Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość lkjjh
,m m,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
OMG :| Ta "klawirka" to chyba miało być taki `joł ziomski` gryps... Że niby wszyscy po obejrzeniu tej reklamy będą tak mówić. Wrrrrr... mnie to wkurwia na maxa!!! W ogóle cała ta reklama jest chaotyczna i pełna jakichś niemiłych dźwięków, odczuwam dyskomfort -delikatnie mówiąc- jak ją oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rozjebały koronkowe wkładki do gaci....................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale plama
22:18 [zgłoś do usunięcia] flałer pałer ale plama- > on się jej pyta: czy może Cię coś pokonać :] zwracam honor w takim razie :D a ogólnie to ja jebię, to chyba najgorsza reklama jaką widziałam. nie wiem kto tam wsadził tego faceta, jeśli nawet mój słuch zawiódł przy rozszyfrowaniu tego bełkotu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmya
wartner-lekarz nie usuwa mi już kurzajek,teraz mama robi to w domu wrr ;/ oraz wszystkie te baby które wyglądają jakby miały orgazmu dostać jak patrzą na swoje czyste naczynia albo dzieciak przyjdzie brudny do domu bo bedą mogły wypróbować vizir czy inne gówno ;/ no i oczywiście 'klasyki'-jogobella i tina.Powinny dostać nagrody dla najbardziej wkurzajacych reklam ostatnich dziesięciu lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed chwilą widziałam
piękną psią kupę w reklamie żarcia dla psów. Akurat jem obiad...... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie doprowadzają do szału reklamy gdzie: - jest lektor podkładany, ewidentnie widać, że zagraniczna reklama. Ruchy ust nie są zgodne z tym co mówi lektor.. Ani śmiać, ani płakać. -marne aktorzyny grają niewiarygodnie -aktorzy mają poprzyklejane te uśmieszki od ucha do ucha nawet jak "nie zdążą odprowadzić Maćka do szkoły" właśnie.. kiedy zdejmą tę reklamę? -nie lubię wszystkich reklam oprócz reklam Plusa i Tesco, jedna Ikei była dobra... (A z tą zbroją zeszło na psy) ;) :classic_cool: Nie zaniosę! Zaniosę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TAk,reklama z Basią jest hitem denerwowania ostatnio...I Smakomyk też doprowadza mnie do szału. "Wydobywa". "Co wydobywa?"..Czasem odnoszę wrażenie,że większość reklam robi się na poziomie dzieci do lat 10,zupełnie nie wiem tylko dlaczego,chociaż jak widać,wielu dorosłych to przekonuje...Może to jest opisane w jakimś podręczniku do tworzenia reklam: "Punkt 82746: Tworząc reklamę,odwołaj się do małego dziecka,które siedzi w każdym człowieku i które będzie go w stanie namówić na kupno jakiegoś szajsu za pieniądze,które mógłby wydać na coś znacznie nardziej pożytecznego." A reklama IKEI była świetna,mnie się bardzo podobała :) "Sucho ma ta palma,no!". Idzie szalona córka mandaryna. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANDARYNA CÓRKA
.....REKLAMA.... Zgadnijcie jaka to reklama, mnie osobiście przyprawia o dreszcze wścieklizny, a o to jej fragment:) ...."zaniosę!!!! nieeee zaniosę. Zaniosę!!!!!!!!!....w ogóle bym zapomniała z tego wszystkiego"... http://www.youtube.com/watch?v=AlQ18TZc53A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama raffaello czyli
rozradowane blond dziecięta w bieli niosą rozradowanej blond mamie w bieli pudełko kulek Raffaello. Do pełnego obrazu wspaniałej blond aryjskiej rodzinki brak jeszcze rozradowanego blond tatusia w mundurze SS :O. No niestety, takie wrażenie robi na mnie ta reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachory
najgorsza jest baba ktora prostackim glosem opowiada jakie to witaminy beda zarly jej bachory,,eeee,zatluc tylko!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachory
ta dziwka basia co nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachory
od razu przlaczam te k...basie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
i dobiajająca reklama aktimela z tym głupim wierszykiem , ostatnio dopadła mnie nawet w kinie przed seansem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka reklama płatków cini minis czy jakiśtam. I tam dzieci mają podniete z jakiś posranych płatków i im się tak ryje wykręcają, a na końcu siedzą dwie stare baby i taż tak chcą zrobić i kręcą ryjami. Coś mnie bierze jak widzę ten shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio do grona wkurwiających reklam dołączyła reklama farby, w której dziewczyna w 10 minut ją nakłada, spłukuje, suszy włosy i je jeszcze zdąży ułożyć! Toż to jakiś cud ta farba! Ja pierdolę :O Nienawidzę reklam, których pomysłodawcy mają widzów za bezmyślnych półmózgów Albo to gdzie chór śpiewa coś o \"ac\":O No nic tyle walnąć w nich serię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yorkie:...\"Od \"psi psi\" kiedyś się prawie zeszczałam na fotel.\" ...ha ha ha ha ha ha! jak to przeczytałam chyba na 29 str.to o mało sama się nie zsikałam tak sie obśmiałam...ha ha ha! niezły temacik a przez te durne reklamy sieczke nam z mózgów robią i powodują odwrotny efekt do zamierzonego czyli niechęć do kupowania tych \"cudownych\" produktów... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaasas ef a
