Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

hello:) ja jestem załamana:( zwiedziłam w lublinie wszystkie możliwe salony i sklepy z butami i nawet jedna para butów ślubnych mi się nie podobała:( koszmar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty kupiłam od razu z suknią więc to szukanie mnie na szczęście ominęło;-) Dziś jadę z rodzicami na kilka dni do rodziny. Będziemy zapraszać resztę gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna -szkoda ,że do mnie tak za cholerę nie pasuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh--ja mam podobnie z butami...nie znalazłam żadnych ciekawych butów w salonach:( dlatego czekam na kolekcję letnią i kupię w 'normalnym' sklepie. Dość ładne widziałam w Aldo więc ewentualnie tam kupię dziewczyny u was wszystko już prawie gotowe a ja jak zwykle w proszku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja suknia już w domu wisi, ehh jak ją odebrałam to zdałam sobie sprawę, że to już 2 tyg. Szkoda, bo fajne te przygotowania...:-) Butów nadal brak, ale ewentualne widziałam w ccc. Z braku lepszych mogą być te, przynajmniej nie wydam fortunny na jedną noc. Ale w środę jeszcze poszukam. Mój już ubrany, tylko garniak ślubny jeszcze do poprawki, bo trochę schudł:-) Ależ elegancki będzie:-) A cała reszta w toku... I aż szkoda, że to tak szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ul3k
Ja 26.06.2010!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ul3k
Butów jeszcze nie oglądałam, mam pewne na oku. Suknia zamówiona. Można zerknąć: http://www.annaisbridal.pl/pl/simple-marys Obrączki już dawno kupione, garnitur został i jescze pierwszy taniec... ale nie idziemy na kurs tylko sami pokombinujemy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja suknia już w domu wisi, ehh jak ją odebrałam to zdałam sobie sprawę, że to już 2 tyg. Szkoda, bo fajne te przygotowania...:-) Butów nadal brak, ale ewentualne widziałam w ccc. Z braku lepszych mogą być te, przynajmniej nie wydam fortunny na jedną noc. Ale w środę jeszcze poszukam. Mój już ubrany, tylko garniak ślubny jeszcze do poprawki, bo trochę schudł:-) Ależ elegancki będzie:-) A cała reszta w toku... I aż szkoda, że to tak szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chyba będę tęsknić za przygotowaniami;-) Dopiero wróciłam od rodzinki i padam. Jednak wolę mieszkać u siebie i stęskniłam się już za Bogdanem bardzo. No i wreszcie dostane pierścionek obiecany ;-) już wszystko załatwione ale tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wreszcie pozałatwialismy wszystkie papierkowe sprawy. Jeszcze tylko do ksiedza mósimy isc z tymi papierami. Kazał nam przyjsc po świetach. Ul3k suknia sliczna:) Zostały mi jeszcze do kupienia buty i bielizna. Mój D nie ma jeszcze garnituru ale juz sobie cos upatrzył. Najprawdopodobniej bedzie czarny, do tego biała koszula i biały musznik. Jestesmy w trakcie rozdawania zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie jaki wstyd:O "musimy napisałam przez ó Moge sie tylko wytłumaczyc tym ze mnie zaczyna nachodzic stres przedslubny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik- a nie myśleliście o muszniku pod kolor np bukietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Witam dziewczyny coś nas coraz mniej, mam nadzieję, że te które biorą ślub w kwietniu i maju się odezwia jak już bedzie po...:) przyda się każda informacja i rada ;) My już kupiliśmy garniaka i powiem Wam, że mój T wygląda w nim świetnie. Paskuda nie chciał na początku lśniącej czerni ale jest ok dal się przekonać i do tego srebrną kamizelkę i srebrny musznik... Co do papierkowej roboty ehhh my jeszcze mamy to wszystko przed soba ale damy radę do czerwca jest jeszcze troszke czasu, swoją drogą naprawdę szkoda, że to tak szybko mija, będzie smutno już po tych poszukiwań sukni i td... A jeszcze sie pochwalę obrączkami http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,kolekcje,Zachwyt,214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura a kiedy masz slub?? Ja mam 26 czerca i dopiero wczoraj zaczelam zapraszac gosci- no a obraczek wogole nie mamy pojecia jakie chcemy.... :( ja juz suknie mam zamówiona- buciki stoją w szafie tylko mam dylemat bo chcialam pończochy alu mam buciki w których widac stopę i zastanawiam się czy pasuje miec takie biał;e ponczochy czy rajstopy czy tez gole nogi.... to moje buciki: http://www.fleq.pl/fleq/product/view.do?id=8589&name=bia%C5%82a-kokarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Neomiii14 ja mam ślub w tym samym dniu co Ty :) Obrączki wybraliśmy w jeden dzień a nawet wieczór nie bylo to takie trudne bo miały coś w sobie i jednoglośnie powiedzieliśmy że to właśnie te chcemy mieć. Gości już prawie wszystkich zprosiliśmy jeszcze dzisiaj idziemy do znajomych z zaproszeniem i to raczej będzie na tyle. A buciki bardzo ładne tyle że dla mnie troszkę za wysokie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura a nie zastanawiałaś się nad tymi ponczochami jak by to lepiej wyglądało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Myślę, że lepiej będą wyglądały białe pończochy takie ładne z lajkry niż zwykłe beżowe rajstopy, a gołe nogi chyba odpadają troszkę malo elegancko jak na moje oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemiii14-- pończochy KONIECZNIE:) noga zupełnie inaczej wygląda, bardziej elegancko tylko musisz znaleźć ładny odcień...nie taki biały,biały...chyba,że są czasem takie cieniusie jak pajęczynka i wtedy nie będzie ich za bardzo widać Ja też koniecznie pończochy-- zresztą za rajstopami nie przepadam,chyba że zimą ale wtedy to jakieś kolorowe i z wzorami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sądze ze ponczochy koniecznie ale zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo do tych butów?? czy nie smiesznie?? zastanawiam sie czy inne kupic czy to tak zel nie bedzie wygladalo.... link to bucikow podalam wczoesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemiii14 - koniecznie pończochy, nie wypada iść z gołą stopą ,plus mniejsza szansa że coś się otrze itp;-) Duży wybór mają np w gattcie lub venezii. Mnie dopadło znużenie, już bym powoli chciała żeby było już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh jesteś z Lublina ? :) Długo mnie nie było bo miałam duuużo pracy. Pokarze Wam teraz moja suknię - może pomożecie mi z wyborem dodatków? ;) Suknia będzie biała, może pod koniec kwietnia będę miała swoje fotki w sukni - pokarze Wam to ocenicie jak wyglądam ;) http://www.fotoszok.pl/upload/476d8e6d.jpg Ślub 17 lipca, jak na razie tylko suknie wybrałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to do mnie pytanie bo nie czytałam wszystkiego, ale ja swoja sukienkę kupiłam w salonie w Lublinie - ale to chyba nie do mnie było hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ma wiele salonów- jakoś tak o BIelsku pomyślałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×