Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

No my tez prosimy dużo osób w ten weekend a ślub za 2, 5 miesiąca. Jeszcze do mnie nie dociera, że to tak szybko się wszystko potoczyło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Cześc dziewczyny, nareszcie przyszły zaproszenia i możemy zacząc zapraszać, winietki na stoły też już są. Nauki zaczynamy dopiero 10 kwietnia ale to jest razem z poradnią tylko trzy soboty i z głowy. Fryzjera też już zaklepałam i wizażystkę ale z bukietem ślubnym mam problem, za dużo mi się podoba hehe i chyba zamowię sobie kilka :P http://www.akwadrat.pl/images/up/1d99671902d869c7.jpg - a to zaproszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiałam nad takimi wycinanymi laserowo jak twoje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum- śliczne to bolerko:) ja mam szal ale jakbym znalazła podobne bolerko to pewnie bym sobie takie kupiła:D a dodam, że jakoś nie specjalnie podobaja mi sie ślubne bolerka z wyjątkiem tego Twojego;) Zaczeliśmy intensywniej przeglądać zaproszenia/zawiadomienia na ślub i... nie moge sie zdecydować heh my prosimy pod koniec czerwca(ślub we wrześniu) wiec akurat jakieś 3 miesiace przed. Nooo Miarka teraz to juz z górki hihihi aaa Tobie zazdroszecze, że juz za 2,5 miesiąca:D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego%-) Teraz to już stres na maxa:-D Paskuda dostał 2 dni wolnego to powinniśmy w USC załatwić już przyrzeczenie;-) No i dziś rozdamy pierwsze zaproszenia, Jeszce ich nie widziałam na żywo bo przyszły do mojego rodzinnego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napisz póżniej czy jesteś z nich zadowolona, bo widziałam linka i wyglądały na konkretne:)pokoazałam je mojemu szczęściarzowi;P i bardzo mu sie spodobały. Coś ostatnio rozmyślam nad welonem...podoba mi sie taki jeden, taki jak w polsacie ma ta panna młoda na ruchomych schodach, nawet nie wiem gdzie taki mozna dostac(pewnie mozna zamówić) ale nie bedzie pasował do mojej wizji z kwiatkiami (storczykami)we włosach wiec pewnie na rozmyslaniu sie skonczy heh;) Udanego weekendu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdź zdjęcie welonu i do modystki- zrobi Ci dokładnie taki jak chcesz;;-) Ja miałam ciężki weekend- rozdaliśmy cześć zaproszeń, na razie młodszej części rodziny bo starsi wymagają osobnych wizyt;-) Za to mój kochany ksiądz proboszcz doprowadził mnie do szału. Byliśmy w kancelarii z dokumentami na zapowiedzi, ale z nami nie miał czasu 40 min spędzić wiec musimy dziś specjalnie znowu 80 km po pracy robić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna mloda79 u mnie podobnie my tez juz po cywilnym. Tylko znamy sie 7 lat od 4 mieszkamy razem i 2 lata po cywilnym.A koscielny mamy 17 lipca i tez sastanawialam sie kiedy zaczac prosic?? pewnie nie wyrobie sie wczesniej wiec tez zaczniemy po swietach.Chcialam prosic wczesniej bo mam liste rezerwowa i jakby ktos mi odmowil to chcialabym miec czas zeby z tej rezerowej prosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaaaaaa
Hej dziewczyny... Mogę i ja się przyłączyć:)Magiczna data to 04.09.2010:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna mloda79--ja mam ślub tego samego dnia:) zaproszenia będziemy zamawiać w przyszłym tygodniu i wolałabym aby na kopercie też było wydrukowane nazwisko...ale zobaczymy:) Co do welonu to ja absolutnie go nie chciałam...ale...ale ku złości teściowej będzie hihihi myślałam o dużym kwiatuszku z kamieniem svarowskiego ale nie wiem czy sam kwiatek nie będzie za mało...nic zobaczymy jak pojadę na przymiarkę sukni...martwi mnie tylko,że strasznie późno jest ta przymiarka,ale cóż.... aaa...nawiązując do bolerka to ja idę z odkrytymi ramionami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny--my prosimy w święta...u nas jest opcja,że sporo osób odmówi--ciąże,porody i duża część rodziny rozrzucona jest po świcie no ale mam nadzieję,że nasi przyjaciele będą:) my również mieszkamy kilka lat razem...jesteśmy ze sobą osiem lat...i mamy małą córeczkę,która będzie sypać kwiatuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juz za miesiąc. zaproszenia zaczęliśmy rozdawać w boże narodzenie i tak sie to ciagneło do zeszłego tygodnia:-) ale już mamy listę zamkniętą, i bedzie ok. 135 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie... dawno mnie tu nie było... w dniu naszego święta składam wam serdeczne zyczenia... a co do slubu i wesele, nam zostało 47 dni.. hehe... fajnie.. własnie zaczelismy nauki przedmałżeńskie a poźniej jeszcze 2 razy do poradni rodzinnej :D generalnie my już z ambony spadlismy... osobiscie nie słyszelismy bo swoich zapowiedzi podobno słuchac nie mozna... jakis głupi przesąd... ale wysłalismy delegacje z rodziny :D teraz drobnoski typu wina, ciasta i korona...i mozemy brac slub :D pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe panny młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przede wszystkim wszystkiego najlepszego dziewczyny dla Was zycze:) czarny bluszcz wkoncu ktos sie odezwal z 17lipca:)my w tym tygodniu drukujemy zaproszenia a na swieta maja byc rozdane,lista rezerwowa tez oczywiscie jest tylko nie wiem do kiedy