Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Brum do kąta. Pazurek - może jeszcze nożyk i widelczyk? Talerzyki wyszli. Korzystaj póki jestem dobry, miły i uprzejmy, jeszcze są wolne kąty i wycieraczka. :) Dop***alasz hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
miłe konwersacje :D brum brum brum 🌼 nie daj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam-ja w kwestii formalnej-jak Brum ma wybrać kąt skoro ma tylko jeden wskazany-koło łazienki? Znow filozofia? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało Stanowczy -to ciasto na Tobie trochę już wyschło od piątku;)poczekam aż Nait świeże upiecze to może na talerzyku jednak dostanę;) wracam do pracy-postaram się nie myśleć o pejczyku itd. bo to mnie rozprasza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już powiedziałem. Albo wybierasz ten kąt albo będę mówił do Ciebie... kotku. I będe przytulał... I szeptał czułe słówka... Zrobię kolację, nastrojowa muzyka, świece na stole... ogień w kominku...będziemy mogli usiąść razem na futrzaku i patrząc w ogień delikatnie będę Cię masował po plecach... Czy już klęczysz w tym kącie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku - a kto nosi spodnie? Może w ogóle ja pójdę do kąta, co? Pozwoliłem wybrać kąt? Pozwoliłem. To wystarczy tych pieszczot. Skoro wspomniałaś o jedzeniu... co dziś na obiad? ;) A po tyłku i bez pejczyka możesz dostać... tylko ładnie poproś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, skarbie, usiądź na fotelu... może herbatki? Chciałbym obejrzeć z Tobą zachód słońca... a wcześniej "Na dobre i na złe" Czy mogę coś dla Ciebie zrobić? Może pójdziemy do teatru? Potem kolacja w restauracji... Zaniosę Cię do domu na rękach... będziesz moją księżniczką... Doprosiłaś się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dawno nie byłem w teatrze że zapomniałem... przepraszam, to się więcej nie powtórzy... Może do kina? Co Ty na to? Chciałbym znać Twoja opinię... "Klan"? Przyjdę z frezjami... Wino półwytrawne? Czy pozwolisz, że wezmę Cię pod rękę? Chciałbym czuć Twoją bliskość... patrzeć z uwielbieniem i oddaniem w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy ---> czy Ty na prawdę myślisz że możesz Sobie tak tu wejść \"z ulicy\" i się ubiegać o stanowisko talerzyka pod mój sernik? :) Niedoczekanie! :) Nie ma tak dobrze :) Tylko ja wybieram na kim mój sernik leży :) Koci Pazurek--- >sernika nie ma ale się nad szarlotką z kremem francuskim zastanawiam.... :) Może być? Wymienię za kawę :) Może być zimna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit - czy sądzisz, że każdy sernik może tak po prostu na mnie leżeć? :) Tracisz niepowtarzalną okazję... przynajmniej w kwestii sernika. :) Nie wiem, czy Ci wybaczę, zdecyduję po szarlotce. Porównać mnie z "każdym"... No wiesz... to prawie jak deklaracja niepodległości... Jeszcze chwila i zachce Ci się konstytucji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> nie boję się Ciebie :) A szarlotki nie dostaniesz bo nie zasłużyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neit - nie boisz się, bo Cię nie straszę :) A jeśli nie poczęstujesz mnie szarlotką to zabiorę Brum :) Ups, miałem być miły dla niej za karę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILADY 22
Mało_Stanowczy potwierdziłeś moje przypuszczenia- Twoja wyobraznia jest stekiem bezsensownych pragnień i marzeń live its the great ilusion czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy----> a kto Ci powiedział że Brum dostanie szarlotkę? :) Hmm... Jak to jest że jak się ludzie gdzieś bawią to zawsze musi się pojawić ktoś kto będzie im usiłował ta zabawę zepsuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, zaczynasz mnie niepokoić... nieposkromiona suka, nie ogląda seriali, w kinie się nudzi - mam nadzieję, że tylko FILMEM... zaczynasz niebezpiecznie zbliżać się do mojego ideału... DO KĄTA I LEŻEĆ!!!! :D Należy Ci się kilka razów szpicrutą! Tak, żebyś zawyła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milady - generalnie wszyscy tu jesteśmy stekiem marzeń, pragnień, reakcji na porazki albo euforii po wielkiej rozkoszy. Czcemy kogos zaszokować, zadziwić, obrazić, wzdudzic litośc albo zażenowanie. Może przesadziłam pisząc 'wszycy". Może duża część. POciąga Ci Stanowczy i chcesz zwrócic jego uwagę - usiłując go obrazić? Albo zainteresować bezwzglądna ironią? Może odreagowujesz na nim swój real?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milady, Twoje przypuszczenia są mi obojętne, aczkolwiek miło, że czujesz potrzebę podzielenia się nimi właśnie ze mną. Jeszcze trochę i nabierzesz dystansu, może nawet sama do siebie :) Speak for yourself. Neit, no myślałem, że będziesz wspierać Brum w niedoli... :) To komu zabiorę szarlotkę? Pazurkowi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum - jestem MAŁO stanowczy :D Oczywiście jeśli to było o mnie ;) Naprawdę mnie martwisz - jesteś złośliwa, co też mi się podoba :D I kto pozwolił odzywać się z kąta, który sobie wybrałaś przy łazience?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy---> a niby czemu miałabym wspierać Brum? Przez solidarność jajników? :) Pamiętaj że ja zła kobieta jestem :) A Pazurek to chyba Sobie da radę i bez wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×