Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnDlaNiejWawa

Poznam atrakcyjna mezatke z Wawy...

Polecane posty

zielonooka madziu przez drobiazgowosć nie można zaprzepaścić małżeństwa, człowiek jest istotą grzeszną - upada wstaje i znowu upada, dzisiejszy styl życia powoduje że ludzie muszą odreagować stresy i często zdarza się że rozładowują w ten sposób jak nasz pan proponuje, nie dołujmy go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że powinnaś małą łyżeczą wprowadzać różne nowości tj zaskakiwać go czymś nowym, powodować aby on też nie lenił sie , mężczyznom należy stawiać wysoko poprzeczkę, uważam że nie marnujesz czasu, człowiek jest istotą staDNĄ WIĘC MUSI BYĆ W ZWIĄZKU Z DRUGĄ ODSOBĄ INACZEJ STEJE SIE NIE DO ZNIESIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,tyle ze do tanga trzeba dwojga :) ilez 1 strona ma sie starac na okretke bez efektow?wiesz co mnie zadziwia? ze faceci mowia jak to po lsubie kobiety przestaja dbac o siebie jak wszystko przechodzi w rutyne bo kobieta nic nowego nie robi,a coraz wiecej slysze w tym na swoim przykladzie ze sytuacja odwrotna ma czesciej miejsce niz w przypadku kobiet. I to mnie zadziwia ! :D O tym juz sie glosno nie mowi,bo przeciez facet to facet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi dostać bodziec aby zaczął coś\ robić a ty musisz dbać o siebie jesteś kobietą ja mam troche lat ale nie jedną m.łodą prześcigam a faceci zaglądają za mną jak wściekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem bardzo zadbana i na brak powodzenia nie narzekam :) On tylko potrafi byc zazdrosny a sam dupki nie ruszy by mnie zaskoczyc czymś,a kto powiedzial ze tylko kobiety maja sie starac? a faceci to co? Nie sadze,mam troche inne zdanie,ale niewazne bo od tematu odbiegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oki w takim razie to super że dbasz o siebie a on musi sie męczyć zapóść oko na kogoś atrakcyjniejszego , my Polki b. sie przywiązujemy do mężów rzeczy etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne dzięki mam troche doświadczenia i mądrości życiowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie twój cytat nawet go zacytowałam mojemu znajomemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnDlaNiejWawa ciekawa
znalazles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedł spać kurcze i nie dowiedziałyśmy sie czy znalazł czy nie a ciekawość babska nie zna granic cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony podlamany ciekawa
i chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto z tem...
przeczytaj dokladnie topic to sie dowiesz ale jest z niego chuj bo mogl powiedziec ze go nie bedzie prostak i burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejavu_
... jak czytam ten topik to wydaje mi sie, ze na swiecie jest wiecej takich kobiet - kameleonow :) przed slubem orgia, sex praktycznie non-stop, w roznych dziwnych miejscach, a po slubie... nie, nie migrena, ale jakies zapalenia pecherza, zakazenia, zalamania psychiczne, depresje, a tu za duzy, a tu za gruby... Po pol roku od slubu czlowiek zapomina jak to bylo :) Tak wiec w pelni rozumiem kolege, poszukiwania namietnosci moga wprowadzic do zycia troche urozmaicenia, po jakims czasie (tak z 3-5 lat) nie da sie NIE szukac - czlowiek jest tylko czlowiekiem, i predzej czy pozniej pomysli... moze nie wszystkie kobiety sa takie? Dla pan, ktore sugeruja zamiane \"na nowszy model\" - wezcie pod uwage kwestie \"hipoteki\", ktora zaciaga sie przy slubie :) Czy facet 30, 40to-paro-letni musi cofac sie do etapu 25-latka tylko dlatego, ze \"kameleon\" okazal sie nie w tym kolorze, w ktorym sie podpisywalo papierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoli nie szukam żadnego potwierdzenia...nie muszę, bo czuję i znam swoją wartość. Tylko że Ona w niespełnionym związku się dewaluuje, więc dlaczego inna kobieta, temperamentna ma z tego ne skorzystać? życie jest tylko jedne i przemija niestety dość szybko. Póki co chcę cieszyć kogoś tym że żyję, a nie cieszyć tym (albo smucić że mnie jakaś rwa kulszowa dokucza - na to jeszcze za wcześnie) nie spodziewałem się że przez moją 2 godzinną nieobecność taką popularność zyska mój topic. Pozwólcie że od godz mniej więcej 20 zapoznam się z tym co napisałyście i każdej z Was odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzina30 no rozwalilas mnie textem :D:D🖐️ do pomaranczowego kolegi>>wychodzi na to ze lepiej nie zawierac zwiazkow malzenskich ,ale tego nie przewidzisz,to samo moze byc w 2 strone,to temat rzeka..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperamentna zgadzam się z Twoją ostatnią wypowiedzią... czasami ludzie w luźnych związkach są znacznie szczęśliwsi niż Ci co są w związkach małżeńskich. Tylko dlaczego do tej prawdy dochodzi się po latach... A pięknie, naprawdę wygląda pięknie para która po latach życia w luźnym związku przypieczętowuje go właśnie ślubem, z gromadką dzieci u boku (tych z punktu widzenia kościoła nieślubnych)... to jest dopiero przypieczętowanie miłości... bo po np 15 latach luźnego życia w związku, ten ślub tak nic naprawdę nie zmieni... a ja znam takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejavu_
Kobieto z Temperamentem - zgadza sie, najlepiej nie zenic sie/nie wychodzic za maz :) ale do tego trzeba dorosnac, bo jak ktos dalby Ci "dobra rade" przed slubem, posluchalabys? Ja nie :) Z drugiej strony cale szczescie, ze ludzie popelniaja te bledy, bo inaczej gatunek by wyginal (mozna to ratowac nieslubnymi dziecmi, ale mogloby nie wystarczyc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Was kobietki że Was zaniedbałem ale... kupiłem dziś gupi jagody i lepiłem pierogi... i co??? zaskakuje Was facet co to zarówno w łóżku jak i przy garach jest mistrzem patelni;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×