Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

nie mogę gdy w radio(radiu?) slyszę reklamę :Żanetki polecającej laktacyd i mówiącej o obcierających dzinsach.... kupujta dobry rozmiar to was jeansy nie będą obcierać:O wrrr no i ewribady jor hęds:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcę rozwiazac
1. jogobella 2. spoty PiS-u 3. to z zębem w umywalce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalalululul
Parłat to pewno ta basia więc dlatego się oburzyła :D a czego zazdrościć tej babie? nie wrzeszczy już w reklamach ery, ale nadal mnie wnerwia. ten jej kretyński uśmiech... no litości. a denerwuje mnie reklama zbyszka z tą szczęśliwą rodzinką i konserwantami. no dobra na początku było ok. reklama jak reklama. ale teraz wszędzie ją wciskają. ciągle ją widzę. mam jej dosyć. a napoju nie kupię bo głupia nazwa :D (zbyszko, takie... nie na czasie XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuuuuuda
reklama z tą głupkowato uśmiechającą się małą dziewczynką , która chce dużego miśka. nie cierpię takich lalusiowatych dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzyman
no własnie jak sie nazywa ta muzyczka z tej reklamy żabki vo leci "ja lubie żabke a nawet kocham ja"??potzrebuje a nie umiem znalezc...prosze o odp na gg 8058473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiłe rozczarowanie tv4
Piosenka Katy Perry (od której już chce mi się rzygać) w reklamie ciastek Hit...Litości! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama Pedigree z kupą na końcu :o Za to uwielbiam reklame Whiskasa, gdzie mały pocieszny kotek chodzi po domu i szuka swojej właścicielki krzycząc "Mamusiu!" ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi dixi
a nie wkurza was reklama, co facet szuka niańki dla synka. i puka taka pańcia wkurwiająca, on otwiera, a ona coś w tym stylu: "to ten dzieciak? mały! ale ja sprawie ze urośnie w tydzień" no nienawidzę tej panny a już zwłaszcza jak widzę ze ona mamle to pają i żuje gumę. Masakra! wkurwia mnie ta reklama niemiłosiernie! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi dixi
oo, albo była niegdyś taka reklama ze środkiem do przeczyszczania szamb. przychodzą do jakiejś pańci krasnoludy i mówią jej z zatkanymi nosami "ŚMIERDZI, ŚMIERDZI, STRASZNIE ŚMIERDZI" .Bo Jebnę zara w stół i nie wstanę! dobrze ze już tego nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pixi dixi
masz moze linka do tej reklamy z ta dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi dixi
nie mam właśnie ;/ nie znalazłam tego. ale to jest reklama bodajże Neostrady... czy coś w tym stylu. leci ta reklama czasem w tv. ale jest wkurzająca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie neostrady tylko jakiegoś
banku - tak go wykarmię, że w tydzien urośnie ze 20 procent :D. Trzeba jednak przyznać, ze ten maly jest sliczny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
air wick z tymi królikami słonikami i choooy wie czym jeszcze:o dzis widziałam i sie zastanawiam jak mozna zrobic takie dno... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elitka 11
najgorsza jest reklama odświeżacza powietrza -jakiegoś tam... kiedy zasrany gówniarz mówi "mamo chcę kupe, ale u X (nie pamiętam imienia). ludzi chyba p********liło żeby coś takiego wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panicznie boję się krów z reklamy Mlekovity ;( Mam uraz z dzieciństwa do tych zwierząt. Jak widzę tą strasznie chudą krowę wywijającą po parkiecie to mnie ciarki przechodzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym zasrańcem u obcych
ludzi, kurva chyba bym bachorowi z dupska nogi powyrywał, z gównem w dupsku szwendać się po mieście, albo w tramwaju, aby się zesrał, co za idiota to wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekaaaaamlama1
mnie irytuje reklama żabki "ja lubie zabke,ja nawet kocham ja " nozesz :O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a gdyby tak po prostu się jej pozbyć? to nam wszystkim wyjdzie na zdrowie." :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaa
mnie szlag trafaia jak słyszę tę piosenkę z reklamy żabki...kto to w ogole wymyslił nie mam pojecia, i jeszcze taka \"amatorska\" ta reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszczeeeeee
ta "i niema haczyków?" :o "nie, ale mogę parę dorzucić" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"lec dęs, ewribadi klap jor hęds\" AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! O reklamie żabki już nie wspominam. A ja wymyśliłam takie coś: \"Ja lubię babkę, bo babka rentę ma...\" Hehehe to by w Kiepskich śpiewali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo tak ta reklama zabki
to jakies kuriozum podobne zupelnie do niczego :O. Najgorsze jest jednak to, ze ta idiotyczna pioseneczka jak sie uczepi, to sie odczepic nie chce!Od paru dni za mna lazi, wrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pec
Wybaczcie ale nie chcialo mi sie sprawdzac 35 stron czy ktos pisal o reklamie URINALU?! "WIESZ TLUMACZE (tu imie) JAK DBAC O DROGI MOCZOWE" : ) i glos babki ktora to gada z akcentem na MOCZOWE~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) -\"Ciiii\" -\"Aaaa,ćmi Cię\" Durne to jak nic. Jakies tabletki przeciwbólowe...Tak durne,ze nawet nie pamietam o ktorych mowa:| Jeszcze pare by sie znalazlo....Ale są też reklamy ktore lubie oglądać.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy are gupie
Karma dla psów na dobre trawienie i zmiatane ,,twarde dowody" :o Rzygam jak to widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawszee
nienawidzę reklam Hohlandu z tymi dziećmi, zawszse takie sztuczne, zabawa w Indian itp albo reklama marynaty do kurczaka "no przecież mówię, że soCyste";///// smaczna zupa też jest 'mondra'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to z psseeeem
i jeso kupą masakryczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrazajace babsko ktore
w tym roku zaglosuje na PIS :O. Skad oni tego trolla wytrzasneli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×