Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość
AAAAA;) hhe ale świetny pomysł:) Ja pracuje w wojsku.. tylko,że w korpusie słuzby cywilnej.. wiec naokoło sami żołnierze..w pracy heh i w domu ( facet) żołnierz zawodowy( ale nie pracujemy razem..mój facet w głównej Bazie Lotniczej ja w Jednostce Wojskowej)..i czekamy teraz na synka...mój narzeczony już się szykuje by i on był zołnierzem:D:D heheh/... w końcu jak rodzinka zołnierska;) Ogólnie to w wojsku bardzo mi się podoba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tesciu tez jest zawodowym żołnierzem ,brat męża tez pracuje w wojsku i mój wujek:) I przez nasze hobby nie zdziwie sie jak pierwszą zabawką nazego malucha bedzie pistolet:) Nawet nasz pies nosił huste w moro:) Dodatkowo mąż interesuje sie ASG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No prosze prosze:) fajnie:) Wojsko tez jest i u nas pasja.. nie tylko pracka;) Wiec Menia na co czekacie wstepujcie do Korpusu np podoficerów lub oficerów zawodowych;) Teraz cała Profesjonalizacja.. juz dobrze dziala.. nabór na kandydatów na Żołnierzy zawodowych trwa:)... I nie trzeba odbywac zasadniczej sł wojskowej by sie dostac;)...marsz do swojego WKU i spełniac marzenia;) hehe...ale to już po porodzie:* buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było napewno:) Ale mamy w planach zostać za granicą,moze to sie poźniej zmieni ale na dzien dzisiejszy lepiej i łatwiej żyje nam sie w UK:) I również buziaki dla waszej trójeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No kochana nie dziwie sie:) Pewnie,ze za granica jest lepiej:) Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam BRZUSZKI:) Gotuje obiadek...i zaglądłam na chwilke...od jutra 3-dni spedze u dzieciaków wiec raczej sie nie bede odzdzywac:( WITAJ KASIA:)Ja mam pare ciuszków...które zaczełam kupowac po USG w 22tc:)jak juz wiedziałam ze chłopak:)wiem ze moja mama ma sporo...ale u siebie w domku ma kazałam przywiezc jak juz dzidzia bedzie z nami i moja ciocia...tak samo:)Ale w styczniu planuje juz pokupic wszytsko co najpotrzbniejsze... MARTA wiem jak to jest ze zgaga...ja mam cały czas...a jak juz nie moge wytrzymac to pije MLEKO:)i to pomaga:) Dziewczyny mam juz dosc \"SIARY\"strasznie mi leci w nocy pizama cala uplamiona:( życze miłej niedzieli KOCHANE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maju:) co do siary to mozesz sie zaopatrzyc w wkładki ja już je zakupiłam bo juz tez w nocy miałam taką sytuacje:) a co do zgagi to właśnie mam ją po produktach mlecznych najgorzej po śmietanie , teraz pije mleko bez laktozy bo cos teraz w ciąży normalne mleko mi nie słuzy, cały czas miałam biegunki, no a teraz wkoncu nawet mogę spokojnie zjesc płatki w mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Meniu mamy wstepnie date slubu narazie cywilnego na wrzesien.. mielismy brac rok temu...ale siostra mojego Kamila ciezko zachorowała i przesunelismy o rok... na szczescie teraz juz jest wszystko oki. Dzidziulek wiec bedzie z nami juz jak cos;) I u mnie wystepuje zgaga najgorzej jak leze po jakims sporawym posiłku.. np po obiedzie bo np rano po kanapce nie mam.. Dziewczyny dużo Wy jadacie w ciazy???Tzn jak min wyglada Wasz dniowy jadłospis. Ja min jem rano 2 kanapki=jogurt i kawa zbozowa ..( przypuscmy ok 9 rano)... potem ok 11-12 jem banana, jakis owoc badz jakas slodkosc:) ok..15-16 obiad...i jak jestem czsaem glodna ok 18 -19 zjem kanapke.. i popije sokiem z grejfruta np... Ost mi koleznaka pow ze strasznie malo jem..ze ona w ciazy to 2 razy tyle jadla... malo???? jak jest u Was??? Bo mnie zmartwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja dzis prawie cały dzień przeleżałam,właśnie skończyliśmy oglądać film \"Dom z piasku i mgły\" jeśli ktoś lubi filmy obyczajowe to polecam:) Upatrzyłam sobie na allegro komplet do łóżeczka, Piękny:):):) Chciałabym zielony,ale planujemy wymalować ściany w kolorze śliwki,więc raczej nie będzie pasował, może coś w beżu:) http://allegro.pl/item509386923_10_cz_posciel_100x135_mamo_tato_2_gratisy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Legally,ze ja jem więcej. Rano ok 9 śniadanko-bułka,czasem 2 lub kanapki, za około 2 godziny kolejna kanapka, ok 13-14 jem zupę,a o 16 Jacek wraca do domu i jem wtedy drugie danie, potem około 18 muszę znów coś zjeść,no i po 20 kolacja.W między czasie jest jogurt lub banan. Nie potrafie opanować apetytu,bo kiedy zaczynam być głodna robi mi się niedobrze,a gdybym dłużej poczekała,chyba bym zasłabła. Czasem próbuję kolejnego krokieta zastąpić sałatką z owocow,ale na długo