Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

witam sie laseczki ja tez jeszcze zaspana ide wszamac jakies sniadanko i wtedy moze sie obudze legally to jak to teraz jest nie trzeba juz zanosic tych zaswiadczen do WKU bo moj zawsze zanosił z uczelni ze studiuje a teraz zaraz nowy semestr odpisz jak to jest jesli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sylwia ma sklep firmy w Gostyniu w siedzibie firmy na ul. Poznańskiej tj. ta wjazdowa od Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Gosia,będę musiała się w końcu wybrać na zakup pościeli,bo widzę że ja jestem w tyle za Wami dziewczyny:( w końcu posortowałam ubranka,które dostałam od szwagierki i właśnie wstawiam pierwszą pralkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Angelka...hymm wiesz,ze na 100% nie jestem pewna.. od stycznia weszly duze zmiany..a ja od 2 mies prawie non stop na l4.. i zyje maluszkiem moim a nie praca;)..ale podpytam dokladnie kolezanke.. ale wydaje mi sie,ze nie musi nic zanosic.Pobór jest zawieszony jak narazie;).Wiesz moze sie zglosic do swojego WKU.. z ks wojskowa i zzapytac jak to jest u nich z wbijaniem w ks przeniesienia do rezerwy.Czy juz teraz? Czy za ile? Bo wiadomo musza sobie to wszystko uporzadkowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Akurat skończyłam czytać zaległości i wyszło na to że jeszcze wiele mi brakuje, wczoraj prała się pierwsza partia ubranek i z tego co policzyłam to i bodów i jakiś cieplejszy kąplecik muszę dokupić, ani ceratki nie mam - dobrze że to tutaj wszystko opisujecie bo bym niektórych rzeczy wogóle zapomniała kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zimnoo na dworze! Brrr... Widzę mamusie że już pierwsze prania wykonane ;D GOSIAN - Nie masz zbyt dobrze z tym swoim mężem?/ ;D Ja też już bym chciała to wszystko prac i prasować, ale kurcze... nie mam gdzie tego powsadzać... dopiero przed przeprowadzką, jak będę się pakowała to na kilka dni przed to wszystko porobię by w torby popakować, bo teraz mam w reklamówkach i worach a przecież po praniu znowu tego tam nie wsadzę... Chociaż może?? ;D Kto ma przepis na jakąś dobrą herbatkę?/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki mam pytanie... ja tez juz niedlugo zamierzam powrzucac ciuszki do pralki.. a potem gdzie je pakujecie,zeby sie nie zakurzyły?? macie jakies miejsca? Do szafki juz? Czy do jakis torebek???Bo tak sie zastanawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally - mamy ten sam problem ;D Ja dopiero do szafek będę mogła się wpakować na nowym M. A w sumie jeszcze nawet mebelków nie mam kupionych ;D Aaaaaa! A jak nie zdążę?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokłóciłam się z mężem właśnie:( Poszedł wczoraj do kanjpy, a jak już zrobiło się późno to zadzwoniłam spytać kiedy wraca, bo martwiłam się że będzie dziś zmęczony w pracy. A on to odebrał, że ja się wkurzam na niego że gdzieś wychodzi i jeszcze na mnie naskoczył. I teraz też dzwoni i mówi że miałam jakiś ton głosu z pretensją i wmawia mi coś jak wiem że było zupełnie inaczej! Dupek.Ja się martwię a tu jeszcze pretensje:( Aż się popłakałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORZESZKU - eh... ja tez nie lubię jak mi mój wmawia że mam jakiś dziwny ton głosu.. a ja w tym czasie np coś jem. I on się ze mną kłoci że mi coś nie pasuje... My już takie kobietki jesteśmy że się martwimy... a oni czasem to docenią a czasem nie... I jak im coś nie pójdzie po ich myśli to nie dość że sie wyżyją na nas i będą do nas narzekać np. że pan w barze powiedział że ma brzydką fryzurę ;] to im się jeszcze przypomni że dzwonimy wtedy kiedy nie trzeba :D co nie ma w ogóle żadnego związku jedno z drugim :D Faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Czesc. zasmarkana a kiedy byl pierwszy dzien Twojhje ostatniej miesiaczki, bo ja mialam 1.07.08 i tak sie zastanawiam jak Ty liczysz tygodnie. Dziewczyny Wy juz prawie gotowe do przyjecia dzidzi w domu wszystko macie, nie