Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Mróweczki ja też biorę żelazo 2x dziennie i to już chyba od miesiąca, ale nie odczuwam z tego powodu żadnych negatywnych skutków, ale jak w poprzedniej ciąży brałam to też mnie lekarz uprzedził, że mogę się źle czuć, ale z wyborem trafił i wtedy i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz: Witam wszystkie, u mnie piękne słonko świeci od rana. Z łóżka ciężko mi się wstawało bo maluch szalał od 4 i nie dał mi spać. Jak tylko zasypiam na boku to strasznie kopie i muszę odwrócić się na plecy i wtedy nie mogę zasnąć. I jakoś nisko się usadowił wczoraj i naciskał na pęcherz mocno. A poza tym dziś na 14 idę do dentysty i strasznie się już denerwuję, ale mam nadzieję, że wszystkie ząbki zdrowe i nic się do leczenia nie znajdzie. Żelazo biorę już od jakiegoś czasu raz dziennie i też nie mam po nim żadnych dolegliwości. Biorę Biofer Folik. Dziś po południu muszę zrobić jakieś zakupy na sylwestra, bo przychodzi kilku znajomych, tylko do końca nie wiem co kupić. Na pewno będę robić jakas sałatkę, ale zastanawiałam się czy może coś na ciepło też zrobić? Tylko co? Nie mam pomysłu jakoś. Aaa - kojarzycie reklamę kaszek Bobovita? Rozczula mnie ta reklama strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison wszystkiego dobrego orzeszku ja tez sie poryczałam jak to czytałam super poprostu dziewczyny moj tez sie ze mnie smieje ze ciagle cytuje ktoras z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często mężowi opowiadam o Was, zawsze jak przychodzi z pracy rzuca mi pytanie z uśmiechem "byłaś na forum, co tam na forum?". Czasem jak mu opowiadam, że któraś ma jakiś problem z ciążą i idzie z tym do lekarza to po jakimś czasie wykazuje zainteresowanie i pyta czy dziewczyna się odzywała i co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Głowa niestety znowu mnie boli.Ja tez mam brać zelazo,ale tego nie robie,bo jest mi po tym niedobrze jak cholera.Mam tylko lekko obnizone zelazo wiec mam nadzieje,ze nic mi nie bedzie.Nie potrafie sie zmusic.A z zaparciami to prawda-po zelazie sa jeszcze gorsze. Dziewczyny mam pytanie.Dostałam w prezencie serum na rozstepy tylko nie wiem czy moge go uzywac.Nic nie pisze o ciazy a w necie tez nie moge sie doszukac.W kazdym razie skład jest taki:L-karnityna,ekstrakt z zielonej kawy(nie wiem co to za cudo?)i cos co sie nazywa perfeline????? Wesolutka dzieki za zaproszenie.Zebys kiedys sie nie zdziwila jak stane pod Twoimi drzwiami :):):)he...he.... Jak Kijaki wyspałaś sie:)?Bo ja jak zwykle jestem z rana skopana i obolała.Niestety może być tak,że dzidzi sobie zakoduje taki rytm spania i jak sie urodzi to bedzie nam sie po nocach wydzierał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Sorki ze wczoraj nie napisalam ale wrocilam bardzo pozno. Wszystko jest w porzadku tylko narazie mam lezec przynajmniej dwa tygodnie plackiem. Lozysko sie nie odkleja , z dzidzia wszystko w porzadku, nadal dziewczynka:) Pani doktor powiedziala mi ze podczas upadku z powodu nacisku rozwarla mi sie szyjka macicy i stad to krwawienie , wczoraj jeszcze troche bylo po badaniu ale wszystko bedzie dobrze. Ciesze sie ze tak lekko upadlam bo gdyby cos mocnej to nie wiem co by sie stalo. Mam za to nowe wiadomosci miedzy 2 a 4 kwietnia mam zaplanowane cesarskie ciecie. O ile mi sie uda do tej pory donosic. Nie mam mozliwosci porodu naturalnego niestety. ZAniedlugo moja gin mnie umowi z ordynatorem bo bede musiala wypelnic z nim jakies dokumenty w sprawie planowanej cesarki. Nawet nie wiedzialam ze to tak sie robi. Poza tym juz jestem spokojna. Moja corcia w dzien to co chwile kopie natomiast jak ide spac to budzi sie dopiero razem ze mna mam nadzieje ze jej tak zostanie. Alison wszystkiego naj naj!!!! Emocje mi wreszcie opadly pozostala tylko \"zryta psycha\". Teraz bede strasznie przewrazliwiona az do samego konca ciazy. Caly czas chodzi mi po glowie co by bylo gdyby....