mi to nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally, ja też chyba ciut więcej jem. Właściwie to podobnie jak Kijaki, bo i 1sze śniadanie i 2gie. Potem jakiś drobny obiad między 13-14 i jak mąż wróci do domu to drugi raz z nim jem. Wieczorem też mam jakby dwie mniejsze kolacje a i w ciągu dnia i jakieś słodycze albo owoce. W każdym razie po wadze tego nie widać, bo tylko 5kg mi przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No dziewczynki ja chyba zaczne wiecej jesc bo martwie sie o mojego maluszka,ze nie dostarczam mu maksymalnej dawki dziennej;) heh... Podobno dzieci sobie poradza i "wezma" z mamusi.. apotem mama ma niedobory i zle wyniki morfologii heh;) Jakos tak nie czuje megaapetytu jem przewaznie kiedy jestem glodna.. a przytyłam jak narazie 6 kg. chyba zaczne wiecej jesc.. wszystko dla dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie przejmuj się tym,bo jeśli nie masz ochoty,to widocznie dziecku wystarczy tyle ile jesz:) Ja jem naprawdę za dwóch, przed ciążą wystarczyło mi śniadanie w pracy o 11 i obiad w domu, kolację bardzo rzadko jadłam,więc teraz mój mąż nie może się napatrzeć na ilości które pochłaniam. Z wagą jest dobrze 6kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kijaki ale Ty jestes szczuplutenka:) Ja zawsze wazylam normalnie ok 58-59 kg a mam 170 cm wzrostu... a teraz 65:D... za 3 mies na pewno z 70 bedzie;D...no ale w koncu to brzusio z zawartoscia najwiecej wazy;).. ogolnie chyba 10-12 kg przytyc w ciazy jest takie najbardziej obiektywne... z tego cos lyszalam dla kobiet z normalnym BMI...( ja mialam zawsze w normie przed ciaza..normalna sylwetka)... Kijaki Ty masz chyba malutkie BMI( sprzed ciazy:)?... wiec spokojnie możesz przytyc więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczupła,ale też bardzo mała-160cm, przed ciążą ważyłam 48-49kg, czyli prawie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally, mój lekarz też mówi że nie trzeba się zmuszać do jedzenia. Jeśli teraz masz dobre wyniki to widać więcej Ci nie potrzeba:) Przecież się nie głodzisz, więc myślę że nie ma się czym martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane! Legally nie martw się , że mało jesz widocznie tyle potrzebujesz, ja przytyłam tylko 3 kg. Zobaczcie na fotosik mam nowe zdjęcie mojej malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam po swietach :) Przez te pare dni moglabym spac i spac na okraglo :D Zoladek rozciagnelam do granic mozliwosci.. Wogole to zaczelam III trymestr! Teraz to juz z gorki bedzie mam nadzieje :) Jest mnie 9 kg wiecej ale to juz 7 miesiac wiec chyba oki :) Legally ja tez jem duzo wiecej, ale jezeli ty nie chodzisz glodna to jest oki... Dziekuje wszystkim za zyczenia świateczne i od razu przepraszam ze nie odpisywalam ale dopiero teraz siadlam przed kompem :D CO do czkawki - to tez czasem czuje rytmiczne podskakiwanie.. a kopniaki czuje zazwyczaj pod zebrami lub calkiem z boku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally faktycznie fajnie ze jak bedziecie brac ślub to maluszek bedzie juz z wami:) Ja w sumie pierwsze sniadanie zaczynam o około 5.45 bo mam na 7 do pracy wtedy jem np.płatki z mlekiem, później w miedzyczasie gdzies około 8 jem kanapke lub owoca, potem 10 znowu kanapke,owoca a czasem cos słodkiego i do tego herbate, potem jak przychodze do domu to jak mi sie chce gotować albo mąż ugotuje to jem obiad gdzies około 13.A potem to co chwile siegam do lodówki po cos jak juz jestem w domciu. I przez tą prace wcale nie jem tak jak powinnam.No ale jak za 6 tygodni pójde na macieżynskie to wkoncu bede mogła normalnie zjesc. Kijaki te komplety poscieli do łóżeczka są przepiękne:) Mi mama bedzie szyła do łózeczka z flaneli bo dla mnie te w sklepach to są nieprzyjemne w dotyku, no i chcem cos adnego do wózka. Teściowa zrobiła na drutach pled w kolorze kremowym bede tez miała do wózka jest śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można otworzyć zdjęcia na fotosiku, strasznie długo się ładuje, tak chciałam wam pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja obejrzalam.Mamy bardzo kształtem podobne brzuszki z tym,ze mój troche większy:)Martwi mnie to,że juz sporo ponad pepkiem tego brzucha jest.Wy macie jeszcze raczej dosyc nisko.Niestety odczuwam to juz przy oddychaniu.Nie wiem dlaczego,ale znacznie lepiej lezy mi sie na lewym boku i wtedy jest to mniej dokuczliwe.Dzisiaj rano potwierwłam wszystkie okna(-5st),bo myslałam,że sie udusze. Powiem Ci Legally,że malutko jesz.Ja nawet przed ciaza jadłam zdecydowanie więcej.Ale to