odpowiedz do 1.06 czy 15 06?tylko jeden problem czy ma byc pionowo czy poziomo zaproszenie?och co za glupie problemy:) taka sobie jaaa widze tez slub tego samego dnia:)nazwisk my jednak chyba nie bedziemy miec na kopercie troche zle sie bedzie rozdawac:)zeby sie nie pomieszaly:) heheh u mnie tez welon bedzie i to 2,5 metra:) jejku chyba bym sie poryczala ze wzruszenia jakby moja mala coreczka sypala kwiatki na moim slubie:)pieknie bedzie na pewno:)pozdrawiam wszystkie kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zapowiedzi są wywieszane w gablocie przy wejściu do kościoła, nasze od przyszłego tygodnia bo w końcu załatwiliśmy sprawy u księdza;-) Ale ten protokół dłuuuugi;-) ale w sumie podobało mi się. Rozdaliśmy tez kolejną porcję zaproszeń, coraz mniej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaaaaaa
Hej dziewczyny:) Fajnie, że zostałam przyjęta do grona:)Wczoraj miałam pierwsze nauki przedślubne:)jeszcze dzisiaj i Poradnia i będę miała to z głowy:) Oj powiem Wam, że czegoś więcej sie spodziewałam po tych naukach...a tak wyniosłam jedno - na razie jestem tanią prostytutką:))Dokładnie tak wyraził się ksiądz:)) dzisiaj tez się pewnie nasłuchamy..no ale najważniejsze, że będziemy to już mieli za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sypiasz z narzeczonym czy stusujesz antykoncepcję?:-D Zobaczymy jak ja będę mieć w ten Weekend:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaaaaaa
Znaczy to nie było dokładnie do mnie..ogólnie tak po wszystkich pojechał...a i jeszcze jedno, że faceci seks przed ślubem z kobietą traktują identycznie jak seks z kozą:)Zero uczucia:) aż sie boję co dzisiaj usłyszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Masakra!!! Moim zdaniem to ksiądz nie powinien zaglądać do łóżka nikomu, po drugie niech pokaże parę, która nie sypia ze sobą przed ślubem, jeśli taka istnieje w naszych realiach to wielkie brawa ale i tak mają dużo mniejsze szanse na to że ich związek po ślubie przetrwa...to tyle a propo aluzjii czarnej mafi ;) Zaczynamy zapraszać i moj n wpadł na pomysl żeby objechać wszystkich w jeden, góra dwa tygodnie ( oczywiście bez dni kiedy pracujemy czyli soboty i niedziele pozostają ), a ja mu na to że na głowę chyba upadł i tak nie mogę nic z nim ruszyć dalej...u was też mają takie dziwne pomysły nie z tej ziemi??? Bo ja czasem się za glowę lapię jak mi coś wymyśli;) Co najgorsze to ślub w czerwcu a ja go po garnitur nie mogę wyciągnąć to jest dopiero paskuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my mamy plan w ten weekend obskoczyć tych którzy nas zostali do zaproszenia- przede wszystkim chrzestni. Reszta zaproszeń idzie w listach mam prawie 400 km do tej części rodziny i oni tez nas prosili listownie. A co do garnituru to też mam ten problem;-) ślub za 2 miesiące ale jemu się nie śpieszy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka my mieszkalismy wczesniej razewm za granica, wiec to juz nie taka nowosc :P to bolerko ktore wkleilam jest piekne i krawcowa powiedziala, ze nie ma problemu, mozna je szyc :) takze mozesz zapytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, wy to rzeczywiście macie już coraz bliżej, ja jeszcze tak nie czuje tej presji, ale przyjdzie pewnie w wakacje, a do października to pewnie i tam mi szybko zleci. Stwierdziłam, że zaproszenia jednak zrobię sama, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ostatnio słyszałam od znajomych, że wchodzą jakieś kościelne przepisy mówiące o tym, że zaświadzcenia ze szkoły o kursie przedmałżeńskim są nieważne i tak czy siak trzeba robić, słyszałyście coś o tym czy to bujda? Muszę w końcu pojechać do swojej parafii i się o wszystko wypytać. W Święta mamy zmówiny, nasi staruszkowie wreszcie się poznają :-) , ciekawa jestem jak będzie i czy się polubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia nas oficjalne zaręczyny i poznanie rodziców czeka za 2 tygodnie;-) Też trochę się stresuję;-) Ja sama zrobiłam zawieszki na alkohol- dwa dni mi zeszło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia, nie maja chyba juz co wymyslac :? ranyyy.... sadze, ze nawet jesli to prawda to ksieza io tak pojda na reke, przynajmniej niektorzy :) ja sie ciesze, ze nas czeka juz tylko ostatnie spotkanie w poradni :) chociaz nie powiem - bylo fajnie na wczesniejszym :) tak wiec tego typu formalnosci zaczniemy znow zalatwiac dopiero w czerwcu, bo niestety sa wazne tylko 3 miesiace :? Miarka pokaz te zawieszki :) ciekawa jestem jak wyszly :) my poszlismy na latwize i zamowilismy na allegro :) wyszlo 65 zl z przesylka - 200 zawieszek :) U nas rodzice znali sie wczesniej jak chodzilismy ze soba, a oficjalne zareczyny odbyly sie 2 tygodnie po tych naszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zysiolinka
dziewczyny czy wiecie może gdzie w Warszawie są sklepy z obuwiem ślubnym? dziś zjechałam pół miasta i nic nie znalazłam :( jak tak dalej pójdzie to pójde do śłubu na bosaka... prosze poratujcie mnie jakimiś adresami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po salonach szukałaś? Ja od razu wybrałam przy zamawianiu sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×