Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Kupiłam sobie właśnie witaminki, które mam brać, Prenatal. Przeraża mnie ich rozmiar, są gigantyczne. Chyba będę je dzielić przed połknięciem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek a nie nazywaja sie one Elevit prenatal? Zazywalam takie kiedys przed zajsciem w ciaze (zeby przygotowac organizm) i rzeczywiscie bylu monstrualne i trudne do przelkniecia. Za to zawieraja wszystko czego potrzebujesz ty i dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie widzę nigdzie nazwy Elevit. Jest napisane Prenatal Classic. Wszystko dla dobra maleństwa w końcu... :) Ależ my się omęczymy dziewczyny co... nastroje, nudności, brak apetytu, wielkie witaminy, a faceci? Jak trochę poznoszą nasze humorki to nic im się nie stanie:) I tak są w lepszej pozycji póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja tez od poczatku ciazy biore prenatal :) sa wielkie te tabletkito fakt ale zdazylam sie juz przyzwyczaic :) cos dzisiaj spiaca jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcialam sie poradzic... dostalam do ucha krople atecortin.. ale na ulotce jest napisane ze u kobiet w ciazy to tylko wtedy jak inne (bezpieczniejsze) nie moga byc zastosowane.. zwariuje.. boli mnie to ucho ale nie wiem co robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki jeśli ta osoba która przepisała Ci te krople wiedziała że jesteś w ciąży to raczej nie ma się czym martwić. Pewnie wybrała odpowiedni środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki, tak jest napisane na wielu lekach np na No-Spa (na ulotce jest uwaga ze tylko w najwyzszej koniecznosci mozna to zazyc a ginekolodzy przeciez przepisuja no-spe dosc czesto) ale mysle, ze jesli lekarz Ci zalecil to nie masz sie czego obawiac. Nie przekraczaj tylko zalecanej dawki i tyle. U mnie znowu pada, wstawalo mi sie ciezko... Dziewczyny wczoraj znowu zwymiotowalam objad (nawet go nie dokonczylam jesc) - to juz trzeci raz...Zastanawiam sie co jest przyczyna, hm...Potem jestem znowu glodna:) Wspolczuje dziewczynom, ktore wymiotuja w przez wiele tygodni w ciazy... Zaczelam przygotowania do imprezki rodzinnej, upieklam juz jedno ciasto i ciasteczka, ale najwiecej pracy czeka mnie dzis wieczorem. Moj maz jest strasznie kochany, bo pomaga mi we wszystkim, wczoraj posiekal orzechy, utarl mase do ciasta i nadziewal ze mna ciasteczka:) Ja wszystko robilam w zwolnionym tempie i rozbolal mnie brzuch. Na szczescie takie imprezy rodzinne na kilkanascie osob zdarzaja sie niezbyt czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dziś pada od rana. Coraz gorzej sypia mi się w nocy. Dziś wstawałam aż 3 razy. Za 3 razem nad ranem byłam tak głodna, że nie mogłam zasnąć - ale nie chciało mi się wstawać do lodówki. Nawet zastanawiałam się co mogłabym zjeść i na nic mi ochota nie przychodziła. Może dziś będzie lepiej. A jutro jeszcze cały dzień zajęcia ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda do bani .... ja tez mam coraz wieksze problemy ze sniem przebudze sie i potem nie moge zasnac echh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello ja problemy ze znem mam odkad jestem w ciazy. budze sie nad ranem do kibelka i pozniej 2-3 godziny mam ogladanie tv potem usne i jak wstane to jestem nie do zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rowniez deszczowo i sennie.. W koncu zakropilam te uszy bo mnie okropnie bolaly.. no i wyczytalam w necie ze tylko minimalne ilosci przedostaja siez ucha do ukladu krwionosnego.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pochmurny dzień Kurcze ja też się coraz gorzej czuje. Te pastylki na gardło coś słabo działają i dostal mi się jeszcze katar. Dobrze, że ide dzisiaj do gina tylko boje się, że bedzie mi chciał dać znowu L4. Ja w nocy też wstaje ale zaraz po siusiu zasypiam. Jak się wstaje o 6 rano to się łatwiej śpi w nocy;)dzisiaj mi się śniło małe dziecko, znowu dziewczynka, było takie małe a bardzo wyraźnie mówiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja tez mialam problemy ze spaniem.Wstawalam na siusiu a pozniej koniec-tluklam sie do rana.Od kilku dni przed spaniem pije melise.Nie wiem czy to sila sugestii czy rzeczywiscie te ziołka pomagaja,w kazdym razie spie zdecydowanie