Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość Kafeterka32
A najnowsza reklama Whiskasa wymiata. Z tym malym kotkiem co mamy szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qsASA
a nie wkurwia was w tej reklamie chyba FERRY do naczyn ze na koncu facet sie pyta kucharza"a moglbym go zabrac dla zony"?? i tu wlasnie rownouprawnienie, co to kurwa jest??Dla zony bo zona tylko sprzata, myje, zamiata???Tak, tylko baby sa od mycia naczyn kurna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie jeszcze wnerwia
durnowata reklama ery, z tym kretynskim wierszykiem o Pawle i Gawle, w dodatku czytanym tak irytujacym glosikiem, ze wszystkie zeby bola :O 😡. Kurowska w reklamie Plusa i Naj (ale ja w ogole nie trawie tego babska, wiec pewnie jestem uprzedzona :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość electropop
lacalut z mordą murzyna, która mu się w kadrze nie mieści. miazga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta reklama briss chyba co chłopczyk mówi - mamo ja chce kupe mama - to choć a chłopczyk - ale ja chce u Tomka a potem komentarz bo u tomka jest cos tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astree
A mnie ostatnio najbardziej wnerwia reklama actimela, ta gdzie same brzuchy pokazują. Ani te brzuszyska ładne ani estetyczne, a wierszowany tekst który leci w tle to w ogóle jakaś masakra... To chyba miało się rymować, a wyszły rymy, tyle że częstochowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiZajn
jak dla mnei w radio zanetka leta czy jak jej tam wymiata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitty Kitty
o właśnie... To jest Żanet kaleta czy żanetka leta? Ta reklama whiskasa jest słooodka :* Tak samo ta pedigriee dla szczeniaczków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Jeanette Kalyta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka uczelni wyższej
Najlepsze jest to stwierdzenie "Płaski smak" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmel ciastko czekolada
Karmel....wrrrr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa moim zdaniem
mnie na maksa wpienia reklama gdzie dzieciak nie chce zrobić kupki w domu tylko zrobi u kolegi....wrrr... to chyba reklama Bries (czy jakos tak) jakiegoś odswieżacza do kibla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama pasty do zębow z Kukulska- no tragedia po prostu, ten sztuczny dialog :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
mnie najbardziej ostatnio dobija reklama chyba Cappy z tą babą co tnie w powietrzu pomarańcze na sok dla dziecka. Co to ma być ? a a propos najbardziej zapamiętywalnych reklam to zdecydowanie pioseneczka "give fish, give me, give me some fish" jak usłysze to rano to cały dzień za mną chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie podoba
reklama WV taka fura jedzie a za chwilę pytanie na ekranie czy zauważyłeś kobietę z rysiem i szybka powtórka reklamy-spoko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak widzę tego plującego bobra to mam odruch wymiotny :O Co Wam się w tym podoba? :O Ta nowa kretyńska pioseneczka z Delmy, coś o soleniu chyba, omg:O 3 raszple z kremami chyba Perfecty i się chwalą jakie cudowne mają po tym ryje a jedna bardziej paskudna od drugiej, w dodatku taaki naturalny ten dialog, że szok Krwawe plwociny do umywalki:O Vanish :O Ale kupka u Tomka jednak przebija wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne chłopaczysko
tam gdzie pokazuja szczesliwe rodzinki kiedy obiad wpierdalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wake up alone
na reklamy zazwyczaj leję ciepłym moczem, bo teraz ich stan się lekko poprawił, ale nie mogę patrzeć na reklamy, gdzie pokazują szczęśliwą rodzinkę. nie wiem, wpierdalanie przy jednym stole obiadków, jaranie się, bo matka zrobi sos śliwkowy czy chuj wie co. nigdy takiej rodziny nie miałam i rzygać mi się chce jak na to patrzę. ileż można słodzić. a jedyną reklamą, którą lubię jest nowy volkswagen z dostawczakami. ta muzyka jest zajebista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy_kot_na_balkonie
Wnerwiających jest całe mnóstwo ( chociaż "chrupiące owoce ssss kszaczka" i "kupa u Tomka" to już samo dno ) A jesli chodzi o ulubione to mnie najbardziej rozbawiają reklamy: 1) Castoramy :)) No nie jest tak, nie jest tak ?? :))) http://www.youtube.com/watch?v=MZ-Vw6hv1jw 2) piwa "Krolewskie" http://www.youtube.com/watch?v=lQhYPSHpDJU 3) i niecenzurowana wersja Danio :) hiehiehie http://www.youtube.com/watch?v=T4CO9UJOGeM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcmh
najgorsza reklama jaką w życiu widziałam to chyba ta o Fisielu , z tym ohydnym królikiem :O a podoba mi się nowa reklama hop coli ;D z tymi facetami co sobie w ramiona wpadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
też nietrawie tej reklamy z plującym bobrem i nierozumiem czym ludzie sie tak zachwycają. Reklama Perfekty jest okropnie sztuczna, 3 baby się cieszą nie wiadomo z czego a jedna jest gorsza od drugiej :/ i nieśmiertelny Chajzer z Vizirem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtaswb2
Jest tego troche:) 1. dzieci żartują z kaszlu- nie wiem jak można żartować z czegoś takiego:) 2. Tina i ta raszpla z wytrzeszczem ze sklepu:) 3. Bożena Dekiel i jej za*ebisty PUR 4.TłumaczęUli, jak dbać o drogi moczowe:) 5.Karmel! Ciastko! Czekolaaada! o żesz kur*a 6.El fantastica Costa- wrrrrr.... 7. Kupka u Tomka, bo tam jest mini spray... 8.Maxi King- mów mi kotku... 9.Monteee dziecka czaaaas! Jasna dupina! 10. Jogurt jem na śniadanie, na lunch, na kolację...- a później sraka że stąd do Glasgow:) 11. Kostka win iary i ta baba co dostaje orgazmu, bo rodzinka jadłą bitki, aż im sie uszy trzesły i jeszcze wiele wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
Give me some fish, give me, give me some fish......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama fenistil i te sztuczne
blizny, szczegolnie na koncu, gdy sie odkleja dzieciakowi od policzka, cos wstretnego :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wnerwia ta reklama hoop coli z tym ośrodkiem otwierania czy czymśtam. To wstrętne rybsko powróciło... Kurde i cały czas słyszę tą dupną piosenkę \"give me some fish give me give me some fish\" I ta reklama ibupromu z tą Nataszą Pacan. Bardzo lubię tą reklamę TVN z tą piosenką \"the show\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piosenka z Delmy "O sole mio delme soleo bo delma z solą pyszniejsza jest..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delmę solę nie delmę soleo
:D w sensie ze ta kropla, czy co to tam jest, soli tę Delmę :D. Ta Caban od ibupromu tez mnie drazni, glos i gadke ma jak jakas prymitywna dresiara :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooowed3
wszystkie reklamy są wkur wiające lecz której najbardziej oto one: monte, delma, MONTE GÓ WNA CZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×