Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Fakt sukienka ładna:) Jak patrzyłam na ceny za osobę to mogę powiedzieć że u nas jest tanio bo gościu zgodziła się na 130zł/os a w tym roku ma 120więc tylko o 10 zł podniesie ceny przynajmniej jak dla nas... w tym mamy zagwarantowane auto już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Witam Was blacksieczka i kiniam85 :) Jesli chodzi o rezerwacje godziny w kosciele to u nas tak minimum rok wczesniej trzeba sie tym interesowac.Tym bardziej, ze slubujemy w miesiacu letnim.W naszym przypadku moze i nawet wczesniej, bo planujemy slub w zabytkowym kosciele :) a wielu jest chetnych na to miejsce :P Co do sukienki kiniam85 ....to calkiem nie w moim stylu. Zbyt ,,balowa\'\'\' jak dla mnie. Ja wole skromniesze i prostsze (ale oczywiscie to Tobie sie ma podobac a nie innym i musisz sie w niej dobrze czuc:) ) Na dzisiejszy dzien to moj typ: http://www.slubnytarg.pl/ks/13600.jpg (zakochalam sie w niej od pierwszego wejrzenia, chociaz nie widac jej w calosci ;) ) Inne ktore zwrocily moja uwage to: http://www.eoferty.com.pl/upl/photo/60614/medium/photo1 http://www.eoferty.com.pl/upl/photo/67760/medium/photo1 http://www.biancaneve.com.pl/kolekcja_2007_407.htm I to by bylo na tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez witam wszystkie nowe czlonkinie naszego cudownego temaciku :D tez juz sobie ogladam i powoli wyrabiam gust co do sukien slubnych :) bylam w kilku salonach i ogolnie sprzedawczynie mowia ze teraz wlasnie wraca moda na takie skromniejsze suknie slubne :) ze jeszcze tak 2-3 lata do tylu byly bardzo modne gorsety i do tego takie wielkie spodnice z kolem, a teraz rozchwytywane sa suknie 1- czesciowe i o wiele skromniejsze :) i mnie tez takie sie podobaja ale ciekawe co nam moda przyniesie za te niecele dwa lata :P aha ale jedno jest pewne, suknie typu \"syrenka\" bardzo mi sie nie podobaja :P kiedys tez podesle pare linkow z sukniami ktore mi sie podobaja :) ale narazie mykam kozystac z weekendu ;P podzrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka9922
A my tez sie dopisujemy., 07,08,2010:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
jzcze sie nie pobraliscie a juz tesciowa" zapuscila swoje macki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
mysmy teraz znalezli sliczna sale krolewska ale normalnie na 2009 a nie jakies wymyslanie na 2010 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medea23
Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że mogę się przyłączyć do tematu. Ja i mój chłopak zaręczyliśmy się niedawno, niedługo minie 5 lat odkąd jesteśmy razem. Mieszkamy ze sobą, więc ślub planujemy spokojnie właśnie na 2010 rok, najlepiej na wiosnę :)))). Zawsze się śmiałam, że niektórzy robią szopkę z tych przygotowań, a okazuje się, że rok zapasu to takie minimum na zarezerwowanie sobie sali i zespołu. Będziemy wkrótce szukać, dlatego Wasze doświadczenia bardzo mi się przydadzą. Ja optuję za małym weselem (max 60 osób), ale czy mi się uda, to się okaże... Sukienkę uszyje mi koleżanka-projektantka, obiecała to biedna kilka lat temu i nie obejrzała się, a nadeszła ta chwila :D. W naszym rodzinnym mieście nie ma specjalnie wyboru jeśli chodzi o sale, a co do zespołów to w ogóle się nie orientuję. Ale miłe jest takie zaczynanie od zera :))). Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
