Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Albo głupia jest ta reklama , które leciała przez święta o tym ,że polskie karpie są najlepsze. Dziecko się pyta kiedy będą prezenty ,a reszta rodziny śmieje się głosem niczym z horroru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo denerwują mnie też mało apetyczne reklamy stoperanu,prostamolu uno, tena laday na popuszczanie moczu itd. Szczególnie jak lecą kiedy jem obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dacja22
Tak jak reklama z tym srającym chińczykiem co siedzi na kiblu i mówi ,,fo ,brzydko pachnie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghmcvnnbv
mnie wkurza ta w której ruda babka pije kawę wygląda przez chwilę jakby się naćpała i jeszcze nie wiem po co jest ujęcie na jej rozkoszne stópki :/ to chyba reklama jacops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghmcvnnbv
albo ,, za 13 dni chyba mi się oświadczy...Muszę go olśnić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufoludek polski
Ostatnio puszczają taką reklamę pasty do zębów przeciw paradontozie. I tam jest taka scena jak ząb wpada zakrwawiony do zlewu :O. Kto to wymyslił? Kto to dał na wizję? Jak ją pierwszy raz zobaczyłam to miałam w ustach kęs jedzenia. Myślałam , że rzygne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, uśmiałam sie:D "Dziecko się pyta kiedy będą prezenty ,a reszta rodziny śmieje się głosem niczym z horroru" nie wiem czy bylo bo jeszcze nie przebrnelam przez caly topik ale mnie denerwuje karmel ciastko czekolada. puszczaja do zarzygania, niby ma byc smieszne ale noz otwiera mi sie w kieszeni jak pomysle jak sie w tym momencie czuje ktos kto ma zespol touretta albo dziecko chore na to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacatia
albo reklamy axe jet. czyli tego samolotu z panienkami ubranymi na żółto. Co to ma być, burdel w powietrzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno... a propos jogurtów... jogurty jogobelli som.. som... dzieci je uwielbiajom.. :D albo calgon czy cos: to tak jakby pani syn jezdzil bez kasku- hyy nigdy!! :D sto lat- stodal haha tez jest maskaryczne:D i to z tym gripexem czy czyms co dziewczynmka przychodzi do domu i mowi ze sie zle czuje. pozniej przybiega rozradowana a jej matka wyklad jej daje taki nienaturalny jakby byla pania z apteki a nie jej matka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama o tym jak całej rodzine smakuje sosik np z knora, jak to dobrze zjesc obiad z całą rodzinką bo jest okazja by poznac wiele nowych słów ( np. DINOZAUR) :O i tu wskakuje jakas żenująca melodyjka z wybitnym wokalem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacatia
jarek _84 w takim razie Ty tez jestes bo tez jej ogladasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacatia
a pamiętacie tą reklamę w Wiśniewskim? ,, moje drogie ceny muszę wam powiedzieć ,że spadaaaaaacieeee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijuijoijuj
najgorsza jestreklama jakiegos kislu czy czegos podobnego :\ z takim bialym królikiem;/ baba sie pyta ''kto ma ochote na kisiel'' a wszyscy ''ja ja'' Boze doprowadza mnie to do pasji o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża Kasia
ci mężczyżni z minami idiotów i ich kobiety dostające orgazmu przy połykaniu następnej łyżeczki jogurtu!!!!! A ta co je jogurt na śniadanie,jogurt je na lunch,jogurt je na kolację,doprowadza mnie do białej gorączki!!! Nigdy nie kupię JOGOBELLI!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jeszcze wkurzaja (chociaz zdecydowanie mniej) reklamy tych wszystich rimmeli astorow itd. Laski z tapeta jak stad do toronto. usta wysmarowane z takim konturem ze szok, rzesy oczywiscie sztuczne... i jeszcze ktos dodał: postaw na power, moja fryzura to wytrzyma:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie reklamy providenta, jak kolesie się ciesza jak dzieci kiedy dostają tysiąca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlam mnie dwie ohydy to : reklama która leci teraz w radiu Zet - cenowe delicje, facet który okropnie mlaska i gada jakie to dobre bleeee zawsze mi się niedobrze robi :/ a druga to reklama chyba mentos pure czy jakoś tak - jak koleś całuje na plaży laskę po długasnych nogach robi to w obleśny sposób :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie przez gotowanie
rozwolnienia można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie reklamy znam z widzenia, wyłączam głos, a w radiu, wolę słuchać muzyki z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a reklama kiedy nagle w domu pojawia sie pani w rózwoej bluzce i daje Vanisz :O czy cos tam no porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę reklam kinder kanapki- o matko gdyby moje dzieci tak spiewały to bym chyba wylądowała w wariatkowie - durnych reklam uczących jak można pozbyć się bluzki , której się nie lubi -po prostu dobrze ją plamiąc TINA- taka jak ja- od tej reklamy na "marcysię" nie mogę patrzeć - oczywiście jogobella i laska wpieprzająca jogurt non stop - wszystkie reklamy kulinarne wykorzystujące stare dobre piosenki- kiedyś je lubiłam- dzięki reklamom czuję niechęć do muzyki z tamtych lat - stodal czy jak mu tam ogolnie wszystkich sztucznych min, sztucznych śmiechów- zwłaszcza na sztuczne powiedzonka dzieci- coś koszmarnego reklama mojego życia - karmel ciastko czekolaaada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie gryzą jejeje
Stodal - koszmarna Uwielbiam reklamy Plusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i najgorsza bachleda -curuś w reklamie kremu- nie wiem co to ma być- naćpana mimoza? jej wspaniały chód i te miny- naprawdę powalające :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fjona00
A mnie wkurza strasznie taka nowa reklama, co babka niby prowadzi wiadomosci i informuje w nich, ze ludzie maja niedobór magnezu i ten tekst do 'specjalisty' w studiu -" Co robic? Może zazywac jakis magnez?" -"JAKIS magnez niewystarcza..." wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlnfkebfsdgsfdg
reklama z miśkiem dody. jak jakaś nieudana pariodia Czesia z Włatców Móch. porażka.. dostaję maczonerwozy jak to widzę. :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×