Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Brzoskwinka--u nas w Agnes nie przyjmują zamówień na czerwiec.. co do kapelusza to mi też się baaaardzo podobają,ale nie znalazłam nic ciekawego:( ja z przyjemnością założyłabym taką ozdobę:) smokink...hmm...u nas raczej będzie garnitur:) mój T chyba nie wytrzymałby w smokingu hihi Miarka--ja wiem,że u nas nie będzie 6osób i nawet nie chce mi się ich prosić,no ale trzeba bo będzie obraza majestatu hihihi miłego dnia dziewczyny..ja zmykam na spacerek i odwiedzić rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam program odnowy przed ślubem;-) Codziennie balsam( bo zdarzało się zapomnieć;-)) Zafarbowałam włoski. Raz w tygodniu maseczka nawilżająca. Od maja kilka wizyt w solarium;-) Macie jeszcze jakieś pomysły żeby poprawić urodę tuż przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh-to był mierziny na próbe, troszke za mała marynarka faktycznie ale beda szyc na niego na wymiar wiec bedzie dobrze:-) noo kawał chłopa z niego ale jak juz wspominalam ja tez jestem 'duzaaa dziewzynka" a od przyszłego tygodnia rozpoczynamy kurs tańca ( fajny bo takich podstawowych tańców które sie tanczy z ciocia, mamą i babcią czyli 2na 1 itd w sierpniu musimy nazego walca wyszlifowac i mzemy balowac:-) Dzieki dziewczyny za wasze uwagi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię tipsów ale jestem umówiona na 3 dni przed ślubem. bo każdy chce obejrzeć obrączkę;-) byłam też z mamą B na zakupach. Udało mi się zakupić biustonosz z odpinanymi ramiączkami;-) Dopiero w 7 sklepie się udało ale i tak jestem zadowolona:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka-dobrze aby biustonosz miał silikonowe paski wtedy dobrze się trzyma i nie będziesz musiała poprawiać:) ja jeszcze nie rozglądałam się za bielizną...poczekam aż schudnę z 5kg..bo po kuracji sterydami mam6na plusie:( niby nie widać,ale...ale kiepsko się czuję i pewnie nie wejde w suknię hehehe co do pazurków to ja akurat lubię..zresztą musze lubić:) jak dobrze Ci zrobią to powinny wyglądać naturalnie...poproś o małe kwiatuszki z akrylu w środku z cyrkonią na serdecznym paluszku super wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka ja będę piła jeszcze różne herbatki, ślub mam w lipcu także opalę się już w lecie naturalnie ;), też maseczki, peeling i balsam bo nie zawsze mam na to czas. I nie wiem co jeszcze... My już zaplanowaliśmy sobie weekend majowy - będziemy wręczać zaproszenia, wysyłamy chyba tylko 3 czy 4, a tak to będziemy jeździć i odwiedzać wszystkich ;) Za tydzień idziemy na wesele, a dziś dowiedziałam się, że będziemy zaproszeni na kolejne 2 w maju i w czerwcu, także pobawimy się przed NASZYM DNIEM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wszyscy tylko pytają czy już się stresuję;-) A ja jakoś teraz się uspokoiłam. Będzie co ma być i tyle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bruneta - 22 maja mamy ślub;-) czyli już nam tylko miesiąc został. kala19 - to jakiś model z Pronovias? Mają piękne sukienki ale jak dla mnie trochę za drogie;-) Koronkowe suknie mają swój urok, ale nie każdemu pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku kobietki tylko weekend mnie nie było a tu tyle wypowiedzi.... ja powiem tak- zaplanowalismy ten weekend tak jak mowilam na zaproszenia gosci z daleka... ale poprostu przeliczylismy sie z czasem. Myślałam ze 5 rodzin spokojnie objedziemy w dzień a wieczorkiem na zakupy do jakiejs galerii... a jak przyszło co do czego to wczesniej jak o 22 nie moglismy wyjsc. wczoraj wrocilimy o 3 w nocy! takze dzisiaj wygladam jak nieboszczyk no i spoznilam sie do pracy jakies 40 min. Ale wrto bylo robic te kilometry- bo wszedzie fajna atmosferka.. i nikt nie byl taki zlosliwy jak te ciotki z moich okolic- tak jak wczoesniej mowilam o tym nasmiewaniu sie... ja jeszcze zadnych zabiegów nie robilam- ale tez sie muszę wziąść za siebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala19 piekna suknia sama nad nia sie zastanawialam bo mialam dylemat taka czy moja wysniona ksiezniczka, i zostala ksiezniczka. Powiem tylko tak od siebie ze wlasnie ten welon hiszpanski ktory