Anulka 84 moze jeszcze da sie to wszystko odkrecic, jesli wam na sobie naprawde zalezy to nikt nie powinien byc przeszkoda do waszego szczescia, mam nadzieje ze sie wszystko dobrze ułozy, Agnieszka9922 witaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! jak tam po dlugim weekendzie?Bo u mnie leniow okropnie. U mnie w parafii tez raczej musze isc duzo wczesniej zeby zajac sobie godzine.Mam duza parafie i chce slub o 17 a to najbardziej u mnie oblegana godzina,takze chyba wybiore sie w styczniu zeby wstepnie dowiedziec sie wszystkiego i nie miec slubu potem o 19. 🌼 Anulka tule,to bardzo przykre ale moze sie wszystko jeszcze ulozy.Jak facet zobaczy ze Cie moze stracic to sie opamieta,jestem tego pewna.Trzymaj sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Agnieszka9922, Medea23 witajcie w naszym gronie!! Anulka84 ja też mam nadzieję, że wszystko się ułoży!!! W każdym związku raz jest lepiej, a raz gorzej... dacie radę!!! U mnie po weekendzie wszystko ok, trochę pobalowaliśmy w dyskotece, trochę odpoczęłam, trochę się uczyłam... A co do godziny ślubu to trochę dziwna sprawa... ja jestem z Zabrza i u nas najbardziej oblegane godziny to tak od 12.00-14.00, niektórzy robią już o 11.00... My chcemy na 14.00, znajoma pani, która pracuje w kancelarii parafialnej nam powiedziała żebyśmy przyszli w styczniu 2009 już zarezerwować. Byłam w szoku, że tak wcześnie, ale ona chyba wie najlepiej. Znajoma natomiast, która mieszka w Sosnowcu i wychodzi za mąż w czerwcu 2009 mówiła, że u nich się robi śluby tak od 16.00 do 19.00 nawet... A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w woj.mazowieckim sluby sa 16-19.W ogole co region to inne zwyczaje,u mnie np. jest zbieranie na wozek ok 1 w nocy,zdjecia robi sie zazwyczaj po slubie lub przed a bylam kiedys na weselu na Slasku i tam mlodzi jechali w trakcie weslela na zdjecia i o 12 byly zyczenia gosci,nie bylo zbierania na wozek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Agnieszka9922 i Medea23 :) Ja slyszalam wlasnie ze na slasku robi sie tak wczesniej sluby w kosciele...ale to nie za fajny pomysl tym bardziej w letnie miesiace.U nas robi sie tak od 16.00 do 18.00 zazwyczaj.Zdjecia zwykle robilo sie w trakcie wesela ( para mloda i swiadkowie wymykali sie na chwile ), teraz jednak odchodzi sie od tego i zdjecia sa na drugi dzien lub w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj zapomnialabym...Anulko trzymaj sie!! prawdziwej milosci nic i nikt nie zniszczy :) jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane dziweczyny za wsparcie! Oj naprawdę nie wiecie jak ono mi pomogło... Dziś odbędę poważną rozmowę może po niej się coś zmieni oby na lepsze. zyczcie mi powodzenia.... Dzięki za wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dokladam do przytulakow dla Anulki! i trzymam kciuki i wierze ze sie wszystko ulozy! :* a co do rozwinietego powyzej tematu (o ktorej slub) to chcialam powiedziec ze ja wlasnie ze Slaska jestem, i faktycznie msze slubne sa u nas tak w granicach 11-15, i nie wiedze w tym nic dziwnego :P moim zdaniem tak 13 to najbardziej odpowiednia pora, najpierw godzinna msza, potem pod kosciolem odbieranie zyczen i prezentow od gosci, no a potem wszyscy jada na sale na rosołek i drugie danie... myslalam ze wszedzie tak jest :P mi sie znow wydaje dziwne miec slub na 17, bo potem co po tej 18 to od razu na kolacje goscie przyjezdzaja :> co kraj to obyczaj! ;) a moze to tez dlatego u nas potem sale weselne sa takie drogie, skoro u niektorych juz o 15 (a czasem i wczesniej) sie