dobrze,bo zachowasz ładna figure. Ja nie jestem taką optymistka jeśli chodzi o przytycie-nastawiam sie na jakies 20 kilo wiecej.Teraz jest 10 a miedzy 7 a 9 msc tyłam ostatnio najbardziej.No coż,tak widocznie musi byc.Byłam szczupła przed ciaza może nie bedzie pozniej tak zle:) Kurcze rzeczywiście czas leci trzeba po mału kompletowac wyprawke.Powiem Wam,że juz mam pomału dość tej ciazy.Chciałabym juz żeby byl kwiecień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kwietnioweczki!!! Grubasek Apple_Seed melduje sie po Swietach!:) jadlam nie za dwoch a za trzech... U mnie 10 kg na plusie....Mam nadzieje ze nie dojde do 20kg, bo tak 15 to jak dla mnie moze byc:) W zwykly dzien zjadam mulsi na snianie potem jakies drugie sniadanko, lunch w pracy czyli np kilka kanapek albo jakis ryz z kurczakiem potem objadek i mala kolacja. POmiedzy posilkami zjadam owoce, kefir, orzechy, slodycze... Jem kiedy jestem glodna ale staram sie ograniczac porcje... Kijaki - ogladalam juz kiedys ta posciel, jest sliczna mnie mnajbardziej podobaja sie proste wzorki np. pepitka czy krateczka chociaz te zyrafki tez przeslodkie sa. Ja najprawdopodobniej bede kupowac tylko podsatwowy zestaw poscieli tzn kolderke, podusie, ochraniacz i przescieradlo bo pokoj juniora urzadzimy w takim stylu ze np. baldachim srednio bedzie pasowac chociaz strasznie jest uroczy:) Najbardziej sie ciesze ze mam jeszcze tydzien wolnego, ach ale sie wybycze!!:)...Swieta mialam intensywne, ciagle kogos odwiedzalismy no i to obzarstwo...Ale od teraz luzik, moze skocze jakies promocje poogladac, czy dzieciece ciuszki itd, tez sa przeceniane? Moze uda mi sie tez znalzesc jakas kreacje na Sylwestra, chociaz nie bede przesadzac bo idziemy do znajomych na kilkuosobowa prywatke. Sciskam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta śliczny masz brzuszek!!! :):):) Mnie coś przed chwilą napadło i zaczęłam sprzątać łazienkę. Oczywiście dostałam reprymendę od babci,ze to niedziela i nie można nic robić,ale wczoraj byłam taka słaba,ze zostawiłam sobie ją na poniedziałek,tyle ,że nie mogłam juz wytrzymać i ją posprzątałam:) Na jutro mam spokój. Na dziś już się żegnam,czas na kolejny seans filmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia to ja jem ok. 8-9 kanapkę lub bułeczkę, ok. 11-12 kawka i mnóstwo mandarynek lub jabłko, potem ok. 14-15 mąż wraca i jest obiad, ale często go nie jadam tylko jakaś kanapka i znowu owoce, ok. 19-20 też kanapka lub owoc. Dla mnie obiad może nie istnieć choć przyznaję, że w ciąży jem go częściej bo przed ciążą wcale nie jadłam. Czasem wciągnę jakiś jogurt choć w ciąży nie podchodzi mi, od czasu do czasu zjem też jakieś ciacho. Podobno jak na dwa dzidziole w brzuchu to też mi mówią, że mało, ale ja sie tym nie przejmuję bo wyznaję zasadę, że jem nie za trzech a dla trzech, a waga swoją droga i tak idzie w górę. Teraz pewnie jakieś 7 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79......Kasia...29......Żary...............30.03.0 9. ..córcia Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09...Gabryś mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09...Noemi Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska......05.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9.Gabriela natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9.Samanta Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Wojtuś Martenka84....Marta....24.....Koszalin........10.04.09.. . matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. ..Kubuś Sunny9... Olka........24......pomorskie.......20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09...Nadia alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09...Olivia venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ...Kamilek nandii........Ela........32........Złotoryja.......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ... czesc ;) mam nadzieje, ze skopiowalam wlasciwa tabelke, znalazlam ja 7 stron wstecz. ja wczoraj niedosc, ze miala zgage, dzis troszke slabsza jest, to dodatkowo boli mnie biodro prawe. czy chodze, czy leze, czy zrobie krok w bok boli... dzis na gg odezwal sie do mnie moj ex narzeczony. bylismy razem 15 miesiecy. pogratulowal mi ciazy i okazalo sie, ze jego dziewczyna tez w ciazy. i tez ma termin na kwiecien ale kilka dni pozniej niz ja, a moj termin wypada dokladnie w dniu urodzin bylego. w ogole w szoku bylam, bo nie odzywal sie do mnie od hoho i jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny czy Was tez bola rece???Jak jest u Was???Normalnie od jakiegos tyg jak cos dluzej