Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnDlaNiejWawa

Poznam atrakcyjna mezatke z Wawy...

Polecane posty

Gość żona gentelmena
Co się tutaj dzieje!!!! 😠 Ty gnoju!!! Jak śmiesz! 😡 To ja ci prowadzę dom, syna ci wychowuję a ty mi się tak odpłacasz! Ja kłoda!!!! Naucz się trochę wczuwać w kobiece potrzeby a nie tylko szybki numerek a potem nosem do ściany i chrrrr... I jeszcze ja mam być z tego zadowolona! Supermen się znaklazł! Myślisz że nei wiem że wolisz konia przed kompem pod stronki z panienkami! Jak ci się nie podoba to bierz walizkę i WYPYEERDALAJ!!! Niecz citwoje kochanki piorą twoje obsrane gacie i śmierdzące skatpetki!! A ty stara zdziro - do kościooła róząńce klepać a nie za mlodymi facetami się uganiać! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona gentelmena
Przeprsazm za literówki ale jestem wqrviona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia odjebalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia lat73
Do żony gentelmena: spokojnie kochana... Z niego jeszcza będą ludzie.... Dziś w nocy zrobił spore postępy. Uświadomiłam mu że seks to nie tylko włożył-poruszał-wyjął. Na razie jeszcze mało potrafi ale się szybko uczy. Przecież ja nie chcę ci go zabrać! Powinnaś mi byc wdzieczna a nie wysyłać mnie na różańce! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa gentelmena
Że też ty córeczko musiałaś na takiego palanta trafić :( A taki się wydawał sympatyczny przed ślubem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz bardzo ladna stopke
armagia bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagia zdała
do III klasy gimnazjum. Miała ładne śwaidectwo, 6-tka z polskiego! Czyta dużo poezji. Same też próbuje pisać wiersze. Niezbyt ładna ale co za wyobraźnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz bardzo ladna stopke
armagia zdała ??????????????????????????????? ale stopka sliczna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz bardzo ladna stopke
OnDlaNiejWawa 🖐️ stopka tak prawdziwa taka zyciowa no cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagia zdała
tak zdała do zdolna dziewczyna i dobra uczennica :) A stopka rzeczywiście ciekawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz bardzo ladna stopke
armagia zdała to gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pomarańczki rozjechały wątek... ;) Abyśmy nie odeszli od tematu wątku - NADAL POSZUKUJĘ I POZNAM ATRAKCYJNĄ MĘŻATKĘ Z WARSZAWY LUB OKOLIC. szukam wzajemnego zainteresowania, wspólnego spędzania czasu, fascynacji, orbitowania, wzajemnego zakręcenia Po prostu chcę poznać kobietę która będzie widziała we mnie fajnego faceta, a ja w niej fajną kobitkę oboje z jakimś tam bagażem życiowym. Jednak oboje patrzymy na siebie z poszanowaniem jak na istoty czujące i mające emocje, a nie jak na kawałek mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia Graboska
Ja spelniam warunki i jestem chętna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Rączkowska
I ja też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia Graboska
Możesz mieć nas obie, bedziesz mial urozmaicenie. Nie jesteśmy o siebie zazdosne. Ja mogę być z prawej Gosia z lewej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Rączkowska
I nigdy cię nie zdradzimy!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa powinno cie to cieszyc ze są tacy Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Rączkowska
My nie jesteśmy naiwnym mięskiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia Graboska i Gosia Rączkowska... fakt mam Was na co dzień, znacznie częściej niż żonę i to od prawie 20 lat. Czasami tylko zastanawiam się czy to normalne dla faceta w moim wieku, no bo mając te naście lat myślałem - kiedyś Was się pozbędę bo żona zaspokoi moje potrzeby. Lata upłynęły, a Wy przy mnie jesteście, lecz jakby to powiedzieć - Wami jestem już znudzony, żoną zaś rozczarowany.Celibat i życie w cnocie nie wchodzi w grę bo za bardzo temperamentny jestem. Więc co... kastracja jak eunucha?? Tylko co jak bym chciał mieć jeszcze dzieci, niekoniecznie z żoną bo życie jest długie i lubi zaskakiwać niespodziankami. Purpurowa... zostawić żonę? Kiedyś chciałem, i nawet kobieta dla której chciałem to zrobić usłyszała moją deklarację, ale... gdy Ona się wycofała czułem że się ośmieszyłem. Nie wykluczam tego gdyby tak mocno łączyłaby mnie więź z inną kobietą, ale chciałbym też usłyszeć od niej deklarację... Powiesz faceci to tchórze, ale jakoś odważnej kobiety nie spotkałem, takiej której by zależało, która pokazałaby że gdy jej zależy to zechce powalczyć do końca... Mięso póki co to od czasu do czasu mam na talerzu, i w rosole (są przecież kobiety które zamiast o stan ducha męża, wolą zadbać o to aby miał pełny brzuch, tylko to mnie jakoś nie bawi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia Graboska
My jesteśmy solidnymi kończynami!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Rączkowska
Nie pozbywaj się nas!!! Jeszcze nie raz będziemy ci przydatne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia Graboska
No coś ty!! Chcesz zostać inwalidą????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Purpurowa o ile skok w bok z panienką bym jakos przełknęła o tyle dziwkę?? w życiu :O Na samą mysl mnie odrzuca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia Graboska
Gentel, no weź nie świruj co.... Żadna laska stąd ci nas nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×