jestem na biezaco z kupowaniem rzeczy, trzeba sie obudzic,bo z jednymi bucikami daleko nie zajde, oj nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zasmarkana mam naprawdę dobrze z mężem bo od kiedy leżę, a leże praktycznie od początku to wszystko na jego głowie, pranie, prasowanie, sprzątanie, opieka nad małym itd. to czasem jeszcze upiecze jakiś placuszek. Chociaż mam ścieżkę z kuchni do sypialni usłaną mąką to jestem z niego dumna. Wiem, że dużo to wszystko go kosztuje bo czasu dla siebie nie ma już praktycznie wcale to jednak nie narzeka i za to go kocham. Ja na razie układam ciuszki w szafie synka bo do komody musimy kupić jeszcze blokady bo nasz mały lubi robić "porządki" w szufladach i wszystko wyrzucać i wkładać po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Smart... ja miałam ost okres 1.07.2008 r...i mam termin wyliczony na 8 kwietnia..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Orzeszku współczuje sytuacji... ale mój jest taki sam.. dzisiaj się wybiera na piwko z kolegami.. jeszcze urodzinowe ( miał urodzinki tydz temu przeszlo, ale nie miał czasu wiadomo praca i obowiazki:P)...ciekawe o której wróci i czy nie bedzie awanturki jak zbyt pózno.. raz zdarzyło mu sie wrócic nad ranem.. to przepraszac mnie musiał potem przez 2 tyg:D.. jak narazie wiecej tego nie powtórzyl... ;) Gosina Twój mąz to skarb:) Pozazdroscic:) Mój tylko..sprzatnie i ugotuje (uwielbia gotowac...mi obiadki hehe)..ale poprasowac ciuszki dla maluszka? Chyba by sie poparzyl .. takie te ciuszki malusieńkie.. sam tak stwierdził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
no widzisz legally, ale u mnie kieruja sie zawsze data 3.04. ja tez sie jego trzyma , bo blizej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Smart... powiedz mi.. a jak u Ciebie liczyli te tyg?? Moze cykle mialas inne ? czy jak??? Bo ja mam obliczony termin porodu na cykle 30 dniowe chyba..moze Ty na 27-28 dniowe?? Bo nie wiem jak Ci lekarze to roznie licza;) a jak masz w ksiazeczce ciazowej wpisane?? Smart tak czy siak mamy na sam poczatek kwietnia;)a z USG jak Ci wypada? Dziewczynki zapisałyscie date pierwszych ruchów płodu????Ja zapisalam byl to 27 pazdziernika i tak mi wpisali w książeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMART - 26.06.08 ;] A tygodnie liczę od każdego piątku... bo w piątek wypada termin porodu... a moja położna liczy od poniedziałku, bo przeważnie w poniedziałki mam położna i dla niej zaczyna się wtedy nowy tydzień ;D Nie martw się... ja też jestem trochę do tyłu z zakupami :D oprócz łóżeczka i ogroooma ciuchów i leżaczka nie mam jeszcze nic ;D Sobie mówie ze mam czas ;D haah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
pewnie tu sie bardziej kieruja jenak terminem z usg amoje cykle to 24 dniowe i mniej, ale mysle ,ze to nie ma najmniejszego znaczenia bo pewnie bardzo malo kobiet rodzi w dzien przewidywanego porodu. trzy dni w ta czy w ta.. ja tez licze tygodnie od kazdego piatku. czyli jutro zaczniemy 31 tydzien, fajnie.Ruchow plodu nie zapamietalam i nie zapisywalam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Masz racje Smart... ;)... ja mam dosyc spora rozleglosc bo z USG w 22 tc mam termin na 20 marca a z OM 8 kwietnia... ciekawe co USG w 33 tc pokaze;) hheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest piątek, czyli na upartego można powiedzieć że to dziś ;D ja też nie zapisałam pierwszego dnia ruchów... Ale w karcie mam wpisane 10.11 ;] Czyli poczułam pierwsze ruchy jakoś tak jak LEGALLY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