trzymam lub wyzej podnosze bola mnie miesnie rak... nie wiem.. od czego to zalezne...jak chce juz kwiecien;P Dzis najdałm sie porzadnie na kolacje.. bo odczuwałam duzzy głód po spacerku..ze znajomymi:).. i maluch teraz szaleje;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wesolutka mnie tez boli biodro:P:P.... czasami raz na tydz przez pół wieczora meczy czasami czesciej... masakra:/ Pomaga na to magnez:) Polecam w kapsułkach magne +b 6. Odkad biorę reggularnie 2 razy na dobe bol jest o wiele mniejszy i rzadszy:) Ja to wogole jestem jakas obolała w tej ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez opchalam sie na kolacje ;) zjadlam 3 kanapki, wczesniej troche ciasta i do tego kilka mandarynek. normalnie lubie mandarynki ale w ciazy to juz moja milosc :D sprobuje z tym magnezem. kiedys bralam bo w pracy strasznie puchly mi nogi, troche pomagalo ale nie do konca. a teraz ide pod prysznic a pozniej spacku. my tez planujemy slub jakos sierpien wrzesien. wczesniej nie, bo dopiero w czerwcu konczy sie zaloba po tesciu. no to branoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79......Kasia...29......Żary...............30.03.0 9. ..córcia Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K......31.03.09.. .Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów...........01.04.09 ...Agatka kkarolina......Karolina. 28...Szczecin..........01.04.09...Gabryś mroweczki...Martyna..25......Mielec........ ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.......02.04.0 9... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan.. 02.04.09...Noemi Inka83.........Irena.....25........Pszczyna.....02.04.09 ...Robert mikolajamama...Aga....26.........Poznań.......03 .04.09.Mikołaj eliza ............Eliza.....25......Białystok...... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury ........03.04.09... umbrella82......Kinga...26.....małopolska......05.04. 09 Adaś Monixyz........Monika..29......Mazury.........05.04.09.. . MaJa86....Marzena.....22......Kraków.........05.04.0 9.MaTeUsZeK syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska......06.04.0 9.Gabriela natala007...Natalia...20......Warszawa..... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ....06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....07.04. 09...chłopiec legally blonde 86..Marta..22..Warszawa........08.04.09...Bartek wesolutka......Marta.......24.....podlaskie.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice.......08.04.0 9.Samanta Lilka79......Lilka......29.....Warszawa..... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin............10.04.09 ...Krzyś Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie......10.04.09.. . martusiatko....Marta....24.....Szczecin.......10.04 .09...Wojtuś Martenka84....Marta....24.....Koszalin........10.04.09.. . matyjasowa...Malwina..23......Będzin..........11.04.09.. . Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk...........11.04.09. .. 25wiki........... Diana.........25.....Kielce.......13.04.09....Patryk Mocca85.........23............Warszawa....... 14.04.09....chłopiec rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik.........15.04.09 ... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.......15.04 .09.Kacperek alison28.......Justyna...28.......Krakow.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów........20.04.09. ..Kubuś Sunny9... Olka........24......pomorskie.......20.04.09..Nikodem mimmy.....Aga......32.......Krakow.............20.04.09. .. katarina67....Kasia....29....grudziadz........20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopo....21.04.09 ... córcia basiunia*...Basia....29........Śląsk..............22.04. 09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk...............24.04 .09... gosian.....Gosia....28........Gostyń............25.04.09 ... joasia82...Asia......26........Poznań...........25.04.09 ... baderka...Justyna...31.........Piła..............26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk......... ......26.04.09...Maciuś Menia21...Marzena...23....Edinburgh..........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska........26.04. 09...Nadia alexandra2p..Ola......29.....Dublin..............26.0 4.09...Olivia venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk......27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa........28.04.09 ...Kamilek nandii........Ela........32........Złotoryja.......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__..........30.04.09 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×