Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Wiem, że z Nałęczowa ale przez nałęczowiankę wszystko mi się myli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam za 3 dni matura a ja zgubiłem dwie reklamy bez których nie dopuszczą mnie do matury, szukałem juz wszędzie i nic, 1 reklama to: Delikat(Knorr)\"Dla gotujących od serca...jedna przyprawa do wielu dań\" a druga: \"Moja-kupuje chce-płace kiedy mi wygodnie-Karta Kredytowa Visa. Gdyby ktoś moze znalazl ją w gazecie i mogł mi zrobic skana i wysłąc był bym chyba dozgonnie wdzięczny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfdjtururu
Tromanoff, jaki mas ztemat prezentacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
język reklamy i włąsnie dlatego potrzebuje strasznie tych dwóch reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
straszna jest nowa reklama żabki, z tą piosenką (wierszykiem?), nie mogę się jej pozbyć prawie jak Give me some fish :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka koleżanki mojej mamy pani goździkowa mi powiedziaa...stryjek matki ciotki wujka kurwa wszyscy znają panią goździkową..... już dawno nie widziaam mojego nr jeden: alpinistka...?bla bla ale za to jest maraton gdański..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale uwielbiam wszystkie rekalmy castoramy z tym gościem...zapomnialam jak się nazywa... i podobaa mi się bardzo reklama heinekena chyba jak jakaś laska oprowadza koleżanki po swoim domu i wchodzą do garderoby i one w pisk i slysza nagle jeszcze większe darcie a tam jej facet wprowadzi kumpli do chlodni wypelnionej heinekenami.jeden koleś tam prawie orgazmu dostaje hahaha rozwal mnie ta reklama :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rozwalila mnie reklama tesco po kasze idę tak a po wafle tak hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystkie rkalamy z Urbańskim.... :O ta ostatnia w szczególności jak jakaś babka niby gra w milionerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggjjggjgjgj
Tromanoff, mam ten sam temat. Masz gg, skype albo msna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ta reklama żabki jest na maxa wkurzająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama Żabki sugeruje , że spółka nie ma kasy na reklamę i dlatego zadowolili sie takim meganiskobudżetowym gniotem w stylu wczesnego Wałęsy (lata 90-93 takie reklamy mniej więcej wtedy to był standardzik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parłat
Fretko1985. Już Ci odpowiadam dlaczego tak Cię irytuje reklama z Basią. Jesteś po prosu paskudna jak noc listopadowa i zazdrościsz tej ślicznej dziewczynie urody. Wylecz kompleksy i nie pisz więcej, że to zła reklama bo na tle tandety typu Vanish, robienie kupy u Tomka, Psi Psi wyróżnia się pomysłem, muzyką, montażem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do parłat
dziecino, argument w stylu "nie podoba ci sie, bo pewnie zazdroscisz" jest na poziomie gimnazjum. Zgaduje, że masz ok. 14 lat?Moze idz lepiej poodrabiać lekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka1985
jakies tam kompleksy napewno mam,jak kazdy,ale nie az takie zeby wywalac swoja frustracje na forum oceniajac negatywnie reklame!załosne nie powiedzialam ze a dziewczyna jest brzydka tylko ze mnie wkurza,poza tym po to ten topik dziewczynko,zeby podac reklame ktora sie komus nie podoba.wiec nie wiem po co sie czepiasz:) podpisuje sie pod komentarzem powyzej,idz odrabiac lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalismana
reklama pasty sensodyne Natalia kukulska ŻENADA:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryrt
apropo lubelli ten makaron jest okropny, pozatym wiekrzosc reklamowanych produktow jest do kitu, bo gowno komus trzeba wkoncu sprzedać :classic_cool: hmm i to tłumaczy dlaczego te reklamy sa takie głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany o rany
MISIEK DODY!!!Boze, co to za ohydny stwor!I ten jego wstretny, obrzydliwy, skrzeczacy glos!Nic, tylko zetrzec to oblesne gowno na tarce, uprazyc w mikrofali, a potem wystrzelic w przestrzen kosmiczna!Uch, kto tego odrazajacego koszmara wymyslił?!Chyba sama Doda, wulgarna wiesniara, to do niej podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się reklama miśka
dody jest ohydna, wstrętny stwór, drazniący głos, dno jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podobają
te reklamy z władcy pierścieni :p złot pierścionek i ładnde oczy masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miii się nie podoba reklama
z tym wypasionym mlekiem, bo masakrycznie w niej śpiewają "lec dęs, ewribady klap jor hends" :O Albo "pomożesz mi wybrać makaron?", a przecież tam cała półka z jesnm makaronem :D I ta z milionerami co ta babka się tak sztucznie cieszy "kochanie, co zrobimy z 100000 zł, bo znam prawidlowom odpowiedz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyoloop
reklama farb "to jest Magnat i to też jest magnat";/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohydny bachor w reklamie tpsa
ktory zadrecza ojca pytaniami :O. Jakbym tak go zdzielila w ten durny leb, toby sie gnoj zesral na zielono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lui_3
A ty parłat pewnie masz na imię Baśka dlatego tak cię złości krytyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat dla mnie. Jogobela czy coś tam i ta kobietka która ze śmiertelnie poważnym wyrazem twarzy mówi " dla mnie jogurt to posiłek" - współczuję jej dzieciom jeśli mówi serio. I ta okropna, okropna reklama, wiecie, zęby w umywalce, ble, nawet nie mogę o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvgrefv
A ja na miejscu tej kobiety z reklamy a la Milionerzy dzwoniąc do męża powiedziałabym: "Kochanie, zaraz wygram 100 000, więc się pakuj i jak wrócę ma cię nie być!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prewencja
właśnie zobaczyłam reklamę żabki z zajebistym hiciorem jako podkład. chociaż reklamą by nie pokazywali, że żabka to market dla przegrańców :o plus comercial union direct bodajże, czyli "co to za półce?", wkurwia mnie nadal, ale powoli już po prostu śmieszy :P a o "lec dęs, ewribadi klap jor hęds" nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×