Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Pola moj maz nie lubi tej poduszki wlasnie z tego powodu ze przutulam sie do niej czesciej niz do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ojej widze dziewuszki,ze bede musiała tych pieluch tetrowych dokupic ok 30 jeszcze;) heh..może jutro się wybiore.. podobały mi się bardzo w Smyku ost z takimi śłicznymi wzorami:) Kiedys to były białe i tyle.. a teraz tyle wzorków nadrukowanych,ze zdecydować się nie mogłam wybierajac ost 5;)... Zgadzaja Wam sie wagi dzieciaczków z tej tabelki z tyg ciazy?? Ja jeszcze nie moge nic porównac bo moja dzidzia byla mierzona w 22 tc.. i wtedy wazyla 508 gr czyli oki;)...Jak to u Was w tej chwili wyglada piekne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wazony byl w 21 tyg i wazyl 468.. wiec nie wiem :D ale tak sie zastanawiam bo jak mam przewidywana wage przy porodzie 4600 to 40 tydz to co powyzej 100 centyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja znowu niedawno wróciłam z pracy i jak zwykle zanim sie położe spać to musze was przeczytać i sie przywitać:) Witaj smart:) jestem poprostu wykończona,sobote i niedziele mam wolną jeszcze tylko jutro sie umęcze. Co do pieluch tetrowych to mam i ch 9 ale chyba jeszcze dokupie z 3. Gosian trzymam kciuki za synka aby szybko wyzdrowiał:) Tak sie rozpisałyście ze nie wiem sama co jeszcze napisać . Njawyżej później sie odezwe a teraz ide sie położyć. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kamień spadł mi z serca bo to tylko jakaś drobna infekcja i wygląda, że dalszy ciąg ząbków. Na szczęście osłuchowo czysty. Legally u moich dzieciaczków waga się prawie zgadza z tabelką. Trochę się przeraziłam bo chyba komoda mi nie starczy na te ciuszki. Na razie wyprałam jedna partę białych ciuszków. Teraz pierze się druga i potem jeszcze trzecia, a gdzie kolorowe ciuszki. Już widzę minę mojego męża jak zobaczy ta stertę ciuszków do prasowania :) Nie spodziewałam się, że tyle tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mróweczki chyba tak- powyzej...bo gorna granica tzn max wynosi 4119 gr.ale pewnie tyle norm ile lekarzy;)...ale to minimalna roznica!... Optymalna waga to ta w srodku a minimalna ta pierwsza..chyba;) Moja koleżanka mi opowiadała,ze tydz temu jej siostra urodzila dzieciatko w 37 tc( zdrowiutkie:)...ale 2 tyg wczesniej odszedl jej zwiastunujacy czop sluzowy... a ona nie zauwazyla go...bo.. wydzielina jest bardziej obfita w 3 trymestrze..i myslała,ze to po prostu upławy... tak sobie pomyslałam.. tak ciezko ten czop rozróznic od upławów??? Przeciez chyba taki czop jest zabarwiony krwia lub żółcia i bardziej obfity???A upławy przeciez sa takie białawe...wiecie dziewczynki jak to jest? Bo juz zaczełam myslec ,ze i ja nie odróznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally ja nie pamietam zeby mi jakis czop odchodzil.. zastanawialam sie nawet czy mozna wogole go nie miec :D:D ale raczej nie wiec moze on moze sie jakos rozpuscic lub cos.. bo mi nic nie odchodzlo na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ja już nie wiem jak z tymi czopami;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie kojarze momentu, w którym mi odszedł czop, ale moja koleżanka rodziła w grudniu i jej czop odszedł właśnie taki zabrawiony krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki a jak to jest z tymi szczepieniami maluchów??? Czy co i jak powie mi lekarka w przychodni na pierwszej wizycie z maluszkiem czy kiedy??? Zamierzacie