ma modelka jest idealny do tego typu sukni mam nadzieje ze bedzie do kompletu u ciebie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala19 piękna suknia:) wogóle jak widzę suknie do ciała bez żadnych halek na kołach to podoba mi się z nich 80%;-) taki mały odchyl od normy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszła paczka z moim stroikiem do włosów. Udało mi się skaleczy palec jak ją otwierałam , dobrze że nie zaplamiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka pewnie przez brak cierpliwości się skaleczylas:-) spieszyło Ci się żeby obejrzeć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh zgadłaś;-) Ale ja jestem taka zdolna;-) wszyscy mi wróżą że się obleję rosołem przy obiedzie ślubnym bo zdarza mi się to regularnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja możesz powiedzieć jak robi sie ta parafine domowa na dłonie? Chca sobie zrobić pazurki z cyrkonią na serdecznym palcu, koleżanka bardzo zachwalała ale nie wiem do końca jak to wyglada, ma któraś jakieś zdjatko może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyszła teściowa już kreację zakupiła;-) ładną letnią sukienkę:-) mam nadzieję że ładna pogoda będzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety fotki mojej sukni nie wkleje bo jest to polaczenie co najmniej 4 sukien heh wg mojego projektu. Suknia jest z tafty, prosta, z marszczeniami i delikatna koronka na biuscie, ponadto bez kola i bez halki :) a bolerko chyba kiedys wklejalam - przezroczyste z dlugim rekawem :) pierwsza przymiarke bede miala w polowie maja, wiec cykne fotki :) teraz szukam czegos na noc poslubna i butow do sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżoannna--mogę Ci podesłac całe mnóstwo fotek z pazurkami:) jednak efekt końcowy zależy od stylistki...i od tego jakie kwiatki wybierzesz:) co do parafiny to możesz ją kupić w hurtowniach kosmetycznych(15zł)... parafinę kosmetyczną włóż do naczynia (garnek) a w drugie większy wlej wody i wstaw na kuchenkę--ten mniejszy wstaw w ten większy z wodą i poczekaj aż parafina się rozpuści:) zrób peeling dłonią, nałóż grubszą warstwę kremu do łapek i zanóż ręce w gorącej parafinie. Uważaj aby się nie poparzyć!! Czynność powtórz 2-3krotnie następnie zawiń rączki w folię np.spożywczą i owiń grubym ręcznikiem...posiedź tak sobie ok15minut. Ściągnij kompres i wysmaruj rączki kremem.Najlepiej zrobić zabieg na noc:) mam nadzieję,że dość przejrzyście napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propos nocy poślubnej ciekawa jestem jak będzie wyglądała...:p szczerze mowiac boje sie ze bede tak padnieta ze nawet sukni nie bedzie mi sie chcialo rozbierac... a najlepiej- pytam sie narzeczonego jaka suknai slubna by mu sie podobala czy obcisla czy taka balowa a on na to ze jemu najbardziej bedzie sie podobala "szybko ściągana" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale noc poslubna nie musi byc wlasnie ta pierwsza, kiedy wroci sie z wesela :) u nas wesela sa do samego rana i wiem, ze po powrocie bede chciala tylko wziazc prysznic i do lozeczka spac :) a bielizny szukam raczej na te druga, po poprawinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a macie jakis sprawdzony sklep internetowy z bielizna ?? na alllegro szukalam ale nie ma nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje- ja nigdy sie nad tym nie zastanawialam dlatego moze tak mnie to dziwilo... ale w sumie poprawiny to taki ciag dalszy weselicha takze mozna przyjac ze noc po poprawinach to najodpowiedniejsza noc :p i jak u Was przygotowania?? nad czym teraz myslicie?? bo ja tkwię w martwym punkcie- jestem w trakcie zapraszania gości i nie mam ani minutki na jakiekolwik zalatwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam w normalnym sklepie więc nie pomogę niestety;-) Na razie mam biustonosz i figi. Dziewczyny mi obiecały pas i pończochy do pasa;-) Noc poślubną spędzimy w hotelu , ale znając moją rodzinkę i fakt że to wesele jednodniowe pośpimy 2-3 h;-) i na śniadanie. Wiec sił na cokolwiek braknie;-) Jutro mamy poradnię rodzinną;-) bardziej się boję niż kursu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×