lepiej. Apple wspolczuje Ci ja do niedawna tez nie moglam utrzymac obiadu w zoladku...ale hurra zaczyna mi sie chyba poprawiac(odpukac).Tobie tez niedlugo przejdzie zobaczysz. Inna spraw,ze ciagla jest mi slabo i zero energii(a mialam uczyc sie do CAE,ktory chcialam zdac w przyszlym roku:().Po za tym zrobilam sie strasznie nerwowa i nachodza mnie jalies irracjonalne leki czy z dzieckiem wszystko w porzadku.To chyba przez to siedzenie w domu mi odbija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wstaje na siku.. ale zasypiam od razu bo rano wstaje o 6:30 i jestem wiecznie padnieta :D Apple z tymi obiadami to moze dlaego ze macica jest coraz wieksza i uciska na zoladek?? Ja staram sie jesc duuzo mniejsze porcje (obiad jem na dwa razy :)) i narazie dziala.. moze tez tak sprobuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczki, no tak sprobuje...Bo bardzo mi szkoda tych wszystkich wartosciowych skladnikow, ktore wylatuja z zoladka tak szybko jak tam trafily:) Oj, cos mamy chyba dzis wszystkie nie najlepszy dzien. Ze spanie nie mam duzych problemow, ale moze tez dlatego, ze musze wstac o 6:30. Za to ostanio zaczely dokuczac mi plecy... to chyba przez wielogodzinne siedzenie przy kompie w pracy. Znacie moze jakies na to sposoby, cwiczenia? Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chociaz tez wstaje o 6 to i tak mam problem czasami w zasnieciu powygramoleniu sie z cieplego łóżka na siu siu :P plecy tez mnie coarz czesciej i coraz bardziej bola ale tez mysle ze to przez ciagle siedzenie przy komputerze :( ale coz jeszcze troche trzeba wytrzymac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuśki Ja dziś byłam cały dzień przy rekrutacji pracowników i sie lepiej czułam niż siedząc przy biurku, nie myslalam o jedzeniu itp. Jeśli chodzi o leki, o których piszecie to się nie mogę wypowiedzieć bo się nie znam :/ Pozdrawiam Was i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple pare stron wczesniej pisalam filce moje sposoby na bol plecow ktore mi przynosza ulge.. poszukaj.. jak nie znajdziesz to napisze raz jeszcze.. :0 FIlka a jak tam twoje plecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczki moje plecy nadal się mają źle:( ale przyznam że mało próbowałam Twoich rad, Misiek mnie coś tam masował ale za słabo chyba Byłam dzisiaj u gina:) Tak się ciesze:)maleństwo ma się dobrze, ma 8,3cm. Narazie widzi tam dziewczynke ale mówił że to jeszcze za wcześnie na pewniejsze szacunki a śniła mi się dzisiaj dziewczynka:)robił mi usg i dowcipne i przez brzuch ale przez brzuch było zdecydowanie gorzej widać. Mówił, że w najbliższym czasie bedzie robił i jedno i drugie dziewczyny ile płaciłyście za witaminki? ja kupiłam dzisiaj feminatal i dałam 30zł za 60tabl. Kazał mi też zrobić w 16tyg test potrójny (badanie krwi) Czy ktoś to też ma zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ...a na przeziębienie dał mi bioparox, taki psiukacz do nosa i gardła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mnie plecy czasami tylko bola cale szczescie. a za feminatal dalam 32,50 szukalam w calym miescie tego z kwasami omega3 i nigdzie nie ma bo w hurtowniach pustki. hmm filka a co to za badanie, bo moze i ja sobie zrobie?? dzis znowu sama moj wczoraj wrocil i dzis znowu pojechal do pracki. i czeka mnie samotne sprzatanie i zakupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka mojego męża też nie ma - w pracy, wraca jutro dopiero. I też sama siedzę. Tyle chociaż że na uczelnię się wybieram potem. Za ten Prenatal zapłaciłam 18zł za 30 tabletek. A o teście potrójnym nic mi nie mówił lekarz. Za 4 tygodnie kazał mi zrobić normalnie morfologię i mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DITA26
Cześć dziewczyny! Ja chociaż mam dzisiaj mężulka w domku-to i ak jest zajęty przydomowymi pracami :( Także leże z moim labradorkiem i oglądamy TV. Pozdrawiam Was serdecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam właśnie. Jakoś nie wygląda to ciekawie. Mam dwa zajęcia z takimi podstarzałymi babkami i na obu zaliczeniem jest obecność. Zastanawiam się jak to będzie z moją obecnością w przyszłym semestrze i co one na to. Trochę się zmartwiłam, że będą robić mi jakieś problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×