam zbadaly mnie podlaczyly KTG i wsyztsko jest ok poprpstu mala sie prezkrecila troche i mniej odczuwam ruchya one sa :) a do tego kazala sie nie przejmowac tak tymi ruchami bo to jescze jest czas:) Wspolczuje jak dobrze doczytalam izabert oby wsyztsko bylo dobrze NAPEWNO BEDZIE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×