szczepic dzieciatka przeciw pneumokokom???Może któras wie w jakim wieku daje sie pierwsza dawke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ale się dziś nachodziłam, musiałam jechać do pracy,potem pochodziłam po sklepach i jestem starsznie wykończona:( Wkurza mnie juz mój brzuch,bo wystarczy,ze pochodzę 20 minut i od razu strasznie się spina i zaczyna boleć.Teraz mnie znów kłuje w pochwie:( Czekałam na przyjaciółke w knajpie i dosiadł się do mnie jakiś chłopak,zaczął zagadywać,już mnie to irytowało,więc zaczęłam się zbierać do wyjścia, jak jeszcze siedziałam zapytał mnie czy mam dzieci, oj szkoda,ze nie widziałyście jego miny jak wstałam i zobaczył mój brzuch,a byłam bez kurtki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też patrzyłam na naszą poczte,ale Majka nie podała numeru-szkoda:( Orzeszku nie dziwię ci sie,że sie zdenerwowałaś,przecież chodziło o zwykłą życzliwość,ale tak jak napisała Legally-zemści się to kiedyś na niej. Widzę,ze temat ciuszków był poruszany,ja nie mam pojęcia czego kupić najwięcej, jak bylo u Was np z pajacykami i ze śpiochami? Co się lepiej sprawdziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwile żeby się przywitać ;] Mój luby niestety jutro jedzie wiec teraz chce spędzić z nim maksymalną ilość czasu :D Ale Jutro nadrobię zaległości w czytaniu i pisaniu bo trochę się nazbierało ;] Buziaczki mamuśki i nie dajcie się grypie bo obiło mi się o uszy że owa szaleje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaki, dobre pytanie z tymi śpioszkami, sama się nad tym zastanawiałam. Zasmarkana - tak sobie o Tobie pomyślałam dziś, że mąż do domku wrócił i ani na forum ani na gg Cię nie widać:) Ale to oczywiście zrozumiałe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam,jak kupowałam komus z rodziny,to patrzyłam tylko na to czy ładne:) a kurcze teraz to nie mam pojęcia, nie chce nakupic rzeczy,które mogą się nie przydać, dlatrego wole spytać doświadczone koleżanki:):):) No i materiał,wiadomo welur jest ładniejszy,ale tak dla maluszka w domu chyba lepiej mieć więcej rzeczy bawełnianych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sie obudziłąm ale i tak jestem padnięta i krzyż mnie boli. Gosiu ciesze sie ze to nic poważnego z synkiem:) Orzeszky współczuje ,co za wredny babsztyl ale jeszcze ona kiedyś tej swiej uprzejmości pożałuje:) Ja mam jakies 9 bodów na krutki rekaw od 0-3 miesięcy z 3 body na długi rekaw ale wiem ze musze dokupić ale czekam z resztą wyprawki na usg:) Wpracy dzisiaj myślałam ze mis ie kręgosłup przyklei do głowy, mieliśmy lanch na 100 ludzi iobsługiwałam z koleżanka i szefem ,koleżanka sie wściekła ze szefnie wioł dodatkowej osoby aby mi pomogła ale ja jej powiedziałam ze sie zgodziłam tylko to szef mi nie powiedział ze bedziemy sami obsługiwać ,dupek jeden:(,robiłam dzisiaj 7 godz. i pół godz. przerwy wiec naprawde wypoczełam:P A do tego bym sie przwruciła bo jakiś osioł upuscił kawałek owoca na podłoge to szef nawet nie zwrócił na mnie uwagi,poprostu chce mi sie wyć:(,no ale pocieszam sie ze zostało mi 2 tyg. pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Maji to jak sie nie myle to nie podałą nam numeru tel. ponieważ jej e-mali sie nie mógł wysłać i niby miała zmienić adres e-mali wiec nie wiem teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos wiecej mialam spioszkow i kaftanikow niz pajacykow.. teraz mam wiecej pajacykow ale mysle dokupic pare spioszkow i bluzeczek.. w domu uzywalam tylko tych bawelnianych, welurkowe, wiadomo