no ja bede miala usg w polsce za 2 tyg wiec moze cos innego mi powiedza. narazie trzymam sie tego 03.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, legally hmmm nie pomyslalam zeby zanotowac date pierwszych ruchow, na poczatku byly to takie slabiutkie pukniecia..Ale pamietam ze cos konkretnego poczulam w 20 tygodniu ciazy. Dziewczyny, tez bym juz chciala wyprac ciuszki, wyprasowac je i poukladac w szufladach, ale czeka mne jeszcze remont pokoiku dla dzidziulka, wiec wstrzymam sie z tym az wszystko bedzie gotowe. Teraz ulozylam wszystko pieknie w wielkim pudle, poza tym musze jeszcze wiele rzeczy dokupic. U nas w miescie jest fajna hurtownia, zrobilam liste, zwerifikowalam z kolezankami i tam po wszystko pojade. Na allegro kupilam wlasnie sliczny kocyk, brakuje mi jeszcze miedzy innymi okryc kopielowych, chociaz mam juz taka zielona zabke z ikei:) Dziewczyny jeszcze raz: ciuszki wystarczy wyprac, potem zrobic dodatkowe plukanie, wysuszyc a nastepnie wyprasowac, tak? Orzeszku, dobrze cie rozumiem. Moj mezus tez slyszy jakis dziwny ton w moim glosie wtedy kiedy czuje sie winny:) Zawsze mu powtarzam ze kobiety sa inne i musi sie z tym pogodzic- martwimy sie i tyle, poza tym w ciazy te zmartwienia o ojcow naszych dzieci sie poteguja...Czasami facetom trzeba to tlumaczyc bardzo lopatologicznie:) Jednak tak ogolnie moj maz spisuje sie na medal:) Z moim brzuszkiem troche lepiej, spina sie rzadziej! Pewnie luteina zaczela dzialac. Filka pisalas ostatnio, ze kupilas torbe do szpitala. Duza jest? Dziewczyny, jak tam? Cwiczycie miesnie krocza? Bo ja ciagle zapominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ojjojjoj - widzę, że Wy tu już niektóre na etapie prania... Dla mnie to jeszcze odleeegłe plany ;) Jak już będę miała wszystkie ciuszki, to się zabiorę. Gosian - no, mężuś - diamencik, naprawdę. Pozazdrościć. Ja na swojego narzekać nie mogę, ale żeby aż tak zaangażowany był, to nie powiem. ;) Mam do Was WAŻNE pytanko, może któraś się orientuje.O co chodzi z tym źle obliczonym L4? Znajoma mnie namawia, że mam napisać pismo do zakładu, bo ja od powrotu w styczniu z wychowawczego, praktycznie cały kwiecień byłam na L4 (problemy neurologiczno - kardiologiczne), a potem od 16sierpnia już ciążowe. Z tego, co wyczytałam to chodzi głownie o tych, którzy do pensji mieli jakieś premie, ja nie mam. Ale pensja wypłacana mi obecnie jest o jakieś dwie stówy mniejsza od tej, którą dostawałam, chodząc do pracy (to jakie to 100%?). Jak to się wszystko liczy, jakaś średnia? HELP. Nie chcę wyjść na durnia, pisząc do nich pismo, a jednocześnie nie chcę, aby mi moje pieniązki koło nosa przelatywały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APLLE - Mój mężczyzna jak przeczytał ten wpis gdzie było wspomniane o masażach krocza to zapytał czy może mi pomóc :D Nie lubię mu odmawiać bo on tak słodko zawsze się o coś pyta... no ale jeszcze się nie zabrałam do tego :D jeszcze orgazmu dostane i co? ;] Torba... hm... też dziś rano pomyślałam że będzie trzeba kupić bo przecież nie wystąpię z taką wielką podróżną :D Ale wdziałam dziś taka ładna za 42 zł ;D wiec myślę że sobie zakupię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku tez sie dzisiaj poplakalam.. maz mnie wkurzyl.. bo powiedzialam mu ze mnie skurcz w nocy zlapal w lydke i ze bolalo, a on na to ze wiecej dzieci nie bedzie bo w ciazy tylko marudze i marudze...podejzewam ze nic zlego na mysli nie mial ale tak mi sie przykro zrobilo ze przestac plakac nie moglam... Legally tez pierwsze kopniaki poczulam 27.10 :) Kupilam maluszkowi dzisiaj taka cieniutka kurteczke i mam nadzieje ze to wystarczy.. a jezeli bedzie zimno w kwietniu to cos dokupie.. Poszlam dzisiaj na ta glukoze glupia po raz trzeci.. ale pani mi nie zrobila bo nie mialam skierowania, a to jest jedyne badanie na ktore musi byc zgoda lekarza prowadzacego.. U mnie wiosna na zewnatrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRÓWECZKI - też dzisiejszej nocy usłyszałam że więcej dzieci nie będzie ;] Ale nie to żebym marudziła tylko powiedziałam że nie ma już seksu i dotykania cycuchów bo jak pobudzę sutki to mi cieknie całą noc i jak piaporki dotykam to mnie tak dziwnie boli... taka wrażliwa jest i jak wsadzałam antybiotyk to stwierdziłam że boli jak coś tam wchodzi a co dopiero jak będzie wychodziło?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×