zabawa zaczyna :> pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka to trzymamy kciuki!! Będzie dobrze!!! Wracając do tych godzin to wszystko ma swoje plusy i minusy... im wcześniej zabawa się zacznie tym szybciej goście są zmęczeni i szybciej pójdą do domu i tym szybciej para młoda musi rano wstać i się spieszyć (jak się np. ma ślub już na 11.00 to trochę gonitwa się z tego robi rano), ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie przyjechać na salę dopiero na 19.00 np. bo po tej obiado-kolacji już będzie trochę za późno jechać na zdjęcia w plenerze, a poza tym przed obiadem weselnym się w domu obiadu nie je... więc o 19.00 jest się już masakrycznie głodnym :D Ale na pewno jest to lepsze rozwiązanie dla osób, które mają gości z daleka, żeby ich nie zrywać o 5.00 rano z łóżka. Tradycja tu też robi swoje... jakbyśmy chcieli wesele dopiero na 17.00 to wszyscy by na nas krzywo patrzeli dlaczego tak późno. Więc, wybór należy do nas- co kto lubi :) A o tym zbieraniu za wózek już gdzieś słyszałam. Pomysł ok, jeśli jest to tradycja, bo jeśli goście tego nie znają mogą uznać to za zdzierstwo. Macie jeszcze jakieś charakterystyczne tradycje ślubne w waszym regionie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medea23
U nas zbiera się podczas oczepin na tzw. wyprawkę ;). Polega to na tym, że jest np. 10 minut, podczas których można zatańczyć z panią lub panem młodym, ale "trzeba" wrzucić jakiś pieniążek do welonu (kolejna osoba wrzucająca monety klaszcze, przerywa tańczącym, sama tańczy i tak aż do końca zabawy). W przeciwieństwie do wielu zabaw oczepinowych ta mi się podoba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ze Śląska i w mojej parafii w miesiącach letnich to śluby przeważnie od 12 do 16.00. Zależy ile par, i co ksiądz na to. a byłam ostatnio na ślubie o 11 i to było jednak trochę za wcześnie. Zaś moja siostra brała ślub w kieleckim i byl o godz. 17 (jednak to akurat wyszło na dobre, bo to był strasznie upalny dzień i gdyby goście zaczęli bawić się od południa, to długo by nie wytrzymali ;) Osobiście chciałabym tak o 13.00 lub 14.00. Potem spokojnie obiad, fotograf i zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze zbieraniem na wózek spotykałam się właśnie w kieleckim, ale na śląsku nie byłam na ani jednym weselu, gdzie byłaby ta zabawa. Choć bardzo fajna skądinąd. Na szczęście na moje wesele przybędzie rodzinka z Kielc, więc będą wiedzieli o co chodzi :) Z zabaw mogą być wszystkie tylko nie typowo erotyczne (typu: przekładanie jajka w spodniach, podawanie sobie wałka między nogami, skakanie po balonach itp.) Niesmaczne to dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
ja jestem z łodzkiego u nas wesela robi sie tez raczej 16-19 zalezy od miesiaca jakos nie wyobrazam sobie slubu o 12 czy nawet 14:) na zdjecia młodzi sie wymykaja na wozek tez sie zbiera ale to juz zalezy od zaspołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
Witajcie dziewczyny dołańczam sie do Waszego grona.. My ślub będziemy mieli 26.06.2010 o godzinie 18.45 troche pozno ale godzina 18 byla juz zarezerwowana przez inna pare. Sale tez mamy juz zarezerwowana wlasnie dzis wplacilam zaliczke. zespol wybrany i fotograf tez ale jeszcze z nimi osobiscie nie rozmawialismy mam nadzieje ze do konca nastepnego tygodnia wszystko bedzie juz ustalone i zaklepane:) pozdrawiam was cieplutko i zycze powodzenia w przygotowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×