Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnDlaNiejWawa

Poznam atrakcyjna mezatke z Wawy...

Polecane posty

...lub nie mężatkę (lecz uważam że powinniśmy dać sobie równe szanse), która czuje się samotna, zaniedbywana i pragnie ciepła, czułości, zainteresowania. kanon piękna - wysoka szczupła brunetka o piwnych oczach, dla której bardzo ważny jest delikatny dotyk (który przeszywa na wskroś), lubi długie pieszczoty piersi. Ja atrakcyjny 35 letni mężczyzna - barczysty, postawny charakteryzujący się mieszaniną dobrego gustu, smaku, poczucia humoru...szarmancki kiedy wymaga tego sytuacja, opiekuńczy i troszczący się o kobietę na której mu zależy. Oczekuję tylko poważnych i przemyślanych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne dlaczego
przemyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec szukasz zmysłowej szczuplęj z duzym biustem kobiety , ( sikorki)ktora nie boi sie eksperymentów seksualnych a pozatym odzywa sie tylko kiedy ty chcesz, ale w zamian dajesz niewiele, jako barczystamieszanka co moze4sz zaoferowac , kobiecie ideałowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebo-piekło czepiasz się... Barczysty to nie od razu ma znaczyć że karczek, mięśniak, ale hurerko też nie jestem. I wolałbym raczej mniejsze piersi - widziałem taki filmik na youtube gdzie kobieta piersią rozwala płytki terakoty, arbuza i takich kobiet na pewno nie szukam. Natomiast szukam takiej która lubi delikatne pieszczoty piersi, a ich rozmiar może być od prawie deski do miseczki B-C tak abym dłonią objął. Wyczerpująca odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzmi interesujaco...
szkoda ze nie jestem z wawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_prezydent
musi byc mezatka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she3..
hm... niemal spelniam wszystkie kryteria .... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj mi namiary
na swoją żonkę, chętnie rozpalę piecyk, który przy tobie przygasł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she3.. dlaczego mówisz że niemal wszystkie? napisz jeśli chcesz jakich nie spełniasz? poddam pod analizę - nie należę do tych co ściśle trzymają się wszystkich wytycznych;) Do daj mi namiary... hmm... chcesz spróbować sił z katechetką???;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka... a co zainteresowana jesteś?? pytasz czy mnie znudziła jakbyś chciała się upewnić czy nie traktuję kobiet przedmiotowo, jakbyś przewidywała że kiedyś też Ciebie mógłbym tak potraktować - znaczy się badasz... Powiem Tobie że to nie jest powód że szukam, powód że znudziła. Po prostu sex ją nie kręci, nie interesuje - chyba trochę żyjesz na świecie i wiesz że są też kobiety takiego pokroju. I proszę nie mów że się nie staram, że nie jestem czuły itp... po prostu ten typ tak ma, koniec, kropka...:) W pełni zaspokoiłem Twoją ciekawość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka z Temperamentem... cóż za dociekliwa kobieta s Ciebie...:P Kobiety tak jak i mężczyźni, przed ślubem są jak kameleony - oczywiście uogólniam... jasne że nie wszystkie. Powiedzmy że na takiego kameleona trafiłem, albo jak wolisz kupiłem kota w worku... wybrałem bramkę 3 w której był ZONK:( Bezmiar... taką kobietkę z okrągłymi kształtami mam w domu...do tego kłoda od samego początku... dziękuję...wolę szczuplejsze które lubią dynamikę, ruch;) Pierś E zdecydowanie za duża... ja wolę takie które idealnie mieszczą się w męskie dłonie (lub tak jak mój kolega powiedział można je łatwo wziąść do buzi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paskudnie sie wypowiadasz o swej ślubnej to mnie zniechęca , choć prawie spełniam twe wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoli... a co mam powiedzieć?? Owijać w bawełnę prawdę?? Pytanie było dlaczego taką wybrałem. Przecież przed ślubem nikt z nas nie ma wpływu na to jaki nasz parter będzie po ślubie. Pytanie do Ciebie - czy Twój małżonek jest taki sam temperamentny teraz jak i przed ślubem. Takie pytanie mógłbym kierować do wielu z Was. Jeśli tak by było to co kieruje Tobą, innymi kobietami aby zajrzeć na ten wątek? To nie jest atak z mojej strony - bo pisząc te słowa uśmiecham się... po prostu podsumowuję... takie jest życie i na pewne jego barwy naprawdę nie mamy wpływu, a żeby nie zszarzało do reszty potrzeba choć trochę barwy, a takie może wnieść inna kobieta (dla Ciebie,Was inny mężczyna):) Temperamentna - biust B jest jak najbardziej OK. Czy odpychają Cię pieszczoty piersi, reagujesz na nie alergicznie, czy też doprowadzają do wrzenia. Jest to bardzo istotne gdyż to pierwsze mam w domu, zaś o drugim tylko mogę jak na razie pomarzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armagia.. a może coś więcej na priv? Wiesz są gusta i guściki i można na ich temat dyskutować. Ty możesz nie spełniać jednego warunku, a gdy okaże się że ja nie spełniam Twoich wszystkich - wtedy dopiero klops;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest może jakiś sposób na rozładowanie emocji, zasięgnięcie cudzych doświadczeń, poznanie myśli etc etc, ale może i masz rację że po latach wkrada sie rutyna i znużenie materiałem, chce sie czegoś więcej ,w tym przypadku pogadać z nieznbajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,a dlaczemu mialyby odpychac:Prozne sa kobiety o gustach sie nie dyskutuje podobno ;P Normalnie przybiera ten topik forme castingu ,hihih :) Poki co to powinienes wstawic fotke,bo przeciez nawet gdy tu kobietki spełniaja warunki,powinno to dzialac w 2 strony.Nie sadzisz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne kobietka z temperamentem powinien tu zamieścić fotkę, choć uważam że to zwykły żart z jego strony szuka potwierdzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to ciekawy temat,zmeczenie materiału przychodzi mniejw iecej po 5-6 latach ,u mnie podobnie stalo sie z facetem,nic mu sie nie chce ,a nie jestesmy malzenstwem ,strach pomyslec co bedzie pozniej:o Dlatego mnie to zaciekawiło A ciagle slysze z kazdej strony,czyli co ? w kazdym przypadku zwiazek po latach wyglada wlasnie tak?:O To po co w ogole za maz wychodzic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka Madzia
jeśli mogę zapytać wprost ... jeśli Twoja Żonka nie spełnia Twoich "wymagań" a jak widzę sex i wszystkie dobrodziejstwa z tym związane są dla Ciebie bardzo istotne tooo.....dlaczego nie wymienisz na "lepszy" model, tylko chcesz żyć w zakłamaniu i obłudzie zaliczając na boku "ideały Twojego życia" ? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to może tak nie jest w każdym przypadku zależy od ludków ich temperamentów i uatrakcyjniania sobie życia, ja mam za sobą naprawde kawał czasu i ciągle odkrywamy u siebie ,sex jest super pomimo lat w małżeństwie, ale nie odczuwam 100% satysfakcji sexualnej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×