Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caryca grozna

Nuuuuudy w pracy- kto ze mna poklika?

Polecane posty

a my nie:) ja pracuję w szkole, wiec wiesz....jak się nudzisz, to pokulaj w kostki online;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to bez róznicy, czy jest szef, czy go nie ma urlopy do płac trzeba zrobić, wypłaty depozytów też, raport do NFZ też na termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ja pracuje w branży górniczej i sprzedaje maszyny i części zamienne do tych maszyn. Praca polega głownie za robieniu zamówień wystawianiu faktur, kontakt z klientem (telefoniczny) itd....papierkowa robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dwa tygodnie przed urlopem i im bliżej tym bardziej mi się nie chce.....a czas sie dłuży jak cholera....oby do 14-ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
a ja pracuje w banku ale też straszna nuda a dopiero 10 rany a urlop już miałam takze byle do października bo wtedy następna dawka leżenia plackiem na łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jedna chora baba ktora nie przestaje do mnie dzwonic sluzbistka jedna- i caly czas zawraca mi d...Ewa ksiegowa jestes?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez w banku, nudy na pudy, bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrazenie ze kazdy sie dzisiaj opieprza! u mnie na dziale nudy bo wiekszosc lekarzy na wakacjach, szefostwo tez, pacjentow malo wiec nie wiem jak przezyje do 18h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
i ja jeszcze nad morzem siedze za oknem cholera słońce turysci a ja siedze , a mogłabym poleżec na plaży masakra a pewnie w eekend będzie burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga no na weekend ma sie pogoda spieprzyć. Ale mi to wisi akurat, na wczasy wybieram sie do Chorwacji a tam na bank pogoda nie zawiedzie, wiec jeszcze poleże na słońcu...a dzisiaj u nas pogoda jakaś taka nijaka, niby ciepło a słońce za chmurami- zapowiadali burze na dolnym sląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę kadry, trochę ksiegowość, trochę komputery, a ogólnie - służba zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
kurde wiedziałąm trzeba bedzie sie zaopatrzyc w drinki z palemką i zrobić sobie w domu plażę :) do chorwacji fzjnie tez bym sobie poleciała na wycieczke ale niestey a raczej stety miesiac temu wróciliśmyz meżem z podrózy poslubnej także musze czekac do rocznicy na nastepna wyprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem nad samym jeziorem...I widze tych ludzi jak zra lody, chodza i nic nie robia- w sumie jak ja ale ja tu musze siedziec):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęscie za oknem mam nieciekawy widok, bo jakbym miała patrzeć na jezioro czy morze to by mnie chooooj strzelił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze ładnie za oknem - pracuję na wsi :) zielono, ciepełko, ptaszki śpiewają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
no mnie strzela ale co poczac łykam słońce jadąc na rowerze do roboty :) potem bee opowiadac że leżałam na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehe dobry pomysł:) My tak marzymy sobie, żeby załatwili nam internet bezprzewodowy i wziąć laptopy do ogródka i pracować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1982
a nas mogliby zabrać na plaze pod parasolkiem będe się kontaktowac z bazą przy okazji bedziemy na bieżaco z pogoda i warunkami na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×