Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość fioletowaaaaa
Ostatnio wkurwiają mnie reklamy kawy Prima z babką zmuszającą Mirka do opowiadania debilnych historii, np. o tym, jak uderzył piłką w radiowóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesse
wkurza mnie Steczkowska, która pręży się jak kocica w rui i macha łbem bo "chce się założyć z każdym z was", Turbodynamomen i Actimel z brzuchami, sa obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Nieeee! Kurwa! =,=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Fara para cira para tonga :D:D Kruczki i Heyah :D Leżę przy tym ze śmiechu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta nowa Heyah z tym kotem ze "Sru" jest super :) ma ktoś do niej linka np. na YouTube? Bo ja jakoś nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
Heidi Klum z wiatrem we włosach szczerzaca zęby i wrzeszcząca "MOJA FRYZURA TO WYTRZYMA!!!".cholera mnie bierze jak to widzę i słyszę zwalony głos tej dublerki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki rayman :) Do no to sru...- chodziło mi o reklamę "nie tolerujemy kruczków" a ona była z tym kotem ze sru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuozn
Mam dość debilnych reklam Play! Po prostu rzygać się chce, najeżdżają na inne sieci komórkowe, a sami są beznadziejni! ,,Jest Prima jest rozmowa" Mirek opowiedz...aaaa! Duży kapsel - duży debilizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, play jest do dupy. Mnie wkurza reklama MAXI KINGA (Soł naaaaajs) z piosenką "Fly high" i tym facetem co ją śpiewa... I jeszcze to "massive satisfaction" -OMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatatatata
a mnie wkurwia reklama tego ketchupu na "H"jak ta bula takim wkurwiajacym glosem taka wkurwiajaca piosenke spiewa!!!!normalnie musze przelaczac bo cala sie gotuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma do żucia
w któerj facet całuje psa;]...fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak słyszę w tv "Telekomunikacja Polska" wymawiane przez Czubównę dopowiadam sobie "bywaj zdrów". No kurka nie wiem dlaczego tak mi się nasuwa na myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Pan Pikuś z commercial aviva * Hohland i sepleniące dzieciaki o serze * soCysty kurczak * zupa - bukiet * a może by się go pozbyć? i jej też * dzieciak, który kupę zrobi tylko u Tomka * laski które mówią o bezbolesnej depilacji a tak naprawdę nie mają włochów i problemu z ich usuwaniem * Steczkowska która się zakłada, Kukulska która będzie używała pasty codziennie i inne "gwiazdy" * wszelkie reklamy środków przeciwbólowych Oj znalazłoby się jeszcze pare ;) A reklama Żabki była nawet fajna.Reklamy Biedronki są rewelacyjne! Z niecierpliwością czekam na nowe. Tesco też ma czasem coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszło oby doszło
* Rutinoscorbin z babką,która ma 4 dzieci. W tej reklamie nic się nie dzieje,baba pieprzy trzy po trzy. Zmarnowali czas antenowy na wielkie NIC! * Jest jeszcze taka reklama jakiegoś narzędzia czy co to tam jest z robotnikiem (hydraulikiem?) co się tym czymś zachwyca, ,,ale jakość!". Jak to pierwszy raz zobaczyłam to się strasznie śmiałam,myślałam,że to jakiś żart ;) * Baba,która chce się pozbyć soli,tłuszczu,a najlepiej w ogóle smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie mi podać tytuł piosenki któr leci pod koniec reklamy Volkswagena (tylko nie wiem jakiego)? Mi się wydaje, ze śpiewa ją Pink, ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodnaaaaaaaaaa
,,Jasny gwint! Ale jakość" - no comment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy do ciężkiego hooja
zdejmą tę koszmarną reklamę pasty do zębów Kukulskiej..................Szok .Tak rzadko oglądam TV i ZAWSZE się koorwa na nią napatoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama proszku ariel
baba w ohydnej zielonej kiecce szwendajaca sie wsrod drabin, a potem w tej samej kiecce idaca na przyjecie. Kiecka paskudna, baba obrzydliwa (i te jej masakrycznie krzywe giry :O).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yorkie,jeśli chodzi o reklamę volkswagena polo, to tak, to Pink, a tytuł piosenki to "Bad Influence" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama brise czy briz spray 'mamo mamo chce kupke, ale ja chce u Tomka' jak wydze wyraz twarzy tego bachura mam ochote powybijac wszystkie dzieci na swieci!e :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hie hie chyba musialabym zaczac od mojej corki wiec sie powstrzymam :D ale moja reakcja na 'mamo ale ja chce u tomka' bylaby $%^%&%^&%£$R"£ :D:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Ostatnio wkur.wiają mnie 3 reklamy: 1. Orange Happy Day Nowy Orange Go - jak po kolei zapalają się światła nad ludźmi, ten się kąpię, tamten śpi itd... Noż kur.wa nie trawię tej reklamy, jak to widzę to mnie mdłości biorą. Chyba miała być fajna ambitna reklama a jest natrętna jak mucha gdy śpię. 2.Cholinex - i ta laska z tym hasłem "Sprawdziłam we (czy na?) własnym gardle" -łahahahahahah xD skojarzenie mam jednoznaczne. 3.I tu raczej wkur.wienie to złe słowo, raczej moją reakcję na tę reklamę określę jako "wtf is?;>" Simplus i te włochy pod pachami!!! Ahahahhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauretka
wszystkie reklamy simplusa, a szczegolnie ta najnowsza z KLAKAMI pod pachami o matko! :(( aż mi sie niedobrze zrobilo jak to zobaczylam. albo jeszcze z tym dzieciakiem, co babka pyta: co wydobywa, a ten maly z wielkim zacieszem i sepleniac: "NO SMAK!" szlag mnie trafia jak widze te falszywa radosc. i reklamy orange gdzie zapalaja sie swiatla nad kazdym a najlepsze to ten facet z popcornem w kinie i popcorn w powietrzu... reklama netii z panem kotem... nie mam nic do niego, ale ta sceneria mnie ogolnie wkurza... a najfajniejsza reklama to ta z kruczkami heyah ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a denerwuje mnie reklama ferrero romuar czy jakoś tak z tym fortepianem nie wiem dlaczego. No i reklama chyba orange gdzie przez te poskręcane rurki mówią,, halo" a szczególnie ta pierwsza babka co sie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×