duzo cieplejsze wiec jakies wyjscia itp a ze urodzimy na wiosne... kupuje tylko bawelniane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No tak wiosna już od 21 marca):):):)..niedługo;) heh Kijaki niezła mine musiał miec ten facet...:D.. ciazarna nasza slicznotke podrywac:P Twoj maz by mu dal hehehe;P... Ja tez zasmarkana myslałam dzis o Tobie..:*... i to samo wywnioskowałam co Orzeszek;) hehe;) Tylko nie szalec tam zbytnio;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo w 27c ważyło 1280g, zobaczymy co jutro:) z 1600g juz powinno być. Ja chyba kupiłam za dużo ciuszków w rozm 56:( tak kupowałam i nie patrzyłam co juz mam to teraz mam:( heh bede musiała potem robić wyprzedaż na allegro Czy któraś kupowała pieluszki tetrowe na allegro? bo widziałam, że są o 1zł tańsze niż u nas w sklepie tylko się zastanawiam czy właśnie nie bedą jakieś cieniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja pajacyków używałam i używam tylko do spania. Legally co do szczepień to wszystkiego dowiesz się na pierwszym szczepieniu. Polecam szczepionki skojarzone choć trzeba za nie zapłacić to myślę, że warto bo dziciak dostaje tylko jeden zastrzyk a nie np trzy za jednym razem. Poza tym polecam też szczepionkę przeciwko rotawirusowi droga bo 1 dawka 300 zł a są dwie dawki w odstepie chyba 6 tygodni, ale pozwala maluszkom uniknąć szpitala przy biegunce i wymiotach. Teraz mój mały zakończył szczepienia, ale jeszcze chcemy zaszczepić go 2 dodatkowymi tzn. przeciwko pneumokokom i meningokokom, ale pani doktor kazała przyjść dopiero na bilnas 2 -latka i wtedy go zaszczepić bo wystarczy tylko podać po jednej dawce każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki i nową Smart. Legally, ja mam zamiar zaszczepić dzidzie przeciw pneumokokom, ostatnio w którejś gazecie czytałam kiedy i jakie szczepienia ale nie pamiętam, jak znajde to napisze. Ja już ubranka dla dzidzi mam prawie wszystkie, połowe mam na 56, a drugą na 62 cm. Dzisiaj byłam na zakupach, kupiłam wózek maxi-cosi z nosidełkiem, była promocja http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=48&products_id=802&%3CosCsid%3E , 2 komplety pościleli, jedną feretti http://www.feretti.pl/PL/index.php?option=com_content&task=view&id=465&Itemid=106 i drugą klupś http://www.sklepbobas.pl/?cc=&cp=1524 , kupiłam też ręczniczek i jeszcze kilka ubranek. Dziewczynki a kupujecie jakiś kombinezon?? Ja kupiłam dzisiaj spodenki i do tego taka ala kurteczka jakby z flauszu, i mam zamiar na tym pozostać. Wogóle to jestem zła na siebie, zapierałam się że nie bede kupować zbyt dużo różowych rzeczy dla córci, no ale.... ubranka prawie wszystkie różowe, pościel różowa, wózek też z częścioo rózowy, nosidełko różowe i jeszcze komode mam upatrzoną...też rózową;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dla cory tylko dwa pajacyki, ale bardzo je lubiłam i teraz chcę kupic więcej pajacyków niż spiochów. Do spania i na \"po domu\", a na wyjście jakies luźne spodenki, bodziaki, koszulki (takie bardziej dorosłe ubranka) Wyciągnelam męża do ikei ;) Mialam kupic ten podkład do przewijania, ale zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że strasznie często będzie to trzeba prac, długo będzie schło... a taka ceratka jak mialam (podobna do tej bodajże Orzeszka) szybciej schnie... Kupiłam za to ręczniczek z kapturkiem http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10124731 - jeden już miałam i pojemiczek zamykany z przegródkami na waciki, gaziki