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zszokowana. bo okazuje sie, ze moje dziecie szaleje w nocy a ja tego nie czuje nawet. moj A wrocil bardzo pozno i o 2 polozyl sie spac. ja czulam ze jest obok wiec sie wtulilam w jego plecy przez sen i odplynelam. a dzis sie dowiaduje, ze w momencie gdy ja wtulilam sie w plecy jakos dotykalam bzuchem do posladkow A to on czul, jak maly sie kreci i to bardzo mocno czul :P :D a ja sie smieje, ze maly w koncu ojca w dupsko troche skopal heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) mareneu1 mi na zaparcia pomogły suszone śliwki,a gdy już nie mogłam to czopki glicerynowe,są naprawdę dobre. U mnie remontu ciąg dalszy,musimy zamienić sypialnię na gościnny,bo ciągle wyskakuje nam grzyb pod sufitema w takiej sytuacjii,niemożemy mieć dziecka w takim pomieszczeniu. Od ponad roku próbujemy pozbyć się cholerstwa,już dom ociepliliśmy i znów nam wyskoczył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Iza, że wszystko w porządku. Ja też jestem przewrażliwona jeśli chodzi o ciążę. Nie myślimy o zagrożeniu do czasu aż nie spotka nas jakieś nieszczęście. Później to już ciągle o tym myślisz aż nie zobaczysz i nie dotniesz dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison o dziwo miałam dziś bardzo spokojną noc, synuś się zlitował nad mamusią i nie dokuczał:):):) Jak się dziś obudziłąm to Jacek miał wielką radochę,bo podobno w nocy strasznie chrapałam,teraz chodzi i rozpowiada ,ze ja jego kopie,a jestem 100% gorsza. Ja też mam cesarkę,ale lekarz nie podał mi jescze terminu,muszę go zapytać przy następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabart to dobrze, że lekarka Cię uspokoiła. Jak sobie pomyśle o tym doktorku który Cię tylko nastraszyl ... wrrr Mój doktorek mi ostatnio mówił, że dzieci są najaktywniejsze w brzuszkach między 22 a 2 w nocy:) rano najmniej, hmmm mnie jeszcze moje maleństwo nie obudziło Gosian a kiedy nam pokażesz swój brzucholek? Ciekawe czy wygląda inaczej przy bliźniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka chętnie bym Wam pokazała, ale ja nie mam albumu na fotosiku. W ostatnich w 2 tygodniach tak mi brzuszek wypchnęło, śe doszłam do wniosku, że taki brzuch to ja miałam z Dawidkiem w 8-9 miesiącu. Boję się jak to będzie teraz w 9 m-cu brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Filka sliczny brzusio:) jaki zgrabniutki:) Mróweczki biore magne +wit b6 bo podobno lepiej sie wchłania:) Nie mama jakis mega zaparc i dobrze sie czuje..a biore 2 razy dziennie..za to nie mam zadnych dretwien i skurczy i kosci biodrowe mniej bola:) Izabart extra!:) Bardzo się cieszę,że wszystko oki. Cesarka... juz jestes spokojna.. wiesz co Cie czeka i kiedy dzidzia min będzie ochodziła urodzinki:) hehe...A moge zapytac czemu cesarka? Potwierdziło się to łożysko przodujące? Mnie też cisna spodnie ciązowe... wiełam rozmiar 36 w 4 mies ciazy i teraz nieco przymałe;)...ale z duza gumka wiec jeszcze z mies pochodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Izabart super, że wszystko jest dobrze, dużo wypoczywaj i nie forsuj się.Widzę, że Alison ma urodziny w tym samym dniu, co ja. Dołączam się do życzeń: zdrówka,spełnienia marzeń, szczęśliwego rozwiązania i dużo miłości. Zmykam dziewczynki szykować urodzinowe party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesarka z powodu zwezenia miednicy , lozysko mam na przedniej scianie czyli prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabart ciesze sie, ze wszystko w porzadku. wypoczywaj teraz duuuzo :) Arleta wiec dla Ciebie rowiez wszystkiego dobrego z okazji urodzinek :) spelnienia marzen i zdroooooweczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Arleta Ty tez masz urodzinki? to wszystkiego najlepszego, zdrówka dla Ciebie i maleństwa, łatwego porodu i wiele radości:) Dzieki za pochwały brzuszka, fajnie, że uważacie go za zgrabny bo ja go tak jakoś nie widze Gosian chyba rzadna z nas nie miała konta na fotosiku więc zachęcam do założenia:) czy rzadna się pisze przez \'\'rz\'\' czy \'\'ż\'\' bo nigdy nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Filka fajny brzusio. Wrzuciłam na fotosik zdjęcie 3D buzi mojej malutkiej. mamy problem z imieniem moja córka chce Zuzie ja Laurę, a mąż jak zwykle nic nie wymyśli tylko się śmieje z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison i Arleta, najlepsze życzenia urodzinowe! Przed chwilą przyszło łóżeczko:D Paczka jest po prostu gigantyczna, więc niestety nawet nie będę się sama zabierać, żeby zajrzeć do środka. Poczekam na męża. Strasznie się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALISON I ARLETA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDRÓWKA, MIŁOŚCI, SZYBKIEGO PORODU, ZDROWYCH DZIECIACZKÓW I SPEŁNIENIA MARZEŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
Hej Dziewczynki! Czy posiadacie jakiś sposób na pozbycie się kataru i kaszlu. W poniedziałek przed świętami zachorowałam. Wydawałoby się, że to nic takiego ale ja od tamtego czasu nie mogę w nocy spać bo co kilkanaście minut budzi mnie napad duszącego kaszlu albo ogromny katar. Lekarz przepisał mi antybiotyk w sprayu ale nie bardzo pomaga. Co ja w takiej sytuacji mogę sama wziąć aby nie zaszkodzić dzidziusiowi a jednocześnie zmniejszyć ten ogromny katar i kaszel. Swoją drogą nie wiem jak radzi sobie moje dzieciątko w brzuchu kiedy ja tak non stop kaszlę i zaciskam mimowolnie mięśnie brzucha. Jeśli coś w tym temacie przychodzi Wam do głowy to proszę piszcie bo jestem wykończna fizycznie i psychicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam problem z katarem i kaszlem. Pomogły mi inhalacje, syrop sosnowy (bez recepty ze wskazania lekarza) syrop cebulowy własnej roboty i 6 dawek oscillococcinum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison i Arleta wszystkiego najlepszego!!! Stokrotko polecam Oscilloccocinum i syrop Stodal lub Drosetux - sa to leki homeopatyczne wiec napewno nie zaszkodza.. i psikaj gardlo tantum verde - ziolowe :) a jak nie bedzie przechodzic to przejdz sie znowu do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
Dziękuję Wam Dziewczynki! Będę próbowała. Zaraz napiszę mężowi aby w drodze z pracy kupił w aptece co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabart.. w takim razie juz wszystko wiesz.. super ciesze się,że wszystko się wyjaśniło i maluszek dobrze ma się;) ja zaraz lece jakies filmiki na DVD kupic fajne bo mojemu mężowi sie w Sylwestra zachciało fimów ogladac jak mamy spedzic go w domku:D Nie mam kompletnie pomysłu na jakis fajny film... moze polecicie coś dziewczynki??? Co Wam sie np ostatnio podobało??? Ja tez pokasłuje... pije mleko z miodem codziennie wieczorkiem...ehhh zima i jej uroki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Arletko!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally ja ostatnio oglądałam Babilon i Malowany welon, mogę polecić:) ale zalezy co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×