chloapk przejedzie za 10 minut a ona wlsoy musia zafarbowac ;/ moja mama az sie z tej reklamy smieje :D:D fajnie ze w 10 minut zdazyla rozprowdziac farbe ( trzymac te farbe 10 minut) spukac ja rozczesac wlosy i je wysuszyc i ulozyc JAKO ONA TO ZOROBIŁA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc reklam to dno
"nowa reklama" corn fleaksów. w slepie na wszystkich pólkach równiutko ulozone płatki, pudełko płatków tez jak do rany przyłóz, a przeciez to bezkształtny worek jest. i ta baba co tak pierdoli cały czas :o nie kupie wiecej tego gówna. na pewno sa z kukurydzy gmo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama47
o tak reklama nowych truskawkowych cini minis mnie dobija. czasem jak obejrze jakas durna reklame od ktorej rece opadaja to jak sie skonczy to jeszcze chwile patrze w telewizor i nie wierze, dopiero potem ewentualnie zaczynam sie smiac lub mowie po prostu ja*p****ole. czesto zastanawiam sie kto je wymysla. pewnie ludzie bez zadnego przygotowania w tym kierunku, moze nawet sami w nich graja ze swoja glupia rodzinka. za darmo bo przeciez samo wystapienie w reklamie to juz jest cos:) i w ogole to strasznie denerwuja mnie reklamy z dziecmi rapujacymi, jezdzacymi na dekach, zrobionymi na hiphopowcow, no co to k**wa ma byc?! ci wszyscy sztuczni niby lekarze polecajacy jakis produkt. turek cammembert powtorzony dwa razy za duzo, jak juz musialo byc to raz by starczylo. kiedys byla reklama danio na sniadanio, nie pamietam juz jak to lecialo ale gral w niej chlopczyk ktorego bym zabila poprostu, ten jego wyraz twarzy, az mnie trzepie jak o nim pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama47
jeszcze mnie drazni reklama srodku przeciwbolowego gdzie babke przygniata bol, taki wielki ciezarek (odwaznik) z napisem BÓL. i ta biedna animacja jak on znika...zal a teraz w tv markecie widze Przelomowy Piecyk ktory gotuje lepiej niz wszystkie kuchenki swiata i kto go reklamuje? ten murzyn z Druzyny A (BA chyba?) masakra. poza tym polsat to juz przegiecie na maksa. reklamy trwaja ponad 15 minut. przewaznie nie ogladam filmow do konca, bo albo przelaczam na inny program albo zasypiam. no i niedosc ze reklamy to jeszzce o 22 totolotek i ten debilny WIELEBA, skad oni go wzieli?! chociaz i tak juz sie uspokoil troche w porownaniu z tym jak sie zachowywal na poczatku. no nie wierzylam ze mozna kogos takiego wziac do telewizji, chyba ze do kabaretu. kogos tez on wkurza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama47
o Boze wlasnie przeczytalam ze jest on aktorem filmowym i teatralnym, gral nawet w kilkunastu filmach wszedzie goscinnie. jakos nigdy go nie widzialam poza totolotkiem. i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtyyy6y y6
"najnowsze" wkurwiające reklamy: - karma dla psów , gdzie na końcu pokazują pokaźne zdrowe psie gówno (szkoda, że nikt palca tam nie wkłada) - płatki śniadaniowe z 2 gówniarzami "nigdy tego nie załapią" i 2 starymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! Bo jak chłopak przychodzi to już trzeba lecieć do łazienki i włosy farbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvolt
mnie bardzo wkurzaja pierd*lace baby w rozowych ciuchach od wanisha czy tam czegos takiego do prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvolt
albo "pomozesz mi wybrac makaron" do jasnej cholery kazdy ma swoje produkty upatrzone ktorych uzywa, to nie ten bedzie sie zastanawial jaki makaron wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvolt
"jestes piekna - skrzypovita" ta piosenka rozd*pca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudaaaczarnaaa
reklama visy. a raczej ten koles smigajacy z kulami,pprzy tym cholernie wkuriajaca piosenka presleya czy tam jakiegos innego. doprowadza mnie do szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogociprzypominamkolego
merci, ze jestes tu. TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha..........
a mozna napisac jaka mi sie podoba? reklama durexa.. i nie wiem dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×