itp. W naszym pokoju nie bede miała komody na takie rzeczy i musze to jakoś sprytnie pochowac, zeby nie robic wystawy z dzieciecych kremikow, zasypek, wacikow...a jednocześnie, żeby miec to pod ręką. Powkladam wszystko w kosze wiklinowe, na półce beda znosnie wygladac. Chciałam też dokupic kocyk cieniutki, idealnie by mi pasował kolorystycznie do wózka i fotelika sam., ale był ostatni i to z ekspozycji, trochę \"pozaciagany\" i nadpruty, więc z bólem serca zrezygnowałam... A na dodatek pracownica była tak zgryźliwa i niemiła, że mnie szlag trafił. Poszukam na allegro, może będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Witaj Smart ;) mamy ten sam termin ;D ORZESZKU, LEGALLY - Jak miło że ktoś o mnie myśli :D :** Ja wczoraj memu opowiadałam o Was i ogólnie o forum. :) LEGALLY - jak będziesz, to proszę Cie napisz mi co z tym wojskiem bo teściowa mi mówiła że słyszała że jednak biorą od lutego ; / ja nie wiem... Tak czytam i czytam... I powiem Wam moje drogie że ja jakoś już mniej boje się tego całego porodu... no ale zawsze strach jakiś jest ;] Widziałam że pokupowałyście już pieluchy tetrowe i proszki ;) A ja... jeszcze w tyleee... ;] Uczynię to po ślubie. Przed wczoraj byliśmy zamówić obrączki ;) aj... piękne ;D No i kupiliśmy garnitur dla mego ;D No i w pewnym momencie \" Słysze... zabiorę Cie kochana do SMYKA :D\" Ucieszyłam sie... bo faktycznie chciałam tam wstąpić... myślałam że sobie pooglądam popatrzę na ceny... A On mi pokazuje kojec taki duuży i z zadowoleniem mówi że taki kupimy ;] No cóż mogłam rzec ;D i tyle było mojego oglądania, a i w biegu zerknęłam na butelki i smoczki i rzuciłam okiem na kosmetyki... i już wychodziliśmy... bo przypomniało mu sie o jakimś tam sklepie ;D A dziś o 6 rano już pojechał... eh... i wraca 2 lutego. Czekam na niego i na moja wizytę u Ginka żeby synka naszego zobaczyć ;D A za niedługo muszę się zebrać i iść odebrać wyniki moczu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Kasiak nasze dziewczynki będą miały taką samą pościel z feretti bo też kupilismy różową biedronkę, drugi komplet też kupimy od klupsia bo firma jest z mojego miasta, a poza tym zięciem właściciela firmy jest mój kuzyn :) więc i rabat zawsze duży :) i gratisy :) Dla synka wszystko tam kupiliśmy i zaoszczędziliśmy jakieś 200 zł a w prezencie dostaliśmy jeszcze przewijak drewniany z 2 półkami do łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się tylko... Póki co jakaś taka zaspana jestem, idę po jakieś śniadanko i herbatkę żeby się rozbudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewuszki!:) Zasmarkana.. myszko zadnego poboru juz na 100% nie bedzie tylko profesjonalizacja czyli słuzba zawodowa!!:)..Wiec spokojnie nie słuchaj ciotki.. ja w tym na codzien siedze;) eheh.Tzn nie mamy na dzien dzisiajszy Rozp MON mówiacego o dokładnych przepisach..ale ustawienia sa już potwierdzone... pobór został zawieszony. Straszna miałam dzisiaj noc.. nie mogłąm wogołe spac..zerwałam się na jakims bezdechu..było mi duszno i goraco..i maluszek mój cała noc turbował mi brzuszek;)...Po południu mam gości więc spadam szykować jakis deserek;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się :D Oj,legally moja noc też była nieciekawa ,obudziłam się o 1 na siku,zasnąć póżniej nie mogłam:(a jak taki porządny sen załapałam to budzik zadzwonił,bo do laboru musiałam iść :o Gosia,a Klupś ma swój sklep firmowy? Spadam ogarnąć troszkę mieszkanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×